دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: نقد بازی بتل فیلد 3

یار همراه
    ارسال تشکر
    17,332
    دریافت تشکر: 8,680
    قدرت امتیاز دهی
    15646
    Array

پیش فرض نقد بازی بتل فیلد 3

با سلام و عرض خسته نباشید .

با نقد بازی بتل فیلد 3 در خدمت شما عزیزان هستیم . البته نقد این بازی از سوی مسوولان قرار گرفته .

این روزها بازی بتل فیلد 3 سرو صدای زیادی به پا کرده و در کل بر 3 پلتفرم XBOX و PC و PS3 اجرا می شود .

این بازی از موتور
    frostbite2 ارائه شده که گرافیک عالی و خیره کننده ای دارد .

البته متناسب نبودن گیم پلی با گرافیک بازی هم از برخی مشکلات این بازی است و در برخی وقتها در مراحلی که لازم است شما اهدافی رو در روی زمین و از دید یه هواپیمای جنگی Super Hornet F/A-18 منهدم کنید ، به شدت خسته می شوید .
    مثلا شما در این مرحله باید با دقت گروهی از افراد PLR را با سایت نشانه گیری جنگنده F/A-18 سوپر هورنت که در باند فرودگاه هستند رو علامت گذاری کنید تا یه هواپیمای پشتیبانی نزدیک A-10 تناندربولت 2 اونها رو منهدم کنه . ( من خودم کلی خسته شده بودم از ذخیره بازی برادرم رفتم ! ) . یا مثلا در برخی وقتها بگهای عجیبی به صحنه میاد . مثل ظهور و غیب شدن بالگرد در باند فرودگاه کنار ساحل و یا اون موقعی که دیما با 2 نفر سرباز روس قصد رفتن به ویلایی در شمال ایران رو داشتند و در کنار باند فرودگاه شما مجبور بودید

به طور کلی گیم پلی بازی در اکثر مواقع بیشتر شبیه ساز جنگ بدون هیجان نزدیک است تا یک اکشن نفس گیر مانند سری Call Of Duty : MW

روش روایت بازی هم شبیه بازی Call Of Duty 7 و یا فیلم مظنونین همیشگی هست .

فردی که زیر بازجویی قرار می گیره ، اتفاقاتی را در گذشته تعریف می کنه و سپس در سکانس پایانی شاهد به سرانجام رسیدن ماجراها توسط شخصیت اصلی به زمان حال است . داستان بازی با توجه به ضعف های بسیار زیادی که داره ؛ سعی کرده نکات بسیار ریزو ظریفی رو در خودش بگنجاند .

ماجرا تقریبا از جایی شروع می شود که شما در نقش گروهبان بلک برن به خاطر ادعاهایی درباره حمله تروریستها به خاک نیویورک زیر بازجویی است .بلک برن توضیح می ده که این عملیات توسط گروهی به نام PLR ( People's Liberation and Resistance) و زیر فرماندهی فردی به نام سلیمان انجام شد .

ادامه دارد....

2. 4 کاربر از پست مفید Joseph Goebbels سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    2,530
    دریافت تشکر: 10,158
    قدرت امتیاز دهی
    3886
    Array
    داداشی's: جدید130

پیش فرض پاسخ : نقد بازی بتل فیلد 3

سلام دستت درد نکنه برای این تاپیک
    اجازه هست منم یه نظر بدم
    خوب ببین من این بازی رو خونه کسی دیگه بازی کردم ، وقتی به این صحنه (الان توضیح میدم ) رسیدم کلا بازی رو پاک کردم .
    ببین برای من یک بازی فقط لذت بازی نیست.
    وقتی شما یک جنازه رو زمین میبینی بهش تیر بزن ، فکر میکنی چی میشه؟ گلوله به زمین میخوره و بعد یه مدت اون جنازه محو میشه و جای گلوله تو روی زمین معلوم میشه
    این یک افتضاح هست به نظر من. و سریع پاکش کردم، ممکنه یکی بیاد بگه ببین چه قشنگ تیر میزنی تو دیوار میریزه، ولی کلا بازی که به یک سری چیزهای ساده اهمیت نمیده ارزش بازی نداره ضمن اینکه این بازی کلا مورد داره یعنی درسته که من عشق بازی دارم ولی دیگه هر بازی ارزش بازی کردن نداره !
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمـــــــــــــــر دراز

جوان ز حادثه ای پـــــــــــــــــیر می شود گاهی

4. 4 کاربر از پست مفید داداشی سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    دریافت تشکر: 6,802
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array
    312's: جدید84

نقد و انتقادقابل توجه به بتلفيلد3 نسبت به قرارگرفتن كشورمون بعنوان يكي از مناطق بروز تروريسم ومنطقه اعمال قدرت سربازان آمريكايي اجراكننده بازي براي رفع فتنه از عالم هست.
    كسي ندونه فكر ميكنه اين آمريكاييها ناجي بشريت هستند با اين مدل خيالپردازيهاي كامپيوتريشون.عرضه نداشتند كوبا تو بيخ گوششون رو (اونهم فقط با اعتقادات كمونيستي) مهار كنند.حالا دارند براي ايران شيعه مذهب بخيال باطلشون دستيابي كامپيوتري سنگر به سنگر ميسازند.
    خيلي نرم افزارها شايد براي نقد موتور پردازش گرافيكيشون لايقتر از بتلفيلد3 هستند.
    به اميد توجه نخبگان عزيزمملكتمون به نرم افزار هاي واقعا مفيد دنياي غرب ونه بازيچه هاي اونها
    كاش از بچه هاي گروه آشيانه كسي ميومد و نخبگي هكرهاي ايراني رو كمي برامون شرح ميداد
    314!
    ویرایش توسط 312 : 10th December 2011 در ساعت 02:28 PM
    خيانت فــقـر مي آورد

6. 2 کاربر از پست مفید 312 سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    17,332
    قدرت امتیاز دهی
    15646
    Array

سلام اقا محمد خوبی ؟

من هم اتفاقا با نظر شما مبنی بر متناسب نبودن گیم پلی با گرافیک 100% موافقم .

8. کاربرانی که از پست مفید Joseph Goebbels سپاس کرده اند.

یار همراه
    ارسال تشکر
    17,332
    قدرت امتیاز دهی
    15646
    Array

سپس با گروهبان بلک برن به 9 ماه پیش به سلیمانیه عراق بر می گردید . گروه او درمورد تحقیق درباره
    PLR هستند که به ماموریت دیگری فرستاده می شوند .

در این میان یکی از سربازان به نام مانتس می گوید : اگر ما به دنبال
    PLR هستیم ، باید در ایران می بودیم نه در عراق . و دوستش جواب می دهد اونها در مرز های این دو کشور مستقر هستند .

این مساله نشان می دهد که
    PLR می تواند نمادی از پژاک باشد که در همین مناطق ذکر شده فعالیت می کنند .

البته جالب این جاست که در واقعیت خود امریکا از حامیان اصلی پژاک بوده است و در این بازی واقعیت به گونه ای دیگر وارونه شده است .

در ادامه گروهبان بلک برن برای پیدا کردن یک گروه از سربازان گمشده امریکایی به منطقه ای از شهر فرستاده می شوند که زیر نظر افراد
    PLR هستند .

فرمانده برای انها توضیح می دهد که دقت کنید که مردم این کشور دشمن شما نیستند ، بلکه
    PLR دشمن شماست .

چنین جملات انسان دوستانه ای یا بی طرفانه ای در ابتدای بازی زیاد شنیده می شود .

حتی در ادامه بازی مانتس در باره تروریست به دوستش می گوید : امریکا توسط تروریستها تاسیس شده و برای تروریستها .

او ادامه می دهد و می گوید : جنگ انقلاب امریکا چی بود ؟ در واقع مانتس اشاره به بریتانیا یی ها می کند که جنگ های انقلاب امریکا با دولت بریتانیا را نوعی تروریست می داند .

ادامه دارد...
    ویرایش توسط Joseph Goebbels : 10th December 2011 در ساعت 04:18 PM

10. کاربرانی که از پست مفید Joseph Goebbels سپاس کرده اند.

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    10,146
    دریافت تشکر: 10,426
    قدرت امتیاز دهی
    25391
    Array
    SaSaMc2's: جدید25

سلام

والله من يه عمر Call Of Duty بازي كردم...

و هيچي نميتونه جاي مولتي پلير Cod4 رو برام پر كنه...

بتل فيلد 1 و 2 كه اصلاً نتونستم با بازي و نوع لگد رايفل هاش كنار بيام...

اميدوارم توي 3 با سليقه ي من جور دربياد...

هيچ چيزي به اندازه ي شليك با ديسِرت برام دوست داشتني تر نيست...

بعد بازي با بتل نظر جديدم رو ميدم...

12. کاربرانی که از پست مفید SaSaMc2 سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)