دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: سومین جشنواره بین‌المللی "دستهای کوچک دعا

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    زیست شناسی سلولی مولکولی
    ارسال تشکر
    4,038
    دریافت تشکر: 4,690
    قدرت امتیاز دهی
    167
    Array
    artadokht's: جدید21

پیش فرض سومین جشنواره بین‌المللی "دستهای کوچک دعا

دعاهای زیر از کتاب سومین جشنواره بین‌المللی "دستهای کوچک دعا"است. این جشنواره سه سال است که در تبریز برگزار می‌شود و دعاهای بچه‌هایدنیا را جمع ‌آوری می‌کند و برگزیدگان را به تبریز دعوت و به آنها جایزهمی‌دهد. دعاهایی که می‌خوانید از بچه‌های ایران است. لطفاً آمین بگوئید:

آرزو دارم سر آمپول‌ها نرم باشد! (تاده نظر‌بیگیان / ۵ساله

خدای مهربانم! من در سال جدید از شما می‌خواهم اگر در شهر ما سیل آمدفوراً من را به ماهی تبدیل کنی! (نسیم حبیبی / ۷ ساله)

بسم الله الرحمن الرحیم. خدایا! از تو می‌خواهم که برادرم به سربازی برودو آن را تمام کند. آخه او سرباز فراری است. مادرم هی غصه می‌خورد ومی‌گوید کی کارت پایان خدمت می‌گیری؟ (حسن ترک / 8 ساله)

ای خدای مهربان! پدر من آرایشگاه دارد. من همیشه برای سلامت بودن او دعامی‌کنم. از تو می‌خواهم بازار آرایشگاه او و همه آرایشگاه‌ها را خوب کنیتا بتوانم پول عضویت کانون را از او بگیرم چون وقتی از او پول عضویتکانون را می‌خواهم می‌گوید بازار آرایشگاه خوب نیست! (فرشته جبار نژادملکی / 11 ساله)

خدای عزیزم! من تا حالا هیچ دعایی نکردم. میتونی لیستت رو نگاه کنی.خدایا ازت میخوام صدای گریه برادر کوچیکم رو کم کنی! (سوسن خاطری / 9ساله)

خدایا! یک جوری کن یک روز پدرم من را به مسجد ببرد. (کیانمهر ره‌گوی / 7 ساله)

خدای عزیزم! در سال جدید کمک کن تا مادربزرگم دوباره دندان دربیاورد آخراو دندان مصنوعی دارد! (الناز جهانگیری / 10 ساله)

آرزوی من این است که ای کاش مامان و بابام عیدی من را از من نگیرند. آنهاهر سال عیدی‌هایی را که من جمع می‌کنم از من می‌گیرند و به بچه‌ آنهاییمی‌دهند که به من عیدی می‌دهند! (سحر آذریان / ۹ساله)

ای خدا! کاش همه مادرها مثل قدیم خودشان نان بپزند من مجبور نباشم در صفنان بایستم! (شاهین روحی / 11 ساله)

خدایا! کاری کن وقتی آدم‌ها می‌خوان دروغ بگن یادشون بره! (پویا گلپر / 10 ساله)

خدا جون! تو که اینقدر بزرگ هستی چطوری میای خونه ما؟ دعا می‌کنم در سالجدید به این سؤالم جواب بدی! (پیمان زارعی / 10 ساله)

خدایا! یک برادر تپل به من بده!! (زهره صبورنژاد / 7 ساله)

ای خدا! کاری کن که دزدان کور شوند ممنونم! (صادق بیگ زاده / 11 ساله)

خدایا! در این لحظه زیبا و عزیز از تو می‌خواهم که به پدر و مادر همهبچه‌های تالاسمی پول عطا کنی تا همه ما بتوانیم داروی "اکس جید" رابخیریم و از درد و عذاب سوزن در شبها رها شویم و در خواب شبانه‌یمانمانند بچه‌های سالم پروانه بگیریم و از کابوس سوزن رها شویم... (مهسافرجی / 11 ساله)

دلم می‌خواهد حتی اگر شوهر کنم خمیر دندان ژله‌ای بزنم! (روشنک روزبهانی / 8 ساله)

خدایا! شفای مریض‌ها را بده هم چنین شفای من را نیز بده تا مثل همه بازیکنم و هیچ‌کس نگران من نباشد و برای قبول شدن دعا 600 عدد صلوات گفتم انشاء الله خدا حوصله داشته باشد و شفای همه ما را بدهد. الهی آمین. (مهدیاصلانی / 11 ساله)

خدایا! دست شما درد نکند ما شما را خیلی دوست داریم! (مینا امیری / 8 ساله)

خدایا! تمام بچه‌های کلاسمان زن داداش دارند از تو می‌خواهم مرا زن دادشدار کنی! (زهرا فراهانی / 11 ساله)

ای خدای مهربان! من سالهاست آرزو دارم که پدرم یک توپ برایم بخرد اماپدرم بدلیل مشکلات نتوانسته بخرد. مطمئن هستم من امسال به آرزوی خودممی‌رسم. خدایا دعای مرا قبول کن... (رضا رضائی طومار آغاج / 13 ساله)

ای خدای مهربان! من رستم دستان را خیلی دوست دارم از تو خواهش می‌کنمکاری کنی که شبی او را در خواب ببینم! (شایان نوری / 9 ساله)

خدایا ماهی مرا زنده نگه دار و اگر مرد پیش خودت نگه دار و ایشالله منبتوانم خدا را بوس کنم و معلم‌مان هم مرا بوس کند!! (امیرحسام سلیمی / 6ساله)

خدیا! دعا می‌کنم که در دنیا یک جاروبرقی بزرگ اختراع شود تا دیگررفتگران خسته نشوند! (فاطمه یارمحمدی / 11 ساله)

ای خدا! من بعضی وقت‌ها یادم می‌رود به یاد تو باشم ولی خدایا کاش توهمیشه به یاد من بیوفتی و یادت نرود! (شقایق شوقی / 9 ساله)

خدای عزیزم! سلام. من پارسال با دوستم در خونه‌ها را می‌زدیم و فرارمی‌کردیم. خدایا منو ببخش و اگه مُردم بخاطر این کار منو به جهنم نبر چونمن امسال دیگه این کار رو نمی‌کنم! (دلنیا عبدی‌پور / 10 ساله)

آرزو دارم بجای این که من به مدرسه بروم مادر و پدرم به مدرسه بروند.. آنوقت آنها هم می‌فهمیدند که مدرسه رفتن چقدر سخت است و این قدر ایرادنمی‌گرفتند! (هدیه مصدری / 12 ساله)

خدایا مهدکودک از خانه ما آنقدر دور باشد که هر چه برویم، نرسیم. بعدبرگردیم خانه با مامان و کیف چاشتم.. پاهای من یک دعا دارند آنها کفشپاشنه بلند تلق تلوقی (!) می‌خوان دعا می‌کنند بزرگ شوند که قدشان درازشود! (باران خوارزمیان / 4 ساله)

خدایا! برام یک عروسک بده. خدایا! برای داداشم یک ماشین پلیس بده! (مریمعلیزاده / 6 ساله)

خدایا! می‌خورم بزرگ نمیشم! کمکم کن تا خیلی خیلی بزرگ شوم! (محمد حسیناوستادی / 7 ساله)

خدایا! من دعا می‌کنم که گاو باشم (!) و شیر بدهم تا از شیر، کره، پنیر وماست برای خوراک مردم بسازم! (سالار یوسفی / 11 ساله)

من دعا می‌کنم که خودمان نه، همه مردم جهان در روز قیامت به بهشت بروند.(المیرا بدلی / 11 ساله)

خدای قشنگ سلام! خدایا چرا حیوانات درس نمی‌خواننداما ما باید هر روز درسبخوانیم؟ در سال جدید دعا می‌کنم آنها درس بخوانند و ما مثل آنها استراحتکنیم! (نیشتمان وازه / 10 ساله)

اگر دل درد گرفتیم نسل دکترها که آمپول می‌زنند منقرض شود تا هیچ دکترینتواند به من آمپول بزند! (عاطفه صفری / 11 ساله)

خدای مهربان! من یک جفت کفش می‌خواهم بنفش باشد و موقع راه رفتن تق تقکند مرسی خدایا! (رویا میرزاده / 7 ساله)

خدایا! من یک دوستی دارم که پدرش کار نمی‌کند فقط می‌خوابد و همین طورتریاکی است! خدایا کمک کن که از این کار بدش دست بردارد. خدایا ظهور آقاامام زمان را زود عنایت فرما.. (لیلا احسانی فر / 11 ساله)

در یادداشت دبیر جشنواره در ابتدای کتاب نوشته شده:
    "هزاران نفر برای باریدن باران دعا می‌کنند غافل از آنکه خداوند با کودکیاست که چکمه‌هایش سوراخ است."
    it takes years to build trust"
    and a few seconds
    "to destroy it

2. 6 کاربر از پست مفید artadokht سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    هوافضا
    ارسال تشکر
    90
    دریافت تشکر: 82
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    mpkahkeshan's: لبخند

پیش فرض پاسخ : سومین جشنواره بین‌المللی "دستهای کوچک دعا

واقعا زیبا بود.
    تو به آفتاب مانی به کمال حسن و طلعت / که نظر نمی تواند که ببیندت که ماهی
    اللهم عجل لولیک الفرج

4. 2 کاربر از پست مفید mpkahkeshan سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ریاضی فیزیک
    ارسال تشکر
    6
    دریافت تشکر: 116
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : سومین جشنواره بین‌المللی "دستهای کوچک دعا

خدایا آمدم بگو که هیچگاه نیامدم فقط تو آمدی و اکنون نگذار من بروم ...
    واقعا زیبا بود
    یه لحظه من رو برد به عالم زیبای کودکی

6. کاربرانی که از پست مفید aliiiiiiiii سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)