دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 7 از 22 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 213

موضوع: صندلــی داغ با حضـــــور جنــاب داداشــی

یار همراه
    ارسال تشکر
    18,960
    دریافت تشکر: 11,371
    قدرت امتیاز دهی
    23072
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلــی داغ با حضـــــور جنــاب داداشــی

نمیشه اصلاً اینجا حرارت خیلی افت کرده من جمله آخر پست قبلیم رو در انتهای این پست محسوب می کنم ، آدم حس خنکی بهش دست میده

یه چند سؤال که آموزنده هم باشه :

وقتی در بین آشنایان (بیشتر مد نظر اقوام هست) تشریف دارین ، یک نفر نزدیک خیلی رو اعصاب شما باشه نمی دونم از هر نظر ، ممکنه پیش بیاد ، و شما مجبور باشید همونجا باشید و با اوشون ، چه می کنید همی ؟

تا به حال شده به کسی در هر موردی یه پاسخی بدین که دیګه ساکت بشه و هیچی نګه ؟

یکی از این صحبت های خیلی مختصر و پُری که به کار بردید چی بوده ؟

دیروز جمله خوندم که برای فرد دانا یک واژه کافیست ، تا به حال چه واژه هایی برای شما پر از حرف بودن و کافی بودن ؟

اګه کسی خیلی مزاحمتون باشه چه اقدامی می کنید ؟

انسان پر تلاشی هستید درسته ؟

برای ایجاد انګیزه و حس رقابت در خودتون چه می کنید ؟ هدف بلند مدتی که برای خودتون تشریح کردین رو امکان داره یادداشت کنید ؟

حس می کنید برای خانوادتون ګاهی هم کم کاری کرده باشین ؟ برای جبرانش چه طور پیش قدم میشین ؟

یکی از ایده هایی که شاید در ذهن دارید ؟

دوست داشتید و دارید که چه چیز بیش از همه در بین مردم فرهنګ سازی بشه ؟

چه مواردی رو بی فرهنګی می دونید ؟ خودتون برای ترویج این فرهنګ ها چه اقداماتی کردید ؟ خودتون رعایت می کنید ؟

جهت کمبود های برخی افراد خصوصاً جوان ها که منجر به رو آوردن به برخی مسائل چون اعتیاد و غیره میشه ، باید چه تدابیری رو اندیشید ؟

چرا مردم به این درک نرسیدن که حتماً لزومی نداره جریمه یا اخمی بالای سرشون باشه تا به قانونی عمل کنن ؟ مثال در رانندګی چرا تا پلیسی یا دوربینی نباشه خیلی ها از قوانین تخطی می کنن ؟ چه زمانی به این درک خواهند رسید ؟

بچه بودیم اګه کسی می ګفت : چهار ساعته داری بازی می کنی ، تلویزیون میبینی و ... در حالی که یک ساعت بود یا می ګفتن : 100 مرتبه اینو دیدی ، ګوش دادی ، ګفتم و ... / حساسیت به خرج میدادیم اوایل و بهمون میګفتن اینا اصطلاحه ... بزرګ تر شدیم از این اصطلاحات فراوون به کار بردیم ، صبحا میګیم مثلاً به کوچکتر از خودمون ، پا شو کلاست تموم شد ، دیرت شدا در حالی که یک ساعت مونده ، یا زیاده این موارد ... چرا اینجوری شدیم ؟ پاکیمون کم شده که دیګه اینا رو دروغ نمی بینیم ؟ شما معتقدین اینا دروغن ؟ یا نه همون اصطلاح هستن ؟ چرا باید اینطور جا بیفته ؟ چرا برای شدت بخشیدن به یک موضوع که میشه جور دیګه ای با بعد مثبت عنوان کرد اینطور روی صحنه میایم ؟ کدر شدیم ؟ نظرتون کلاً ؟ (اصلاً بچه بودین حساسیتی هم نشون میدادین ؟)

خب موارد بی فرهنګی رو ګفتیم ولی فرهنګ های فوق صحیح رو هم بګیم خوبه ، مثبت بریم جلو ؟ چیا هستن ؟

جامعمون چقدر از اسلام دور هست ؟

چی میشه که به یک کتاب لقب اعتبار رو میدیم ؟

آیا به نظرتون محبوبیت ګاهی با اعتبار در جامعه اشتباه ګرفته میشه ؟

کدوم کشور رو از نظر فرهنګی برتر می دونید ؟

اخلاق بحثش از فرهنګ جداست ؟

چه شخصی رو خوش اخلاق می دونید ؟ با چه خصائص و ویژګی هایی ؟

یه عده هستن خودشون نیستند ، مثلاً از دید مادی بنګریم ، وضع خوبی ندارن اما خودشون رو معکوس نشون میدن یا بالعکس وضع مادی خیلی خوبی دارن خودشون رو بالعکس جلوه میدن ؛ نظرتون در ارتباط با این اشخاص ؟ چه کمبودی دارن که اینطور هستن ؟

یه عده هم هستن در خرید زیاد می خرن با کیفیت عادی اما یه عده هم هستن کم می خرن (به جا) ولی با کیفیت عالی ، نظرتون در رابطه با هر دسته ؟ شما جزء کدوم دسته هستید ؟

یه توصیه که چند ماه پیش پدرم به بنده ګفتن این بود : تو جامعه آدم ها بسیار متفاوتن و اکثر اوقات مطابق قوانین زندګی تو نیستن ، حساسیت به خرج نده ، اصلاح نمیشن ... (منطبق با اعتقادی که داشتید و عوض شده ، محاله کسی رو نجات بدی یا تغییر کنه) ، خب شما وقتی کسی اینطور هست چه طور برخورد می کنید ؟
    مثلاً وقتی بی فرهنګی شخصی رو در اموری می بینید ، بی خیال هستید ؟ یا تذکر می دید ؟ یا به صورت عملی اګه امکانش باشه خودتون انجام میدید در اوشون کمی لاآقل تأثیر بګذاره ؟ (غریبه یا آشنا هر مدلش)

نظرتون راجع به اینکه اوقاتمون رو با طبیعت مطابقت بدیم چی هست ؟ منظورم اینه که مثلاً بیدار شدنمون هم زمان با بیداری پرندګان ، مثال عرض کردم

یه سؤال فنی : ساعت سایت برا شما هم یک ساعت عقبه آیا ؟ به عنوان مهمان هم که میام برا من عقبه !

حالا جمله آخر پست قبل
    ویرایش توسط "VICTOR" : 9th July 2014 در ساعت 11:19 AM دلیل: ذکر پرسش آخر که خیلی فنی هست :d

2. 7 کاربر از پست مفید "VICTOR" سپاس کرده اند .

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    دریافت تشکر: 19,588
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array
    *FATIMA*'s: جدید75

سلامی مجدد

به نظرت این بچه ها چی میگن

علف هرز چيست ؟!
    گياهى است كه هنوز فوايدش كشف نشده است
    ....
    بحث: زندگی با گیاهان دارویی

4. 7 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    خسته
    ارسال تشکر
    4,545
    دریافت تشکر: 11,806
    قدرت امتیاز دهی
    83289
    Array

سلام خوبی
    خسته نباشی
    به نظرت سایت نخبگان مسیر اصلی رو داره طی میکنه یا از اهدافش فاصله گرفته؟
    آیا دنیای مجازی به اوجش رسیده که فعالیت همه سایته ها کم شده؟
    یا به نظرت فضای مجازی جاش رو داره به لاین و وایبر و ... میده؟
    حس میکنم صمیمت خوبی بین کاربرهای سایت نخبگانه (نسبت به سایتهای دیگه) آیا برنامه ای دارید که این وضعیت پایدار بماند یا قوت بیشتری پیدا کند؟
    چرا برنامه ای ندارید که یسری مطلب های خاص و جدید فقط تو سایت نخبگان باشه و منبع اصلی سایت نخبگان باشه؟ (البته موارد کمی هست)
    چرا سایت با عوض کردن یک سری ساختارهای قدیمی بخش ها مخالفه؟
    قبلا مدیر بخش موبایل بودی درسته؟
    آینده و مسیر سایت رو چطور میبینی؟
    بگذریم
    چه عطری میزنی؟
    ورزش میکنی؟
    خب بقیه سوالات رو هم بقیه پرسیدن
    و اما سوال آخر
    vahid5835 رو هم انتقاد کن و هم پیشنهاد کن!!!!!!
    چو کوروش از اهورا یاد می کرد زمین از عدل او بیداد می کرد
    ترفند امروز......... سایر موضوعات دیجیتالی.......... کلاس فتوشاپ

6. 7 کاربر از پست مفید vahid5835 سپاس کرده اند .

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array

و این بچه ها

علف هرز چيست ؟!
    ....

8. 6 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array

به شانس اعتقاد داری؟

فکر می کنی به جز کره ی زمین، کره ی دیگه ای هم وجود داره که توش موجود زنده باشه؟ اگه فکر میکنی وجود داره، دوست داری چی بهشون بگی؟

اگه بخوای یه جمله به تمام اعضای اینجا بگی، چی میگی بهشون؟

تاحالا شده فیلم یا سریالی روی زندگیت خیلی تاثیر بذاره؟

به نظر خودت 2 سال، 5 سال، 10 سال و 20 سال دیگه زندگیت چجوری خواهد بود؟

دوست داری ورزش بانجی جامپینگ رو امتحان کنی؟ (پرش از ارتفاع های خیلی زیاد!)

کسب علم مهمه یا کسب مدرک؟

خوشبختی یعنی؟

براي تغيير افكار مردم چه راهي پيشنهاد ميدي؟

علف هرز چيست ؟!
    ....

10. 5 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    2,530
    دریافت تشکر: 10,158
    قدرت امتیاز دهی
    3886
    Array
    داداشی's: جدید130

نقل قول نوشته اصلی توسط evin Allah نمایش پست ها

نمیشه اصلاً اینجا حرارت خیلی افت کرده من جمله آخر پست قبلیم رو در انتهای این پست محسوب می کنم ، آدم حس خنکی بهش دست میده

یه چند سؤال که آموزنده هم باشه :

وقتی در بین آشنایان (بیشتر مد نظر اقوام هست) تشریف دارین ، یک نفر نزدیک خیلی رو اعصاب شما باشه نمی دونم از هر نظر ، ممکنه پیش بیاد ، و شما مجبور باشید همونجا باشید و با اوشون ، چه می کنید همی ؟
    تحمل میکنم چون مدت زمانی کم پیش هم هستیم.

تا به حال شده به کسی در هر موردی یه پاسخی بدین که دیګه ساکت بشه و هیچی نګه ؟

بلی.

یکی از این صحبت های خیلی مختصر و پُری که به کار بردید چی بوده ؟

مختصر نیست یک ساعت بود. تخریب هم شد

دیروز جمله خوندم که برای فرد دانا یک واژه کافیست ، تا به حال چه واژه هایی برای شما پر از حرف بودن و کافی بودن ؟

پس من دانا نیستم

اګه کسی خیلی مزاحمتون باشه چه اقدامی می کنید ؟

خیلی کلیه. بهش میگم و متوجه میکنم

انسان پر تلاشی هستید درسته ؟

والا برای مواردی نه ، ولی در اکثر کارهام خیلی

برای ایجاد انګیزه و حس رقابت در خودتون چه می کنید ؟ هدف بلند مدتی که برای خودتون تشریح کردین رو امکان داره یادداشت کنید ؟

برای کارهای مختلف کارهای مختلف انجام میدم. مثلا اگر قراره کتاب بخونم و اصلا حوصلش رو نداشته باشم سعی میکنم بلند برای خودم بخونم و بازی کنمش
    برای کارهای خونم سعی میکنم موزیک بگذارم
    و ...
    خیلی محدود میتونم بگم. یکی از هدف های عمومیم یک سطحی از مادیات رو در نظر گرفتم و تا وقتی بهش نرسم ول نمیکنم.

حس می کنید برای خانوادتون ګاهی هم کم کاری کرده باشین ؟ برای جبرانش چه طور پیش قدم میشین ؟

تا اونجایی که حضور ذهن دارم جز عالی نبودن درسم کم کاری نداشتم.

یکی از ایده هایی که شاید در ذهن دارید ؟

فعلا ایده ای ندارم

دوست داشتید و دارید که چه چیز بیش از همه در بین مردم فرهنګ سازی بشه ؟

صداقت

چه مواردی رو بی فرهنګی می دونید ؟ خودتون برای ترویج این فرهنګ ها چه اقداماتی کردید ؟ خودتون رعایت می کنید ؟

فراموش کردن آداب
    نقض حقوق شهری مثلا در باب ترافکی و ماشین و آلودگی هوا و آلودگی صوتی و ...
    خودم تا کار ضروری پیش نیاد یا اینکه همه با هم بخواییم بریم بیرون اونم راه دور فقط از وسیله نقلیه عمومی استفاده میکنم. بنده خدا ماشینه در حسرت مانده

جهت کمبود های برخی افراد خصوصاً جوان ها که منجر به رو آوردن به برخی مسائل چون اعتیاد و غیره میشه ، باید چه تدابیری رو اندیشید ؟

این سوالا رو باید چند صفحه براش نوشت ها!
    یاد لطیفه افتادم که سوالای امتحانی بود میگفت: 124000 پیامبر رو با رسم شکل توضیح دهید. نمره: 0/25
    توی این دوماهه که پرید توی پست مربوطه شرکت کردم و گفتم.
    خلاصه و چکیده میگم:
    هیچ کس نمیتونه براشون کاری بکنه. فقط و فقط خودشون هستند که باید به این درجه از عقل برسند که ضرر داره .
    به جرات میگم اوایلش شاید لذت ببره از اون دود که از دهان خارج میکنه ، یا ممکنه بر اثر افت فشار یه جوری بشه اما بعد از دو یا سه سال هیچ لذتی دیگه در سیگار کشیدن نیست.
    اینم بگم که مایی که بیرون گود ایستادیم نباید بگیم مثلا فکر میکنه بزرگ شده! اخه این چه استدلالی هست. نخیر یا داره لذت میبره و از جو اطرافیان لذت میبره
    یا اینکه مدتی گذشته و از روی عادت میکشه.
    به عنوان مثال : حتما برای شما اتفاق افتاده که توی خونه هستید دلتون یه چیزی میخواد اما نمیدونید چی، کمی عصبی میشید، میرید در یخچال رو باز میکنید تا چشمتون بیوفته به مواد غذایی تا بخورید و آروم شید. اینم عین همونه
    افرادی که به سیگار آلوده هستند با خودشون خلوت کنند آیا دارن لذت میبرند؟ (بعد دو یا سه سال) یا دارید از روی عادت و تسکین حس عصبی سیگار میکشید!
    سر سیگار با خیلی از افراد دورم بحث و جدل داشتم.

چرا مردم به این درک نرسیدن که حتماً لزومی نداره جریمه یا اخمی بالای سرشون باشه تا به قانونی عمل کنن ؟ مثال در رانندګی چرا تا پلیسی یا دوربینی نباشه خیلی ها از قوانین تخطی می کنن ؟ چه زمانی به این درک خواهند رسید ؟

زمان مشخص نیست، هر فردی با فرد دیگر فرق میکنه.
    با آدم هایی که در ارتباط بودم اینطور به نظر میامد که حس زرنگ بودن بهشون دست میداده. یا اینکه در حضور دوستش احساس بزرگی میکرده. البته این موضوع رو یادآوری میکنم که به اعتقاد من بد عمل کردن پلیس نقش بسیار بزرگی داشته

بچه بودیم اګه کسی می ګفت : چهار ساعته داری بازی می کنی ، تلویزیون میبینی و ... در حالی که یک ساعت بود یا می ګفتن : 100 مرتبه اینو دیدی ، ګوش دادی ، ګفتم و ... / حساسیت به خرج میدادیم اوایل و بهمون میګفتن اینا اصطلاحه ... بزرګ تر شدیم از این اصطلاحات فراوون به کار بردیم ، صبحا میګیم مثلاً به کوچکتر از خودمون ، پا شو کلاست تموم شد ، دیرت شدا در حالی که یک ساعت مونده ، یا زیاده این موارد ... چرا اینجوری شدیم ؟ پاکیمون کم شده که دیګه اینا رو دروغ نمی بینیم ؟ شما معتقدین اینا دروغن ؟ یا نه همون اصطلاح هستن ؟ چرا باید اینطور جا بیفته ؟ چرا برای شدت بخشیدن به یک موضوع که میشه جور دیګه ای با بعد مثبت عنوان کرد اینطور روی صحنه میایم ؟ کدر شدیم ؟ نظرتون کلاً ؟ (اصلاً بچه بودین حساسیتی هم نشون میدادین ؟)

نه والا حساسیت نداشتم چون خیلی کم اینو شنیدم،
    خب اشتباه از بزرگتر ها بوده که اینطور یاد بچه ها دادن و همون بچه ها دارن به بچه هاشون یاد میدن.
    من به عنوان عضوی کوچک وظیفمه اینطور عمل نکنم به امید اینکه دیگران هم اینطور نباشن

خب موارد بی فرهنګی رو ګفتیم ولی فرهنګ های فوق صحیح رو هم بګیم خوبه ، مثبت بریم جلو ؟ چیا هستن ؟

ها این فرهنگ فوق صحیح رو به منم آموزش بده چون نمیدونم

جامعمون چقدر از اسلام دور هست ؟

نمیدونم. فقط میدونم همچین رو قوانین و راههای اسلامی هم حرکت نمیکنیم.
    البته نکته ای هم هست. شما یک سینی لوبیا سفید داشته باش. بعد داخلش چند عدد لوبیا قرمز بریز. هر کسی در نگاه اول اون قرمزا رو میبینه.

چی میشه که به یک کتاب لقب اعتبار رو میدیم ؟
    والا تا حالا به کتاب لقب اعتبار ندادم.

آیا به نظرتون محبوبیت ګاهی با اعتبار در جامعه اشتباه ګرفته میشه ؟

بله اشتباه گرفته میشه .

کدوم کشور رو از نظر فرهنګی برتر می دونید ؟

ژاپن

اخلاق بحثش از فرهنګ جداست ؟

نه ، به هم گره خوردن

چه شخصی رو خوش اخلاق می دونید ؟ با چه خصائص و ویژګی هایی ؟

کسی که همیشه لبخند به روی لبانش هست
    زود قضاوت نمیکنه
    عصبانی کردنش کار هر کسی نیست
    آراسته هست
    و...

یه عده هستن خودشون نیستند ، مثلاً از دید مادی بنګریم ، وضع خوبی ندارن اما خودشون رو معکوس نشون میدن یا بالعکس وضع مادی خیلی خوبی دارن خودشون رو بالعکس جلوه میدن ؛ نظرتون در ارتباط با این اشخاص ؟ چه کمبودی دارن که اینطور هستن ؟
    حس حقارت پنداری دارن انگار. دوست ندارن حقیر باشن پس دست به چنین اعمالی میزنن

یه عده هم هستن در خرید زیاد می خرن با کیفیت عادی اما یه عده هم هستن کم می خرن (به جا) ولی با کیفیت عالی ، نظرتون در رابطه با هر دسته ؟ شما جزء کدوم دسته هستید ؟

تعداد دسته ها خیلی زیاده
    هر دسته فواید و مضراتی داره. بحث گسترده ایه اینم. من بین این دو دسته هستم. کم نمیخرم اما بی کیفیت هم انتخاب نمیکنم.

یه توصیه که چند ماه پیش پدرم به بنده ګفتن این بود : تو جامعه آدم ها بسیار متفاوتن و اکثر اوقات مطابق قوانین زندګی تو نیستن ، حساسیت به خرج نده ، اصلاح نمیشن ... (منطبق با اعتقادی که داشتید و عوض شده ، محاله کسی رو نجات بدی یا تغییر کنه) ، خب شما وقتی کسی اینطور هست چه طور برخورد می کنید ؟

من تازه الان یاد گرفتم اگر قرار بود کسی تغییر بکنه از اول خدا بطور پیش فرض چند حالت تولید میکرد بعد ازش کپی میکرد.
    فقط بدون حرص خوردن باید کنار اومد

مثلاً وقتی بی فرهنګی شخصی رو در اموری می بینید ، بی خیال هستید ؟ یا تذکر می دید ؟ یا به صورت عملی اګه امکانش باشه خودتون انجام میدید در اوشون کمی لاآقل تأثیر بګذاره ؟ (غریبه یا آشنا هر مدلش)

اگر در حیطه کارم باشه حتما تذکر میدم.
    اگر دوستان نزدیکم باشن حتما جلو گیری میکنم.
    ولی غریبه ای که توی خیابونه رو نمیتونم کاری بکنم ، شر میشه

نظرتون راجع به اینکه اوقاتمون رو با طبیعت مطابقت بدیم چی هست ؟ منظورم اینه که مثلاً بیدار شدنمون هم زمان با بیداری پرندګان ، مثال عرض کردم

بسیار عالیه. من طبیعت گرا هستم یه جورایی.

یه سؤال فنی : ساعت سایت برا شما هم یک ساعت عقبه آیا ؟ به عنوان مهمان هم که میام برا من عقبه !

بله برای من هم عقبه ، کم کم کارها درست میشه.
    چون حجم کار فوق العاده بالاست یکم طول میکشه

حالا جمله آخر پست قبل
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمـــــــــــــــر دراز

جوان ز حادثه ای پـــــــــــــــــیر می شود گاهی

12. 5 کاربر از پست مفید داداشی سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    2,530
    قدرت امتیاز دهی
    3886
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط *FATIMA* نمایش پست ها
    سلامی مجدد

به نظرت این بچه ها چی میگن

اولی: بابا ببین چه تیریپی برداشتم

دومی: من آمادگی چلونده شدن رو دارم

سوم: از قیافت خوشم نمیااااااااااااااد!

چهارمی: چطوری جیگر!

پنجمی: اخییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییش!

14. 7 کاربر از پست مفید داداشی سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    2,530
    قدرت امتیاز دهی
    3886
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid5835 نمایش پست ها

سلام خوبی

سلام اقا وحید مرسی خوبم شما خوبی؟

خسته نباشی

تشکر. همچنین

به نظرت سایت نخبگان مسیر اصلی رو داره طی میکنه یا از اهدافش فاصله گرفته؟

بله داره مسیرش رو طی میکنه، صرفا اشباع شده و با تلاش هایی که داره میشه خیلی متفاوت و خوب تر خوهد شد.

آیا دنیای مجازی به اوجش رسیده که فعالیت همه سایته ها کم شده؟

نه به اوج نرسیده ، به نظرم تا حدی که امکانات و هزینه ها اجازه داده همه پیشرفت کردند. در این شرایط یک خفقان باعث کم تحرکی میشه.

یا به نظرت فضای مجازی جاش رو داره به لاین و وایبر و ... میده؟

تا حدود زیادی اینطور هست

حس میکنم صمیمت خوبی بین کاربرهای سایت نخبگانه (نسبت به سایتهای دیگه) آیا برنامه ای دارید که این وضعیت پایدار بماند یا قوت بیشتری پیدا کند؟

بله مطلبی که منو هم موندگار کرده همین صمیمیت و پاک بودن روابط هست. خب تا اینجای کار ما خیلی تلاش کردیم در نگه داشتن این وضعیت و به شخصه جلوی هر گونه
    بد اخلاقی ها ایستاده ام. برنامه هایی هم هست که وقتی اجرایی بشه بگیم بهتره، خدایی نکرده نشیم طبل تو خالی

چرا برنامه ای ندارید که یسری مطلب های خاص و جدید فقط تو سایت نخبگان باشه و منبع اصلی سایت نخبگان باشه؟ (البته موارد کمی هست)

کی گفته نداریم. اتفاقا برنامه های زیادی هست برای این موضوع و یکی از اهداف اصلیمون رسیدن به این موضوع هست.
    منتها برای رسیدن به این امر باید مقدماتی داشته باشیم. ما با تمام فراز ها و نشیب هایی که طی کردیم همیشه دنبال این مطلب بودیم و هستیم.

چرا سایت با عوض کردن یک سری ساختارهای قدیمی بخش ها مخالفه؟

هر تغییری باید دلایلی منطقی داشته باشه و از بعضی موارد رد نشه.
    اگر منظورتون درخواست آخری بود که دادید باید بگم، ارسال ها ارزش های سایت هستند چه جدید و چه قدیم. ما به هیچ طریقی مجاز به از بین بردن موضوعات نیستیم. (جدا از ضرر هایی که برای سایت داره) هر ارسال حاصل زحمت فرده ، حاصل وقت و ارزشی که برای سایت گذاشته و ...
    اگر اسناد یا ... قدیمی شده و به کار نمیاد نمیسوزوننش، بلکه مکانی رو درست میکنن و اونها رو آرشیو میکنند.

قبلا مدیر بخش موبایل بودی درسته؟

بله. حدود سه سال پیش

آینده و مسیر سایت رو چطور میبینی؟

والا با این زحمات، پیگیری ها و کارهایی که میبینم در دنیای واقعی برای سایت داره انجام میشه آینده سایت رو روشن میبینم.
    اگر مشکلی بوجود نیاد و تمام برنامه ریزی ها انجام بشه میتونم به جرات بگم یکی از بهترین سایت های علمی کشور خواهیم بود.

بگذریم
    چه عطری میزنی؟

RASASI CLASSIC
    NARCISO WOODY

ورزش میکنی؟

فعالیتم کم شده اما اره.

خب بقیه سوالات رو هم بقیه پرسیدن
    و اما سوال آخر
    vahid5835 رو هم انتقاد کن و هم پیشنهاد کن!!!!!!

فعالیتت خیلی خوبه.
    پیشنهاد میدم برای مطالب قدیمی شده یک آرشیو درست کنی (خودم هم کمک خواستی در خدمتم)
    انتقاد ندارم. اینطور آدم خوبیم من اصلا!

تشکر میکنم شرکت کردی
    خیلی خوشحال شدم
    خدا قوت

16. 8 کاربر از پست مفید داداشی سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    2,530
    قدرت امتیاز دهی
    3886
    Array

و این بچه ها

اااااااااااااااااااااااا چقدر شبیه اینی هستم که رفتم روش!!

هی هی مگه چیه، مادر ندیدی؟!

هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااع (خمیازه) ای بابا کی بزرگ میشم عوض تمام این لحظاتی که اینجا زندانیم کردن در بیارم!

نههههههههه نرو. بغل!

هنرمندم من اصلا!

18. 7 کاربر از پست مفید داداشی سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    2,530
    قدرت امتیاز دهی
    3886
    Array

سلام خواهرم خوبی؟
    خدا قوت

به شانس اعتقاد داری؟

تقریبا نه اعتقاد ندارم

فکر می کنی به جز کره ی زمین، کره ی دیگه ای هم وجود داره که توش موجود زنده باشه؟ اگه فکر میکنی وجود داره، دوست داری چی بهشون بگی؟

والا نمیشه گفت ولی همینجوری میگم آره.
    میگم: چطوری جیگر

اگه بخوای یه جمله به تمام اعضای اینجا بگی، چی میگی بهشون؟

ما چقدر دیر متوجه میشیم، که زندگانی و حیات، یعنی همان دقایق و ثانیه هایی که با شتابزدگی و بی رحمی، انتظار گذشتن آنرا داشتیم
    مراقب باشید دیر متوجه این موضوع نشید

تاحالا شده فیلم یا سریالی روی زندگیت خیلی تاثیر بذاره؟

بلی.
    فیلم ملاقات با جویی بلک

به نظر خودت 2 سال، 5 سال، 10 سال و 20 سال دیگه زندگیت چجوری خواهد بود؟

تقریبا همین شکلی اما به مراتب زیبا تر از الان

دوست داری ورزش بانجی جامپینگ رو امتحان کنی؟ (پرش از ارتفاع های خیلی زیاد!)

بله دوست دارم. حتی یک بار تو صف ایستادم دیگه تصمیم گرفته بودم. انقدر اطرافیانم موج فوق مثبت بهم دادن که انصراف دادم. گفتم اگه برم هم اون کش پاره میشه هم برجش کنده میشه میوفته روم، یه دونه صاعقه هم بهم میخوره.
    اینجور دوستایی دارم من.!

کسب علم مهمه یا کسب مدرک؟

کسب علم، چیزی که در عمل خیلی کمه

خوشبختی یعنی؟

یعنی رضایت داشتن از زندگیت

براي تغيير افكار مردم چه راهي پيشنهاد ميدي؟

باید ابتدا از خود شروع کرد و در عمل به آنها نشان داد

مرسی و خدا قوت
    بازم بیا من دلم میگیره

20. 7 کاربر از پست مفید داداشی سپاس کرده اند .

صفحه 7 از 22 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع