دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 67891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 164

موضوع: صندلـــِی داغ با حضور جنـــاب مازرون

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    دریافت تشکر: 14,584
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلـــِی داغ با حضور جنـــاب مازرون

نقل قول نوشته اصلی توسط *FATIMA* نمایش پست ها

وقتی میگن دیدگاه ت رو عوض کن یعنی چطوری ببین ؟

شايد دارند يه تابلوي از پيش نقاشي شده رو از جلوي چشم هام برمي دارند، تابلويي كه به اون عادت كرده بودم
    باور محدود کنندات چیه ؟
    چيزي كه ميتونه من رو محدود كنه تو يه امر اينه كه حس منم ادامه اون روند باعث بشه حق الناسي بيفته گردن من
    نظرت درباره دنیای اثیری چیه ؟
    بايد با تفكر و تحقيق نسبت به اين قضيه نگريست، چون به راحتي زمينه سوء استفاده توسط سودجويان رو داره
    روح در دنیای اثیری آزاده ؟
    روح هميشه آزاده
    چرا ارواح به بعضی از علوم آگاه میشن ؟
    چون در قيد و بند زمان و مكان نيست
    اولين روز مدرسه تو يادته ?
    آره، چون مدرسه روبروي خونه بود تمايل به موندن تو مدرسه نداشتم
    روزي چند بار ميريد کنار پنجره؟

خيلي كم، دنيا براي من چيز جديدي نداره براي عرضه
    تا حالا دستت روي كسي بلند شده ؟
    يادم نمياد
    آيا آدم خوش خوابي هستي ؟
    بله
    موسيقي بي كلام گوش ميدي ؟
    گاهي اوقات، گرچه همين آهنگ هاي سنتي نصفش بي كلامه
    چرا سری که درد نمی کنه نباید دستمال بست؟
    چون كار عبثي هست
    چندت کنم حکایت شرح اینقدر کفایت ... (مصرع دوم را بگو
    ) باقی نمی توان گفت الا به غمگساران

آیا گرمای زمین ناشی از عملکرد انسان ها است یا یک پدیده‌ی طبیعی ناشی از تغییر دوره ای آب و هوا است؟مثل دوران یخبندان!
    عملكرد انسان ها
    در این چند روز چقدر به خودشناسی رسیدی؟

يه سري از خصوصياتي كه داشت در گذر زمان و مشغله هاي زندگي فراموش مي شد دوباره يادآوري شد
    با كسي كه ازش خوشت نمياد چطور برخورد ميكني؟
    سر سلامت اما دوري و دوستي
    با كسي كه ازت خوشش نمياد چطور برخورد ميكني؟

يك وداع محترمانه، تا ابد
    اگر قرار باشه يك كشور خارجي رو براي مسافرت انتخاب كني چه معيارهايي رو درنظر ميگيري؟(غير از هزينه سفر)
    نزديكي فرهنگ، آثار باستاني و گردشگري قابل توجه
    راديو گوش ميدي؟اگر آره كدوم برنامش برات جالبتره؟
    آري - جمعه ايراني - گلبانگ
    به اخبار علاقه داري؟

تا منبعش از كجا باشه و توسط كدوم رسانه بيان بشه
    نظرتون در مورد این جمله چیه؟
    وقتی بدنیا آمدم در گوشم اذان خواندند وقتی ازدنیا بروم برایم نماز میخوانند زندگی فاصله ی بین اذان ونماز است.
    آدمي چرا فرصتي غير آه و دمي نيست
    نظرتون راجع به موارد زیر چیه ؟

+ یه بچه ی تپل ؟
    از بچه متناسب اندام بيشتر خوشم مياد ولي بچه تپل هم بالاخره بچه هست و اون شيرينياش
    + یه درس سخت ؟
    بسته به نوع درس گاه چالشي شيرين
    + یه روز پر مشغله ؟
    دنياي اين روزاي من
    + یه گرد باد؟
    جذاب، حال اگر انسان رفته جايي منزل كرده كه محل عبور گردباد هاست گناهي گردن گردباد نيست
    +یه دروغ؟
    زمينه دروغ هاي بعد
    + یه روز خوب ؟؟
    همراه با گره گشايي از كار كسي
    +یه گل رز؟؟
    زيبا
    + خورشید؟؟
    زندگي بخش
    + خرابی آپلود سنتر سایت ؟؟
    يه نقيصه كه كار رو سخت مي كنه
    + عاشق شدن خیلی سریع اکثر آقا پسرا ؟؟
    زودگذره و خيلي سريع شامل نفر بعدي ميشه، البته به همه آقا پسر ها كه نسبت نميديد؟
    + شیمی ؟
    يه درس جذاب و شيرين با فرمول هاي دوست داشتني
    + قانون جذب و موفقیت ؟؟
    لازم جهت تعليم و به كاربردن در اين دوره زمانه
    + یه فلوکس و یه بنز ؟؟
    خودروسازاني كه جاودانه شدند
    + نزدن دکمه ی تشکر ؟
    تشكر حتماً لازم نيست با زبان ( آخ ببخشيد دكمه تشكر )‌ بيانبشه، بلكه طرف تو دلش هم يه تشكر و احياناً دعاي خيري هم كنه كافيه
    + خودتون ؟؟
    من ناتمام كه هنوز خيلي مانده تا خودم شوم

+مسابقه ی تشخیص هویت ؟؟

علاقه اي بهش ندارم
    ویرایش توسط م.محسن : 30th August 2014 در ساعت 12:20 AM
    آشوبم آرامشم تویی
    به هر ترانه ای سر می کشم تویی
    بیا که بی تو من غم دو صد خزانم

2. 4 کاربر از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

خطتون چه اندازهست ؟؟ بزرگ مینویسید یا کوچیک
    هم كوچيك و هم بزرگ، بسته به موقعيت سه تا دستخط دارم كه ازشون استفاده مي كنم

بعضی از آدما فکر میکنن هیچ کس دوستشون نداره ، چرا ؟؟ در مقابل این افراد باید چی کار کرد ؟؟
    يه نوع خود كم بينيه چون خودشون هم وجودشون رو باور ندارند كه در ابتدا اين نقيصه بايد بر طرف بشه

وقتی بچه بودین زود دوست پیدا میکردین یا دیر؟؟
    دير

شده تا حالا عصبانی بشید و خیلی زود از این که عصبانی شدید پشیمون بشید در همچین مواردی چی کار کردید ؟؟
    يه بار تو زمان خدمت و تو دفتر براي يه آقاي بزرگتر از خودم كه البته خودش تقصير كار بود، خيلي راحت ازش معذرت خواستم

می گن فلانی قسم خورده یعنی چی؟ مگه قسم خوردنیه؟

دستمايه قرار دادن يه ارزش براي قبولوندن حرف خود، خوب ميگن ديگه ...

تا حالا به ماشيني لگد زدي صداي آژيرش بلند شه؟

نه، ولي يه بار شيطنتمون گل كرد تو دهاتمون يه ژيان كه خراب بود رو از سر پاييني برديم پايين و رهاش كرديم

در مورد آرش کمانگیر چی میدونی و نظرت راجع به اون چیه ؟

شخصيت اساطيري ايران زمين كه دو تا تاپيك هم در خصوصش از اشعار زنده يادان مهرداد اوستا و سياوش كسرايي گذاشتم

بالاتر از سیاهی چه رنگیه
    ضرب المثل كه ميگه نيست ...

سوسياليسم يعني چي ؟
    جامعه خواهي

ايده اليسم يعني چي ؟

آرمان گرايي

نائورليسم يعني چي ؟

رئاليسم يعني چي ؟

واقع گرايي

پوزيتيويسم يعني چي ؟

اثبات‌گرایی منطقی

اکسپرسيونيسم يعني چي ؟

هيجان نمايي

نئو کلاسيسم يعني چي ؟

يک جنبش هنری در زمینه‌های هنرهای تزئینی، هنرهای تجسمی، ادبیات، تئاتر، موسیقی و معماری است که شامل آثار هنری‌ای می‌باشد که تحتِ تاثیر هنر یونان و روم باستان، اما پس از آن خلق شده‌اند.

فوويسم يعني چي ؟

مکتب گروهی از نقاشان فرانسوی بود که در آثار خود دورگیری‌های زمخت و رنگ‌های تند و نامتعارف و شکل‌های ساده‌شده به کار می‌بردند و از سه‌بعدنمایی و سایه‌روشن‌کاری پرهیز می‌کردند.

چرا تو فيلم ها جادو گر هميشه زنه؟
    نميدونم

تا حالا شده بخواي ثواب کني بعد کباب شي؟چه حسي پيدا کردي؟

آره، پيش اومد ديگه، گرچه اون خدا بيامرز بعداً برامون جبران كرد

چرا اسب به حالت ايستاده مي‌خوابه؟
    مطمئن هستيد؟!

چرا وقتي آب سر بالا ميره ، قورباغه هوس ميكنه ابوعطاء بخونه ؟ اصلا اين ضرب‌المثل يعــــــني چه؟

سربالا رفتن آب يعني شكستن هنجاري كه براي طبيعت اون چيز تعريف شده پس اگر اين اتفاق تو يه موردي افتاد مي توان منتظر تبعات بعدي اون من جمله ابوعطا خوندن قورباغه هم بود

به نظرت بزرگترين انساني كه تو زندگي ادماي ديگه تاثير گذاشته كي بوده و چرا ؟

حضرت آدم

به نظرت تاثير گذارترين كسي كه تو زندگي ما ايرانيا تاثير گذاشته كي بوده
    تو ادوار مختلف افراد مختلفي بودند

خصوصيات بد و خوب ايرانيا رو بگو و بگو اين فرهنگ از كجا اومده
    در قديم نوع دوستي به عنوان يه خصلت خوب كه البته قديم ها بيشتر نمايان بود و قانون گريزي به عنوان يه خصلت بد. نوع دوستي كه تو ذات بشر هست اما قانون گريزي دلايل مختلفي داره كه يكيش خواست خودمون بر اين امره

قشنگترين شهر ايران از تمام ابعادش كدوم شهره و چرا ؟! ( به غیر از مازندران )

شيراز، هم به واسطه جاذبه هاي طبيعيش و هم آثار گردشگري فاخرش

بزرگترين ضعف و بزگترين نقطه قوت سايت نخبگان كدومه

اينكه هنوز مولد نشده و مرجعي براي ديگر سايت ها و از اين امر هم توسط كاربرا استقبال نميشه، و نقطه قوت اينه كه آرامش خوبي توش حكمفرماست، حداقل در اين برهه

چي تو زندگي بيشتر از همه بهت اميد ميده از چي تو زندگي انرژي ميگيري به نظرت اخر خط كجاست

ديدن افرادي كه به ظاهر من از اونها برترم اما در عمل مشكلات هم نتونسته جلوي پيشرفتشون رو بگيره كه آخرين نمونه اش خانمي بود كه با دوستان تو آسايشگاه معلولين رسيديم خدمتشون و ايشون با وجود معلوليت بيست و اندي ساله به بالاترين درجات علمي رسيدند - جايي كه احساس كنم به رضايت 100 در صد رسيدم

اين جمله يعني چي -: عمق سياهي و سپيدي هيچ وقت معلوم نيست
    دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت/ دایما یک سان نباشد حال دوران غم مخور.
    گهي پشت به زين و گهي زين به پشت

اول ابتدایی چه حسی داشتی ، روز اول رو نمی گما اا ، اون روزایی رو میگم که زنگ ورزش بود و با دوستات تو حیاط مدرسه بازی می کردی؟؟

يه حس ناشناخته، چون قبل از اون خيلي از خونه بيرون نميومدم و دير با ديگران عياق مي شدم

به این که می گن یه آدمی بد قدم بوده اعتقاد داری؟؟

آره، البته بد قدم بودن يه فرد بستگي به ديد اون فرد نسبت به كارهاي پيش روش داره و حضور بعضي از افراد هنگام انجام كاري باعث سلب آرامش حين انجام كار ميشه

به این که نان حلا در تربیت فرزندان خیلی موثره اعتقاد داری ( این که خیلی موثره رو می گمااا نه این که فقط موثر باشه)

دقيقاً - آري

مقام آدما خیلی بیشتر از فرشته هاست ، ولی چرا همین آدما وقتی می خوان بگن فردی خیلی خوبه می گن مثل فرشته ها میمونه ؟؟ چرا نمی گم مثل آدم میمونه ؟؟
    چون فرشته ها خودشون رو درگير مصلحت انديشي و تعريف شرايط به نفع خودشون نكردند و صداقت رو پيشه كردند گرچه نه به اختيار اما انسان ها ...
    ویرایش توسط م.محسن : 30th August 2014 در ساعت 12:17 AM
    آشوبم آرامشم تویی

4. 4 کاربر از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند .

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    تجربی
    ارسال تشکر
    455
    دریافت تشکر: 650
    قدرت امتیاز دهی
    2939
    Array
    hermion granger's: جدید21

سلام

منظور از دوری و دوستی چیه؟

عشق بالاتره یا دوست داشتن؟

چرا اسمتون مازرونه؟

چرا رشته ی مکانیک طراحی جامدات را انتخاب کردید؟

تعداد آدم بدها بیشتره یا آدم خوبا؟

یک پایان تلخ بهتر از یک تلخیه بی پایان است یعنی چه؟

چرا وقتی تو خیابون راه میرید هیشکی نمیخنده؟

به نظرتون مردم افسرده ای داریم؟

تا حالا با خودتون بلند بلند حرف زدید؟

چرا وقتایی که بی آر تی ها خالیه اما جا برای نشستن نباشه هیشکی سوار نمیشه؟

چرا تعداد صندلیهایی که به بخش خانم ها در اتوبوس های بی آر تی اختصاص داده میشه یک چهارم مال آقایونه؟

حکایت عجیبیست... رفتار ما آدم ها را خدا می بیند و فاش نمی کند.

مردم نمی بینند و
    فریادمی زنند….. !!!

6. 2 کاربر از پست مفید hermion granger سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

خب میریم سراغ یه سری سؤال در مورد تالارها و دوستان
    در خدمتم

پسخ به سؤالات اجباریست
    اطاعت امر
    نظرت در مورد بخش ارشدا نقطه ضعف و نقطه قوتشون رو بگو ؟! چیکار کنن بهتر شن ؟!

معاون = در زمينه ارتباطيمون نقطه ضعفي در ايشون نديدم /پاسخگو و در دسترس و گل / بنده خدا ديگه چكار كنه براي سايت؟

مدیر کل انجمن = مدت آشنايي من با آقا رهام عزيز زياد نيست ولي فردي مسئوليت پذير و خوش برخورد نشون دادند

مدیر سایت = يه فرد مدبر كه خوب تونستند بر سايت و اموراتش تسلط داشته باشند گرچه حضورشون ه مقدار كمرنگ تر شده كه اين رو هم ميشه گذاشت به حساب مشغله هاي زندگي و نيز همچنين حضور عزيزاني چون آقا مهدي و آقا رهام گل

نظرت در مورد بخش روابط عمومی ؟! نفطه ضعف و قوت ؟ ...

خانوم الماس پارسی = تو بحث اطلاع رساني و مسائل مربوط به سمتشون هميشه فعال و بوده اند و جاي تشكر داره از ايشون

نظرت درباره بخش اختراعات ؟! نقطه ضعف و قوت ؟ ...

آقا حسین = اي كاش نام كاربريشون رو مي گفتيد، چون نمي دونم دقيقاً كدوم كاربر عزيز هستند

نظرت در مورد بخش فنی و مهندسی ؟! نقطه ضعف و قوت ؟ ...

آقا هادی = يه دوست عزيز كه در بدو ورودم به تالار تجارب خوبي رو در اختيارم گذاشتند

آقا مهدی42 = يه كاربر بسيار پر انرژي كه هيچ وقت در دسترس نيست

آقا محمد شوماخر = همشهري خوبم كه خيلي با انگزه در زمان فعاليتش تو سايت، تو تالارش فعاليت مي كنه اما خيلي كم در دسترسه

آقا وحید = فكر كنم منظورتون آقاي وحيد0319 باشند گه اگر ايشون باشند يه فردي كه رو حرفي كه مي زنند هستند و نمونه اش در بدو تآسيس گروه مازرون بود

نظرت در مورد بخش علوم انسانی ؟! نقطه ضعف و قوت ؟ ...

نارون 1 بانو = يه مديري كه واقعاً به بخش تحت كنترلشون رسيدند و براي بخششون دل سوزوندند و حتي پايه گذار تاپيك هاي مشاركتي هم بودند و براي مجله رويش ذهن هم كم زحمت نكشيدند تا الآن

چکامه بانو = يه همكار واقعي و نه اسمي براي تالار ادبيات كه هميشه از ايشون متشكر بودم

جناب سکوت = ايشون رو خيلي نميشناسم

جناب کمان ابرو = مديري كه خوب تالار تحت پوشش شون رو كنترل كردند و سر و سامون دادند

نظرت در مورد بخش زبان خارجی ؟! نقطه قوت و ضعف ؟ ...

جناب Elohim = ملاقات من با ايشون تو زمان نمايشگاه بود و خيلي از ايشون شناخت ندارم

نظرت در مورد بخش کشاورزی ؟! نقطه قوت و ضعف ؟ ... بعد از اون اتفاق كه اطلاعات پاك شد اين بخش مجدد خوب به حالت قبل برگشت و اين نمايانگر حضور مديريه در اين تالار كه خودش هم انرژي خوبي براي اين تالار ميذاره، كما اينكه حضور شخص شما تو تاپيك ويس و رامين هم شاهد خوبيه بر اين مدعا

نظرت در مورد بخش علوم پایه ؟! نقطه قوت و ضعف ؟ ...

only math ( پوران بانو ) = يه مدير خوب و يه كاربر قديمي كه گرچه ودشون خيلي تو سايت حضور آنچناني ندارند اما پيگير مسائل تالارشون بودند كه نمونه اش انتصاب مدير تالار رياضي بود كه عنوان همكار تالار ادبيات رو داشتند و پيگيري لازم از سوي خانم only math انجام شد

آقا سعید ( رضوس ) = آقا سعيد گل كه قبلاً‌به نظرم پركار تر بود ولي هوز هم فعاليت هاي خوبي تو تالارش هست

سونای 69 بانو = از كاربران عزيزي كه با توجه به مشغله شون باز هم همكاري بسيار خوبي در راستاي شناسوندن ادبيات اون منطقه با من داشتند و تاپيك ادبيات شفاهي آذربايجان رو خوب پيش بردند
    نظرت در مورد بخش پزشکی ؟! نقطه قوت و ضعف ؟ ...

پونه بانو = شناختي ندارم از ايشون

سونای بانو = از عزيزان استان همسايه كه همكاري خوب در راستاي شناسوندن فرهنگ خطه شمال كشور رو داشتند با من كه بايد از ايشون تشكر داشته باشم و ضمن اينكه تو تالارشون هم فعال هستند

یاس بانو = يه كاربر فعال چه در زمينه تالارشون و چه در زمينه مجله كه فعاليت هاشون هميشه هدفمند بوده

معصومه بانو = يه همشهري فعال چه تو تالار خودش و چه در زمينه مازندران كه حضورشون تو تاپك اشعار طبري قابل تقدير بوده و هست

آقا امیرعلی ( سر حسابی ) = يه دوست خوب كه هم فعاليت خوبي تو تالارش داره و هم تو تالار ادبيات

آناهیتا بانو = يكي از كاربران خوب و قديمي سايت كه سعادت اين رو نداشتم كه زماني كه حضور بيشتري تو سايت داشتند من خيلي تو سايت حضور فعالي نداشتم

نظرت در مورد بخش هنر ؟! نقطه قوت و ضعف ؟ ...

شاینی بانو = يه كاربري كه حضورشون كمرنگ شده ولي زماني كه حضور دارند اثر مثبتي دارند تو تالارشون

طاهره بانو = شناختي ندارم از ايشون

نظرت در مورد بخش سایر موضوعات علمی ؟! نقطه قوت و ضعف ؟ ...

ساغر بانو = يه مدير خوب كه به نسبت سنشون خوب عمل كردند

ستایش بانو = يه مديري كه براي تالارشون كم نذاشتند با توجه به گستردگي و بي نظمي هاي اندكي كه تو مطالب تالارشون بود

پرنیان بانو = خيلي شناختي از ايشون ندارم ولي حضور مثبتي تو سايت دارند

آقا مجید = دقيقاً نمي دونم كدوم كاربر عزيز مد نظره

آقا نیما = به گمونم جناب ماهان مد نظر باشه، يه فرد مصمم براي پيشبرد اهدافشون تو تالارشون كه ان شاءالله يه همكار خوب و مشترك رو با ايشون خواهم داشت

آقا سهند = من ايشون رو تو نمايشگاه ديدم و خيلي شناختي از ايشون ندارم

آشوبم آرامشم تویی

8. 8 کاربر از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

چرا نوکیا ؟! چی میشه که نوکیا براتون جالب میشه ؟!
    نوكيا تو زمان خودش واقعاً بازار رو قبضه كرد، چه با ساده ترين گوشيش يعني 1100 و چه با گوشي هاي سيستم عامل دارش كه سيمبين بودند و من كم تو اين سيستم عامل كنكاش نكردم، هر بلايي مي خواستم سر گوشي مياوردم و نهايتش اين بود كه با سه تا دگمه فلشش كنم و سريع بكابم رو باز گردونم، حال چي شد كه رو سيستم عاملش پافشاري كرد و در ارتقاء يافته ترين حالت به ويندوزفون قناعت كرد نمي رونم گرچه با حضورش در زمينه آندرويد دوباره بازار رو قبضه خواهد كرد

برتری نوکیا نسبت به سایر گوشی ها ؟!
    اينكه اگر امكاني براي يه گوشي ميذاشت اون امكان در بهترن حالت ممكن بود، نظير دوربين N70 كه از خيلي دوربين هاي بالاتر از خودش تو گوشي هاي سوني اريكسون بهتر بود

نقطه ضعف نوکیا نسبت به سایر گوشی ها ؟!
    اسمش رو نميذارم نقطه ضعف ولي اصرارش رو سيستم عامل هايي كه ارائه مي داد با وجود حضور سيستم هاي عامل جديد و جذابتر

حرف اول رو الان تو گوشی ها کدوم گوشی میزنه ؟!
    به نظر HTC چون خيلي تو وادي گوشي نيستم

مارک چقدر براتون مهمه ؟!
    اصلاً، بهترين كيفيت ممكن با كمترين قيمت ممكن

چرا بعضی ها اینقدر به مارک اهمیت میدن ؟!
    براي پز دادن

چی میشه که یه مارک خاص میاد تو چشم ؟!
    تبليغات اوله و جذاب گاه دروغين

به چشم بد اعتقاد دارید ؟!
    نه

میوه مورد علاقتون تمشکه عایا ؟!
    فرقي نداره ولي اون تمشكه اون روز واقعاً‌ چسبيد

بیشتر از همه دوست دارید کی رو صندلی داغ بشینه ؟! نگید فرقی نداره و ...
    يكي از كاربران قديمي و البته كم حضور اين روز هاي سايت، حيفه كه اين عزيزان شناخته شده نباشند

چرا آبی فیروزه ای ؟!
    هم رنگ خاصيه و هم اينكه به من نميگن استقلالي!!!

چرا گل رز ؟!
    تو حياط خونمون درختچه اش رو داشتيم كه هميشه به خونه يه صفاي ديگه داده بود، به همين خاطر از اون زمان دوستدارش بودم

چرا رادیو ؟!
    هم هميشه همراه و در دسترسه و هم ميشه در كنار گوش دان به اون به كار هاي ديگه پرداخت

برتری رادیو نسبت به تلویزیون چیه ؟!
    وقتي تلويزيون تماشا مي كنيد فقط تلويزيون تماشا مي كنيد اما وقتي راديو گوش مي كنيد حتي اگر فوتبال باشه در كنارش مي تونيد كار هاي ديگري رو هم انجام بديد، ضمن اينكه راديو محدوديت هاي تلويزيون رو نداره و تلويزيون " جمعه ايراني " هم نداره

چرا غروب براتون دلگیره ؟!
    چون خيلي غروب ها رو برام تداعي مي كنه، نه غروب آسمون بلكه ...

چرا اینقدر از معاون طرفداری میکنید ؟!
    مجبورم، وگرنه كار من رو انجام نميده بدون اون شرط !!!

معاون و آشنا کردن ما با خوراکی های مازندران ؟! ( نه بابا ، این روحیه شیطنتش هست نه بیشتر نه کمتر )
    چرا كه نه، دو بار ديگه با من بياد و اون خوراكي هاي خوشمزه رو نوش جان كنه خودش داوطلبانه اين كار رو مي كنه

خودتون تا حالا کدوپلو درست کردید ؟! اگر بلی چجور از آب دراومد ؟! اگر خیر چرا درست نمیکنید ؟!
    نه، ولي وقتي برنج داره دم مي كشه كدو رو ميذارن لاي برنج تا بپزه، موقعتش پيش نيومده

این شهر شما ، از ترس شما پرسپولیسی هستند یا واقعاً پرسپولیس رو دوست دارند ؟! ( عاقا ما یه پسرعمه هایی داریم کل کوچشون از ترس اینا استقلالی هستند )
    دهات ما و ترس؟! واقعاً پرسپوليسي هستند
    درك مي كنم چي مگن، يه لحظه از پسر خاله ام غافل شدم ديدم اين رو پاك استقلالي كردند
    همين جوري طرفدار جمع مي كند ديگه

چرا از بین چهار عنصر ، آب را ترجیح دادید ؟!
    آرامشي داره صداش

ویرایش توسط م.محسن : 29th August 2014 در ساعت 10:25 PM
    آشوبم آرامشم تویی

10. 6 کاربر از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط سونای نمایش پست ها
    سلام
    با سلام

مث اینکه این صندلی داغ رو حسابی از دست دادم!!!
    چرا؟

یه چند تا سوال ..دیگه خیلی خسته شدین..
    بفرمايد، خسته دشمنه

توو استان مازندران چند مکان تفریحی رو معرفی کنین... حتما نباید اماکن خاصی باشه... کلا طبیعت منحصر بفردی هم باشه خوبه..
    اگه بشه ادرس هم تا حدودی بدید که عالی میشه...

فرعي هاي كه از بعد تونل كندوان منشعب ميشه از جاده چالوس تا خود چالوس، جاهاي بكر و ديدني رو تو خودشون جاي دادند اما رفتن به اين نقاط يه تجربه رانندگي خوب رو نياز داره چون جاده هاش پر از سربالايي و سرپايني و ناشناخته بودنه و ضمن اينكه خيلي جاها تو اون جاده ها ممكنه موبايل آنتن نده
    از ورسك تا شيرگاه تو جاده سوادكوه و منشعبات اون شامل روستاها، جنگل، درياچه شورمست و هچنين جاده نظامي كه نزديك قائمشهره هم جاهاي خوبي براي تفرج هستند و همچنين حد فاصل ساري تا بهشهر و نوكنده
    سمت جاده هزار هم جاهاي خوبي داره و نوار ساحلي درياي خزر كه چندين شهر رو در خودش جاي داده
    از چالوس تا تنكابن و رامسر هم كه براي همه شناخته شده هست

( یعنی کلا پیشنهادتون برا کسایی که میخوان بیان مازندران ...)

چند دانشمند مازندرانی رو معری کنین...

دکتر داود دوميري گنجي عضو هيأت علمي و معاون پژوهشي دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل
    پروفسور جهانبخش رئوف عضو هيأت علمي دانشكده شيمي دانشگاه مازندران
    پروفسور رضا اوجاني، عضو هيأت علمي دانشكده شيمي دانشگاه مازندران
    پروفسور داوود هرمداس بامند سوادكوهي

اهان!!! یه مشکلی که در شمال هست اینه که وقتی پرنده هاکوچ میکنن و میان.. مخصوصا طرفای شما غو ها زیاد میان... که این یه ااتفاق فوق العااااااده هست... بعد این شکارچیای محلی، ناجوانمردانه اینها رو شکار میکنن... توجیحشون هم اینه که این شکار یک سنت هست... و محیط زیست و ..هم خیلی نمیتونن از پس این قضیه بر بیان..
    چه راهکاری میدین برای این مشکل...؟

كدوم رسم قديمي؟! اين ها همش يه بهانه هست. شوراي اون روستايي كه اون تالاب مانند توش قرار داره بايد تمهيداتي بينديشند
    ویرایش توسط م.محسن : 30th August 2014 در ساعت 12:22 AM
    آشوبم آرامشم تویی

12. 6 کاربر از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط hermiyon نمایش پست ها
    سلام
    با سلام

منظور از دوری و دوستی چیه؟
    وقتي من نوعي نه تنها نميتونم تو يه رابطه اي مفيد باشم بلكه حضورم هم مانع به آرامش رسيدن يا تمركز فرده پس بهتره نباشم و اگر خلي براي اون فرد ارزش قائلم براش آرزوي موفقيت كنم

عشق بالاتره یا دوست داشتن؟
    دوست داشتن

چرا اسمتون مازرونه؟
    نام اول كاربري من minak بود كه اسم دهاتمونه و بعدش كلي تر شد و به مازرون تغيير كرد كه به معني مازندرانه

چرا رشته ی مکانیک طراحی جامدات را انتخاب کردید؟
    رشته جذابيه و پر كاربرد

تعداد آدم بدها بیشتره یا آدم خوبا؟
    دلم مي خواد بگم خوب ها، البته اميدوارم خوش بينانه نباشه

یک پایان تلخ بهتر از یک تلخیه بی پایان است یعنی چه؟
    گرچه از روابط عاشقانه سرشته اي ندارم اما نميشه طرفين يه رابطه رو به زور نگه داشت پاي اون رابطه

چرا وقتی تو خیابون راه میرید هیشکی نمیخنده؟
    چون معمولاً تو خيابون همه سنگين رفتار مي كنند

به نظرتون مردم افسرده ای داریم؟
    بستگي به خود افراد داره و سطح انتظارشون از زندگي ولي در كل بلي

تا حالا با خودتون بلند بلند حرف زدید؟
    پيش مياد

چرا وقتایی که بی آر تی ها خالیه اما جا برای نشستن نباشه هیشکی سوار نمیشه؟
    چون همه يهو ميخوان ايستگاه بعد پياده بشن من جمله خودم!!!

چرا تعداد صندلیهایی که به بخش خانم ها در اتوبوس های بی آر تی اختصاص داده میشه یک چهارم مال آقایونه؟
    به نسبت تعداد آقايون به خانم ها تخصصي داده شده گرچه تعداد خانم هاي هم خيلي داره زياد ميشه و هر روز تو اتوبوس هاي خط 1 ميشه اين نكته رو ديد
    گرچه تو بعضي از خطوط اين مقدار بيشتره ولي كلاً‌ اين شده يه معماي پيچيده!!!

ویرایش توسط م.محسن : 29th August 2014 در ساعت 10:22 PM
    آشوبم آرامشم تویی

14. 6 کاربر از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    2,530
    دریافت تشکر: 10,158
    قدرت امتیاز دهی
    3886
    Array
    داداشی's: جدید130

سلام سلام .
    وقتت بخیر
    قول داده بودم برسم بالاخره رسیدم به عقده خالی کردن.

خوبی؟

در چه حالی؟

صبح ساعت چند بیدار میشی؟

صبحانه میخوری؟

با عجله میری سرکار یا خیلی آرامش و ملو؟

از اینایی هستی که وقتی خوابی یک پشه راه بره چشات باز میشه؟

خب یه نمودار X و Y بکش. همون سوالی رو که از من پرسیدی جواب بده.
    در هر 10 پست میزان داغی و خنکی رو رسم کن برامون . (اااااااااااا خوب شد؟ کیف میده؟ بکش دیگه!! )

یادته قبلا میگفتم سال 93 حتی یک روز هم نداشتم که بد بهم بگذره؟! الان دو روزه بد گذشته.
    به نظرت چرا؟

کتاب یازده دقیقه پائولو کوئیلیو رو خوندی؟

بی زحمت اگر خواستی یک ارسال موندگار شروع کنی میشه از مثنوی معنوی شروع کنی؟!

دلم میخواد یه کاربر معمولی باشم. برای خودم باشم. نظرت چیه؟

هفت سنگ بازی کردی؟

گرگم به هوا چی؟

تاحالا رفتی توی طبیعت یکم زندگی کنی؟

دوست داری کیفتو برداری با امکانات رفاهی بری در داخل طبیعت لذت ببری یا اینکه فقط با یک چاقو و کیسه خواب باشی؟

فعلا همینا.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمـــــــــــــــر دراز

جوان ز حادثه ای پـــــــــــــــــیر می شود گاهی

16. 4 کاربر از پست مفید داداشی سپاس کرده اند .

همکار تالار اقتصاد
    ارسال تشکر
    2,623
    دریافت تشکر: 2,398
    قدرت امتیاز دهی
    775
    Array
    plarak12's: جدید145

مطمئني، هر كي من رو بينه ميگه چقدر شكسته شدي؟

مطمئن مطمئن ، البته نظر بقیم جای تعجب نداره ، از اثار مجردی تو این دوره زمونه همینه دیگه ، مخصوصا اگه پیرو مکتب ناصر شاه باشی

پس خوبه متحد زياد دارم براي انكه بفرستمت خونه بخت
    ، باور کن از بس این دوستان تازه ازدواج کرده رومخم کار کردن امروزم داشتم از دست یه پدر دختر تو خواب فرار میکردم ، که از خواب پا شدم ، من فعلا کلی وقت دارم ، شما تو وقت اضافه ای ،

فكر چي رو نمي كردي؟
    سن رو دیگه ، البته به اینم فکر نمی کنم که بخوای جا پای ناصرالدین شاه بزاری ، به فکر اینم مثل ابن سینا از بس در حال تولید علم هستی وقت برا ازدواج نداری و داری تهذیب نفس میکنی ،

من از همينجا قول ميدم شما رو با بانو و كوچولوتون تو عروسيم دعوت كنم
    فکر کنم اون دیگه ازدواج سالمندان باشه
    البته اگه حدسم درست باشه و گرم مزاج باشی ، تازه 40 سالگی جیک جیک مستونته و اون وقت تازه جوونیت گل میکنه ،

كارت سوختت به اندازه كافي شارژ داره؟ اگر نداره بيام بنزيزن برسونم[/QUOTE]
    تاجایی که یادمه همش دارم ازاد میزنم

خلاصه خودتو اماده کن ،
    ویرایش توسط plarak12 : 30th August 2014 در ساعت 04:41 PM

خواهی نشوی رسوا ، همرنگ شرافت شو ... !
    بورس به همین سادگی {آموزش مقدماتی}

18. 2 کاربر از پست مفید plarak12 سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط داداشی نمایش پست ها
    سلام سلام .
    با سلام

وقتت بخیر
    وقت شما هم بخير

قول داده بودم برسم بالاخره رسیدم به عقده خالی کردن.
    بسيار عالي، در خدمتم

خوبی؟
    شكر

در چه حالی؟
    ميگن خوب

صبح ساعت چند بیدار میشی؟
    0530

صبحانه میخوری؟
    معمولاً تو خونه نه

با عجله میری سرکار یا خیلی آرامش و ملو؟
    آروم آروم

از اینایی هستی که وقتی خوابی یک پشه راه بره چشات باز میشه؟
    نه

خب یه نمودار X و Y بکش. همون سوالی رو که از من پرسیدی جواب بده.
    در هر 10 پست میزان داغی و خنکی رو رسم کن برامون . (اااااااااااا خوب شد؟ کیف میده؟ بکش دیگه!! )

یادته قبلا میگفتم سال 93 حتی یک روز هم نداشتم که بد بهم بگذره؟! الان دو روزه بد گذشته.
    به نظرت چرا؟
    خوب پيش مياد ديگه، خدا رو شكر كه روز هاي خوب كم نداشتي

کتاب یازده دقیقه پائولو کوئیلیو رو خوندی؟
    خير

بی زحمت اگر خواستی یک ارسال موندگار شروع کنی میشه از مثنوی معنوی شروع کنی؟!
    اطاعت امر، فقط پيشنهاد دهنده هم خودش بايد بياد تو تاپيك

دلم میخواد یه کاربر معمولی باشم. برای خودم باشم. نظرت چیه؟
    مهم اينه كه فعاليتم مثمر ثمر باشه، حال سمتي هم نداشته باشم مهم نيست. مي بينم كه داري با رفتن من موافقت مي كني

هفت سنگ بازی کردی؟
    فكر كنم يكي دو بار

گرگم به هوا چی؟
    كم

تاحالا رفتی توی طبیعت یکم زندگی کنی؟
    شده كه يك ماهي پيش مادربزرگم تو دهات زندگي كنم و همش هم تو طبيعت بودم، اما به اون معنا كه كلبه اي باشه نه

دوست داری کیفتو برداری با امکانات رفاهی بری در داخل طبیعت لذت ببری یا اینکه فقط با یک چاقو و کیسه خواب باشی؟
    چاقو و كيسه خواب، ولي چراغ قوه رو يادت رفتا !!!

فعلا همینا.
    در خدمتيم
    ویرایش توسط م.محسن : 30th August 2014 در ساعت 08:44 PM
    آشوبم آرامشم تویی

20. 5 کاربر از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند .

صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 67891011121314151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)