دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: درد دل یک دختر از غرب کشور

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    دریافت تشکر: 10,466
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array
    معمار حانیه's: خواهش

پیش فرض درد دل یک دختر از غرب کشور

سلام عزیزان من

امروز من در جایی حضور داشتم که ر ودر روخودم به شهرم توهین شد.

شاید همه شما تا الان دونسته باشید که شهر من. کجاشت. درپروفایلم موجود

اما دوستان هرجایی از هر نقطه ای از ایران فرهنگ جدا داره. همه جا خوب وبد داره. کرد ترک لر و... همه برادر همن. اما بعضیا بدن بعضیا خوبن

دوستان شهر من جایی از غرب کشور که وقتی 8 سال جنگ بود نابود شد واز اول ساخته شد. .اما چه ساختنی زیاد پیشرفت نکرد

شهر من با وجود اینکه خیلی نخبه هم داره اما هنوز پیشرفت نکرده . من برای یک کتاب باید کیلومتر ها برم بخرم وباز برگردم

اما این دلیلی براین نیست مردمانم آدم های بدی باشن که بخواد کسی به شهرم توهین کنه...مطمینن من ناراحت میشم.

این گفتم چون خیلی ها هستن نمونه خود من به خاطر شنیدن یک سری حرفا دلمون از یک منطقه سیاه میشه و100 حرف فک میکنم

این درست نیست. لطفا بیاید دیگه اینکار نکنیم

بعضی وقتا به بچه های که در شهر تهران دارن درس میخونن حسودیم میشه. میگم اینا در امکانات زیادن.

اما فهمیدم امکانات زیاد فقط آدم تنبل میکنه. قصد توهین ندارم. هااا.. کلا میگم

من خواهرم فقط درس خوند. آخرش ارشد دانشگاه نمیدونم چی چی تهران قبول شد.(البته میدونم اما نمیگم )

خلاصه اینکه.الان دقیقا اون حس دارم. وهی میگم کاش منم تهران بودم لا اقل از این کلاس هایی که میزاره سایتاستفاده میکردم.

بارها وبارها نامه دادم.گفت آقا من دخترم برای شهرم دانشگاه دخترانه بگذارید. اما برعکس پسرانه گذاشتن. حالا پسرا راحت توشهر خودمون میرن دانشگاه. یکی مثل من باید بره شهر دیگه وبیاد خب زور داره

اصا نمیدونم چرا دارم این میگم. اما این میدونم که خدا به سر شاهده بنده حتی یک میز نقشه کشی ندارم روش نقشه هام بکشم

تموم نقشه هام میزنم به دیوار بد میکشم آخرش از همه بهتره.

نه اینکه پول نداشته باشم میز بخرم ها. متاسفانه تو شهر من میگیم میز نقشه کشی میگن موجود نمیباشد یا برخی وقتا میگن چیه؟؟؟

اگرم بخوام شهر دیگه بخرم که کلی هزینه ماشین باید بدم.. که هی بصرفه نمیباشد.

اما بنده با این امکانات کم. دارم درسم میخونم. تا در آینده مفید باشم وبه آرزو هام برسم..

بچه ها اگر امکانات دارید توروخدا ناله نکنید . استفاده کنید. ..خیلی ها در حسرت اینن که داخل شهر شما باشن واستفاده کنن از امکانات

من به خاطر اینکه غیر اصولی نقشه میکشم اما با دقت چشام ضعیف شده روز به روز جدیدا کمر درد گرفتم

نمیدونم چرا این حرفا زدم.. اما دوست دارم شهرم پیشرفت کنه. ... شهر من بعد از جنگ هیچکس بهش نرسید وبه فکر مردماش نبود.

من بابا 35 سال داره برای این شهر ومملکت خدمت میکنه ودر جنگ حضور داشت جانباز شده..اما باز هم کسی به فکر ما نیست.

ما فرزندان این مملکتیم. هرچقدر درد بکشیم ایرانمون دست دشمن نمیدیم. اگر خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد ما هم مثل پدرانمون

از ایرانمون دفاع خواهیم. کرد. اما حقمون این نیست به شهرمون رسیدگی نشه با اینکه بزرگترین شهر استان کرمانشاه.

نمیدونم چرا یهو فک کردم اینجا ریسی میاد میخونه. یهو حس کردم

یا حق

من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح میدهم،

زیراترسیم کردنسریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی میگذارد.

(لوکوربوزیه)

2. کاربرانی که از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)