دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 54

موضوع: لطفاً همه تفسیر کنید :

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهنسی هوافضا
    ارسال تشکر
    868
    دریافت تشکر: 1,091
    قدرت امتیاز دهی
    390
    Array

پیش فرض پاسخ : لطفاً همه تفسیر کنید :

نقل قول نوشته اصلی توسط sr hesabi نمایش پست ها
    شاید جمله زیاد درست نباشه

میگه اول خودتو از خودت پر کن تا بتونی جایگاهتو تو جهان پرکنی

(این جمله خودش تفسیر میخواد)
    وقتی تو از خودت پر میشی دیگه کامل میشی دیگه قسمت خالی نداری پس همه جهان میبیننت پس پری ولی پر شدن مهمه از چی پر بشیم؟از هوا؟از بودن یا نبودن؟از صدای سکوت یا صدای هیاهو؟از صدای درون؟برام بگو از چی دوست داری پر بشی؟

2. 2 کاربر از پست مفید میترا پوررحیم سپاس کرده اند .

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    8,328
    دریافت تشکر: 9,716
    قدرت امتیاز دهی
    64605
    Array
    sr hesabi's: جدید38

نقل قول نوشته اصلی توسط میترا پوررحیم نمایش پست ها
    وقتی تو از خودت پر میشی دیگه کامل میشی دیگه قسمت خالی نداری پس همه جهان میبیننت پس پری ولی پر شدن مهمه از چی پر بشیم؟از هوا؟از بودن یا نبودن؟از صدای سکوت یا صدای هیاهو؟از صدای درون؟برام بگو از چی دوست داری پر بشی؟
    میگم از خودمون از همه چیزهایی که هستیم ،از خوبی و ها و بدی ها از همه چیز باید باشه
    دقیقا مثل معجون میمونه ،اگه زیادی عسل توش بریزی دلو میزنه،همه مواد باید باشن
    ما هم همینطوریم باید از همه چیز های وجود خودمون از علاقه هامون،ازهوا ،غرور ،از سکوت و فریاد ،از همه چیز باید باشه
    یع میوه رو در نظر بگیر اول پوستش هست ،اون پوست هست که رونمایی میکنه ،نشون میده رسیده یا نه و ظاهر اونه مثل ما
    ولی وقتی همه به خوشمزگی و خوب بودنش رای میدن که دورنش به مقدار کافی اب باشه،هسته باشه ،شیرین باشه و فاکتور های مناسبش رو داشته باشه
    البته این نظر منه
    و صد در صد میتونه اشتباه باشه
    شاید ....

4. 2 کاربر از پست مفید sr hesabi سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهنسی هوافضا
    ارسال تشکر
    868
    قدرت امتیاز دهی
    390
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط evin Allah نمایش پست ها
    تفاسیر خودتون و آنچه در ذهن شما از این جملات شکل میګیره رو عنوان کنید لطفاً :

هر چه نور بیشتر باشد ، سایه عمیق تر است . گوته

.وقتی نور زیاده کجا میری؟میری تو گوشه درسته؟اگه یه گروه باشین تکی میشین تا زیر سایه جاتون بشه من میگم هر چی خدا رو بیشتر بشناسی تو خودت بیشتر فرو میری.

جهان هیولای انرژیست که آغاز و پایان ندارد وتنها خود را دگرگون می سازد . فردریش نیچه.هر کی نتونه انرژیش رو کنترل کنه به مرگ نزدیکتره میدونی چرا جوونا بیشتر میرن سراغ مواد مخدر چون انرژیشون بیشتره نمیتونند کنترل کنند و بدترین راه رو انتخاب میکنند.دعا کنیم اگه به دعا اعتقاد نداری ارزو کن منم دعا میکنم (جفتش یکیه فقط اسمش فرق میکنه) تو دلت بگو خدایا ای مهربونم انسانهایی رو که نااگاهانه سمت مواد مخدر رفتن حفظ کن ویاورشون باش تا برگردن امین

اگر قرار باشد بایستی و به طرف هر سگی که پارس می‌کند سنگ پرتاب کنی، هرگز به مقصد نمی‌رسی. لارنس استرن.بعضیا نمیفهمن چی میگی برو رد شو

مهر و سخنی که در یک شاخه گل است ، در سبد سبد شکوفه نیست . حکیم ارد بزرگ.احتیاجی نیست که خیلی فیلسوف باشی عارف باشی خداشناس باشی خدا همه جوره قبولت داره فقط برو و یه جمله بهش بگو بگو دوسش داری همین کافیه به خدا کافیه خدا بزرگه نه به اندازه ای که انسانها میسازند خدا فراتره خدا عاشقه عاشق هممون یه لحظه اگه قبولش نداری اگه فکر میکنی خدا نیست برو دنبالش به خدا منم 19 سال ازش بی خبر بودم ولی دیدمش احساسش کردم با تمام وجود فقط بخواه اگه کم اودی برو سمتش خدا پیشته همینجاست

نقیض یک قضیه صادق یک قضیه کاذب است، اما نقیض یک حقیقت ژرف گاهی حقیقت ژرف دیگری است. نیلس بور

6. 2 کاربر از پست مفید میترا پوررحیم سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهنسی هوافضا
    ارسال تشکر
    868
    قدرت امتیاز دهی
    390
    Array

میگم از خودمون از همه چیزهایی که هستیم ،از خوبی و ها و بدی ها از همه چیز باید باشه
    دقیقا مثل معجون میمونه ،اگه زیادی عسل توش بریزی دلو میزنه،همه مواد باید باشن
    ما هم همینطوریم باید از همه چیز های وجود خودمون از علاقه هامون،ازهوا ،غرور ،از سکوت و فریاد ،از همه چیز باید باشه
    یع میوه رو در نظر بگیر اول پوستش هست ،اون پوست هست که رونمایی میکنه ،نشون میده رسیده یا نه و ظاهر اونه مثل ما
    ولی وقتی همه به خوشمزگی و خوب بودنش رای میدن که دورنش به مقدار کافی اب باشه،هسته باشه ،شیرین باشه و فاکتور های مناسبش رو داشته باشه
    البته این نظر منه
    و صد در صد میتونه اشتباه باشه
    عالی بود عالی عالی نوشتی محشر بود اقا یا خانم حسابی عالی نوشتی
    بهتر از این نمیشد جواب داد حالا یه چیزی بگم؟

8. 2 کاربر از پست مفید میترا پوررحیم سپاس کرده اند .

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    8,328
    قدرت امتیاز دهی
    64605
    Array

عالی بود عالی عالی نوشتی محشر بود اقا یا خانم حسابی عالی نوشتی
    بهتر از این نمیشد جواب داد حالا یه چیزی بگم؟
    ممنون ،

بفرمائید
    شاید ....

10. 2 کاربر از پست مفید sr hesabi سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهنسی هوافضا
    ارسال تشکر
    868
    قدرت امتیاز دهی
    390
    Array

ممنون ،

بفرمائید
    میدونید از کجا بفهمیم از هر کدوم چه مقدار داشته باشیم مثلا من بعضی از رفتارها رو که میبینم نمیتونم بگم این حق داشته یا نه مثلا بعضی جاها اعتماد به نفس زیاد داشتن رو بد میدونند ولی در کشورهایی هست که از همون اول اعتماد به نفس رو به بچه ها اموزش میدن معیار شما برای اندازه گیری این خصوصیات چیه؟

12. 2 کاربر از پست مفید میترا پوررحیم سپاس کرده اند .

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    8,328
    قدرت امتیاز دهی
    64605
    Array

میدونید از کجا بفهمیم از هر کدوم چه مقدار داشته باشیم مثلا من بعضی از رفتارها رو که میبینم نمیتونم بگم این حق داشته یا نه مثلا بعضی جاها اعتماد به نفس زیاد داشتن رو بد میدونند ولی در کشورهایی هست که از همون اول اعتماد به نفس رو به بچه ها اموزش میدن معیار شما برای اندازه گیری این خصوصیات چیه؟
    راستی من بالا یادم رفت بگم،گزینه اولتون درست بود اقا

خیلی خوب مثالی زدید در این مورد ،فاکتور ها مقدار مناسبش معلوم
    اعتماد به نفس خیلی خوبه ولی زیادش دیگه،خوب نمیشه ،ولی تو همون کشوری که میگید ،اعتماد به نفس خیلی زیاد رو مناسب نمیدونن ،ولی چون این مورد براشون مهم هست از بچگی بهش تاکید میکنند
    مقدار اینکه چقدر باشه رو ما میتونیم از یه ایده ال در نظر بگیریم ،همه ما تو ذهنمون میتونیم یه شخصیت ایده ال رو برای خودمون در نظر بگیریم ،و درون خودمون رو پر کنیم ،حالا ممکنه یکسری فاکتور های من از یکسری از فاکتور های شما زیادتر باشه ولی تهش همه در یک بازه مناسب هستیم ،چون اگه غیر از این باشیم ،دیگه ایده ال نیستیم
    جتی اون ادمی که الان بر میداره تند و تند ادم میکشه اگه یه مدت از این جو دورش کنی ،به سیاهی خودش میرسه ،میفهمه درونش اشتباهی پر شده
    حالا خیلی جالبه ایده ال همه ما یه بازه هست ،پس چرا اینقدر ما تفاوت داریم ،به خاطر اینکه این پر کردنه ،طول میکشه و این زمان موجب میشه ما پیمونه یکسری چیزا از دستمون در بره ،شرایط حواس مارو پرت کنه
    اینجاش هست که سخت میشه و هر کسی نمیتونه خوب خودش رو پر کنه و ایده ال بشه
    شاید ....

14. 3 کاربر از پست مفید sr hesabi سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهنسی هوافضا
    ارسال تشکر
    868
    قدرت امتیاز دهی
    390
    Array

راستی من بالا یادم رفت بگم،گزینه اولتون درست بود اقا

خیلی خوب مثالی زدید در این مورد ،فاکتور ها مقدار مناسبش معلوم
    اعتماد به نفس خیلی خوبه ولی زیادش دیگه،خوب نمیشه ،ولی تو همون کشوری که میگید ،اعتماد به نفس خیلی زیاد رو مناسب نمیدونن ،ولی چون این مورد براشون مهم هست از بچگی بهش تاکید میکنند
    مقدار اینکه چقدر باشه رو ما میتونیم از یه ایده ال در نظر بگیریم ،همه ما تو ذهنمون میتونیم یه شخصیت ایده ال رو برای خودمون در نظر بگیریم ،و درون خودمون رو پر کنیم ،حالا ممکنه یکسری فاکتور های من از یکسری از فاکتور های شما زیادتر باشه ولی تهش همه در یک بازه مناسب هستیم ،چون اگه غیر از این باشیم ،دیگه ایده ال نیستیم
    جتی اون ادمی که الان بر میداره تند و تند ادم میکشه اگه یه مدت از این جو دورش کنی ،به سیاهی خودش میرسه ،میفهمه درونش اشتباهی پر شده
    حالا خیلی جالبه ایده ال همه ما یه بازه هست ،پس چرا اینقدر ما تفاوت داریم ،به خاطر اینکه این پر کردنه ،طول میکشه و این زمان موجب میشه ما پیمونه یکسری چیزا از دستمون در بره ،شرایط حواس مارو پرت کنه
    اینجاش هست که سخت میشه و هر کسی نمیتونه خوب خودش رو پر کنه و ایده ال بشه
    خیلی قشنگ مینویسید معلومه اینا رو حس کردید من یه مقدار تو اعتماد به نفسم مشکل دارم ولی الان به خاطره راهی که انتخاب کردم باید تقویتش کنم تا حالا موقعیتهای زیادی رو از دست دادم این راه رو نمیخوام از دست بدم راستش من تو زندگیم کاری به پسرها نداشتم راههامون جدا بوده حالا باید ارتباطاتم رو قوی کنم دیروز در کلاس همه دختر و پسرها موندن ولی من خجالت کشیدم و همون موقع اومدم بیرون موضوع زنگ انشاتون رو خوندم منم تو همون چیزایی موندم که فکر میکردم بدن ولی من اشتباه میکردم ارتباط درست خوبه من 26 سالمه خیلی وقته معنای ارتباط درست و بد رو میدونم ولی چون به دنیای خودم و دوستای خوبم عادت کردم دلیلی نمیدیدم پام رو فراتر بزارم حالا باید عوض بشم میخوام شنبه برم تو کلاس بگم مشکلم اینه به نظر شما پسرا اینقدر جنبه دارن?قصد توهین ندارم باور کنید دارم کمک میگیرم یه متن از خودم نوشتم بخونم براشون شیرینی میخوام بخرم ولی هنوز دو دلم

16. 3 کاربر از پست مفید میترا پوررحیم سپاس کرده اند .

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

نقل قول نوشته اصلی توسط evin Allah نمایش پست ها
    سلام آقا مهدی
    ببخشید اینجا نوشتم ...
    میشه لطف کنید این امضاتون رو تفسیر کنید؟ دقیق !! متوجهش نشدم ...
    درود؛
    این به خوی یاغی گری و بازتاب اجتماع به آن توجه دارد.
    موفق باشید
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

18. کاربرانی که از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند.

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

روزی بدن شما در زیر سنگ قبری که بر آن نام ، تاریخ تولد و تاریخ وفات شما نوشته خواهد شد میآرامد،ولی خود درونی میداند که شما جاویدان هستید،در شکل درونی محدودیت و شکلی ندارید.
    بدون وجود محدودیت،تولد و مرگی وجود نخواهد داشت.هر چه متولد شود میمیرد و انچه هرگز متولد نشده، نمیتواند بمیرد.
    خود مقدس شما هرگز بدنیا نیامده و هرگز نخواهد مرد
    .
    .
    .
    .
    هدف شما در جهان فیزیکی یافت نخواهد شد.وقتی دست از جستجوی سعادت در خارج از خود بردارید، کل وجودتان همراه با جهان مادی بازتاب الهی شما خواهد شد.....
    .
    .
    .

این مطالب بخش های کوتاهی از کتاب خود مقدس شما نوشته دکتر وین دایر هست که خوندن این کتاب رو به تمامی دوستانم در این انجمن پیشنهاد میکنم.
    و تمامی تفاسیری که ازین جمله ها گرفتید خلاصش به معنی آزادی بر میگرده و برای یافتن این حس مطالعه این کتاب خیلی کمک کننده هست.

20. 4 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)