دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 181

موضوع: رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

Exclamation رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

به گزارش صراط، چندماهي است نوعي عرياني جديد در ميان زنان بدحجاب رواج پيدا کرده و فصل جديدي را بر بي‌حيايي، بي عفتي، تبرّج و ناديده گرفتن حدود الهي گشوده است.

براين اساس تعداد زيادي از خانم‌ها اقدام به پوشيدن جوراب بلند و البته بدون شلوار نموده‌اند. حتي در مواردي از جوراب‌هاي بلند رنگي يا توري و منقش که ساق پا کاملا پيداست و يا مانتو يا دامن بدون شلوار و حتي جوراب به نحوي که ساق پا عريان ودر معرض ديد و مشاهده است، استفاده مي‌گردد. حالا اين شيوه پوشش كه ابتدا توسط بخش‌هاي خاصي از جامعه لاابالي استفاده مي‌شد، روز به روز در حال گسترش است.

رخدادي كه اتفاقي نيست و با جست و جويي در اينترنت، مشاهده مي‌كنيد كه اين نوع از بدپوششي، به عنوان مد جديد به شكل گسترده‌اي در حال معرفي است و حتي فروش اينترنتي و... آن نيز تبليغ مي‌شود.

بنابراين به نظر مي‌رسد به دنبال فصل جديد بي‌حجابي كه همان عريان شدن پاها ست، و همچنين بي‌غيرتي مسئولين نظاره‌گر وباطل گو كه كاري جز رد مسئوليت از خود ندارند ديگر بايد فاتحه جامعه‌اي با ظاهر اسلامي را بخوانيم.

همانطور که مي‌دانيد پوشش دامن کوتاه بين زنان غربي رايج است كه در دوران طاغوت نيز رواج داشت و البته با بررسي سير تحول حجاب اسلامي بعد از انقلاب متاسفانه به زودي شاهد ظهور دوباره آن در جمهوري اسلامي خواهيم بود.

سرآغاز اين عرياني جديد شلوار‌هاي چسبان زنانه بود كه پس از حساسيت زدايي به سرعت جوراب بلند مشکي جايگزين آن شد. همانطور كه قبل از آن براي مانتو مدل سارافن را مد کردند و وقتي ديدند حساسيتي براي آن وجود ندارد، پس از آن مانتوي آستين کوتاه به همراه ساقبند را مد کردند و بعد از آن، پس از آن نيز به سرعت ساق بند هم برداشته شد و مانتو کوتاه آستين کوتاه و حتي پيراهن آستين کوتاه امروزه به مرهمت بي‌غيرتي مسئولين رواج دارد.

پس پيش از مراسم فاتحه خواني، از همگان به‌خصوص بانوان متدين و محجبه، مردان غيور خواستار‌يم که نسبت به اين دهن کجي به ارزش‌ها و اين بي عفتي که رواج پيدا کرده است ايستادگي کنند و با دادن تذکر لساني، هر تعداد که مي‌توانند، انجام وظيفه کنند.

از سروران روحانيت البته به غير از آن عزيزاني که وظيفه نهي از منکر را فراموش نکرده‌اند، نيز مي‌خواهيم اگر يادشان آمد كه به غير از پرداختن به مسائل بي خطر و بي‌هزينه وظيفه ديگري هم دارند، در منابر به خطر اين پديده اشاره کنند و البته در کوچه و خيابان هم اين احساس وظيفه را با خود حمل كنند و با تذکر به هنجارشکنان، وظيفه شرعي خود را انجام دهند؛ زيرا احتمالا پس از مراسم فاتحه خواني براي نظام اسلامي و رجوع به ارتجاع ديگر مجالي به غير از حجره نشيني نخواهند يافت.

از وزارت اطلاعات، نيروي انتظامي و ساير نهاد‌هاي مسئول هم كه در خواب زمستاني به سر برده وهر ۱۰ سال يك بار پس از ظهور يك فتنه جديد از خواب برمي‌خيزند، مي‌خواهيم پيش از حضور در مراسم فاتحه‌خواني، به اين هنجار شکني جديد که به صورت «سازمان‌يافته» در مدت کوتاهي رواج يافته، رسيدگي نموده و وظيفه شرعي و قانوني خود را به درستي انجام دهند؛ شايد پاسخي براي خدا، امام و شهدا داشته باشند.
    والسلام؛ معذرتا الي ربكم

منبع: یالثارات الحسین

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

پیش فرض پاسخ : رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

تاسف.تاسف.تاسف.

مگه با یک گروهک تروریستی روبه رو هستیم که از نیروی انتظامی کمک بخوایم؟این افرادی که اینطور لباس میپوشند پدر و مادر دارند.

و یه چیز دیگه اگه دختران ازین تیپ خوششون نیاد خب رواج پیدا نمیکنه....اما متاسفانه شاهد این امر هستیم که خیلی از دختران میل دارن با تیشرت و شلوار لی اجازه تردد داشته باشن.و اگه کسی چیزی نگه با شلوارک و دامن کوتاه هم بدشون نمیاد....

این یعنی اینکه ملت ما خوابه.در برابر این جوراب ها هم دیگه کاری نمیشه کرد.یه طرح میاد از نیرو انتظامی یکم گیر میدن و کتک میزنن و زمینه رو برای حرص بیشتر دخترا باز میکنند دفعه ی بعدی یقه ی مانتوها رو باز میکنند و بهش میگن مد.

(ما جوونا سی دی های خام هستیم.وقتی دولت ما اصالتشو از دست میده و چیزی روی ما رایت نکنه خب غریبه ها هر چی دلشون بخواد رایت میکنن)(الان جوونا برابر شدن با سی دی هایی که فیلم های بدون سانسور روشون رایت شده.در حال تکثیر و انتشار هستن)

- - - به روز رسانی شده - - -

تاسف.تاسف.تاسف.

مگه با یک گروهک تروریستی روبه رو هستیم که از نیروی انتظامی کمک بخوایم؟این افرادی که اینطور لباس میپوشند پدر و مادر دارند.

و یه چیز دیگه اگه دختران ازین تیپ خوششون نیاد خب رواج پیدا نمیکنه....اما متاسفانه شاهد این امر هستیم که خیلی از دختران میل دارن با تیشرت و شلوار لی اجازه تردد داشته باشن.و اگه کسی چیزی نگه با شلوارک و دامن کوتاه هم بدشون نمیاد....

این یعنی اینکه ملت ما خوابه.در برابر این جوراب ها هم دیگه کاری نمیشه کرد.یه طرح میاد از نیرو انتظامی یکم گیر میدن و کتک میزنن و زمینه رو برای حرص بیشتر دخترا باز میکنند دفعه ی بعدی یقه ی مانتوها رو باز میکنند و بهش میگن مد.

(ما جوونا سی دی های خام هستیم.وقتی دولت ما اصالتشو از دست میده و چیزی روی ما رایت نکنه خب غریبه ها هر چی دلشون بخواد رایت میکنن)(الان جوونا برابر شدن با سی دی هایی که فیلم های بدون سانسور روشون رایت شده.در حال تکثیر و انتشار هستن)

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    95
    دریافت تشکر: 98
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    ستیزنده's: لبخند

پیش فرض پاسخ : رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

ممنون
    اما ب نظر شما "امروزه به مرهمت بي‌غيرتي مسئولين رواج دارد" این مسئولينین چیکا میخوان بکنن؟
    ب نظر شما تذکر لسانی جواب میده؟
    من خودم ب عنوان یه دختر از دیدن دخترایی ک این جوری میپوشن ک متآسفانه خیلی زیاد شده ناراحت میشم،اما فقط باتذکر لسانی حل نمیشه،بار ها دیدیم ک به کسایی ک تذکر داده میشه چطوری وااکنش نشون میدن.

- - - به روز رسانی شده - - -

ممنون
    اما ب نظر شما "امروزه به مرهمت بي‌غيرتي مسئولين رواج دارد" این مسئولينین چیکا میخوان بکنن؟
    ب نظر شما تذکر لسانی جواب میده؟
    من خودم ب عنوان یه دختر از دیدن دخترایی ک این جوری میپوشن ک متآسفانه خیلی زیاد شده ناراحت میشم،اما فقط باتذکر لسانی حل نمیشه،بار ها دیدیم ک به کسایی ک تذکر داده میشه چطوری وااکنش نشون میدن.

همکار تالار مکانیک
    ارسال تشکر
    13,417
    دریافت تشکر: 6,562
    قدرت امتیاز دهی
    6221
    Array
    homeyra's: جدید156

این درست نیست که فقط دخترا رو مقصر بدونیم...بیشتر کسایی که این نوع پوشش جدیدو انتخاب کردن،دخترای جوونن که توی سنی هستن که علاقه دارن بهشون توجه بشه...خب پسرا هم بهشون توجه میکنن...یه دختر اگه یه بار بره بیرون و ببینه که کسی تحویلش نمیگیره خودش بدش میاد...ولی وقتی میبینه با این نوع پوشش همه تحویلش میگیرن،میره خرید بهش احترام!!!!!!!میذارنو...الان جامعه طوری شده که مردم خواسته یا ناخواسته به بدحجابا بیشتر احترام میذارن... خب اونم مسلما فک میکنه چقد معرکه شده دیگه....پس فقط دخترا مقصر نیستن...همه به هم وصل شدیم...

در انتظار ایمیل تایید(ثبت نام ناقص)
    ارسال تشکر
    28
    دریافت تشکر: 289
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

الام من یک سوال دارم

اگه این نوع لباس پوشیدن برداشته بشه و خانمها با نقاب بیان بیرون،همه مشکلات حل میشه؟؟؟ نه.به نظر من مشکلات 2 سال دیگه به شکل بدتر بروز میکنه.

چرا ؟؟چون ایم که با زور بیان حجاب را ترویج بدن کار درستی نیست.اصلا به نظر من پوشش نمیتونه معیار مناسی برای حجب و حیا باشه

دوستان یک نظریه هست به نام "اگزیستانسیالیسم فردی" به این معنی که هرکسی آزاد هست تا جایی که آزادی دیگران را زیر سوال نبره،به طور آزادانه زندگی کند.

من نمیدونم مد پوشیدن یک دختر یا روزه خواری یک فرد چه آزادی را از دیگران صلب میکند که علم مبارزه با این لحن برمیدارید؟؟؟

اینهمه فقر و تورم و قدرت خرید و بی عدالتی و ... را ول کردین گیر دادین به چهاتا مدل لباس؟؟؟

اصلا باید این فرهنگ ترویج پیدا کنه که مردم بتونن آزاد باشن،آزاد لباس بپوشن.دینی که فرد توی خیابان داشته باشد و توی مهمونی نداشته باشد به درد همان خیابان میخورد نه به درد زندگی

من قبول دارم اگر آزادی در نوع پوشش آزاد بشه ،افرادی جنبه خودشون را نشون میدهند.ولی به چند ماه نرسیده برای همه عادی میشود.

مثل خیلی از کشورهای دنیا

6. 11 کاربر از پست مفید A S L A N سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارشد ژنتیک ،کارشناسی میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    25,976
    دریافت تشکر: 13,088
    قدرت امتیاز دهی
    24668
    Array
    سونای's: جدید81

اینجا که خیلی وقته اومده...... روز به روز هم داره نازکتر میشه و مانتو کوتاهتر
    به نظر من هم تذکر درست نیست!! فکر باید عوض شه باید رو اعتقاد و فرهنگ و فکر و... کار کرد
    و همچنین لباسای مناسب طراحی کرد.. که زیبا باشن... اینجوری بخاطر زیبایی هم که شده لباس مناسب رو میپوشن
    که البته چون اینها کار سختی هست .. به ساده ترینش رجوع میکنن..ولی جواب نمیده ..بدتر هم میشه....

ستاره ها نهفتم در اسمان ابري
    دلم گرفته اي دوست، هواي گريه با من

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارشد ژنتیک ،کارشناسی میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    25,976
    دریافت تشکر: 13,088
    قدرت امتیاز دهی
    24668
    Array
    سونای's: جدید81

نقل قول نوشته اصلی توسط A S L A N نمایش پست ها
    الام من یک سوال دارم

اگه این نوع لباس پوشیدن برداشته بشه و خانمها با نقاب بیان بیرون،همه مشکلات حل میشه؟؟؟ نه.به نظر من مشکلات 2 سال دیگه به شکل بدتر بروز میکنه.

چرا ؟؟چون ایم که با زور بیان حجاب را ترویج بدن کار درستی نیست.اصلا به نظر من پوشش نمیتونه معیار مناسی برای حجب و حیا باشه

دوستان یک نظریه هست به نام "اگزیستانسیالیسم فردی" به این معنی که هرکسی آزاد هست تا جایی که آزادی دیگران را زیر سوال نبره،به طور آزادانه زندگی کند.

من نمیدونم مد پوشیدن یک دختر یا روزه خواری یک فرد چه آزادی را از دیگران صلب میکند که علم مبارزه با این لحن برمیدارید؟؟؟

اینهمه فقر و تورم و قدرت خرید و بی عدالتی و ... را ول کردین گیر دادین به چهاتا مدل لباس؟؟؟

اصلا باید این فرهنگ ترویج پیدا کنه که مردم بتونن آزاد باشن،آزاد لباس بپوشن.دینی که فرد توی خیابان داشته باشد و توی مهمونی نداشته باشد به درد همان خیابان میخورد نه به درد زندگی

من قبول دارم اگر آزادی در نوع پوشش آزاد بشه ،افرادی جنبه خودشون را نشون میدهند.ولی به چند ماه نرسیده برای همه عادی میشود.

مثل خیلی از کشورهای دنیا
    سلام دوست عزیز...
    اول اینکه حق با شماست خیلی از مشکلات دیگه هم وجود داره... و باید به همشون پرداخت...
    دوم. توی اینکه آزادی تعریف بشه خیلی بحث هست و اینکه با آزادی پوشش از آزادی خیلی ها گرفته میشه....
    سوم اینکه گفتین بعد از یه مدت عادی میشه مثل خیلی از کشور ها.. بله اما بدنبالش خیلی چیزای دیگه هم عادی شدا....................
    پس این یعنی عادی نمیشه فقط راه باز میشه برای کم اهمیت و بی اهمیت جلوه دادن ارزش های دیگه...........................
    در ضمن قرار نیست نقاب زده شه....
    همون باید رو فکر کار شه.....

ستاره ها نهفتم در اسمان ابري
    دلم گرفته اي دوست، هواي گريه با من

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی علوم کشاورزی
    ارسال تشکر
    3,328
    دریافت تشکر: 667
    قدرت امتیاز دهی
    33
    Array
    ماه آفرید's: جدید131

به نظر من اینکه الان حجاب نادیده گرفته می شود یکی از دلایل اصلیش فشارها و زورهایی که چند سال پیش به مردم وارد شد ...همان زمانی که زنهای در اداره ها و مدارس می بایست چادر بپوشند...وقتی حرمت چادر را با اجبار کردنش از بین بردند حساب حجابهای دیگر روشن است...الان هم با زور نمی شود کاری کرد خب در این صورت فرق ما مسلمانها که به زور حجاب به کسی دهیم با کشور اروپایی که به زور حجاب بر می دارد در چیست؟
    اگر با جوانها مهربان صحبت شود و مسایلی برایشان در آرامش مطرح شود ....فکر می کنند و دیگر تقلید نمی کنند.
    هرگز اجازه نده دنیای رنگین کودکی ات با مداد سیاه غصه خط خطی شود.

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    دریافت تشکر: 14,584
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

آیا از کسی که این کار رو میکنه دلیلش پرسیده شده؟
    این همون جامعه ای نیست که به زور نمیتونستند چادر رو ازشون بگیرن؟
    باید دید کار از کجا به این سمت پیش رفته و افراد تو اون رده پاسخگوی درجه یک باشن
    آشوبم آرامشم تویی
    به هر ترانه ای سر می کشم تویی
    بیا که بی تو من غم دو صد خزانم

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    باغبانی
    ارسال تشکر
    1,293
    دریافت تشکر: 1,645
    قدرت امتیاز دهی
    295
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط homeyra نمایش پست ها
    این درست نیست که فقط دخترا رو مقصر بدونیم...بیشتر کسایی که این نوع پوشش جدیدو انتخاب کردن،دخترای جوونن که توی سنی هستن که علاقه دارن بهشون توجه بشه...خب پسرا هم بهشون توجه میکنن...یه دختر اگه یه بار بره بیرون و ببینه که کسی تحویلش نمیگیره خودش بدش میاد...ولی وقتی میبینه با این نوع پوشش همه تحویلش میگیرن،میره خرید بهش احترام!!!!!!!میذارنو...الان جامعه طوری شده که مردم خواسته یا ناخواسته به بدحجابا بیشتر احترام میذارن... خب اونم مسلما فک میکنه چقد معرکه شده دیگه....پس فقط دخترا مقصر نیستن...همه به هم وصل شدیم...
    کاملا موافقم. تو این مسائل بیشتر دخترا رو مقصر میدونن، در حالی که اگر اشتباهی هست، دو طرفه هست. الان اکثر شرکتهای خصوصی برای جلب مشتری، چنین دخترانی را دعوت به کار میکنن، شما حساب کنید با این اوضاع اقتصادی خیلیا مجبورن که چنین پوششی داشته باشن تا کار کنن و نیازهای اولیه خود و خانواده خود را تامین کنند. مسلما اگر درآمد شوهر یا پدر برای گذران زندگی کفایت میکرد، شاید خیلی از خانوم ها که الان مجبور به کار هستند، کار نمیکردند. البته این یکی از دلایل میتواند باشد. توجه پسرا نیز دلیل دیگر هست. ضعف ایمان، عدم اطلاع از اصول احکام و... (من دوستی داشتم که خانوادش مذهبی بودن و همه خواهراش چادری بودن بجز این دوستم که موهاش بیرون بود همیشه، هر وقت تذکر میدادم، میگفت من تو محیط تهران بزرگ شدم، خواهرام تو محیط شهرستان، من اینجوری یاد گرفتم).
    و باز این مسئله جای بحث بسیار دارد.

12. 14 کاربر از پست مفید somayehfaridi سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)