دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 21 , از مجموع 21

موضوع: نقل و انتقالات نيم فصل ليگ برتر

یار همراه
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر_نرم افزار
    ارسال تشکر
    3,958
    دریافت تشکر: 9,802
    قدرت امتیاز دهی
    5191
    Array
    آسد مرتضي's: جدید47

Lightbulb فتح‌الله‌زاده: مجيدي پشيمان نشده، ثبت‌ مي‌کند

علي فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با فارس، در خصوص آخرين شرايط آبي‌پوشان، عدم ثبت قرارداد فرهاد مجيدي و مصاحبه مديرعامل باشگاه گهر صحبت‌هاي زير را انجام داد.

*شنيديم مجيدي از حضور در استقلال پشيمان شده است؟

چنين چيزي نيست. چه کسي چنين حرفي را زده؟

* شايعه شده او به خاطر اتفاقات آن شب پشيمان شده و قراردادش را هم ثبت نمي‌کند.

من خودم به مجيدي گفتم که چند روزي استراحت کند و از اين هياهو و حواشي دور باشد. مجيدي به زودي قراردادش را با استقلال ثبت مي‌کند.

* با جذب اين بازيکن پرونده نقل و انتقالات استقلال بسته شد؟

هنوز هم اگر نياز باشد بازيکن جذب مي‌کنيم و پرونده نقل و انتقالات بسته نشد.

* مديرعامل باشگاه گهر گفته، مگر فوتبال فقط به باشگاه استقلال تعلق دارد که اين همه اعتراض مي‌کنند؟

به نظر من ايشان به جاي اينکه اين همه مصاحبه کند و اين همه وقت براي اين همه حرف‌ها بگذارد، زمان را براي استاديومش هزينه کند که فدراسيون 40 ايراد از آنجا نگيرد. من فکر مي‌کنم آيت‌الله‌زاده جور همه مردم استانش را کشيده و مدام مصاحبه مي‌کند ما که اعتراضي نمي‌کنيم. يک هفته است که مي‌گوييم هر کجا بازي بگذارند، مي‌رويم. تمامي ايرادها را هم فدراسيون گرفته اما ظاهرا آيت‌الله‌زاده دوست دارد به اين جور مسائل دامن بزند. شما يک مصاحبه از من پيدا کنيد که گفته باشم به دورود نمي‌رويم.

* پس مشکلي بابت بازي در دورود نداريد؟

نه که نداريم، باز هم مي‌گويم به مردم دورود، درود مي‌فرستم و حتي اگر در روستاهاي اين شهر هم بازي بگذارند، به ميدان مي‌روم.

* تکليف زميني که براي استقلال به دنبالش بوديد، چه شد؟

همچنان پيگير کارها هستيم و در صورتي که همه چيز مهيا شود، براي ساخت ورزشگاه اختصاصي استقلال اقدام خواهيم کرد.

آهنگران سرشان شلوغ است ...
    بايد نعل تازه بسازند براي اسب ها ...

2. کاربرانی که از پست مفید آسد مرتضي سپاس کرده اند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع