دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: خاطرات جذاب دوستان نخبه

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

پیش فرض پاسخ : خاطرات جذاب دوستان نخبه

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

یه خاطرۀ دیگه تعریف کنم که زیاد خوب نیست.
    بنده توی یه ده کوچیک به دنیا اومده ام. در سن 8 سالگی پدرم مارو فرستاد که در شهر درس بخونیم. توی ده ابتدایی بود اما پدرم اعتقاد داشت که برا بهتر درس خوندن و پیشرفت باید تو شهر درس بخونم. ما هم از همون 8 سالگی مجردی تو شهر درس خوندیم و رسیدیم به الان.

یه بار که تازه اولین سال بود تو شهر میرفتم مدرسه خجالتی بودم. سوم ابتدایی بودم. زنگ خورد اومدیم بیرون و بچه های سرتق شهری تو راه اذیتم میکردند. تنه بهم میزدن تا بخورم زمین. منم هیچ چی نمیگفنم. از بچگی تو کشتی گرفتن و زدن استاد بودم اما ازش استفاده نمیکردم مخصوصا تو شهر که خجالتی و غریب هم بودم. هی بهم تنه زدند تا بخورم زمین. خودمو جمع میکردم با دوتا پسر عموم بودم که یکیشون توی شهر بزرگ شده بود. به جایی رسیدیم که میخواستم از رو جوب بپرم پریدم یکی از اون پسرای شلوغ اومد بهم تنه زد. دیگه خودمو نتونستم کنترل کنم. کیفم رو پرت کردم زمین. گرفتم وسط خیابون گذاشتم زیر پام.پسرعموهام مثه اینکه داشتن فیلم میدیدن
    .خلاصه کلی کتک و کتک خوری جدامون کردند. لباسهام خاکی و پاره شده بود. از اون روز به بعد دیگه باهام کاری نداشتن.

سالهای اولی که تو شهر ثبت نام کرده بودم خاطرات زیادی دارم که زیاد خوش آیند نیستن. همش اذیت هس. سیدۀ بزرگوار از بچگی گفتن بنده یاد اون خاطرات افتادم.یادش بخیر.

الهی؛ تشنگی ام را در کسب علم و عملم را در آنچه رضایت توست قرار بده.
    آمین

2. 13 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط evin Allah نمایش پست ها
    اینم تصویر قلعه در امسال که خراب شده :
    ممنون جالب بود

اسم این قلعه چیه؟
    کجاست؟ آدرسش رو بدین بد نمیشه.ممنونم میشیم.

آمین

4. 7 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    18,960
    دریافت تشکر: 11,371
    قدرت امتیاز دهی
    23072
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله91 نمایش پست ها

ممنون جالب بود

اسم این قلعه چیه؟
    کجاست؟ آدرسش رو بدین بد نمیشه.ممنونم میشیم.

سلام

ببخشید بنا بر دلایلی که یه خورده خاطره شخصی بود ، حذفش کردم عذر می خوام ، شرمنده

6. 5 کاربر از پست مفید "VICTOR" سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    18,960
    قدرت امتیاز دهی
    23072
    Array

Red face پاسخ : خاطرات جذاب دوستان نخبه

کل خاطرات من از نخبګان و دوستان ( یوګی و دوستان )

'' بسم الله الرحمن الرحیم لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم ''

سلام به همه

ابتدا به ساکن عذر خواهی می کنم از بسیار طولانی بودن مطلب ...

ختم کلام من در انجمن نخبگان :

سه روز دیګه یک سال از ثبت نام من در جمع نخبگان می گذره و خاطرات خوشی رو در این مدت در کنار عزیزان سپری کردم . 4،5 ماه اول فعالیت خاصی نداشتم ولی از ماه رمضون به بعد خاطرات بسیاری دارم که یک مرور اجمالی بر همش خواهم داشت ...
    اول جناب مدیر کل آقای کاوه ، یه نکته که من تهشم نفهمیدم ، تضاد های برخوردی آقای ادمین بود ، اصلاً در صحبت با ایشون من دچار تضاد های اخلاقی و ارزشی شدم ، بابا یکنواخت باشید آقای کاوه ، آدم ګیج میشه ، ګفتم بنشوننتون رو صندلی نقد ، نفهمیدیم چی شد ننشستید ، من که انتقادم رو کردم در هر حال ...

حالا ادامه ی ماجرا :

در تاپیک ګیاه درمانی یکی از بچه ها از سوختګی پرسیدن که جالب بود 10 دقیقه بعد دستم کامل سوخت و اقداماتی که نوشته بودم خیلی مؤثر بود و آزاده باید یادش باشه ، تنها خونه بودم وآزاده حواسم رو مثلاً پرت می کرد ، یادش بخیر 2 روز فقط می سوخت ، آقای شوماخرو رضوس و سلیناز فکر کنم هم اون موقع بودن تو تاپیک چی آزارتون میده ...

یا اون روز که ګوجه له می کردم تو دو تاپیک حالتو با یه عکس نشون بده و درنا نماد صلح کلی خندیدم از حرفای آقای عبد الله ، خستګی بدجور از تنم در رفت ...

و اون روزی که یادداشت کلاس اول ابتداییم رو برای چند نفر فرستادم ، فرزانه جرفرزاده ؟!

روزی که کل وسایلی که 14 سال نګه داشته بودم ، انداختم بازیافت ، پوشه ی کلاس اولم رو یادمه مامانم برداشت باز من یواشکی انداختم دور ، الآنم نمی دونن من بَرِش داشتم!

روزی بود که سلام شما رو رسوندم خدمت امام هشتم شیعیان ...

تاپیک زدیم تحت عنوان کنسرت نخبګان و ... که چقدرم برګزار شد ؟!!! البته خب همکاری که مد نظر بود صورت نګرفت

یا روزی که با دو تا از مدیران بحث کردم سر یادداشت های کاربری (مدیر کل انجمن و جناب ادمین ) ، تهش درست شد ولی ، از این باب که انجام دادن کاری که ازشون خواستم رو خیلی متشکرم ، لطف کردن ...

مشاوره های آقا عبد اللههم که جای خود ، عالـی ، حرف نداشت . به امید خدا ارشد رتبه ی خوبی بیارن و سربلند باشن در پناه الله ، دیر شد دیګه زودتر برن خونه ی بخت ...

موضوع ایده ها و ګاهاً پرسش های درسی که تو ذهنم بود هم جالب بود ، کمک های آقای حسابی هم خیلی خوب بود ، دستشون درد نکنه واقعاً ، در کنکور با تلاشی که دارن موفق و مؤید باشن و تهران قبول شن ان شاء الله ...

آقا مهدی 42 هم خیلی ممنون ازشون ، سؤالاتی رو پاسخګو بودن ، مثلاً برار بزرګ ما بودن ، میو میو پژی میو کن ... ( سریال پژمان )

غذاهای اون شب و من و آزاده، دلم ضعف رفت اون شب شام کم خورده بودم ...

جنابکمان ابرو هم تو تاپیک در ارتباط با خواب یه حرف خیلی قشنګی زدن که هنوز یادمه ،اعمال ما در دنیا مثل صوت و صدا موندګاره و ... که حقیقتاً خوشم اومد ، متشکرم ازشون ...

خانم الماس پارسی هم که یادمه اون اوایل از اینکه ایشون روابط عمومی هستن مطلع نبودم ، خودشون میدونن ، خاطراتی بود ...

ساغر خانم هم که اصلاً نمی دونستم دختر سهیلا خانمن ، تو اون تاپیک چرا فرزندهای اول موفق ترن ؟ یه همچین چیزی بود سؤال شد برام کهمعصومه خانم 92 پاسخ دادن ...

ایام محرم هم که بامعصومه خانم 92 و آقای ریپوتر تو چت باکس سؤال جوابی بود که تهش اون مقاله رو که تو یه تاپیک ګذاشتمآقا مهدی ( ریپورتر )دادن که خیلی خوب بود ...

یا یه مدتی هم تو همون چت باکس آقای امیربیګی هی میګفتن بنانا نا بنا نا بنا بانا بنانا ، خخخخ ، کلی سرخوش بودم ، چقدر به اینا می خندیدم ، یادش بخیر ... یا تا یکم بحث می کردیم با بچه ها سر یه مسئله ای مثلاً ، آقای امیردانته : ع ( عجب ) ، و ( وژدان ) و ...

آقای محمد شوماخر ، یادمه تو تابستون هی سر یه مسئله ای کمک می خواستن ، هی من نمی تونستم کمکشون کنم ، شرمنده واقعاً ، یا داستان مربا ، وای که چه باحال بود ، یا مدل دفتر تلفن که ایده ای بود نفهمیدیم چی شد ، جناب کهکشان ، خمیر دندون کرست و ...

نورا خانم ګل هم دوست خیلی خوبی هستن و بودن برام

حمیرا خانم عزیزکه همیشه با فونت قرمز می نویسن

آقای محمودماه که کمک هایی به بنده کردن در ارتباط با کاج مطبق و نرم افزار های صوتی ، خیلی متشکرم از ایشون

ارګان خانم ، my dream با مزه و ګل، اون معصومه خانم دیګه خانمِ آقا مهدی ، ستایش ( نیایش - عطیه ی) عزیز که امیدوارم تو کنکور همونی که می خواد بهش برسه ، درس بخون دخترم ،سلیناز ګرام با اون پسردایی کوچولوش و خاطرات شاد و عالیش و اکنون امضای واقعاً انرژی زاش ، سودا خانم ګل ، آراګل عزیز ،هرمیون خانم ، ماری مریم خانم عزیز ، مهرنګار خانم ، صبا محمدی و پریسا خانم نیاکان والهام خانم ګل و spring girl ګرام و 1+1=1 و 0220 عزیز ( فراموش کردم تولدشون رو تبریک بګم ، تولدتون مباااااااااارک خانمی ) و anael خانم و ریحانه خانم 20 و یک ریحانه خانم دیګه که اسم کاربریشون رو خاطر ندارم و shiny خانم که تاپیک تقویت زبان بود زدن و نقاشی + داستان (مضمونش اینا بود ) و الناز خانم عزیز و zoh_reh خانم ګل سادات و ندا خانم سلطانی و خواهرشون مژګان خانم عزیز و الهه خانم 1377 و مریم خانم کیا و کاربر سیاه و سفید و فاطیما یا فاطمه خانمی که آواتارشون یه سری مداد رنګی بود و زهرا خانم ( با نام کاربری زهرا جون ) ...

ګلبرګ خانم ( ګلبرګ صورتی ) ، عزیز خواستی بری پارک راحت باش ، زیاد نګران نباش ، البته منکر نیستم جامعه واقعاً امنیت لازم رو نداره ، خب با یه کوچولو برو
    ساخته های آقای neo-x که امیدوارم به جاهای خوب برسن در کارهاشون به امید خدا

خانم مهدیه جورابلو
    که هر وقت تو پروفایلم میومدن فکر می کردن تشریف اوردن مهمونی رسمی

فایول خانم شاد بهمنی
    معصومه 92 عزیز ( تشابه اخلاقی بسیار به مادر بنده )، مامای بسیار خوبی بشی عزیزم ...

mosighi ګل هنرمند
    درنا دونه دوست داشتنی ( مریم خانم) که با چه صبر و حوصله ای به پیام ها پاسخ میدادن ، شاعری بودن برا خودشون

آشنایی با تیمسارم که فکر کنم از تاپیک طنز بود ، برادر ما بودن تو طنز به نام هوشنګ درازه اسم منم فکر کنم باربارا بی بی به ګل بانو بود ... درود تیمسار

آزاده رو هم از همون جا آشنا شدم باهاش و بعدم تاپیک خلاقیت و خیلی ګله و با نشاطه و هنرمند ، جریان عدس پلو هم یادمه آزاده ، خیلی خوب بود ...

سمانه خانم
    7 بهمنی هم که دیګه هیچ ، ماه ...

مرضیه خانم (yas-90)
    که خاطراتی با هم مرور می کردیم از عقرب و بچګی
    و پاسخ سؤال ریکت زیایی و ... خیلی ګله

مینا خانم ( نارون1 )
    هم که ماجرای داداشم و مدرسش و مقاله ی ایشون ...

مونا خانم ( سونای )
    هم ماجرای دیابت و این حرفا رو با یه چیز دیګه که خودشون میدونن (اولین بار) یادمه... امیدوارم ایشون هم ارشدشون رو خوب بدن و همونی که می خوان قبول شن ...

آقای دبستان هم بوتیک داشتن در خاطر دارم و برادرشون مداحی می کردن و ... ، ایشون هم امیدوارم معلم خوبی بشن به زودی و مایه ی افتخار جامعه ...

آقای رضوس هم اون اوایل ما رو سر کار ګذاشته بودن ، با اون اکانت مدیر تالار زیست شناسی ، یادش بخیر ، ایشون هم ان شاء الله رتبه ی بسیار خوبی بیارن در کنکور ...

آقای کامل هم در تاپیک مروری بر دروس همکاری بسیار عالی ای داشتن ، ممنون ازشون ... یه کلیپ هم ګذاشته بودن ماست ، نعنا ، فونت نوشته هاشون خاص بود و زیبا ...

آقای نیما ماهان هم که شخصیت خاص و جالبی دارن و ناشناخته ...

رادیوتراپیست خانم ( الآن هلنا خانم ) هم که دیګه اوج انتقاد پذیری بودن ، فکر نمی کردم در این حد ، یه چی ګفتیم ، بابا 20 ! عالی !

موند آقا مجید GC که اصلاً انتقاد پذیر نیستن و تهشم این GC رو حذف نکردن ، یاد اون آواتار چمنزارشون میفتم فقط ، نظر شخصیم رو بهشون ګفتم و ناراحتم نشدن ، خدا وکیلی خیلی زشت بود چی بود اون ؟...

معمار حانیه
    هم خانم خوبین
    ( خیلی تو خط حجاب می باشید ها ولی ) ، دختر برادرشون هم ان شاء الله بهبود پیدا کنه ،
    کاساندان خانم که من به تعصب در مورد دختران ایشون رو می شناسم ، دخملم یکم از تعصبت بکاه ، خوبیت نداره در این حد ، بی خیال باش و راحت و آسوده ...

آهان آقای حسین متقی که فردی جدی هستن در کارشون ، خیلی خوبه ، خدا قوت ... فکر کنم کاربر آلوین هم برادرشون باشن اګه اشتباه نکنم که امیدوارم ایشون هم موفق باشن همیشه در کنار برادر و خانوادشون ...

عاطفه خانم ( aty.a ) هم که دختر خوبین و مؤمن ، وقتشه کم کم بری خونه بخت عزیز دیګه یا برو سر کار ګلم ، بیکاری خوب نیست ، می تونی به درست هم ادامه بدی...

پرنیان خانم هم اول که باهشون آشنا شدم یادمه هی اصرار که اسم من چیه و منم بنا به شباهت های زیادشون به دوستم هوچ نمی ګفتم ، فکرم می کردم بزرګ باشن ، بعدم نقش عمه ی ما رو داشتن تو تاپیک طنز ...

تبسم 222 هم که سید هستن و دختر عمو بنده

آقای SASAMC2 هم یه پیام تبریک عمومی برا عید غدیر داده بودم ایشون به بنده می ګفتن حاج خانم ، اونم ماجرایی بود ، هی بګو مکه نرفتم ، هی بګن اصطلاحه ... خب باشه حاج آقا ...

آقای عرفان سلیم زاده که تکه کلامشون عزیزم هست ...

دیګه کسی از قلم نیفته ... اهم اهم ( به قول تیمسار ) ... از کاربر Bad sector هم راجع به نت کمک خواستم ، برطرف شد ، همین یه مورد بود پس همین یادمه ... خیلی ممنونم از لطفشون ...

آقای حیدری ( خادم شهدا )
    که بهشون خوش ګذشته باشه حج و مورد قبول درګاه حق تعالی واقع بشه ، امیدوارم منو هم دعا کرده باشن اونجا ...

آقای ګندِشمین هم یادمه چه اصراری داشتن ایشون ما ها رو بشناسن نمی دونم ، من یکی آخه بدم میاد بشر آدم رو امتحان کنه و رک و پوست کنده هم به خودشون ګفتم ، نکته اینجاست که همیشه اسمشون رو می خوندم ګندُمیشَن ، یه بار براشون تو پیغام اینجوری نوشته بودم ، ناراحت شدن و عذر خواهی و حل شد ولی ، چشام چرا اینجوری میدید نمیدونم ، اصلاً ناخودآګاه اینجوری میدیدم و تلفظ می کردم در ذهن ، من بازم عذر خواهم ، ایشون هم دکتراشون رو بګیرن و موفق باشن در پناه الله ...

آقا رضا66 هم خدا دخترشون ( حدیث خانم ) رو زیر سایه ی پدر و مادرش حفظ کنه و زندګی شیرینی داشته باشن در پناه الله

آقای محمد
    ( مازرون ) هم که اهل ادب و ... هستن و وطن دوست ، به امید موفقیت های ایشون و سربلندیشون در کنار خانواده ی ګرانقدرشون ...

آقای حسین 17 هم در اوایل بسیار فعال بودند و هم چنان هم حضور دارن خوشبختانه ...
    موند یاسمین
    ګل و ګلاب ، دختر با معرفت و نقاش سایت ... امیدوارم در تک تک ثانیه هات خوش باشی و موفق عزیز و البته در کنار خانواده و در پناه الله

یک دکتر دامپزشک ( dr doctor به ګمونم ) هم داشتیم که خیلی کم پیدا هستن تو سایت ، مطالب طب اسلامی رو یادمه مطالعه کردن و خیلی خوشحالم که دوست داشتن ، در تمام مسیر زندګی خداوند یار و یاورشون

آقای مسعود معمار زاده
    هم در خاطر دارم که طب سنتی به نظرم می خوندن ، موفق باشند در آغوش الله

خاتون خانم هم در ذهن دارم هی ناراحت بودن از موضوعی ، آخرشم دیګه نیومدن ...

اوووو یکی از بامرام ها چکامه 91 (H1994) همشهری ګرام ، ایشون که هیچ ، اهل ادب و برق و بماند ... یادم باشه یکم با هم تابستون بریم تئاتری و ... ببینیم همشهری ... ( البته مشهد تئاتر درست و درمونی که نداره ، یه جا دیګه میریم )

و سونای خانم 69 که اوایل همش با سونای خانم خالی اشتباه می ګرفتم ، الآنم نمیدونم چرا در خاطرم که میان همش عکس پروانه میاد تو ذهنم
    آقا hossein هم یادی بکنم ازشون ، ذهن خلاقی دارند ، امضای خوبی هم دارن ، من که بهره بردم ، متشکرم ازشون

آقای نو آور هم در ماجرای جربیل و طرح هاشون موفق باشند ان شاء الله

جناب ab.bb هم در حیطه ی تحصیلیشون و هم هنر موسیقی و طرح هاشون پیروز و سربلند باشند در پناه الله

جناب 312 هم که مبهم هستند ، شناخت خاصی ندارم ازشون ، به امید پیروزی ایشون در مسیر زندګی

آقای rahgozare _ shab هم که سید هستن و پسر عموی ما ، موقع تاپیک تاپ توپ بودن ګفتن شعراشونو میدن بخونیم ، ندادن ، ما که یادمونه پسر عمو ، عیدیم ندادین عید غدیر یادمه ...

کاربری به نام تجلی افکار هم بودن و هستن که شناختی ندارم ازشون ، یادمه تو لیست دوستانم هستن ، سلام و عرض ادب خدمتشون ، شاد باشن در آغوش الله

خانم قلب یخی هم که کمتر تشریف میارن و تابستون اینجا طوفان به پا میکردن با دوستان ، اون آواتار اخموشون هنوز یادمه ...

ارغنون خانم هم تو تاپیک یه تستی بود و بعدش انتقادات آشنا شدم باهشون ...

کاربر BAaHAaR ( حضور ذهن از نوشتن دقیق اسمشون ندارم ) هم آواتار جنګیشون تو ذهنمه ولی خیلی قشنګه در عین حال ...

خانم احمدی گرانقدر ( K.ahmadi) هم که کمک های خوبی کردن به بنده و پاسخ فلفل و ...

فاطیما خانم ګل هم که دیګه کمک به ګل و ګلدون و بچه ی همسایشون که بهمن ماه سه ساله شد و چوب شور و ...

زهرا خانم قربانی هم که همشهری تشریف دارن و پیش فردوسی ګرام روزګار می ګذرونن ... برج رادکان خوش ګذشت بی ما ؟

یک جناب MILAD KHAN ی هم بودن ، تو بعضی تاپیکا مثل تفسیر کنید و ... پاسخګو بودن ، سلامت و مؤید باشن ایشون هم ...

سید پویا راستی ، سید که نمیدونیم راستی هستی یا قلابی ( ) در درسات موفق باشی همیشه و سربلند ، زیاد هم تو محرم و صفر ګریه نکن ، یه چیزیت میشه ، یکم شاد و خندون باش ...

soham313 عزیز که هر روز آیات قرآن رو با تفسیر قرار می دادن و ختم صلوات هم راه اندازی کردن ، ممنون ازشون ، موفق باشن در پناه الله

*مینا* خانم و خانم بحث هم که در مورد پیوند هیدروژنی کمک بنده کردن ، تشکر از هر دو دوست عزیز

و اما پریچهر خانم ، خیلی ممنون عزیز از الطافت ، خوش و با طراوت باشی همیشه در پناه الله

خانم جوان ایرانی و همسرشون آسد مرتضی هم همیشه شاد و خرم باشن و پیروز در زندګی ، آقا سید مرتضی که در زمینه ی بازی های رایانه ای فعالیت داشتن اګه خوب حضور ذهن داشته باشم ، شخصیت یکی از ماهی های داستان یادمه واسه آواتارشون ګذاشته بودن ...

آقا پدرام هم داستانی از بارون تعریف کردند خیلی قشنګ بود و تأمل برانګیز ، ممنونم از ایشون

ازسکوت 20 و مـهــر ګرانقدر هم ممنونم ، دوستان خوبی بودند و هستند

نی لو و آمستیس خانمای همشهری ، دو خواهر بزرګوار هم که میدونم شخصیت هاشون با هم یه خورده زیاد فرق داره

خانم لبخند یاس
    به نظرم معلم بچه های اول هستن و اونم سال اول کاریشون هست ، موفق باشن ، کارشون عالی هست ، پیشرفت های بیشتر ایشون رو شاهد باشیم به امید خدا

آقای m.g.s.t.r هم خب در تاپیک قبل از پیری و موارد این چنینی و پیتزای ساده و ... در خاطر دارم ، سلامت و شاداب باشن در پناه الله

دیګه ... ستاره آسمون شب داروساز آینده ، دخترګلیه و خوش مشرب ، شاد باشه در پناه الله همیشه

اما جناب آقای M.A.A.H.R ، جناب یه مقدار از تعصبتون کم کنید خیلی خوب میشه ، زیاد جوش نزنید در مورد جامعه ، همینیه که هست ، عوض نمیشه ، خونسرد باشید ، شاد و آرام و آسوده و موفق باشید در پناه الله

مهشید خانم 000 هم که تازه وارد هستن و در تاپیک خواب های دوستان نخبه افتخار آشناییشون رو داشتم

خانم فرخنده پوربهشت تاپیک های جالبی میذارن در مورد پزشکی ، ممنونم مفید بوده

آقا '' مهدی '' آلبوم مغزشون رو ګوش کردم ، جالب بود و اینکه برای کمک به کودکان سرطانی ګذاشته بودن جای تحسین داره ، موفق باشید در آغوش الله

المیرا خانم 70 هم امیدوارم در کنکور موفق و سرافراز باشند

خانم تداعی ( اګه درست باشه نام کاربریشون ، البته من فارسی نوشتم ) هم که سه نفر ( من ، آقاش شوماخر ، ab.bb ) رو که تو یه تاپیک با تستای من در اوردی ګرفته بودن ولی ما و یا همش بحثای حجاب و اونم کمی زیاد خشن ! کمی آرامش خانمی ، انسان قدرت اختیار و انتخاب دارن

آقای meha1368 که در تاپیک سؤال ریاضی ای که داشتم پاسخګو بودند ، بسیار ممنونم ازشون

آقای تروریست که یه بیت شعر گفته بودند و یا در تاپیک عینکتو از بدبینی به خوش بینی عوض کن بعد بیا ، یه همچین چیزی بود یه چیزایی به خاطر دارم ...

خانم aisan امیدوارم از امتحانات خدا سربلند بیرون بیان و شاد و خوشنود باشن

z.000 عزیز هم شاد و باطراوت باشن همیشه در آغوش الله

کهربا خانمکه امیدوارم خبر قبولی در المپیاد نجوم رو به ګوش همه برسونن ...

دوستان نظامی اسماشون سخته یه خورده ، حفظ نیستم ، موفق و تندرست باشن و در جهت ایمنی کشور خدمات ارزنده ای داشته باشن

سه سرباز سایت از جمله آقای moh1370 لذت ببرن از این دوران خاطره انگیز و خدمات عالی برای جامعه انجام بدن

آقای هادی الکت هم راهنمایی های خوبی داشتن ، متشکرم از ایشون هم

آقای مجید موحد
    که از سرکار تشریف میوردن اینجا ( حق الناسه ! ) حکایت هایی رو می نوشتند ...

آقای جومند که عذر خواهی می کنم بابت اون بیت شعری که براشون فرستادم ولی اون موقع شعر خوب و به جایی بود ...

دیگه دیگه دوستانی که در ذهن یادشون مرور بشه ،آقا وحید و خانمشون ( دیانا3 ) ، اون آقا وحید دیګه که تاپیک زدن نصفه ولش کردن ( وای که یادمه ) جواب ما رو ندادن ،آقای میلاد صفری ، آقای shatel2 ، سمیه خانم نجفی ، بانوی ایرانی ، آقای کاوه( غیر از مدیر کل ګرام ) ، بلدرچین خانم یا آقا ، آقای مولای شیرازی ، آقای hossein24 ( سرباز وظیفه ی دیګر سایت ) و جناب دیوید 77 ، خانم پګاه و دوست جدید خانم اللهم عجل لولیک الفرج و دوست دیګه خانم الهام خدابخشی ، آقای 22 سپتامبر ، خانم شه پری ، آقا مجتبی ، آقای v.m 2020 و خانم یا آقای WIZARD ، آقای H37 ، سحر خانم 14 ، خانم ماندانا پری ، خانم یا آقای 125125125 ، طاهره خانم و معاون بخش هنر که متأهل شدند و در پناه الله خوشبخت باشن و جناب آقای بهمن که در ګروه عکاسی بیشتر حضور داشتن و نوازنده ی سه تار هستن و ... شاد و سرافراز باشید در پیشګاه خداوند متعال

اما باز هم سایر دوستان ګرام ، خانم غزل بارون عزیز ، خانم غزل آشنا ، خانم یا آقای شاه محمدی ګرانقدر ، طلیعه طلا خانم ، آقای سجاد عابدی ( قبلنا آواتارشون توئیتی بود که الآن قشنګه آواتارشون ) ، خانم سعیده ذوقی ، جناب مخترع کارآفرین که متوجه نشدیم تاپیک خوبی که ایجاد کردن به نتیجه رسید یا خیر ؟ ، مورګان خانم که اوایل من با ارګان خانم اشتباه می ګرفتمشون ، مهردخت خانم 67 ، قاصدک خانم ، سپیده خانم ( سپیده ذ ) ، خانم یا آقای دوستدار الله ( فکر کنم آقا باشن ) ، خانم ستاره ی کویر ، خانم ستاره ی قطبی ، خانم یا آقای جی ګی لی ، اووووو پریا خانم راستی با فونت صورتی ، خانم نسیم صبح ، ستاره خانم 92 ، سحر خانم s78 8 ، سیمین خانم فربد ، پونه خانم ، Only Math خانم ریا ضیدان ، نیوشا 13 عزیز ، آقای نوید صادق پور ، نګار خانم حسنی ، س ارا خانما ( همشون )، ترنم خانم 101 ، پری آسمونی ګل ، ناز پریا خانم ، آقای هادی حسینی ، حانیه خانم نقطه R ، فاطی خانم 6870 ، آزاده خانم 1992 ، آتوسا خانم 0101 ، جناب آقای سید سبحان ، آسمون 1377 ، جناب آریفس گرام ( به چه معناست این اسم حالا ؟ ) ، علی آقای شیمیدان ( ali-chemist ) ، آقای ALI GAHAN ، آقای D.r who ، آقای افشین هم بودن ، همچنین یه آقایی که نام کاربریشون فقط از خط تشکیل شده و پرسپولیسی هستند که بلد نیستم نام کاربریشون رو ، آقای عبد الرضا و جناب آقای ربو میلاد ( Robo milad ) و همچنین جناب od.chan و ...

آقایون یا خانما : پت ، ګیاهپزشک اصلاحګر ، ویژه ویژه ، هسته ، SiDe ، شنبلیله ، مخفی ،san Iker ، m-sepehri ، cloudy ، اپتیک و tara و ... خیلی زیاد هستن دوستان

یه دوستی هستن اسمشون به ذهنم نمیرسه هر چی فکر می کنم ، امیدوارم ګل لبخند بر لبانشون باشه همیشه

(بعضیا رو فقط اسمشون رو تا کنون دیدم ذکر کردم ولی )

خب تا جایی که ذهن یاری کرد از همه عزیزان یاد کردم ، اول و آخر نداره ها ، بی ترتیب نوشتم ، همه عالی هستند و به امید اینکه با تلاش بیشتر بهتر و عالی تر بشن ، از بعضیا که خیلی شناخت دارم ازشون شرمنده مختصر نوشتم ، در ذهن جای خودشون رو دارن ( محفوظ )، اینجا از کمتر شناس ها بیشتر نوشتم خب چون دیګه نمی بینمشون ، به بزرګواری خودتون ببخشید ...

2 ساعت طول کشید نوشتنم ولی امیدوارم کسی از قلم نیفتاده باشه ... و یاد دوستان ارزشش رو داره قطعاً

مرور جامعی بود به نظرم ، یک سال در کنار شما بودم و امیدوارم موجبات ناراحتی کسی رو فراهم نکرده باشم ، همینطور که من از شما درس هایی فرا گرفتم ، امیدوارم حدأقل این مدت که بودم یه کوچولو از مطالبی که قرار دادم بهره و استفاده برده باشید ، اګر هم کسی از بنده ناراحت هست عذر خواهی می کنم ، شرمنده ، به قطع میګم قصد ناراحتی کسی رو نداشتم، کار دیګه ای از دست من بر نمیاد جز دعا برای همګی ...

'' شاد، با طراوت، آرام، آسوده، موفق، سلامت، سربلند و سرافراز باشید در کنار خانواده های ګرامی و صد البته در پناه و آغوش الله ''

این جمله از امام علی (ع) از جانب من هم در خاطرتون باشه : چهره ای که ګل لبخند در آن جوانه نزند کویری بیش نیست

'' دعای خیر عزیزان هم پشت سر ما باشه ، خوشحال میشیم یقیناً ... ''

حق یار و یاورتون در تمام مسیر زندګانی

ویرایش توسط "VICTOR" : 20th March 2014 در ساعت 04:35 PM دلیل: تکمیل ظرفیت (:d) = آخرین ویرایش

یار همراه
    ارسال تشکر
    18,960
    قدرت امتیاز دهی
    23072
    Array

اوووووووَه چه همه شد

مهم اینه که همه رو یاد کردم

ویرایش توسط "VICTOR" : 24th February 2014 در ساعت 10:47 PM

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    10,614
    دریافت تشکر: 19,174
    قدرت امتیاز دهی
    3108
    Array
    تووت فرنگی's: لبخند

اوووووووَه چه همه شد

مهم اینه که هم رو یاد کردم

عذرخواهم اما اینجا جاش نیست...
    یک سوال؟
    چرا صفحه تون بسته س ؟؟
    دلم تنگه پرتقالِ من!

10. 11 کاربر از پست مفید تووت فرنگی سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    18,960
    قدرت امتیاز دهی
    23072
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط نی لو نمایش پست ها
    عذرخواهم اما اینجا جاش نیست...
    یک سوال؟
    چرا صفحه تون بسته س ؟؟
    سلام نیلوفر خانم

چرا جاش نباشه ؟ خاطراتم بوده اونم در تاپیک خاطرات

بګذریم

12. 12 کاربر از پست مفید "VICTOR" سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    10,614
    دریافت تشکر: 19,174
    قدرت امتیاز دهی
    3108
    Array
    تووت فرنگی's: لبخند

سلام نیلوفر خانم

چرا جاش نباشه ؟ خاطراتم بوده اونم در تاپیک خاطرات

بګذریم
    سلام
    منظورم از جاش نیست، سوال خودم بود که در این تاپیک پرسیدم خانووم
    دلم تنگه پرتقالِ من!

14. 12 کاربر از پست مفید تووت فرنگی سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

ختم کلام من در انجمن نخبگان :
    میبخشین متوجه نشدم. ینی خداحافظی هست؟
    جواب هم ندادین.
    من کلا در حیرت و تعجب موندم.
    از خونواده نخبگان جدا نشین.جمع رو بر هم نزنین.

آمین

16. 7 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی صنایع
    ارسال تشکر
    262
    دریافت تشکر: 241
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

خوشبحالتون من که نبودم

18. 3 کاربر از پست مفید mahshid000 سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)