دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 8 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 149

موضوع: !..دفترچه یادداشت نخبگان جوان..!

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارشد ژنتیک ،کارشناسی میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    25,976
    دریافت تشکر: 13,088
    قدرت امتیاز دهی
    24668
    Array
    سونای's: جدید81

پیش فرض پاسخ : !..دفترچه یادداشت نخبگان جوان..!

امروز دوباره به این رسیدم که دوست یه فرشته ی مقدسه...........
    یه فرشته ای که به موقع دستت رو میگیره.......
    یه فرشته ای که آروومت میکنه......
    من ازین فرشته ها خیلی دارم ......
    امروز هم یکیشون که همیشه با حرفاش آرومم میکنه باز به دادم رسید ... هم منو آروم کرد.. هم عزیزمو....

میخوام اینجا از سمانه ی گلم (saamaaneh) که همیشه برام مث خواهر بوده و هست و ایشالله خواهد بود تشکر کنم که همیشه کنارم هست.....

خدای مهربونم از شما هم ممنونم که اینهمه فرشته ی مقدس رو بهم هدیه دادی...امیدوارم این لیاقت رو هم بهم بدی که بتونم همیشه کنارشون باشم....آمین

- - - به روز رسانی شده - - -

امروز دوباره به این رسیدم که دوست یه فرشته ی مقدسه...........
    یه فرشته ای که به موقع دستت رو میگیره.......
    یه فرشته ای که آروومت میکنه......
    من ازین فرشته ها خیلی دارم ......
    امروز هم یکیشون که همیشه با حرفاش آرومم میکنه باز به دادم رسید ... هم منو آروم کرد.. هم عزیزمو....

میخوام اینجا از سمانه ی گلم (saamaaneh) که همیشه برام مث خواهر بوده و هست و ایشالله خواهد بود تشکر کنم که همیشه کنارم هست.....

خدای مهربونم از شما هم ممنونم که اینهمه فرشته ی مقدس رو بهم هدیه دادی...امیدوارم این لیاقت رو هم بهم بدی که بتونم همیشه کنارشون باشم....آمین

ستاره ها نهفتم در اسمان ابري
    دلم گرفته اي دوست، هواي گريه با من

2. 6 کاربر از پست مفید سونای سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مامایی
    ارسال تشکر
    36,060
    دریافت تشکر: 18,520
    قدرت امتیاز دهی
    28276
    Array
    yas-90's: خواهش

صفحه اول تاپیکو که دیدم ......دلم برا باستان شناس عزیز تنگ شده

همیشه و همه جا موفق و مؤید باشه

صفحه اول تاپیکو که دیدم ......دلم برا باستان شناس عزیز تنگ شده

همیشه و همه جا موفق و مؤید باشه
    طلب كردم ز دانائي يكي پند .......مرا فرمود: با نادان نپيوند

4. 8 کاربر از پست مفید yas-90 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    4,400
    دریافت تشکر: 1,695
    قدرت امتیاز دهی
    1786
    Array
    ***wanton74***'s: جدید145

امروز بعد از ظهر يكي از بدترين روزهاي زندگيم بود خيليييييييييييييييي بد الانم كه دارم اينجا مينويسم با بغض شديد مي نويسم ولي هميشه بايد اين بغض لعنتيو قورت بدم دارم خفه مي شم دارم دق ميكنم اي خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااا كجا صدات بزنم چه جوري بگم ديگه كم آوردم امروز دوباره به خاطر كسي كه واسش مي مردمو تمام زندگيمو به خاطرش باختم خورد شدم اين دفه ديگه خيلي خوردم كرد آب پاكيو ريخت رو دستم از زندگي واسه هميشه سيرم كرد خدايا چرا بايد محكوم به زندگيه اجباري باشم خدايا من خستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تم خستههههههههههههههههههه چرا راحتم نمي كني پس اين همه دعا اين همه التماس چي ميشه مگه نميگي از رگ گردن به ما نزديكتري پس چرا صدامو نميشنوي چرا به حال خودم رهام كردي چرا دستمو نميگيري چرا ديگه آرومم نميكني مگه من چه گناهي به درگاهت كردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه من چه گناهي كردم كه اينجوري بايد عذاب بكشم چرا همه بايد واسه آيندشون برنامه داشته باشن همه خوش حال باشن كه سال جديد داره مياد ولي من غصه دار تر از هميشه باشمو شبو روز كارم گريه باشه اي خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااا تو ديگه تنهام نذار از تنهايي متنفرم از جذام هم بدتره

امروز بعد از ظهر يكي از بدترين روزهاي زندگيم بود خيليييييييييييييييي بد الانم كه دارم اينجا مينويسم با بغض شديد مي نويسم ولي هميشه بايد اين بغض لعنتيو قورت بدم دارم خفه مي شم دارم دق ميكنم اي خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااا كجا صدات بزنم چه جوري بگم ديگه كم آوردم امروز دوباره به خاطر كسي كه واسش مي مردمو تمام زندگيمو به خاطرش باختم خورد شدم اين دفه ديگه خيلي خوردم كرد آب پاكيو ريخت رو دستم از زندگي واسه هميشه سيرم كرد خدايا چرا بايد محكوم به زندگيه اجباري باشم خدايا من خستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تم خستههههههههههههههههههه چرا راحتم نمي كني پس اين همه دعا اين همه التماس چي ميشه مگه نميگي از رگ گردن به ما نزديكتري پس چرا صدامو نميشنوي چرا به حال خودم رهام كردي چرا دستمو نميگيري چرا ديگه آرومم نميكني مگه من چه گناهي به درگاهت كردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه من چه گناهي كردم كه اينجوري بايد عذاب بكشم چرا همه بايد واسه آيندشون برنامه داشته باشن همه خوش حال باشن كه سال جديد داره مياد ولي من غصه دار تر از هميشه باشمو شبو روز كارم گريه باشه اي خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااا تو ديگه تنهام نذار از تنهايي متنفرم از جذام هم بدتره
    يافته هايت را با باخته هايت مقايسه كن
    اگر خدارا يافتي هرچه باختي مهم نيست

6. 6 کاربر از پست مفید ***wanton74*** سپاس کرده اند .

همكار تالار اخبار
    ارسال تشکر
    11,278
    دریافت تشکر: 11,277
    قدرت امتیاز دهی
    9184
    Array

این آخرین پست من تو سال 91 هس، امسالم گذشت ولی متفاوت خیلی متفاوت، چیزایی رو تجربه کردم که باور نمیکردم روزی تجربشون کنم، احساس میکنم امسال فرق کردم، احساسم، نگاهم، باورم، فکرم و خیلی چیزای دیگه برام تغییر پیدا کرده !

خیلی چیزا رو یاد گرفتم، خیلی مسائل رو باید فراموش کنم، بعضیا رو باید تو زندگیم ببخشم، از کنار یه مسائلی رد شم و فقط به عنوان تجربه داشته باشمشون، همیشه از آدمای اطرافم انتظار خوب بودن رو نداشته باشم، سعی کنم من خودمو با اطرافیانم وفق بدم نه اونا با من، و خیلی چیزای دیگه!

میخوام همین جا از همه ی دوستای خوبم تو سایت تشکر کنم، خیلی مهربونید، هر وقت دیدین حالم خوب نیس اومدین پیشم تا تنها نباشم تا غمم کم شه تا کمکم کنین، هیچ وقت محبت هیچ کدومتون رو فراموش نمیکنم، اسم نمیبرم چون میترسم ذهنم یاری نکنه و اسم عزیزی رو فراموش کنم، ولی بدونید خیلی برام مهم و عزیز هستین، با تک تک تون خاطراتی رو تجربه کردم که برای همیشه تو ذهنم حک شده و هیچ وقت فراموش نخواهم کرد!

از آبجی های خوبم یه دنیا ممنونم، لطف هیچ کدومتون رو فراموش نمیکنم، مدیون همه ی مهربونیاتون هستم!

آخرین حرفم تو اخرین پست سال 91 میخوام تشکر باشه از محبت و مهربونی داداشم، از وسعت قلبش، از تمام چیزایی که بهم یاد داد و هیچ انتظاری در قبالش ازم نداشت، با تمام وجودش کنارم بود، تو تمام غم و غصه هام پیشم موند و تنهام نذاشت، برام لحظه هایی رو ساخته که گفتنش به زبون نمیاد و به قول خودمون باید حسش کرد، خدایا تمام خواهر و برادرها رو کنار هم به سلامتی نگه دار، وجود آرامش بخش داداشمو برای همیشه نصیبم کن و سایه اش همیشه روی سرم باشه، کمکم کن بتونم براش خواهر خوبی باشم، بتونم یه ذره از تمام محبتاش رو جبران کنم، هیچ وقت ناراحتش نکنم، همیشه شاد ببینمش، همیشه خبر از موفقیتاش بهم بگه و دعایی که خودش خیلی دوس داره، خدایا عاقبت به خیری نصیبش کن!

دوستان سر لحظه ی تحویل سال همدیگه رو دعا کنیم، من کمترین رو هم فراموش نکنین، اگر دل عزیزی رو رنجوندم ازش معذرت میخوام امیدوارم حلالم کنه، همینجا به همه ی دوستام عید رو تبریک میگم، سال خوب و پر از معنویت رو براتون آرزو میکنم!

ساعت 12:15
    مورخ 91/12/28
    به وقت خداحافظی

8. 8 کاربر از پست مفید saamaaneh سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    علوم تجربی
    ارسال تشکر
    13,004
    دریافت تشکر: 10,250
    قدرت امتیاز دهی
    27193
    Array
    solinaz's: جدید92

بسم الله ارحمن الرحیم

امســــــال=سال 91 شمسی برای من عبارت بود از :

بدترین سال عمرم بود نمیدونم چرا ولی انگار ادم گیر کرده

توی یه جایی که نه راه رفتن داره نه برگشتن یه عزیزی فوت کرد

نمیدونم چی شده که امسال هی دلم گرفته میشد

نمیدونم به خاطر این بود که دیگه کم کم دارم بزرگ میشم

یا نه به خاطر چیز های دیگر

ادم توی این دوره و بخصوص توی 14 سالگی تنهایی رو

بیشتر احساس میکنه

اما باز هم خاطره های خوشی داشتم ولی تلخی خاطره های

بد خوشی خاطره های خوب رو از بین میبره چون روز های

بدم از تعداد روز های خوشم زیاد بود

به سلامتی 3 یار
    غم
    خودم
    خدام

ممنونم از این که حوصله به خرج دادین و متن منو تا اخر خوندین

برای سال اینده به:

اونایی که پشت کنکور هستن و میخوان توی نمونه یا تیز هوشان قبول شن ارزوی موفقیت میکنم

به اونایی که ارزویی دارن ارزو میکنم خدا خودش به ارزوشون برسونه

و امید وارم خدا همیشه پشتیوان شما دوستان عزیز باشه

آینده ای بسازم که گذشتم جلوش زانو بزنهツ

10. 6 کاربر از پست مفید solinaz سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    معدن_اكتشاف
    ارسال تشکر
    64
    دریافت تشکر: 27
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سالی که گذشت سخت ترین و بدترین سال زندگیم بود
    عید 91 یکی از عزیزام از دنیا رفت و عیدم عزاشد
    توی سال 91 عزیزترین کسم تنهام گذاشت
    سرمایم به باد رفت
    کارمو از دست دادم
    و...
    حالا خیلی خوشحالم که این سال پر از نکبت داره تموم میشه
    امیدوارم سال جدید واسه همه خوب و پر برکت باشه

12. 7 کاربر از پست مفید emperor1991 سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    25,976
    قدرت امتیاز دهی
    24668
    Array

قرار بود ترم پیش تموم کنم!!! اما الکی الکی سر یه ماجراهای عجیب این ترم هم مونگار شدم...
    این روزا دانشگامون رنگ و بوی خاصی گرفته.... قراره همکلاسی های جدید بیان.... امروز همه جای دانشگاه راه میرفتم و نفس میکشیدم این همه عاشقی رو.... احساس میکردم همه حتی هوا حتی گلا درختها باد و پرنده ها...همه منتظرن....
    حالا حکمت این موندگاری رو میفهمم!!!! اگه اون ترم فارغ التحصیل میشدمو حالا نبودم دق میکردم !! دق میکردم اگه میرفتمو میشنیدم همکلاسی های جدیدی اومدن که عطر بندگی میدن.........اما من اونجا نیستم....
    الانشم میگم کمه 2ماه!! ولی نه از سرمم زیاده..... ببین دعای کی پشتم بوده که این سعادت نصیبم شده همین 2ماه باهاشون هم دانشگاهی شم....نه هم دانشگاهی دوره... باهاشون هم کلاسی ام...
    نمیتونم جلو اشکامو بگیرم....... خدایا !؟!!بهم اجازه میدی فردا به پیشوازشون برم.......؟ خدایا!؟!! پرده پوشی میکنی که نبینن چقـــــــــــــــــــــــ ـدر روسیاهم!!؟! خدایا!؟!! میشه غریبی نکنن!!!! که خونوادشون نیستن!!!!
    خدایا بعد این همه مدت دارن میان.....چقدر شرمنده ام.....
    خدایا چی شد که برگشتن؟!!! بعد این همه مدت.... دلشون واسه برگشتن تنگ شده بود؟؟؟؟ اگه آره پس چرا بی نشون اند؟؟؟!!!!!!!!!! یا دلشون واسه روضه ی مادرشون حضرت زهرا (س) تنگ شده..... که حالا اومدن!!!...............تا یبار دیگه گوش بدن و برن خونه ی جدیدشون....
    خدایا ازشون خجالت میکشم....... چه خوب شد که حالا اومدن...نگران نیستم که مادرشون نیست....عوضش مادر سالار شهیدان هستن.......
    وای چه حرمتی داره فردا فضای دانشگامون....... چقدر بی قرارم..... چقدر شرمنده ام.............................................. ............................ چقدر پاهام لرزونه....چه بی تابم......
    خدایا پرده پوشی میکنی ؟!؟! که منه رووسیاه هم، روو داشته باشم برم........!؟!

14. 7 کاربر از پست مفید سونای سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    4,400
    قدرت امتیاز دهی
    1786
    Array

چقدر امشب همه چیز دوباره دست در دست هم داده تا دوباره من از خجالت این اشکها در بیام..

.. خوندن مطالبی که دوستان توی بلاگهاشون گذاشتن
    .. شنیدن خبر فوت....

..زنگ زدن تو بعد از مدت ها كه حتي دليلشم نميدونم

..و خیلی چیزهای کوچیک و بزرگ دیگه
    ..

.. و میشه گفت آخرین ..اما مهمترین ..
    .. نبودن ِ تو

16. 4 کاربر از پست مفید ***wanton74*** سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    4,400
    قدرت امتیاز دهی
    1786
    Array

..شاید خیلی سال پیش ..فکر میکردم وقتی یه آدم.. آدم دیگه ای رو دوست داره ..حتما باید بهش برسه...
    ..فکر میکردم اون آدم باید همیشه برای ِ من باشه .....اما حالا کلی طرز نگاهم به این مسأله زیر و رو شده .....دیگه نمیخوام از عشقم بندی بسازم و بااون ..اون آدم رو تا ابد برای خودم نگه دارم.... با اینکه این روزها حضورت برام شده بزرگترین آرزوی زندگیم .....اما ...اما برای من همین فرصت کوتاهِ دیدنت و آشنایی با تو خودش یه دنیا بود....درسته که یاد تو برای من کلی اشک و دلتنگی به ارمغان میاره .... اما همین برای من غنیمت ِ با ارزشی هست که دوسش دارم ...... حضورکوتاهِ تو تویِ مسیرِ زندگیم..سکوت سنگین منو شکست..
    همین برای من یه دنیا بود....تنها حسرتم اینه که کاش جرات میکردم این احساس رو که تو جزء اصلیش بودی ..با توشریک میکردم..اگه مطمئن بودم آرامشتو بهم نمیزنه ..احساسم ..اگه مطمئن بودم قلبتو نمیرنجونه از من..تو رو توی ِ این حس شریک میکردم ....شاید خیلی بدم ..که تو رو توی احساسم سهیم نمیکنم....البته تلاشم رو کردم.. اما شاید بهتر بود نمیکردم....الان فکر میکنم بهتره که ندونی هیچ وقت.....
    نمیدونم ... نمیدونم ... نمیدونم...پ.ن. ..امشب دلم خیلی گرفته و باز هوای گریه داره ... خوابم نمی بره ...

18. 5 کاربر از پست مفید ***wanton74*** سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    25,976
    قدرت امتیاز دهی
    24668
    Array

بارون بارون بارون ای بارونه............
    گلای نارنج داره پرپر میشه............
    گل وجودم تو شالیزاره....برنج میکاره...میترسم ای جان
    طاقت نداره ...... طاقت نداره.........

20. 2 کاربر از پست مفید سونای سپاس کرده اند .

صفحه 8 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع