دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 63 , از مجموع 63

موضوع: لطفا فقط یک بچه!

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    11,753
    دریافت تشکر: 9,183
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    setayesh shb's: خوشحال3

پیش فرض پاسخ : لطفا فقط یک بچه!

آیدین سیار سریع در قانون نوشت: ما هم مثل هر ایرانی دیگری دوست داریم حتی به قیمت بدبختی خودمان هم که شده، پیش بینی مان درست از آب دربیاید. برای همین وقتی بیلبوردهایی با مضمون تشویق شهروندان به فرزندآوری بیشتر در سطح شهر نصب شده را دیدیم کلی ذوق کردیم و به دوستانمان گفتیم: دیدید؟ دیدید ما بعد از نصب بیلبورد صداقت آمریکایی گفتیم امروز جنگ، جنگ بیلبوردهاست؟! حالا با دیدن این بیلبورد از سر شوق چند نکته به ذهنمان رسید که آن‌ها را مطرح می‌کنیم:

1) در این خانواده پرجمعیت یک دانه مادر چرا نیست!؟ حالا مگر یک مادر چقدر جا اشغال می‌کرد؟ آیا این خانواده از اول مادر نداشت؟ آخه چطوری؟ پس این پدر مودب داخل تصویر این همه بچه را از کجا آورده؟ کاشته؟ داشته؟ قلمه زده؟ توی فتوشاپ درست کرده؟ یا این که نه. واقعا مادری وجود دارد ولی بنده خدا هیچ وقت نمی‌تواند در تفریح و گشت و گذار خانواده حضور داشته باشد، چون اکثر اوقات در بیمارستان مشغول زایمان است!

2) سوال دیگری که مطرح می‌شود این است که این خانواده 6 نفری روی دوچرخه (بدون احتساب مادر) چطوری با یک هندوانه سیر می‌شوند؟ قانع اند؟ کم مصرفند؟ گازسوزند؟ همدیگر را می‌خورند؟ واقعا چگونه است!؟

3) نکته جالب دیگر این است که این بچه‌ها با سه تا بادکنک و یک دوچرخه (اندازه کشتی تایتانیک) نیازشان مرتفع شده. اینها نه ایکس باکس می‌خواهند، نه آی پد، نه آیفون، نه سایفون ... خب تابلوست که این بچه‌ها همه فتوشاپ اند!

4) بعد این چه قیافه ای است مرد کم جمعیت دارد!؟ با من روراست باشید. از ناتوانی‌ای چیزی رنج می‌برد؟ یا از سخت بودن مسیر؟ آن بقچه پشت پدر و پسر هم معلوم نیست محتویاتش چیست. احتمالا مادر خانواده است، برای این که ترویج دوچرخه سواری بانوان نشود، توی کیسه گذاشته شده!

5) پدر خانواده پرجمعیت محاسن کاملی دارد در حالی که محاسن پدر خانواده کم جمعیت شبیه مذاکره کنندگان هسته ای دولت یازدهم است و این طرح به روشنی نشان می‌دهد که مذاکره‌کنندگان سازشکار از طریق دادن امتیازات گوناگون از جمله کاهش تولید آب سنگین به دنبال کاهش جمعیت کشور هستند.

6) طراحان عزیز و ایده دهندگان محترم و سیاستگذاران عزیزتر از جان! شما گویا غم نان ندارید. بچه را که نمی‌شود گذاشت توی مایکروفر خودش بزرگ بشود، بعد که آماده شد تزویجش بکنی برود پی کارش. آن هم بچه‌های این دوره زمانه که با آی پد و پی ام اسی (!) هم راضی نمی‌شوند چه برسد به بادکنک و هندوانه! عزیز دلم! می‌گویی با یک گل بهار نمیشه. لابد از دید تو باید گل‌های بیشتری زد. ولی جیبت که خالی باشد با 10 تا گل هم بهار نمی‌شود. فوقش بشود یک چیز بهاری مثل محمود احمدی نژاد. شما این فقر را فعلا ریشه‌کن کن! من برایت هت‌تریک می‌کنم. اصلا می‌شوم آقای گل این فصل لالیگا. دمت گرم. با تشکر.

لینک مستقیم این مطلب

2. 6 کاربر از پست مفید setayesh shb سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    روانشناسی عمومی
    ارسال تشکر
    31,663
    دریافت تشکر: 11,131
    قدرت امتیاز دهی
    29289
    Array
    zoh_reh's: جدید88

نقل قول نوشته اصلی توسط "مهدی" نمایش پست ها
    عزیزم الان مشکل کم آبی رو من باید حل کنم؟ مگه من خورشیدم؟ یا ابرم؟
    ایران یک کشوری است که منابع آبی در اون بسیار محدود بوده و هست و مربوط به یک یا دوسال گذشته هم نیست!
    بعد شما مشکل منابع طبیعی رو چجوری میخواین حل کنین؟ واقعا برای من سواله.
    اگه تو همه حوزه ها همینجوری فکر میشد نه چیزی کشف می شد نه اختراع!
    الان نه انسولینی برا بیماران دیابتی بود! نه ابر مصنوعی ! نه علم هسته ای و نه.........

شما خودتو دست کم گرفتی!! درسته شما نه ابری نه خورشید ولی باور داشته باشید که ابر و باد و مه و خورشید و فلک برای ما انسانها ساخته شده تا ما از اونا نهایت استفاده رو بکنیم،

اختراع و نو آوری برای کجا تعریف میشه؟!
    کشفیات چه زمانی رخ میده ؟!

ترکیب جمعیت بر کارکرد جامعه تاثیر می گذارد، برای ایجاد تناسب میان گروههای سنی جامعه ، باید میزان موالید را تحت کنترل قرار داد و محدودیتهایی برای ان قائل شد.
    اگر میزان موالید ثابت بماند ، ترکیب سنی جمعیت در چند گروه سنی متعادل می شود. (کتاب مبانی جامعه شناسی - بروس کوئن)

میخوای نسلهای بعدی بخاطر ندانم کاری نسل قبلی کاسه چکنم چکنم دست بگیرن؟

قوانین تالار روانشناسی

الهی مرا آن ده که مرا آن به...

4. 3 کاربر از پست مفید zoh_reh سپاس کرده اند .

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

نقل قول نوشته اصلی توسط zoh_reh نمایش پست ها
    اگه تو همه حوزه ها همینجوری فکر میشد نه چیزی کشف می شد نه اختراع!
    الان نه انسولینی برا بیماران دیابتی بود! نه ابر مصنوعی ! نه علم هسته ای و نه.........

شما خودتو دست کم گرفتی!! درسته شما نه ابری نه خورشید ولی باور داشته باشید که ابر و باد و مه و خورشید و فلک برای ما انسانها ساخته شده تا ما از اونا نهایت استفاده رو بکنیم،

اختراع و نو آوری برای کجا تعریف میشه؟!
    کشفیات چه زمانی رخ میده ؟!

ترکیب جمعیت بر کارکرد جامعه تاثیر می گذارد، برای ایجاد تناسب میان گروههای سنی جامعه ، باید میزان موالید را تحت کنترل قرار داد و محدودیتهایی برای ان قائل شد.
    اگر میزان موالید ثابت بماند ، ترکیب سنی جمعیت در چند گروه سنی متعادل می شود. (کتاب مبانی جامعه شناسی - بروس کوئن)

میخوای نسلهای بعدی بخاطر ندانم کاری نسل قبلی کاسه چکنم چکنم دست بگیرن؟
    عزیزم شما میخوای با علم آب تولید کنی برا جمعیت؟

همین انسولین طی تحریم ها به قدری کمیاب شده بود که باید از زیرسنگ پیداش میکردی.....هسته ای و... بماند که محتاج روس هاییم و باید چند برابر قیمت یک نیروگاه رو بهشون پرداخت کنیم تا برامون بسازند.
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

6. 2 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)