دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 128 , از مجموع 128

موضوع: ایده هایی برای اختراع

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

پیش فرض پاسخ : ایده هایی برای اختراع

نقل قول نوشته اصلی توسط od.chan نمایش پست ها
    نه فقط سوال کردم ببینم واکنش چیه...
    دیگه تومن ایران اینقدر ارزشش پایینه که همین مدت زمان که اعلام کردم برای درآمد یک میلیاردی خیلی زیاده
    اما جدا از شوخی وقتی یک سوال رو اینجوری مستقیم بیان کنی شاید جوابایی که میاد با واقعیت خیلی فاصله داشته باشه اما انگیزه کسایی که مطالعه میکنن رو افزایش میده ...
    اولین دلیلی که باعث میشه میلیاردها دلار نداشته باشی اینکه بهش فکر نمیکنی...
    وقتی شروع میکنی به این عدد فکر کردن کم کم انگیزه پیدا میکنی، بعد شروع میکنی راه حل پیش کشیدن، اگر عقلانی بری جلو و مشورت و اینام بزاری پشت بندش و یک تایم منطقی رو هم بزاری کنارش دیگه شروع میکنی به برنامه ریزی کردن و این مسائل (همه چیز با اون خواستن اول و تعیین هدف شروع میشه)
    در نهایت یه پشتکار میخواد که حرکت کنی و بهش برسی ...
    پی نوشت: پس شد تایین هدف، بدست اوردن علم لازمه و خلاقیت های لازمه، پشتکار (همه رو هم در گرو یک زمانبندی منطقی قرار میدی که دیگه بدونی چرا باید شب رو تا ساعت 24 بیدار باشی و چرا باید فردا از خواب بلند بشی و ... )
    ما که خیلی خلاصه بیان کردیم اما امیدواریم شما اصل مطلب رو گرفته باشید

اولین دلیلی که باعث شده ادم های زیادی پولدار باشند و ادمهای خیلی زیادتری بی پول
    اینه که ادمهایی که میدونن به ادم هایی که نمیدونن
    ادم هایی که میتونن به ادم هایی که نمیتونن
    و ادمهایی که دارن به اونایی که ندارن
    خیانت میکنند
    خباثت میکنند

و مهمترین دلیلش اینه که همه فقط به پول فکر میکنند

به شخصه موافقم با روش کلی و دید شما به نحوه ی کار
    اما محدودیتهایی ه براش قائل میشم بیشتره
    مثل زمانبندی طولانی مدت تر
    تاثییر بیشتر به جای حجم بیشتر
    لذت بیشتر به جای قدرت بیشتر
    و در مجموع تعادل بیشتر

باز هم منتظر نظرات بسیار قوی شما هستم - بحث لذت بخشیه
    بابت طولانی شدن و خسته کننده بودن متن معذرت میخوام

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

2. 4 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    -------
    ارسال تشکر
    45
    دریافت تشکر: 54
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین متقی نمایش پست ها
    من 5 جواب برای این سوال شما دارم
    5 راه

1 = کلاهبرداری کنید
    2 = با پارتی بازی و بدون هیچ سرمایه ای وام بگیرید(دیدم که شده)
    3 = در این هفته یک روز خاص مثل 4شنبه سوری باشه و شما از طریق اینترنت وسایل اتش بازی کم و بی خطر بفروشید
    4 = دزدی کنید
    5 = مثل من خوش شانس باید و یک نفر براتون دقیقا یک جایزه ی 1میلیارد تومانی فقط برای ثبت نام در یک دانشگاه بدون کنکور گذاشته باشه!
    والا اینایی که شما گفتی تقریبا درسته اما من میخوام که راه درست حسابی مطرح کنی
    من یخورده red line به سوالم اضافه میکنم:
    اول اینکه باید کاملا منطقی باشه (برنامه ریزی درست درمونی پشتش باشه)
    دوم قانونی باشه
    سوم حداقل دست 200 نفر رو هم بگیرین بیارین سر کار
    چهارم واقعا اجرایی باشه
    پنجم اینکه باید در یک هفته بازدهی خالص (سود خالص) 999 میلیون تومنی برای شما داشته باشه و کار ادامه دار باشه (این کارافرینی تا چند سال ادامه داشته باشه ...

فراموش نکنین که فقط یک هفته برای اجرایی کردن زمان بهتون داده شده ...
    ویرایش توسط od.chan : 4th March 2014 در ساعت 10:06 PM

4. 3 کاربر از پست مفید od.chan سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    -------
    ارسال تشکر
    45
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

خب از موضوع بالا بگذریم (فکر نکنم راه حل مناسبی پیدا بشه (یعنی هستا اما من فعلا نمیخوام عنوانش کنم). هدفم صرفا ایجاد انگیزه بین افرادی بود که این متن رو خوندن (این سوال رو از خودتون پرسیدین واقعا چرا که نه؟ چرا نیام در طول یک ماه برنامه ریزی نکنم (برای رسیدن به حداقل 100 میلیون؟ ))) در نهایت اینکه هدفتون رو واضح انتخاب کنید حتما با پشتکار بهش میرسید

6. کاربرانی که از پست مفید od.chan سپاس کرده اند.

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

دوم قانونی باشه
    چهارم واقعا اجرایی باشه
    پنجم اینکه باید در یک هفته بازدهی خالص (سود خالص) 999 میلیون تومنی برای شما داشته باشه و کار ادامه دار باشه (این کارافرینی تا چند سال ادامه داشته باشه ...

چنین کاری مخصوصا بدون هیچ سرمایه ای - امکان پذیر نیست
    اگر سرمایه نخواد حتما به اعتبار سرمایه نیاز داره
    که باز میشه همون سرمایه

در رابطه با پست بعدیتون هم - اصلا هیچوقت احساس نیاز نکردم تو یه هفته 100 میلیون تومن پول دربیارم - یا حتی تو یه ماه
    هیچوقت مدت زمان مشخصی به این کوتاهی برای اهداف مالی نذاشتم
    دلیلش هم اینه هرکسی پولدار بوده(از راه هایی که میدونم درسته و البته همون شرایطی هست که شما نوشتید تقریبا)
    همیشه گفته هیچوقت نمیشه یک شبه پولدار شد - نیاز به حداقل چندین ماه و شاید سال(بستگی به استعداد) وقت و تلاش هست
    مگر اینکه به نوعی کارش یا واسطه گری (واسطه گری از نوع کاذبش - نه واسطه گری مورد نیاز کسب و کار) باشه یا رانت یا کلاهبرداری یاو....

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

8. 2 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

دوم قانونی باشه
    چهارم واقعا اجرایی باشه

من هنوز به اون مرحله نبوغ اقتصادی نرسیدم و چیزی هم نمیتونم پیشبینی کنم.
    ولی همینقدر فقط اومدم یک نظری بدم داشتم بر میگشتم خونه خورد به سرم.

در ایران و در تمام مرکز استان ها یعنی تهران و سمنان و ساری و گرگان و مشهد و ...
    فروشگاهی افتتاح شه که محصولاتش بهترین خوراکی های پایتخت کشور های جهان باشه.اسم شیک و خلاقانه زیادی هم فکر کنم بشه واسه این جور فروشگاه گذاشت.
    مثلا از اروپا:بهترین خوراکی های شهر های برلین ,مادرید,رم,لندن,بروکسل,لیسب ن,کپنهاگ,برن,استکهلم,آمستر ام...
    از اسیا:پکن,بانکوک,تایپه,ایروا ن,جاکارتا,آنکارا,مسکو,سنگاپ ور,کوالالامپور,سئول,
    قاره اقیانوسیه و امریکا هم دیگه خودتون زحمتشو بکشید

در این فروشگاه به فروش بره.مخصوصا انواع شیرینی کیک و بیسکوئیت و شکلات و انواع اقسام خوراکی ها.البته از همین نوع فروشگاه در پایتخت و شهر های مهم همون کشور ها هم میشه ایجاد کرد.خبر ندارم الان هست یا نه.
    نمیدونم سود دهیش میتونه چطوری باشه.از پایتخت هر کشور کلی سفارش باید گرفت و بعد از ورود به ایران به سمت مرکز استان ها پخش بشه فقط میدونم دوست دارم همچین فروشگاهی باشه

- - - به روز رسانی شده - - -

دوم قانونی باشه
    چهارم واقعا اجرایی باشه

من هنوز به اون مرحله نبوغ اقتصادی نرسیدم و چیزی هم نمیتونم پیشبینی کنم.
    ولی همینقدر فقط اومدم یک نظری بدم داشتم بر میگشتم خونه خورد به سرم.

در ایران و در تمام مرکز استان ها یعنی تهران و سمنان و ساری و گرگان و مشهد و ...
    فروشگاهی افتتاح شه که محصولاتش بهترین خوراکی های پایتخت کشور های جهان باشه.اسم شیک و خلاقانه زیادی هم فکر کنم بشه واسه این جور فروشگاه گذاشت.
    مثلا از اروپا:بهترین خوراکی های شهر های برلین ,مادرید,رم,لندن,بروکسل,لیسب ن,کپنهاگ,برن,استکهلم,آمستر ام...
    از اسیا:پکن,بانکوک,تایپه,ایروا ن,جاکارتا,آنکارا,مسکو,سنگاپ ور,کوالالامپور,سئول,
    قاره اقیانوسیه و امریکا هم دیگه خودتون زحمتشو بکشید

در این فروشگاه به فروش بره.مخصوصا انواع شیرینی کیک و بیسکوئیت و شکلات و انواع اقسام خوراکی ها.البته از همین نوع فروشگاه در پایتخت و شهر های مهم همون کشور ها هم میشه ایجاد کرد.خبر ندارم الان هست یا نه.
    نمیدونم سود دهیش میتونه چطوری باشه.از پایتخت هر کشور کلی سفارش باید گرفت و بعد از ورود به ایران به سمت مرکز استان ها پخش بشه فقط میدونم دوست دارم همچین فروشگاهی باشه

10. 3 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    -------
    ارسال تشکر
    45
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

داشتم به سریال سکرت گاردن فکر میکردم. سریال از نوع کره ای هست.
    داستانش در واقع در مورد یک مرد ثروتمند (بخوانید بین 10 ثروتمند کره) هست که از قضا وقت زن گرفتنش شده و حالا مامانش داره در به در دنبال دختر میگرده برای این پسره. حالا هی این مامانه دختر معرفی میکنه اما این پسر روی هر کدوم یه مشکل میزاره و ردش میکنه میره
    تا اینکه از سر شانس یا حالا هر چیز دیگه با یه دختر بدل کار آشنا میشه که اونم از قشر فقیر کره محسوب میشه . خلاصه این تازه شروع داستانه
    کار ندارم به اینکه بعد جریان چی میشه و به کجا ها خطم میشه اما یه قسمتی از این فیلم هست که من شخصا خیلی خوشم اومد (اصلا یه آرزو شده برام که شاید حتی در آینده اختراعش کنم!!!)
    اون قسمتی که خیلی برام جالبه مربوط به عوض شدن جای اون مرد با اون دختر هستش.
    یعنی روح اون مرد میره تو جسم اون دختر و روح اون دختر میره تو جسم اون مرد. خلاصه این عوض شدنه از یک صبح شروع میشه. دختره از خواب بلند میشه میبینه بدنش شده بدن اون مرد و بر عکس همین اتفاقم برای اون مرد میوفته (میبینه بدنش شده بدن اون دختره) حتی جاهای خوابشونم که دیگه کامل عوض میشه (یعنی این تو خونه اون بیدار میشه و اونم تو خونه این ...)
    داشتم به این فکر میکردم گذشته از اینکه اولاش ممکنه یخورده ترسناک باشه اما آقا کلا کیف میده نمیده؟
    یه لحظه تصور کردم من بدنم با یکی دیگه عوض بشه! حالا بماند که دیگه اون یکی که من وارد بدنش شدم یه خانمم باشه که دیگه وامصیبتا
    ولی واقعا خیلی دلم میخواد یه مدت خودم نباشم تبدیل بشم به یکی دیگه (برم تو وجود یه نفر دیگه و یه مدت جای اون نقش بازی کنم، دوست دارم ببینم زندگی دیگران چجوریه و اینااا ... اصلا خیلی باحال میشه ، مثلا تو خونه نشستم (وقتی وارد یک بدن دیگه شدم) بعد شروع میکنم به صحبت کردن در مورد چیزایی که تا دیروز اصلا صحبتی ازشون نمیشده (یعنی اون صاحب اصلی بدن اصلا با این موضوعات سر و کار نداره!) همه خونه فک پایینشون تا نزدیکای زانو میره
    یا مثلا تا دیروز صاحب اصلی بدن همه رو میشناسه ولی امروز که من تو اون بدنم، دیگه کسی رو نمیشناسم و همش سوتی میدم ...
    حالا تصور کن که دیگه از قضا بدنم با بدن یک دختر عوض شده باشه (آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ) (داشتم جیغ میکشیدم)
    ولی فکر کنم یک هفته این مدلی همچین بد نباشه (یک تجربه ای که هیچ وقت فراموش نمیشه ) (حالا همین قضیه رو برای اون دختری که وارد بدن من شده تصور میکنم که دیگه مصیبتی میشه که بیا و ببین) در کمتر از 2 ساعت دودمان منو بر باد میده
    فقط یک دقیقه به این موضوع فکر کنین (من دیگه تصمیم گرفتم حتما یه دستگاه اختراع کنم که همین کار رو برام انجام بده یه بعضی وقتا آدم زندگیش رو با یه زندگی دیگه عوض کنه بد نیستا تازه من همین الان کیس مورد نظر رو هم انتخاب کردم (فقط مونده ساخت دستگاه و دیگه تمام)

پی نوشت: دوستان ایده پرداز من الان دارم f1 میزنم یعنی یکی بیاد help کنه این ایده سریعتر به مرحله ساخت برسه

- - - به روز رسانی شده - - -

داشتم به سریال سکرت گاردن فکر میکردم. سریال از نوع کره ای هست.
    داستانش در واقع در مورد یک مرد ثروتمند (بخوانید بین 10 ثروتمند کره) هست که از قضا وقت زن گرفتنش شده و حالا مامانش داره در به در دنبال دختر میگرده برای این پسره. حالا هی این مامانه دختر معرفی میکنه اما این پسر روی هر کدوم یه مشکل میزاره و ردش میکنه میره
    تا اینکه از سر شانس یا حالا هر چیز دیگه با یه دختر بدل کار آشنا میشه که اونم از قشر فقیر کره محسوب میشه . خلاصه این تازه شروع داستانه
    کار ندارم به اینکه بعد جریان چی میشه و به کجا ها خطم میشه اما یه قسمتی از این فیلم هست که من شخصا خیلی خوشم اومد (اصلا یه آرزو شده برام که شاید حتی در آینده اختراعش کنم!!!)
    اون قسمتی که خیلی برام جالبه مربوط به عوض شدن جای اون مرد با اون دختر هستش.
    یعنی روح اون مرد میره تو جسم اون دختر و روح اون دختر میره تو جسم اون مرد. خلاصه این عوض شدنه از یک صبح شروع میشه. دختره از خواب بلند میشه میبینه بدنش شده بدن اون مرد و بر عکس همین اتفاقم برای اون مرد میوفته (میبینه بدنش شده بدن اون دختره) حتی جاهای خوابشونم که دیگه کامل عوض میشه (یعنی این تو خونه اون بیدار میشه و اونم تو خونه این ...)
    داشتم به این فکر میکردم گذشته از اینکه اولاش ممکنه یخورده ترسناک باشه اما آقا کلا کیف میده نمیده؟
    یه لحظه تصور کردم من بدنم با یکی دیگه عوض بشه! حالا بماند که دیگه اون یکی که من وارد بدنش شدم یه خانمم باشه که دیگه وامصیبتا
    ولی واقعا خیلی دلم میخواد یه مدت خودم نباشم تبدیل بشم به یکی دیگه (برم تو وجود یه نفر دیگه و یه مدت جای اون نقش بازی کنم، دوست دارم ببینم زندگی دیگران چجوریه و اینااا ... اصلا خیلی باحال میشه ، مثلا تو خونه نشستم (وقتی وارد یک بدن دیگه شدم) بعد شروع میکنم به صحبت کردن در مورد چیزایی که تا دیروز اصلا صحبتی ازشون نمیشده (یعنی اون صاحب اصلی بدن اصلا با این موضوعات سر و کار نداره!) همه خونه فک پایینشون تا نزدیکای زانو میره
    یا مثلا تا دیروز صاحب اصلی بدن همه رو میشناسه ولی امروز که من تو اون بدنم، دیگه کسی رو نمیشناسم و همش سوتی میدم ...
    حالا تصور کن که دیگه از قضا بدنم با بدن یک دختر عوض شده باشه (آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ) (داشتم جیغ میکشیدم)
    ولی فکر کنم یک هفته این مدلی همچین بد نباشه (یک تجربه ای که هیچ وقت فراموش نمیشه ) (حالا همین قضیه رو برای اون دختری که وارد بدن من شده تصور میکنم که دیگه مصیبتی میشه که بیا و ببین) در کمتر از 2 ساعت دودمان منو بر باد میده
    فقط یک دقیقه به این موضوع فکر کنین (من دیگه تصمیم گرفتم حتما یه دستگاه اختراع کنم که همین کار رو برام انجام بده یه بعضی وقتا آدم زندگیش رو با یه زندگی دیگه عوض کنه بد نیستا تازه من همین الان کیس مورد نظر رو هم انتخاب کردم (فقط مونده ساخت دستگاه و دیگه تمام)

پی نوشت: دوستان ایده پرداز من الان دارم f1 میزنم یعنی یکی بیاد help کنه این ایده سریعتر به مرحله ساخت برسه

12. 3 کاربر از پست مفید od.chan سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    دریافت تشکر: 9,945
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

دستگاه نمی خواد چندین راه وجود داره.
    1-ماسک طرف مورد نظر را درست کنید و همچنین ماسک صورت خودتون با هم عوض کنید.
    2-تغییر چهره با عمل
    3-ببینید چه چیزی های طرف مقابل داره که شما دوس دارین جای اون باشید برای خودتون دسته ببندی کنید تا به اونا برسین اتفاقا این طوری خیلی بهتون حال میده هااااااااااااااا
    4-فکر و خیال کنید. و جای شخصیت مورد نظر باشین. یکی از بزرگترین هتل داران جهان اول خدمت کار یکی از هتل ها بود و هر موقع که می رفت اتاق مدیر را تمیز کنه پشت میز اون می شست و کارهای مدیریتی انجام می داد تا با اراده خودش این خیال خودش را برآورده کرد.
    5-.............
    ....
    ...
    ...
    n ام-ساخت دستگاه
    مهمترين لذت در زندگي، كمك به سايرين براي برنده شدن است. حتي اگر به قيمت آهسته تر رفتن و تغيير در نتيجه مسابقه اي باشد كه ما در آن شركت داريم

14. 2 کاربر از پست مفید hossien سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    برق
    ارسال تشکر
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط s.e.z نمایش پست ها
    به نظر من دروس پایه رشته های مورد نیاز رو بخون و توی فیزیک و الکترونیک در حد تیم ملی.
    *فیزیک
    *الکترونیک
    *هوش مصنوعی
    *پردازش تصویر
    *مکانیک
    *هوافضا
    *شیمی
    *ریاضی مهندسی
    *کامپیوتر
    *برنامه نویسی
    *اطلاعات عمومی علمی
    *اطلاعات تخصصی علمی (از مجله های تخصصیو اینترنت)

*...

برای شروع بخون
    سلام ممنون بابت بحث جذاب و راهنمایی های که همه دوستان انجام دادن.
    اگه امکانش هست لطفا بگین چه کتابایی تو این زمینه ها که گفتین بهتره بخونیم؟؟؟

16. کاربرانی که از پست مفید saeed_ele سپاس کرده اند.

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)