دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 16 از 19 نخستنخست ... 678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 187

موضوع: صندلی داغ با حضور آقای ریپورتر (دی جی مهدی )

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات
    ارسال تشکر
    13,156
    دریافت تشکر: 21,945
    قدرت امتیاز دهی
    56319
    Array
    ریپورتر's: خوشحال2

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ با حضور آقای ریپورتر (دی جی مهدی )

نقل قول نوشته اصلی توسط F a t i m a نمایش پست ها
    آیا تاکنون احساسی مبنی بر رسیدن به آخر خط را داشته اید ؟! چگونه بر این احساس غلبه کردید ؟!:اره یکبار و یک مدتی درگیرش بود و با سخن حکیمانه یک پیرمرد که کمی فحش محبت امیز هم داشت به راه راست هدایت شدیم
    اگر پدر و مادرتان دوست نداشته باشن شما یه کاری را انجام بدید ولی شما خیلی اصرار بر انجامش داشته باشید چکار می کنید ؟!:اول نظرشون رو میشنوم اگر منطقی بود که هیچ اگر منطقی نبود میگویم چشم ولی کار خود رو انجام میدم

یه وقت هایی که واقعاً حوصلت سر میره چکار میکنی ؟!:من حوصله ام سر بره خیلی راه میرم

اگه بخوایم شکنجت بدیم چه راهی پیشنهاد میدی ؟! ( گرچه من راهاشو پیدا کردم):گرفتن یخچال و خوراکی های داخلش بخصوص میوه
    با تفکرات متناقض با شما چه دیدی داری ؟!:اگر تفکر منطقی باشه سعی میکنم جور بشم ولی اگر منطقی نباشه قائدتا قبول نمیکنم
    به نظر شما انسان ها چند دسته اند ؟!:3 دسته . خوب -بد - عده ای که بد هستن ولی خوب نشون میدن
    توی چه ساعتی و چه هنگامی از روز به دنیا آمدید ؟! دقیقه و ثانیه هاش یادت نره !!!!!:والا نمیدونم باید بپرسم فقط میدونم شب بوده
    سر چه چیزهایی با خواهرت دعوات میشه ؟!:معمولا دعوا نمیکنم چون فایده نداره اخرش باید بگم چشم دیگه چه میشه کرد خواهر هست نمیشه اذیتش کرد .الان داشتی چقدر خوبم من

به خواهرت هم سخت میگیری یا میذاری مطابق میل خودش رفتار کنه ؟!:ازاد هست هر جوری که دوست داره رفتار کنه دیگه عاقل هست راهش رو خودش باید انتخاب کنه
    به انتخاب خواهرت هم احترام میذاری ؟!:خیلی هواشم دارم
    فکر میکنی شما و خواهرت چقدر شبیه به همید (از نظر فکری و مذهبی و ... ):از لحاظ مذهبی و فکری تقریبا نزدیکیم ولی از لحاظ نوع رفتار نه
    این اصل دموکراسی که میگن یعنی چی ؟!:یعنی الکی با کلمات بازی کردن ولی اجرا نکردن
    این جمله چند تا نقطه داره : کشتم شپش شپش کش شش پا را ( در یک ثانیه بگو ):35 تا در نیم ثانیه

بعد از یه روز کاری خسته به خونه میای !!!! اولین کاری که میکنی چیه ؟! مثل من که سریع نمیری سمت خوراکی ؟!اول میرم 3 تا لیوان بزرگ اب میخورم بعدش یا علی به سمت یخچال

نظرت در مورد این جمله چیه : زندگی را دوست میدارم گرچه نمیدانم چیست ؟!:خیلی درسته و الان ما رو میگه زندگی رو دوست داریم ولی واقعا نمیدونیم زندگی واقعی یعنی چی .الان ما داریم بدبختی میکشیم زندگی نیست
    چی میشه که ادم دست به خودکشی میزنه ؟!:یک لحظه خودش رو کاملا تنها میبینه و هیچ نور و امیدی نمیبینه و کمی جو هم میگیره دست به کار احمقانه میزنه
    بهترین راه خودکشی از نظر شما ؟!:یک گلوله به سر یا پرت کردن از یک ساختمون بلند
    فعلاً سؤالی یادم نمیاد اینا رو بجواب تا بعد
    اگه فکر کردی دیگه نمیام کاملاً در اشتباهی
    :منتظرییم ای استاد

نا له پنداشت که در سینه ی ما جا تنگ است

رفت و برگشت سراسیمه که دنیا
    تنگ است

2. 5 کاربر از پست مفید ریپورتر سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات
    ارسال تشکر
    13,156
    قدرت امتیاز دهی
    56319
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط F a t i m a نمایش پست ها
    خواستم سؤال نپرسم تا به این سؤالات جواب بدی بعد بپرسم مگه گذاشتی !!!!!!:زبل خان اینجا زبل خان اونجا
    مگه نمیگی خرما با ماست رو امتحان نکردم پس از کجا فهمیدی بدمزه هست ؟!:خب معلومه دیگه بد مزه میشه

ولی من کله پاچه رو امتحان کردم بد گفتم بدمزه هست اونم در چند جا !!!!! خب بدمزه هست دیگه !!!!! نیست !؟:واقعا که به این خوشمزه گی بابا سوسول بازی در نیارین

من که کلاً به نصیحتا گوش میدم که ( کاملاً در جریانی که ) پس چرا میگی دختری گوش نمیدی ؟!:خب شما فرق داری ابر دختر هستی

میگما از نظر شما پیاده روی و کوهنوردی ورزش نیست احیاناً ؟!:کوهنوردی که با برنامه باشه ورزش هست ولی پیاده روی معمولی ورزش نیست باید کمی سرعت داشته باشه
    یعنی از نظر شما فقط ورزش های رزمی یه نوع ورزش حساب میشه ؟!:نه ولی ورزشهایی مثل رزمی هم اراده رو بیشتر میکنه هم نظم فکری رو بهتر جدا از اینکه مجبور میکنه احترام رو برای افراد انجام بدین و مقابل ظلم و بدی ساکت نمونه طرف اکثرا
    راستی من شطرنج هم بلدما !!!!!!!! این ورزش نیست ؟!:شطرنج ورزش ذهن هست و به شرطی مفید هست که فعالیت بدنی هم کناری انجام بدی نتیجه بهتری داره
    این که میگن خواب یه نوع ورزشه حقیقت داره ؟! (واقعاً حقیقت داره ها ، حالا شما بگو نه ، فایده نداره ) ؟!::نه بابا هر کی گفته شک نکن حسنی بوده و تنبل

زندگی با ورزش یعنی چه ؟! بدون ورزش یعنی چه ؟!:زندگی با ورزش یعنی وقتی رو به سلامتی اختصاص بدین و بدون ورزش هم یعنی الکی نابود کردن
    زندگی با ورزش بهتره یا بی ورزش ؟:با ورزش
    چرا بعضی کوه ها رو نمیشه تهنایی رفت ؟!:چون تجربه میخواد و خب خیلی وقتها کار تیمی باید باشه
    چرا تازگی ها تو کوه هم گشت ارشاد گذاشتن ؟! باور نمیکنی ؟! 2هفته پیش در توچال گشت بود !!!!!؟:اره کوه رو میخوان اسلامی کنن همینه دیگه به این میگن افراط زیاد
    چرا هر وقت من میخوام برم کنسرت بابک جهانبخش ، یه کاری برام پیش میاد نمیتونم برم ؟! دلم میخواد برم !!!!!:حتما نمیسازه بهت کنسرتش بری شاید یهو لولو بشی

نظرت در مورد کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی چیه ؟!:نخوندم والا
    کتاب قورباغه ات رو قورت بده رو خوندی ؟! اگه خوندی به نظرت چجوری بود ؟!:نه نخوندم بهتر از این هست
    تا حالا کتاب کیمیاگر رو خوندی ؟!:نه
    تا حالا سری به کتابای تاریخی رمانی زدی مثل سینوهه یا پانته آ و ... ؟!:سینوهه رو کمی
    بیشتر کتاب میخری یا کتاب دانلود میکنی ؟!:بیشتر از کتابخونه میگیرم

چرا الانه دانلود کردن باصرفه تر از خریدنه ؟!:بدلیل نبودن قانون کپی رایت با صرفه هست دانلود
    با کدوم مرورگر راحت تری ؟!:فایرفکس و کروم
    چرا از صبح تا شب فیس بوکت روشنه ولی خودت نیستی ؟! اینم یه جور سرکار گذاشتنه ؟!:واقع این مشکل دیگه از زاکربرگ هست وگرنه من کلا نیم ساعت تو فیس بوک میام
    بلاخره آدرس محمد شوماخر رو پیدا کردی در فیس بوک یا نه ؟!:اره بابا دارمش برات میفرستم
    بیشتر تو یاهویی یا فیس بوک ؟!:اگر نت بیام یاهوم روشنه تا برم
    والا ما یه بار هم تو یاهو بودیم هم تو فیس بوک هم تو سایت یدفعه دیدیم تو هر سه تاش با هم پیام دادی !!!! چجوری چندتا کار رو با هم انجام میدی ؟!:این دیگه از توانایی ذاتی هست

چرا من هرکاری نکردم نتونستم با هم پیام بدم ؟!جنوب بهتره یا شمال ؟! چرا و به چه دلیل؟!:نمیدونم والا باید فکر کنم تمرینات مراقبه داشته باشی تا بتونی.شمال از نظر راحتی ولی جنوب از لحاظ همزبونی و تنها نبودن.
    میدونستی تو دریای جنوب غرق نمیشی ؟!:پس چرا چند نفر غرق شدن چند وقت پیشا.چرا
    شما که هم شمال تشریف بردی هم جنوب به نظرت کدوم دریا بهتر بود ؟!:والا جنوب به نظرم بهتر هست سواحلش قشنگتره
    آب دریای جنوب شورتره یا آب دریای شمال:امتحان نکردم
    واقعاً مشکی یه رنگه ؟!:اینطور میگن
    اگه عشق یعنی آرامش پس چرا قرمز نماد عشق شناخته شده ؟! قرمز که یعنی شور و هیجان ؟!:یعنی شور و هیجان لذت بخش که ارامش میاره
    چرا همه گل رز کادو میدن به هم ؟! مگه گل قشنگتر از اون وجود نداره ؟! وجود داره ها !!!!!:خب این بیشتر جا افتاده وگرنه گلایول بهتره

رنگ های مورد علاقتون به ترتیب ؟! تا هفت رنگ رو نام ببر ؟!:قرمز-سبز-نارنجی-زرد-مشکی-ابی-طوسی
    چرا بچه ها از خط خطی کردن خوششون میاد ؟!:چون حس خلاقیتشون رو نشون میدن کیف میکنن
    چرا بچه ها از ایجاد صدا یا مو کشیدن لذت میبرن ؟!:این دیگه باید از خودشون پرسید عجیبه

چرا بچه ها وقتی راه میوفتن کسی جلودارشون نیست و میخوان تا شب راه برن ؟! پاهاشون خسته نمیشه ؟!:بالاخره میگن سگ بگیره جو نگیره .اولش جو گرفته اینجور راه میرن بعدش میبینن نه بابا کیف نمیده زیاد
    چرا واقعاً الان دلم موخواد .... ! آخه یعنی چی ؟! مجبور به ویرایش شدم به خاطر جابجایی حروف !!!!:اخی حواسپرتی هست و هزار مشکلات جهانی
    فکر کنم سؤالات خیلی زیاد شد و تا فردا که من بیام هنوز در حال جواب دادن باشی !!!! پس فعلاً با اجازه تا بعد !
    :نه بابا خوب بود و سریع تموم شد

تنگ است

4. 4 کاربر از پست مفید ریپورتر سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات
    ارسال تشکر
    13,156
    قدرت امتیاز دهی
    56319
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله. نمایش پست ها
    سلام بر برادر عزیز. خسته نباشین

آقا مهدی یه همچین آدمی {
    کسی هم که نمیدونه مسئول چه کسی هست دلیلی نداره دهانش رو باز کنه و الکی شلوغ کنه و جنجال به پا کنه}مگه تو دنیا وجود داره؟{اگه موجود باشه آدم نیست باید گف حیوان درنده است}تا حالا به همچین آدمی برخورد کردین؟ از کجا فهمیدین همچین آدمی هست؟:بله هست تا دلت بخواد این سایت دیدم خدا رو شکر همشون رو هم به بیرون هدایت کردیم کسی که بخواد باعث تشنج بشه صد در صد خروج هست.رفتار هر کسی در چند پست نشون از خوی ضایعش میده.

{
    ببین عزیز من اسمش نظریه هست یعنی قانون نیست }نه عزیز مدیریت هم قوانین داره، یعنی اصول کلی رو داره . نظریه ها یه روال علمی دارن که طی میشن بعد به نظریه تبدیل میشن.همینجوری نظریه نمیشن. این نظریه ها با تجربه به اثبات میرسن. اصول کلی مدیریت به هیچ عنوان قابل جابجایی نیستن. مثلا اصول انضباط برقرار کردن باید طبق روال علمی پیش برود و این در قرآن هم آمده و خلاف این اصول هرچند که اسمش رو خلاقیت بذارین به هیچ عنوان کاربرد نخواهد داشت و اون نظریه هایی که قرآن تعیین کرده{مثه اصول انظباط برقرار کردن} وحی منزل هستند. و اون نظریه هایی را که هم در قرآن نیامده باید از متخصص{نظریه پرداز} پرسید همانطور که موقع بیماری به متخصص مراجعه می شود و خلاقیت یه چیز دیگه است. آیا شما اصولی انظباط برقرار میکنین یا خیر؟:مدیریت تماما نظریه تجربی هست و وحی نیست و هر زمان امکان تغییر در ان هست اینکه ادم فقط بگه کتابها اینا رو میگن نتیجه ای جز تکبعدی بودن نداره.انضباط قانون هست ولی در مقابل کسی که حرف الکی بزنه و بهم ریختگی ایجاد کنه باید بشدت برخورد کرد.بله از متخصص باید پرسید ولی مشورت نه اینکه عقل رو تعطیل کنیم و صرفا تقلید .بله اگر برقرار نمیکردم که این عده هوچی گر رو به بیرون انتقال نمیدادم

{گفته های بنده اصلا مرتبط با کتاب محض نیست بلکه از عمل حرف میزنم که همان تجربه هستند}طبق فرمودۀ دکتر رضائیان باید اون نظریه هایی را که میخونی رو در زندگی روزمره پیاده کنی تا بتونی بهشون عمل کنی آیا شما از این اصلی که دکتر فرمودند استفاده میکنین؟خودتون میدونین که مدیریت یک علم بسیار حساسی است.:صرفا شما داری میگی کتاب و فلانی .حرف فلانی مفید هست ولی قانون نیست باید روش فکر کرد و بهتر اجرا کرد هر کسی روشی داره برای پیاده سازی موضوعات که با جو مورد نظرش مطابقت داشته باشه.
    شما اون وظایفی را که برعهدۀ مدیریت است رو به کارمندان نسبت میدین مثلا وظیفۀ مدیریت شناساندن خود ومعرفی کردن خود و صبور بودن و رسیدگی به تمام امور بخش و سعۀ صدر داشتن و خوش لحن بودن است اما وقتی حرف از اینا میشه انتظار دارین کارمند این کارهارو بکنه درحالی که این از وظایف مدیریت است{البته حرف بنده فقط شخصا خود شما نیستین بلکه بنده شمارو نماینده ای از مدیران محترم و عزیز به حساب میارم تا حرفامو بگم و سوالاتمو بپرسم و إلا سو تفاهم نشه مهدی جان}:نه اون که مهم نیست منظور شما چه کسی هست و منم به هر حال وظیفه دارم روشن کنم کسی که سوال داشته باشه.من نمیتونم بیام برای هر کاربری که وارد بشه توضیح بدم فلانی هستم.تا وقتی کسی عضو نشده یعنی هیچ وقتی کسی عضو شد یعنی قبول داره قوانین رو و باید بررسی کنه و ببینه هر کسی مسئول چه کار هست نه اینکه با داد و بیداد بخواد مسئول رو پیدا کنه .میگم متاسفانه عموما ما راحت طلب هستیم و میخوایم کاری نکنیم و طلبکار باشیم.در مورد لحن من در قدم اول خوب برخورد میکنم ولی وقتی ببینم کسی میاد من و دیگران رو به باند بازی و صادق نبودن و اعمال قدرت متهم میکنه قطعا لحن ما با طرف دیگر دوست عزیزم نیست و تغییر خواهد کرد وگرنه تا الان من با همه افراد خوب بودم مکر کسانی که خودشون دنبال ماجراجویی و مشکل ساختن بودن حالا چه عمدا چه سهوا

نه به هیچ عنوان در مدیریت جواب های هوی نیست البته برا این دلایل قرآنی و علمی دارم . فکر کنم شما مدیریت را خیلی دارین بومی سازی میکنین یعنی بجای درمان دارین درد رو وارد محیط میکنین مدیریت با این ضرب المثل های اشتباه ایرانی کاری نداره
    و این ضرب المثل های ایرانی خیلی زیاد هستن یکی هم اینه که در ادارجات خیلی استفاده میکنن{خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو} شما نظریه ها و اصول مدیریت که واقعا درمان دردها درجامعۀ ما هستند رو دستکاری میکنین اما این ضرب المثل های مخرب که جایی در مدیریت ندارند رو عملی میکنین.چرا این کارو میکنین؟:اصول مدیریت رو باید از افراد مفید پرسید و تحقیق کرد و روش فکر کرد منم گفتم وقتی شما به کسی خوب برخورد میکنی و میبینی دوباره داره حرفایش بیخودش رو بازگو میکنه و کلا حرف خودش رو میزنه یعنی هیچ توجهی نداره خب طبیعی هست که باید برخورد سنگین داشته باشی

ممنون عزیز انشاالله باهم ادامه بدیم. یعنی تا وقتی که رو اون صندلی هستین خوش بگذره مهدی جان:خواهش میکنم.ممنون که قابل میدونی میایی.منتظر هستیم.موفق باشی
    یامولاعلی(ع)

تنگ است

6. 4 کاربر از پست مفید ریپورتر سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    DVM
    ارسال تشکر
    20,723
    دریافت تشکر: 12,331
    قدرت امتیاز دهی
    18939
    Array
    رضوس's: شاد3

سلام
    واقعا بخاطر جملات خسته نباشی
    یه تعداد سوال
    کارتون مورد علاقت؟؟؟؟
    پت و مت کدومشون پت بود کدوم مت؟؟؟
    کلا چرا یه عده رو من؟؟؟؟؟
    کبریت مگه بی خطرم میشه؟؟؟؟؟
    ای جاسوس نامرد
    خسته نشدی از این سوالا؟؟؟
    دایی عمو یا خاله شدی؟؟؟؟؟؟(خالش خیلی مهمه)
    یکی از بهترین خاطرات مدیریت؟؟؟؟
    بهترین خاطره از سایت؟؟؟
    یه جوک بگو(به جای قومیتش بگو یه قمی یا غضنفرم خوبه)
    اونی که تو سایت رو مخته چه تذکری میدی بهش؟
    عملش چی میکنی؟؟؟؟
    بهترین کادو تولدت؟؟
    بهترین کادویی که دادی؟؟؟؟
    شب ولنتاین کجا بودی کلک؟؟
    برنامت چیه؟؟؟
    واسه پیشرفت سایت؟؟؟؟
    الان دقیقا کجایی؟؟؟؟
    کی اوجاس؟؟؟
    مست تالار مدیریت؟؟؟؟؟
    دیشب فوتبالو دیدی؟؟؟؟؟
    چطور بود؟؟؟
    یه عده سوسک شدن چقد ما خندیدیم نخندیدی؟؟؟؟
    چرا نماد عشق گل رزه؟؟؟؟؟
    راسته که میگن عشق یه چیزی مث کشک و دوغه؟؟؟؟
    اگه کسی دوغ دوس داشته باشه باید چه کنه؟؟؟؟
    دلبستن سختره یا دلبریدن؟؟؟؟؟؟
    اگه واسه رسیدن به هدفی مجبور باشی کسیو فدا کنی میکنی؟؟؟؟
    نظرت راجع به این؟؟؟؟؟http://www.njavan.com/forum/showthre...B9%DA%A9%D8%B3
    سنت با یونانی این میشه رو که نیست سنگ پا قزوینه گفتم خودم بگم بهت:
    XXVI
    یادگرفتی؟؟؟؟؟

و در انتها اعصاب ندارم دارم فحشت میدم
    ویرایش توسط رضوس : 27th February 2013 در ساعت 01:27 PM
    خدایا تو آنی که آنی توانی جهانی چپانی ته استکانی.
    زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست/آنقدر سیر بخند که غم از رو برود

8. 4 کاربر از پست مفید رضوس سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

سلام.خسته نباشین
    بله شما نميتونين به همه بگين كي هستين اما ميتونين و وظيفتون اين است كه اسمي رو انتخاب كنين كه وقتي كاربر با شما برخورد كرد بفهمه كه مسئول هستين و بجای (دی جی مهدی) میتونستین (مدیر انجمن) بذارین و یا یه صفحۀ پروفایل دیگه ای به اسم مدیر انجمن داشته باشین که وقتی لازم باشه از همون استفاده کنی. یه عزیزی به بنده گف که مدیر انجمن باهات حرف زده بنده گفتم نه خیر بنده با ایشون حرف نزده ام و ایشون هم شمارو معرفی نکردن تا اینکه اینجا خودتون به خواهرمون گلبرگ خودتونو معرفی کردین و بنده شناختمتون. مهدی جان قبول کنین که این اصلش است و إلا اصلا درست نیست که کاربر با کسی که نمیشناسه و مسئول نیست حرفشو بزنه. درسته؟

مهدی جان اخراج کاربر نه تنها افتخار نداره بلکه مضر هم هست جریان مخالف باید در هر محیطی باشه و همین جریان مخالف باعث پیشرفت میشه{البته افراد مخالفی که به حریم خصوصی کاربران دیگه تجاوز نکنه} اگه جریان مخالف وجود نداشته باشه نشان از سقوط و پسرفت محیط میده و باید به محیطمان شک کنیم.اخراج کاربر آخرین راه حل است یعنی موقعی که این کاربر به حریم خصوصی دیگر کاربران تجاوز میکنه. مثالش همین کشور عزیزمان و فتنه سبز است. اگه این جریان به وجود نمی آمد ولایت مداری هیچوقت تقویت نمیشد. این شک باعث متحد شدن بیشتر شد اگه این افراد را همون اول به بیرون هدایت میکردن باعث ایجاد خفگان میشد درحالی که با رهبری مفید و سازنده این جریان مضر به یک جریان مفید تبدیل شد.اخراج اصلا درست نیست.باید وقایع مدیریت بشود نه کاربر اخراج شود.
    بنده هم وقتی از قرآن میگم میگم وحی منزل و در ایران هیچ احدالناسی نمی تواند بگوید که به اندازۀ دکتر رضائیان از مدیریت سررشته دارد. دکتر رضائیان مدیریت و نظریه های غربی
    رو با جامعه و فرهنگ ما تطبیق داده و اون نظریه ها رو قابل استفاده در محیطمان درآورده.آیا باید به افراد این چنین نباید رجوع کرد؟اگه رجوع نشه محیط آشفته میشه.اینطور نیست؟رضائیان تقریبا پدر مدیریت ایران عزیز است.
    میتونم منبع این حرفتونو بپرسم؟{
    مدیریت تماما نظریه تجربی هست و وحی نیست } به هیچ عنوان چنین چیزی در مدیریت نیست. مدیریت اسلامی ما توش وحی هم هست البته نه همه.اون جاهایی وحی نیست که چیزی دستور داده نشده.
    حالا شمااستفاده کردین و جواب نداد گذاشتین کنار؟

مهدی جان این حرف شما{
    به کسی خوب برخورد میکنی و میبینی دوباره داره حرفایش بیخودش رو بازگو میکنه} نشان از سبک شما میده و کسی که جواباتون رو بخونه میفهمه که از سبک توهینی و آمرانه استفاده میکنین اونم به 2 دلیل: وقتی کسی شمارو نشناسه{به دلیل کم کاری شما} بالتبع هیچوقت مشکلش رو نمیگه چون اگه بگه خودشو به دردسر انداخته و باعث بدتر شدن وضع میشه، عزیز من کسی بیخود حرف نمیزنه و توهین و چنین حرف زدن اصلا درست نیست سمت شما به کنار و فرض میکنیم شما سمتی ندارین باز چنین حرف زدنی اصلا درست نیست.
    برخورد سنگین صرفا توهین نیست شمادر پاسخهایی که میدین وضع رو بدتر میکنین درحالی که آرام هستین و محیط آرام است وقتی که وضع عادی نیست دیگه مشخصه چجور برخورد میکنین.
    بنده انتظار دارم پیش فرض ها و پیش زمینه هارو بذارین کنار و از سبک خودتون بگین. مدیریت واقعا حساس است. شما سبک آمرانه را در محیط انعطاف پذیر اجرا میکنین و نتیجۀ این اخراج کاربران خلاق خواهد بود. هرچیز مخالف عقیدۀ ما لزوما باطل نیست. طوری نباشد که جریان محاکمۀ گالیله در کلیسا تکرار بشه که نتیجه اش الان غرب بی دین است که از لحاظ علمی پیشرفته و از لحاظ انسانی عقب مانده اند.
    ممنون مهدی جان

الهی؛ تشنگی ام را در کسب علم و عملم را در آنچه رضایت توست قرار بده.
    آمین

10. 3 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات
    ارسال تشکر
    13,156
    قدرت امتیاز دهی
    56319
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط RSA71 نمایش پست ها
    سلام:سلام
    واقعا بخاطر جملات خسته نباشی:خواهش میکنن ممنون دیگه چه کنیم هنر زیاد هست
    یه تعداد سوال
    کارتون مورد علاقت؟؟؟؟:پلنگ صورتی-تام و جری- دی جی مون- یک کارتونی هم بود فکر کنم اسمش اسکادران فضایی بود
    پت و مت کدومشون پت بود کدوم مت؟؟؟:پت که منم مت رو نمیدونم.ولی فکر کنم پت قرمزه بود یادم نیست
    کلا چرا یه عده رو من؟؟؟؟؟:برای اینکه چون زیرا
    کبریت مگه بی خطرم میشه؟؟؟؟؟:اره خیس بشه بی خطره
    ای جاسوس نامرد:خواهش انشالله تو عروسیت با ابکش خبر ببریم
    خسته نشدی از این سوالا؟؟؟:نه بابا باحاله کیف میده
    دایی عمو یا خاله شدی؟؟؟؟؟؟(خالش خیلی مهمه):هیچکدام.واقعا خاله رو زدی به هدف
    یکی از بهترین خاطرات مدیریت؟؟؟؟:توسط دوستان شایعه درست شد مهدی بچه ها مدرسه داره میره
    بهترین خاطره از سایت؟؟؟:همون بالایی شاد شدیم از این حرف از بس خندیدم
    یه جوک بگو(به جای قومیتش بگو یه قمی یا غضنفرم خوبه):
    سهمیه بندی برنج اعلام شد
    هر نفر 4 دانه
    ریش دارها 4 کیسه

فلسطینی ها 4 کشتی
    به غضنفر نمیدن
    به قمی ها جو میدن

اونی که تو سایت رو مخته چه تذکری میدی بهش؟:میگم مثل ادم باش ای ادم
    عملش چی میکنی؟؟؟؟: اگر خلاف بکنه شوت میکنمش بیرون
    بهترین کادو تولدت؟؟:کادو چیه ولی بهترینش یادش بخیر پلی استیشن بود
    بهترین کادویی که دادی؟؟؟؟:به پسر خاله کوچیکم که همه کلی دوسش داریم 50 هزار تومن پول رایج مملکت اسلامی عیدی
    شب ولنتاین کجا بودی کلک؟؟:یکجا بودم دیگه باشگاه بودم
    برنامت چیه؟؟؟:اول شدن
    واسه پیشرفت سایت؟؟؟؟:بزار مقدماتش فراهم بشه میگیم
    الان دقیقا کجایی؟؟؟؟:شرکت
    کی اوجاس؟؟؟:منشی شرکت
    مست تالار مدیریت؟؟؟؟؟هاااااااااااااااااااااااا اا
    دیشب فوتبالو دیدی؟؟؟؟؟:نه بابا بیکارم مگه
    چطور بود؟؟؟میگن خوب بودم
    یه عده سوسک شدن چقد ما خندیدیم نخندیدی؟؟؟؟:باید بخندیم
    چرا نماد عشق گل رزه؟؟؟؟؟:تو روح کسی که اول این پایه گذاشت .گل گلایول بهتره
    راسته که میگن عشق یه چیزی مث کشک و دوغه؟؟؟؟:نه درست نیست شبیه ادامس هست
    اگه کسی دوغ دوس داشته باشه باید چه کنه؟؟؟؟:باید دیگه نخوره
    دلبستن سختره یا دلبریدن؟؟؟؟؟؟:هر دو تاش
    اگه واسه رسیدن به هدفی مجبور باشی کسیو فدا کنی میکنی؟؟؟؟:نه تا حالا که انجام ندادم
    نظرت راجع به این؟؟؟؟؟http://www.njavan.com/forum/showthre...B9%DA%A9%D8%B3
    :فقط میتونم بگم متاسفم برای یک عده فرصت طلب
    سنت با یونانی این میشه رو که نیست سنگ پا قزوینه گفتم خودم بگم بهت::
    XXVI
    یادگرفتی؟؟؟؟؟:افرین درسته میخواستم ببینم بلدی یا نه

و در انتها اعصاب ندارم دارم فحشت میدم
    :خیلی کار خوبی میکنی لذتی که در فحش دادن هست در عزیزم نیست

تنگ است

12. 4 کاربر از پست مفید ریپورتر سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات
    ارسال تشکر
    13,156
    قدرت امتیاز دهی
    56319
    Array

سلام.خسته نباشین
    بله شما نميتونين به همه بگين كي هستين اما ميتونين و وظيفتون اين است كه اسمي رو انتخاب كنين كه وقتي كاربر با شما برخورد كرد بفهمه كه مسئول هستين و بجای (دی جی مهدی) میتونستین (مدیر انجمن) بذارین و یا یه صفحۀ پروفایل دیگه ای به اسم مدیر انجمن داشته باشین که وقتی لازم باشه از همون استفاده کنی. یه عزیزی به بنده گف که مدیر انجمن باهات حرف زده بنده گفتم نه خیر بنده با ایشون حرف نزده ام و ایشون هم شمارو معرفی نکردن تا اینکه اینجا خودتون به خواهرمون گلبرگ خودتونو معرفی کردین و بنده شناختمتون. مهدی جان قبول کنین که این اصلش است و إلا اصلا درست نیست که کاربر با کسی که نمیشناسه و مسئول نیست حرفشو بزنه. درسته؟
    :عزیز من مشکل شماست توجه کنی اکانت و صفحه به این نام داریم و شما مشکل رو بگی هر کسی مسئولش باشه جوابگوی شما هست نیازی نیست کسی بیاد به ریپورتر بگه این نشون از کم کاری شما هست.تمام دوستان مدیر انجمن رو اکانتش رو میشناسن و من تمامی درخواستها و رسیدگی مشکلات رو با این اکانت درست میکن تا دیگه کسی نخواد به اکانت شخصی من بگه.قبلا اکانتها یکی بود ولی بدلیل اینکه یکی چون زیر اکانتش مثلا مدیر بود میخواست توی بحثها الکی نظر بده و خراب میشد و سازمانهای فیلترینگ بسیار گیر میدادن که فلان مدیر تو فلان بحث حرف خلاف زده ولی وقتی اکانت مدیریت رو با اکانت شخصی جدا کردیم دیگه قضیه حل شد و نظر هم میداد صرفا کاربر بود و با بقیه مساوی.

مهدی جان اخراج کاربر نه تنها افتخار نداره بلکه مضر هم هست جریان مخالف باید در هر محیطی باشه و همین جریان مخالف باعث پیشرفت میشه{البته افراد مخالفی که به حریم خصوصی کاربران دیگه تجاوز نکنه} اگه جریان مخالف وجود نداشته باشه نشان از سقوط و پسرفت محیط میده و باید به محیطمان شک کنیم.اخراج کاربر آخرین راه حل است یعنی موقعی که این کاربر به حریم خصوصی دیگر کاربران تجاوز میکنه. مثالش همین کشور عزیزمان و فتنه سبز است. اگه این جریان به وجود نمی آمد ولایت مداری هیچوقت تقویت نمیشد. این شک باعث متحد شدن بیشتر شد اگه این افراد را همون اول به بیرون هدایت میکردن باعث ایجاد خفگان میشد درحالی که با رهبری مفید و سازنده این جریان مضر به یک جریان مفید تبدیل شد.اخراج اصلا درست نیست.باید وقایع مدیریت بشود نه کاربر اخراج شود.:ببین حرفت درسته جریان مخالف اگر نظرش رو بده و به چالش بکشه خیلی هم خوبه ولی وقتی قصد تشنج و بهم ریختن دارن قضیه فرق میکنه باید بعد از چند بار تکرار کارش اخراج بشه ما هم دوست نداریم کسی عین ما باشه چون کپی هم که نیستیم ولی دوست داریم کسی حرفش رو با ادب بزنه و نه با هیاهو و تشنج ایجاد کردن.
    بنده هم وقتی از قرآن میگم میگم وحی منزل و در ایران هیچ احدالناسی نمی تواند بگوید که به اندازۀ دکتر رضائیان از مدیریت سررشته دارد. دکتر رضائیان مدیریت و نظریه های غربی
    رو با جامعه و فرهنگ ما تطبیق داده و اون نظریه ها رو قابل استفاده در محیطمان درآورده.آیا باید به افراد این چنین نباید رجوع کرد؟اگه رجوع نشه محیط آشفته میشه.اینطور نیست؟رضائیان تقریبا پدر مدیریت ایران عزیز است.:دکتر رضائیان پیامبر نیست که حرفش سند باشه صرفا یک ادم تحصیلکرده و محقق هست که نظرش رو میگه حالا توی نظرات ایشون هم اشتباه هست و این طبیعی هست و خیلی جاها مطمئنا ایشون برداشت شخصی رو نوشته که اینم طبیعی هست علمهای این چنینی برداشتهای شخصی زیاد هست.پدر و مادر علم القابی هست که یکسری ادم الکی درست کردن به این افراد میگن ادم با علم در این زمینه دیگه پدر و مادر و خواهر علم من در اوردی هست
    میتونم منبع این حرفتونو بپرسم؟{
    مدیریت تماما نظریه تجربی هست و وحی نیست } به هیچ عنوان چنین چیزی در مدیریت نیست. مدیریت اسلامی ما توش وحی هم هست البته نه همه.اون جاهایی وحی نیست که چیزی دستور داده نشده.
    حالا شمااستفاده کردین و جواب نداد گذاشتین کنار؟:همون مدیریتی که شما میگین وحی هست خدا میگه تحقیق کنین و کورکورانه تقلید نکنین .و همش رو هم برای هم اجتماعی کاربردی نیست چون افراد متفاوت هستن.

مهدی جان این حرف شما{
    به کسی خوب برخورد میکنی و میبینی دوباره داره حرفایش بیخودش رو بازگو میکنه} نشان از سبک شما میده و کسی که جواباتون رو بخونه میفهمه که از سبک توهینی و آمرانه استفاده میکنین اونم به 2 دلیل: وقتی کسی شمارو نشناسه{به دلیل کم کاری شما} بالتبع هیچوقت مشکلش رو نمیگه چون اگه بگه خودشو به دردسر انداخته و باعث بدتر شدن وضع میشه، عزیز من کسی بیخود حرف نمیزنه و توهین و چنین حرف زدن اصلا درست نیست سمت شما به کنار و فرض میکنیم شما سمتی ندارین باز چنین حرف زدنی اصلا درست نیست.عزیز من شمادر اندازه ای نیستی که بگی من کم کار بودم و بحثی هم تو این زمینه ندارم چون حوصله حرفای الکی رو ندارم و الکی کش بدم.این برداشت شما از حرفای من به خود شما و سطح فهم و برداشتت بستگی داره و بالتبع هر کسی.بله قطعا سمت من جدا هست چون اکانتش جدا هست و من الان یک کاربر صرفا عادی هستم نه چیزی بیشتر.درست بودن رو هر کسی طبق رفتار شخص مقابلش تعینن میکنه .اینکه مقابل حرف خارج از منطق کسی که تشنج ایجاد کنه و بخواد شلوغ کنه الکی بگم عزیزم وجود نداره مقابل کسی که از حدش خارح میشه باید جور دیگه رفتار کرد.
    برخورد سنگین صرفا توهین نیست شمادر پاسخهایی که میدین وضع رو بدتر میکنین درحالی که آرام هستین و محیط آرام است وقتی که وضع عادی نیست دیگه مشخصه چجور برخورد میکنین.
    بنده انتظار دارم پیش فرض ها و پیش زمینه هارو بذارین کنار و از سبک خودتون بگین. مدیریت واقعا حساس است. شما سبک آمرانه را در محیط انعطاف پذیر اجرا میکنین و نتیجۀ این اخراج کاربران خلاق خواهد بود. هرچیز مخالف عقیدۀ ما لزوما باطل نیست. طوری نباشد که جریان محاکمۀ گالیله در کلیسا تکرار بشه که نتیجه اش الان غرب بی دین است که از لحاظ علمی پیشرفته و از لحاظ انسانی عقب مانده اند.
    ممنون مهدی جان
    :شما در حدی نیستی که بگی سبک گفتن درست هست یا نه چون سبکم درست است منتها طبق رفتار طرف مقابلم .نه من و نه کسی دیگر کسی رو اخراج نکردیم مگر کسی که خواسته نظم سایت رو سیستم رو بهم بریزه با کارهاش و اعتراضات که برای ما بیاد اول تذکر بعد رای به اخراج داده میشه و آمرانه نیست که شما این فکر رو برای خودت درست کردی.همون کسانی گالیله رو اعدام کردن که سرگرم یک سری نوشته های عهد باستان بودن و تقلید کور کورانه میکردن و جانماز اب میکشیدن اگر کمی تحقیق میکردن عین چیزی که من میگم و فکر میکردن گالیله هیچوقت به اون روز نمیافتاد متاسفانه کسانی همیشه از عمل و اصول حرف میزنن که ذره ای تحقیق نمیکنند و تفکر ندارن و صرفا به یک مشت نوشته اقتدا میکنن

خواهش میکنم

تنگ است

14. 5 کاربر از پست مفید ریپورتر سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

سلام عزیز
    میدونین تو حرفاتون تناقضات فراوانی وجود داره؟بسیار بسیار فراوان. عزیز جوابهاتون رو بخونین خودتون متوجه میشین. شما رو صندلی نشستین بهتره اون صندلی از آرامش شما سرد بشه نه داغی صندلی داغتون کنه.همون اول گفتم که سبک رو عوض میکنم.ببینین مهدی جان اینجا حرف از فرد و ذاتش نیست بلکه حرف از عمل است .کسی اجازه نداره به طرف توهین یا حمله کنه بلکه عملکرد فرد مورد نقد قرار میگیره پس کلمه ای مثه عزیزم و جان و... به ذات شخص برمیگرده و بقیه حرفا به عملکرد . این دو مقوله فرق دارن مهدی جان. عزیز و جان گفتن بنده الکی نیست چون به ذات و شخصیت طرف برمیگرده اما انتقاد و سوال بنده به عملکرد رفیقمون برمیگرده . وشما هم بهتر میدونین که این دو تا کاملا جدا هستند .... مهدی جان بهتر نیست که عقاید طرف رو نشانه بگیریم و این حرف قرآن و ائمه است . بنده از عملکرد میپرسم و نقد میکنم اما شما با عقاید و ذات کار دارین.بنده به این مقوله وارد نمیشم و عقاید طرف برام اهمیت دارند
    ثانیا عزیز شما اصلا به سوال توجه نمیکنین. بنده چه درحدی باشم یا نباشم مهم نیست. بنده هم میدونم باید جدا بشن و گفتم جدا بشن ولی حرف بنده این است که وقتی شما به یک مشکل رسیدگی میکنین چرا با نام کاربری عادی رسیدگی میکنین خب این کم کاری است چون طرف شاید شمارو نشناسه.فعالیت با نام کاربری عادی و رسیدگی با نام کاربری مدیریت...درسته عزیز؟ شما حرف و سوال بنده رو خوب نمیخونی اونوقت از سطح فهم و برداشت و...بنده حرف میزنی.
    شما رو صندلی داغ که خودتون داوطلب شدین تحمل نظرات رو ندارین و هرکس بگه بهش حمله میکنین آیا این سبک آمرانه نیست عزیز من{این عزیزمن به ذات شما برمیگرده و آمرانه به عملکردتون}؟
    بنده اینجا نیومدم که به مشکل بخورم هیچ کس چنین نیتی نداره.اومدم دوستانه سوال بپرسم.جوابهای شما طبق پیش زمینه داده میشه برا همین سوالات طور دیگه برداشت میشه
    مهدی جان خودتون دعوت کردین اگه راضی نیستین میتونیم ادامه ندیم

آمین

16. 2 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات
    ارسال تشکر
    13,156
    قدرت امتیاز دهی
    56319
    Array

سلام عزیز
    میدونین تو حرفاتون تناقضات فراوانی وجود داره؟بسیار بسیار فراوان. عزیز جوابهاتون رو بخونین خودتون متوجه میشین. شما رو صندلی نشستین بهتره اون صندلی از آرامش شما سرد بشه نه داغی صندلی داغتون کنه.همون اول گفتم که سبک رو عوض میکنم.ببینین مهدی جان اینجا حرف از فرد و ذاتش نیست بلکه حرف از عمل است .کسی اجازه نداره به طرف توهین یا حمله کنه بلکه عملکرد فرد مورد نقد قرار میگیره پس کلمه ای مثه عزیزم و جان و... به ذات شخص برمیگرده و بقیه حرفا به عملکرد . این دو مقوله فرق دارن مهدی جان. عزیز و جان گفتن بنده الکی نیست چون به ذات و شخصیت طرف برمیگرده اما انتقاد و سوال بنده به عملکرد رفیقمون برمیگرده . وشما هم بهتر میدونین که این دو تا کاملا جدا هستند .... مهدی جان بهتر نیست که عقاید طرف رو نشانه بگیریم و این حرف قرآن و ائمه است . بنده از عملکرد میپرسم و نقد میکنم اما شما با عقاید و ذات کار دارین.بنده به این مقوله وارد نمیشم و عقاید طرف برام اهمیت دارند
    ثانیا عزیز شما اصلا به سوال توجه نمیکنین. بنده چه درحدی باشم یا نباشم مهم نیست. بنده هم میدونم باید جدا بشن و گفتم جدا بشن ولی حرف بنده این است که وقتی شما به یک مشکل رسیدگی میکنین چرا با نام کاربری عادی رسیدگی میکنین خب این کم کاری است چون طرف شاید شمارو نشناسه.فعالیت با نام کاربری عادی و رسیدگی با نام کاربری مدیریت...درسته عزیز؟ شما حرف و سوال بنده رو خوب نمیخونی اونوقت از سطح فهم و برداشت و...بنده حرف میزنی.: من به کسی کار ندارم شما اومدی گفتی کم کاری بنده منم دقیقا هدفم رو شما قرار دادم چون شما شخصی کردین .بازم میگم جلوی هر گونه تشنج وایمیستم و این جزو اصول من هست و اجازه نمیدم کسی بیاد نظم رو بهم بزنه و بدون تحقیق حرف بزنه.اینکه شما میگین داغی رفته بالا بهتره اول نگاهی به خودتون بندازید که چجور به افترا و انتقادی میکنین که اساسا اشتباه است و روی قصد و غرض شخصی هست منم گفتم انشالله که روی غرض نیست ولی معلوم هست که روی غرض داره پیش میره از سوی شما قائدتا بنده هم حرف ها الکی و بدون فکر رو توجه نخواهم کرد.شما کمی به سبک گفتار خودتون و عملکردتون توجه کنین بهتر هست
    شما رو صندلی داغ که خودتون داوطلب شدین تحمل نظرات رو ندارین و هرکس بگه بهش حمله میکنین آیا این سبک آمرانه نیست عزیز من{این عزیزمن به ذات شما برمیگرده و آمرانه به عملکردتون}؟:من توی این صندلی به چه کسی حمله کردم .جز اینکه شما حمله رو شروع کردین و توقع ملایمت رو نباید داشته باشید.این سبک آمرانه که حفظ کردن و طوطی وار به زبان میارین هم روی دیگر رفتار شما رو نشون میده وگرنه من با کسی مشکل نداشته و ندارم .وقتی کسی روی نظر اشتباهاش که صرفا از طریق یکسری کتاب که بدون فکر خونده میشه و رو فکر انجام نمیشه پافشاری کنه قاعدتا باید نظرش رو قبول نکرد .
    بنده اینجا نیومدم که به مشکل بخورم هیچ کس چنین نیتی نداره.اومدم دوستانه سوال بپرسم.جوابهای شما طبق پیش زمینه داده میشه برا همین سوالات طور دیگه برداشت میشه
    مهدی جان خودتون دعوت کردین اگه راضی نیستین میتونیم ادامه ندیم

بله دعوت کردین قدمتون روی چشم ولی وقتی کسی رو دعوت میکنن بنا نیست هر چی غرض از قبل داره بخواد پیاده کنه و دعوت کننده جوابی نده.وگرنه قدمتون رو چشم منتها با رعایت نزاکت و منطق نه پا فشاری الکی روی یک سری حرفها و متهم کردن کسی

تنگ است

18. 4 کاربر از پست مفید ریپورتر سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ریپورتر نمایش پست ها
    دعوت میکنن بنا نیست هر چی غرض از قبل داره بخواد پیاده کنه و دعوت کننده جوابی نده.
    برادر عزیزم آقا مهدی: اگر در مورد این حرفی که میزنین{خدا که از نیات خبر داره و شماهم که نماینده خدا نیستین تا از نیت خبر داشته باشین} درست گفته باشین از خدا میخواهم که بنده رو هدایت کنه و ببخشه{چون چنین صفتی از شیعه بعیده.شیعه کینه نگه نمیداره و کینه اولین ضررش به خود فرد برمیگرده} اما اگر درست نباشه و برداشتتون اشتباه باشه از خدا میخوام که شما رو ببخشه و هدایت کنه
    براتون آرزوی موفقیت دارم برادر عزیز. انشاالله در زندگیتون هدایای عالی و خوبی را از خدا بگیرین.
    یامولا علی(ع)

آمین

20. 2 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

صفحه 16 از 19 نخستنخست ... 678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)