دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: اخبار باشگاه رئال مادرید

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    141
    دریافت تشکر: 80
    قدرت امتیاز دهی
    1629
    Array
    San Iker's: جدید66

پیش فرض اخبار باشگاه رئال مادرید

سالگادو :" من به هیچ کس جز رئال تعلق ندارم "

میشل سالگادو ، اسطوره رئال و سلتا خیلی دوست دارد که روزی در آینده بتواند به کادر مدیریتی سفیدپوشان پایتخت اسپانیا اضافه شود .
    در دبی چه کار می کنی ؟
    به خاطر مشکلات مالی بلکبرن تصمیم به ترک این باشگاه گرفتم . آنها باید بازیکنان با تجربه تر که دستمزد بیشتری می گرفتند را کنار می گذاشتند . پیشنهاداتی داشتم اما نمی خواستم در اس÷انیا بازی کنم . از طرفی به خانواده ام فکر کردم و برای تحصیلات فرزندم ، دبی را انتخاب کنم . در ایرلند مدرک مربیگری را هم گرفتم . با الجزیره قرارداد بسته ام و به عنوان یکی از مسئولان شهر ورزشی دبی ، پروژه ای که از ژانویه شروع می شود ، مشغول به کار شده ام . یک آکادمی برای کودکان بین 6 تا 16 ساله .

در مورد دوران فوتبالت حرف بزنیم . چطور به سلتا ملحق شدی ؟
    من ساله بودم . در خانواده ای فقیر در محله کویا زندگی می کردم که په په ویار ، اسطوره سلتا هم در آن جا بود . وقتی در ویتوریا بایز می کردم مرا دید . خیلی کمکم کرد . او سر ناهار سعی می کرد که پدرم را راضی کند و بالاخره موفق شد .

اولین بازیت در لالیگا یادت است ؟ در ژانویه 1995 مقابل رئال در برنابئو بود . 19 ساله بودم ...

هیجان انگیز هم بود ...
    3-0 باختیم اما با هیرو و بویو آشنا شدم. 5 دقیقه در پست هافبک راست بازی کردم . سعی کردم سخت بدوم . اواخر بازی بود . یک بار به ویو خوردم و یک بار به هیرو .

انتقالت به رئال یادت است ؟
    یک سال دوست داشتنی را در سلتا داشتم . تیم فوق العاده ای بود . اولین بازیم را در تیم ملی اسپانیا در همان سال انجام دادم و از ماه نوامبر پیشنهاداتی از سرتاسر اروپا داشتم اما می خواستم به رئال بروم . 2000 میلیون پزو رقم فسخ قراردادم بود که برای یک مدافع خیلی بود . یک روز که در تعطیلات بودم و داشتم سوار هواپیما می شدم تا به تفرجگاه بروم ، کارواخال که وکیلم بود زنگ زد و گفت :" رقم فسخ قراردادت را پرداختند . "

با ماکله له به رئال آمدی ؟
    نه ، او یک سال بعد آمد . از پدر زنم پرسیدم و او هم موافقتی کرد .

اما پدر زنت (سانز) زیاد در باشگاه نماند ، نه ؟
    سه ماه پس از ازدواجم با همسر فعلیم از باشگاه جدا شد .

اما ناگهان شرایط از این حیث بد شد .
    بله چرا که پدر خانمم در انتخابات باخت . هیچ کس به من اعتماد نمی کرد و مجبور شدم که شخصا با فلورنتینو صحبت کنم .

به او چه گفتی ؟
    گفتم :"آقای مدیر ، نه من شما را می شناسم نه شما من را . اما باید بگویم که من از رئال نمی روم . من به هیچ کس تعلق ندارم ، به رئال تعلق دارم . " بعد از آن قراردادم تمدید شد .

از تو در مقابل روزنبرگ تجلیل شد . فکر می کنی چرا تا کنون برای رائول این کار را نکرده اند ؟
    بستگی به شخص و زمانش دارد و این که شرایط چطور پیش می رود . مطمئنم که دیر یا زود او هم تجلیلی که لایقش است را خواهد داشت .

چطور شد که رفتی ؟
    پیش از این که تصمیم بگیرم که بروم خیلی گریه کردم . وقتی می باختیم هم همین طور . رئال به من فشاری نیاورد ، این یک تصمیم متقابل بود . گام برداشتن به سمت ترک رئال خیلی سخت است . خون این باشگاه در رگ های من است .

مدیریت مورینیو (مدیر سلتا) را چطور می بینی ؟
    کارهای مشقت باری را انجام داده است . در زمینه اقتصادی تیم را به ثبات رسانده است . سلتا سالهای مشکلی در دسته دوم داشته و با تلاش های اقتصادی او ، حالا سلتا نسبت به بسیاری از تیمها وضعیت اقتصادی سالم تری دارد .

در زمینه ورزشی چطور ؟
    در تابستان با پاکو هررا خیلی صحبت کردم . چهارده بازیکنش سابقه حضور در لالیگا را نداشتند . این یک نقطه ضعف است . اما این باعث شد که هواداران بیشتر با تیم باشند . سلتا دوباره یک الگو شده است .أس پاس ، اوبینیا ، الکس و بقیه تعصب خاصی دارند . سبکشان نیز به سبک تاریخی سلتا برگشته است : حفظ توپ .

راست است که سلتا تو را می خواسته ؟
    این مسئله خصوصی است...

پس صحت دارد ؟
    پاکو هررا می خواست با آنها بازی کنم . برای هواداران هم زیبا بود اما تصمیم سختی گرفتم و آن را رد کردم .

فکر می کنی رئال با مورینیو هویتش را از دست داده است ؟
    مورینیو در یک دوره سخت با رئال عالی کار کرده اما وقتی که دوران کارش تمام شود باید پروژه جدید را کسی اداره کند که با هویت رئال آشنایی داشته باشد . وقتی مورینیو به رئال آمد هیچ کس خود را فریب نداد ، همه هویت کاری او را می شناختند . من هیچ گلایه ای از مورینیو ندارم . او در دوران سختی آمد و توانست که دوره گواردیولا در بارسا را تمام کند . او لالیگا را برد . این چیزی بود که می خواستیم . اما بعد از این باید آرام آرام به فرم و سبک بازی فکر کرد .

فکر می کنی کلمه "کهکشانی ها " به وجهه رئال لطمه زد ؟
    زمانی بود که لطمه می زد . چند تصمیم اشتباه نیز گرفته شد...

مثلا ؟
    قبل و بعد از دل بوسکه کاملا فرق دارد . سال اول پس از رفتنش با این که خیلی سخت بود اما بدشانسی هم آوردم . تا ماه مارس بعترین فصلمان را داشتیم . به نظر می رسید که به راحتی سه جامه می شویم .

اما چه شد ؟
    بیشتر مشکل روحی بود تا بدنی . ما همه چیز را باختیم . کوپا را داشتیم می بردیم اما در وقت تلف شده به ساراگوسا بختیم . بعد در چمپیونزلیگ باختیم آن هم در حالی که در آستانه صعود بودیم . این باعث شد که تبدیل به مرده ها شویم و بعد از آن حتی یک بازی را هم نتوانیم ببریم .

خاص ترین ویژگی دل بوسکه چه بود ؟
    او با مشکل ترین رختکن رئال کنار آمد . نه به این خاطر که اختلاف وجود داشت ، بلکه به این خاطر که رختکن پر از ستارگان بود . او هرگز به مشکل نخورد . به دل بوسکه به خاطر رفتارش با رختکن باید احترام گذاشت . این احترام دوجانبه بود . بدون این که قوانین پلیسی وجود داشته باشد هر کسی می دانست چه می کند . هر کس حد خودش را می دانست . دل بوسکه می دانست که مسائل شخصی ستارگانی نظیر رونالدو ، زیدان ، فیگو و رائول چه بودند . هر کس پارادوکس های خودش را داشت اما او به آسانی مسائل را حل کرد .

چطور این قدر آرام بود ؟
    وقتی تیم به مشکل می خورد طوری در کنفرانس مطبوعاتی حاضر می شد که انگار هیچ اتفاقی نیافتاده است . او همه را آرام می کرد ، حتی مطبوعات . او خیلی خیلی آرام است . حتی یک شوخی بامزه هم در این باره وجود دارد ...

جوک را تعریف می کنی ؟
    نه ، نه ، نمی توانم ... اما خیلی جالب بود .

بدون او چه چیزی عوض شد ؟
    وقتی رفت وجهه باشگاه خیلی عوض شد . وقتی مربیان دیگر آمدند ، مسائل خیلی مشکل شد و رختکن نمی توانست با سختگیری ها کنار بیاید و این شد که تیم از هم پاشید . ویسنته می دانست با هر کس چطور رفتار کند . او می داند که با رونالدو چطور باشد و با من چطور . به همه ما به یک اندازه احترام می گذاشت اما به برخی بازیکنان که فکر می کرد نیاز دارند ، آزادی عمل بیشتری می داد .

هیچ وقت فکر می کردی فلورنتینو تمام قدرت را به یک شخص بدهد ؟
    بعید به نظر می رسید . فلورنتینو شخصی است که می خواهد همه چیز را تحت کنترل داشته باشد . او کارهای بزرگی کرده و البته مثل هر کس دیگری اشتباهاتی هم داشته است که سعی کرده آنها را تصحیح کند . او حالا همه چیز را به مورینیو سپرده تا از بحران خارج شود . در فوتبال اسپانیا و به خصوص در رئال بعید بود که این اتفاق رخ دهد . در انگلیس عادی است اما در اسپانیا نه . فرهنگ در این جا فرق دارد . به مورینیو قدرت زیادی داده شده است و حالا مشکل است که این اتفاق تصحیح شود . نمی توان وضعیت را عوض کرد . این مرا سورپرایز کرد . مورینیو قدرتمندترین مربی تاریخ رئال شده است .

مورینیو حالا می خواهد که کسی نظیر هیرو از او دفاع کند . تو حاضری چنین کاری کنی ؟
    (می خندد) . من همیشه روراست هستم . تلفن من همیشه برای رئال باز است و هر وقت نیاز باشد در خدمت هستم .

خودت را داری پیشنهاد می دهی ؟
    پیشنهاد نمی دهم . شما از من پرسیدید . چه مورینیو و چه رئال اگر بخواهند در خدمت هستم . من به هیچ کس تعلق ندارم ، فقط مال رئال هستم . به هر دلیلی تماس گرفته شود در خدمت هستم .

کاندیداهای آینده ریاست هم با تو تماسی گرفته اند ؟
    نه .

هیرو و رائول احتمال دارد برگردند .
    چرا که نه ؟ این افراد می توانند در آینده رئال نقش مهمی ایفا کنند . نمی دانم که چه زمانی اما افرادی که آن جا بوده اند می توانند نقش مهمی در آینده باشند .

رویایت ریاست رئال است ؟
    ریاست نه اما دوست دارم بخشی از این تیم باشم . بیشتر دوست دارم در زمین چمن باشم . یعنی هم نقش مدیریتی داشته باشم و هم این نقش به من اجازه دهد که در کنار چمن حاضر باشم . من عاشق فوتبال هستم .

2. 5 کاربر از پست مفید San Iker سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    141
    قدرت امتیاز دهی
    1629
    Array

پیش فرض پاسخ : اخبار باشگاه رئال مادرید

کاروالیو :" انتقادات مورینیو را می پذیریم"

ریکاردو کاروالیو ، مهاجم پر سن و سال رئال پس از شکست به سلتا گفت :" آنها در نیمه اول خیلی بهتر از ما بودند . "
    وی افزود :" مربی می داند که می توانستیم بهتر باشیم اما حقیقت این است که در نیمه دوم بازی را کنترل کردیم . می دانستیم که می توانستیم بهتر باشیم و در نیمه اول خوب نبودیم . انتقادات مربی را می پذیریم . آنها در نیمه اول بهتر از ما بودند اما در نیمه دوم به نظرم نتیجه ناعادلانه بود . "
    وی در مورد شرایط خودش گفت :" از نظر بدنی آماده هستم و مشکلی برای بازی ندارم . "

4. 3 کاربر از پست مفید San Iker سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    141
    قدرت امتیاز دهی
    1629
    Array

آربلوا:"با حمایت هوادارن در برنابئو پیروز میشویم."

آربلوا پس از سپری کردن یک شب کابوس بار دربازه ی بازی صحبت کرد. او که در بازی دیشب 90 دقیقه بازی کرد گفت :" گل کریستیانو ما را زنده نگه داشت و به بازی برگشت امیدواریم. سلتا خیلی خوب بازی کرد و این یک بازی پیچیده برای ما بود. امسال ما در بازی های خارج از خانه فشار زیادی را تحمل میکنیم اما ما امیدواریم در بازی برگشت با حمایت هوادارانمان پیروز شویم."
    همچنین درباره ی مصذومیت واران نیز گفت:" مصدومیت واران عملا باعث شد ما 20 دقیقه ی آخر را 10 نفره بازی کنیم و این کار را برای ما دشوارتر کرد."
    او با ابراز تاسف از بازی گفت:" ما 20 دقیقه ی آخر را خوب بازی کردیم. همه ی بازیکنان تمام تلاش خود را کردند. ما یک گل زدیم و میتوانستیم حتی بازی را به تساوی بکشیم اما نشد. اما در بازی های خارج از خانه مشکل داریم چون تیم ها با تمام قوا در خانه بازی میکنند. ما در برنابئو میتوانیم به راحتی کار را تمام کنیم اما الان باید فکر کنیم و دلیل این شکست ها را پیدا کنیم. وقتی یک تیم شکست میخورد حتما یک جای کار مشکل دارد. ما باید سخت کار کنیم تا بتوانیم پیشرفت کنیم."

6. 3 کاربر از پست مفید San Iker سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    141
    قدرت امتیاز دهی
    1629
    Array

پایان روند موفق ماه دسامبر

رئال مادرید داشت یک ماه فوق العاده دسامبر را سپری می کرد و همه بازیهایش در لالیگا و چمپیونزلیگ را هم برده بود تا این که بالاخره در کوپا و در بالایدوس شکست خورد .
    تیم مورینیو ماه دسامبر خوبی داشت . توانسته بود که اتلتیکو ، آژاکس و وایادولید را شکست دهد اما مقابل سلتا این روند ادامه یافت . حالا دو بازی دیگر تا پایان سال جاری میلادی مقابل اسپانیول و مالاگا باقی مانده است .

8. 3 کاربر از پست مفید San Iker سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    141
    قدرت امتیاز دهی
    1629
    Array

افشای دروغ های مدیر سویا توسط راموس

سرجیو راموس برای اولین بار از زمان ترک سویل به مقصد رئال ، جزئیات دقیق انتقالش را رو کرد . در کتاب بیوگرافی او که "عشق ، شخصیت و هیجان " نام دارد ، از جزئیات این اتفاق رونمایی شده که کاملا با حرفهای مدیر سویا ، دل نیدو ، در تضاد است .
    در این کتاب به نقل از راموس آمده است :"هرگز نمی خواستم بگویم اما به نظرم وقتش رسیده که هواداران بدانند که مسئله چه بوده است . در اولین بازی فصل حضور پیدا کردم و سه ، چهار روز تا پایان فصل نقل و انتقالات باقی مانده بود . دل نیدو به من گفت که یک بازیکن آکادمی هرگز در سویا پول در نمی آورد . نمی دانم ماجرا چه بود . شرایط روبراه نبود و من فهمیدم که این بخشی از مافیای فوتبال دنیاست . من به او گفتم که اگر سویا بزرگ شده به خاطر بازیکنان آکادمی و درون این خانه است . "
    راموس ادامه داده است :" چند ماه قبلش با دل نیدو در مورد یک قرارداد مادام العمر صحبت کردیم که او نپذیرفت . یک قرارداد سفید 10 ساله بود تنها با این شرط که ما می خواستیم که پاداش ها به اندازه بازیکنان تیم اصلی باشد . "
    در ادامه آمده است :" در نهایت کار انتقال تمام شد . مردم فقط یک طرف ماجرا را می بینند . در تمامی سالهایی که در پیزخوان بازی می کردم این راز را درون خودم حفظ کردم . سویا مرا فروخت همان طور که بازیکنان دیگر را فروخت . "

10. 2 کاربر از پست مفید San Iker سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    141
    قدرت امتیاز دهی
    1629
    Array

آمار مطمئن تیم مورینیو در خانه

رئال در خارج از خانه فاجعه ظاهر شده و در این فصل 6 شکست و دو تساوی از 14 بازی در بیرون خانه عایدش شده اما در برنابئو عملکردش خیلی بهتر بوده است .
    رئال امسال در خانه 12 بازی رسمی داشته که حاصلش 10 برد و دو تساوی بوده است . در حقیقت رئال در 19 بازی اخیر لالیگایی در خانه 16 برد و سه تساوی داشته که آمار خوبی به نظر می رسد .
    رئال در این 19 بازی توانسته که 63 گل بزند ، یعنی بیش از سه گل در هر بازی و فقط 12 بار دروازه اش گشوده شده است .

12. 2 کاربر از پست مفید San Iker سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    141
    قدرت امتیاز دهی
    1629
    Array

پیشنهاد30میلیونی چلسی برای مارسلو

چلسی حاضر است که 30 میلیون یورو برای مارسلو بپردازد . به گفته مطبوعات انگلیسی در صورت پیوستن گرت بیل به رئال ، ممکن است که سفیدها ناچار به فروش بازیکن برزیلی در فصل آینده شوند .
    بنا بر این گزارش ، مورینیو ترجیح می دهد که کوئنت رائوی محبوبش را حفظ کند و به همین خاطر چلسی حاضر است برای رفع ضعفش در دفاع چپ با رفتن احتمالی اشلی کول ، نزدیک به 30 میلیون یورو برای خرید مارسلو هزینه کند .

- - - به روز رسانی شده - - -

روبن مایکل:توپ طلا حق رونالدوست

تردیدی نیست . کل دنیا به توانایی های رونالدو واقف هستند . بازیکن پرتغالی سال فوق العاده ای داشته تا روبن مایکل ، هموطنش در موردش بگوید :" هیچ کس امسال بهتر از او نبوده است . او بهترین است و توپ طلا حقش است . "
    بازیکن براگا افزود :" او با پای چپ ، پای راست و سر به توپ ضربه می زند . یک بازیکن فوق العاده است . این حرفها را به این خاطر که دوستم است نمی زنم ، بلکه به آن باور دارم . فوتبال مملو از ستارگان بزرگ است اما هیچ کس عملکرد کریستیانو را در این فصل نداشته است . به مسی احترام می گذارم اما رونالدو را به او ترجیح می دهم . "
    بازیکن سابق اتلتیکو در مورد عملکرد رونالدو در یورو گفت :" فوق العاده بود و بار تیم را به دوش می کشید . به برد مقابل هلند نیاز داشتیم و او ظاهر شد ، همین طور مقابل چک . برابر اسپانیا بدشانسی آوردیم . "

14. 2 کاربر از پست مفید San Iker سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    141
    قدرت امتیاز دهی
    1629
    Array

ساینز:رئال بدون مورینیو به پایان نمیرسد

کارلوس ساینز ، راننده اسطوره ای طرفدار رئال با رادیو مارکا در مورد شرایط این تیم صحبت کرد . وی در مورد آینده مورینیو گفت :" مسلما می توان رئال را بدون مورینیو هم تصور کرد چرا که رئال یک باشگاه تاریخی است که زنده مانده و با هر مربی دیگری زنده می ماند . رئال فراتر از هر مربی ، مدیر یا بازیکنی است . تیمی است که قوای لازم برای زنده ماندن در هر شرایطی را دارد . او یک مربی بزرگ است اما اگر تصمیم بگیرد برود یا باشگاه تصمیم بگیرد که بدون او کار کند ، رئال به خاطر رفتن مورینیو یا هر بازیکن دیگری قرار نیست از هم بپاشد . "
    وی در مورد چمپیونزلیگ گفت :" طبیعی است که همه هواداران رئال به قهرمانی در اروپا فکر کنند . رئالی ها از بردن کوپا یا لالیگا راضی نباشند و قهرمانی اروپا را می خواهند . رئال باید برای چمپیونزلیگ بجنگد . "
    ساینزد در مورد بازی اتلتیک وو بارسلونا نیز گفت :" دوست دارم تا جایی که ممکن است فاصله با بارسلونا کم شود . این باعث می شود که شانس پیروزی رئال در لالیگا بیشتر شود . "

16. 2 کاربر از پست مفید San Iker سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    141
    قدرت امتیاز دهی
    1629
    Array

پرز:کاسیاس یکی از بزرگترین کاپیتان های تاریخ رئال است.

فلورنتینو پرز به تمجید از شخصیت کاسیاس در مراسم معارفه سومین دوره "بازی امید " پرداخت . پرز گفت :" کاسیاس یکی از بزرگترین کاپیتان های تاریخ رئال و تیم ملی اسپانیاست . یک اسطوره زنده در رئال است و ارزشهای مادریدیسمو ها را در خود دارد . "
    ایکر روز سوم دی در پالاسیو دپورتس در شهر مادرید ، بازی خیریه ای را برگزار می کند . در مراسم معارفه این بازی ، مارسلو، هیگوائین و راموس حضور داشتند . کاپیتان رئال در این باره گفت :" افتخاری است که سومین دوره بازی امید برگزار می شود . همیشه آرزو داشتم که یک حرکت اجتماهی کوچک داشته باشم . پیش از کریسمس همه گرد هم می آییم تا به آنهایی که نیاز دارند ، کمک کنیم . "
    پرز هم گفت :" در این بازی هر کسی که حضور پیدا کند ، برنده است . "

18. 2 کاربر از پست مفید San Iker سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    141
    قدرت امتیاز دهی
    1629
    Array

دعوت شدن اوزیل و مورینیو به بازی خداحافظی بالاک

میشائیل بالاک ، کاپیتان سابق تیم ملی آلمان قرار است که 5 ژوئن 2013 بازی خداحافظی خود را برگزار کند که مسی و مورینیو در جمع مدعوین به این بازی هستند .
    بالاک تصمیم گرفته که مراسم وداعش از فوتبال یک بازی ویژه باشد که به گفتن "کلن اکسپرس " ، برخی هم تیمی ها و مربیان سابقش را می خواهد دعوت کند .
    در میان مدعوین اوزیل می توان از مورینیو ، مسی ، دروگبا ، لمپارد ، اشلی کول ، شواین اشتایگر ، اوزیل و آدلر نام برد .

20. 2 کاربر از پست مفید San Iker سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع