دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: سه امتیاز شیرین و مجانی در انتظار پرسپولیس

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    خسته
    ارسال تشکر
    4,545
    دریافت تشکر: 11,806
    قدرت امتیاز دهی
    83289
    Array

پیش فرض سه امتیاز شیرین و مجانی در انتظار پرسپولیس

به نظر می رسد بازیکنان صبا به دلیل مشکلات مالی حاضر نیستند جلوی پرسپولیس بازی کنند.
    3 30 0 نظر
    [-] اندازه متن [+]

در روزها که فوتبال ما شراط مال خوب ندارد بعد از تم مل ان بار نوبت تم‌ها باشگاه رسده است. بعد از بازکنان پرسپولس که چند روز بابت وصول نشدن مطالبات‌شان تمرنات را تحرم و دست به اعتصاب گروه زدند حالا موج آن به تم مثل صبا رسده است. بازکنان ان تم گوا بعد از خلف وعده مسوولان ان تم که قرار بود بعد از باز با استقلال صنعت مطالبات آنها را پرداخت کنند ان بار در صورت عمل نشدن وعده‌ها داده شده و پرداخت نشدن پول بازکنان مقابل پرسپولس به مدان نخواهند رفت. در ان رابطه بابت تاد صحت وسقم ان ادعا با محسن بات، بازيكن صبا همکلام شدم تا چند و چون ماجرا را از زبان او بشنوم.

بعد از پرسپولس گوا موضوع اعتصاب در تم شما حساب جد شده؟

نم‌دانم مسوولان قم تا ک م‌خواهند با دروغ‌گو تمدار کنند مطالبات بچه‌ها از پارسال تا حالا پرداخت نشده و بچه‌ها با وساطت بزرگان تم به تمرنات برگشتند. من حتي شخصا همراه مدر عامل دنبال مطالبات بچه‌ها رفتم و چکش را هم گرفتم اما نمي‌دانم چرا مسوولان تم با انکه پول در اختارشان است حاضر نشدند ان چک را پاس کنند. بشتر از هر چز از ان ناراحتم که الان بچه‌ها همه چز را از چشم من م‌بنند چون با وساطت من به تمرنات برگشتند اما الان همه فکر م‌کنند که من چکم را گرفتم .من را دروغگو جلوه دادند.

با ان شراط امکان دارد که مقابل پرسپولس به مدان نرود؟

با ان شراط که درتم حاکم است و بعد از پاس نشدن ان چک اگر پولمان را تا سقف مورد نظر پرداخت نکنند جلو پرسپولس باز نمي‌کنم.

البته خبر رسيده که برخ بازکنان صبا با بازکنان پرسپولس تماس گرفتند و از آنها خواستند با بازکنان شما همصدا شده و در صورت پرداخت نشدن مطالباتشان باز نکنند؟

اصلا ان طور نست. مطمئن باشد حت اگر پرسپولس‌ها هم بخواهند باز کنند در صورت حل نشدن مشکلاتمان به مدان نخواهم رفت!

فکر نمي‌کن ان طور صحبت کردن به ضررت تمام شود؟

اگر یک نفر سوخت بدهد بهتر از ان است که کل تیم سوخت کنند. من 13 سال است که در صبا هستم و جوانم را برا ان تم گذاشتم و الان م‌فهمم چه اشتباه کردم. امسال هم قراردادم تمام م‌شود. از همن جا از همه بچه‌ها عذرخواه م‌کنم که رو حرف من حساب کردند و به تمرنات برگشتند اما باور کند من هم مثل آنها رنگ پول را نددم فقط چک را گرفتم که پاس نشده.

روزنامه گل
    چو کوروش از اهورا یاد می کرد زمین از عدل او بیداد می کرد
    ترفند امروز......... سایر موضوعات دیجیتالی.......... کلاس فتوشاپ

2. 4 کاربر از پست مفید vahid5835 سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)