دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 53

موضوع: اگه عشقتون بهتون خیانت کنه!

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

پیش فرض پاسخ : اگه عشقتون بهتون خیانت کنه!

نقل قول نوشته اصلی توسط MILAD KHAN نمایش پست ها
    باشما مخالفم.انسان کمال طلبه درسته؟ عشق یعنی سر حد محبت ها درسته؟ کیه که سر حد محبت ها رو نخواد؟!آیا اگر عشق با دلیل باشه یا با شرط باشه(از روی شعور ومنطق خود نوعی دلیل است دیگر یا شرط است) آیا در این صورت عشق به معنی سر حد محبت ها میشود؟ پس عشقی که محدود شود عشق نیست.مطمئن باش عشق یعنی محبت بی دلیل و بی شرط
    برای من محبت بی حد و مرز و به عبارتی عشق جوری تعریف شده که شامل حال یک انسان نباشه.برای یک انسان همون قدری که گفتن مکمل هم باشن کافیه.دلیلی نداره تا مرز پرستش کسیو دوست داشت.اونم کسی که ممکنه بره.و چرا همچین ریسکی کنم و اگر رفت بترکم؟

2. 5 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی نرم افزار
    ارسال تشکر
    2,132
    دریافت تشکر: 979
    قدرت امتیاز دهی
    1806
    Array

بهم خیانت کرد..منم ازش جداشدم...خیلی سخته..اما
    هیچوقتم نمیبخشمش

4. کاربرانی که از پست مفید pegah*_ سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر_نرم افزار
    ارسال تشکر
    344
    دریافت تشکر: 758
    قدرت امتیاز دهی
    2338
    Array
    MILAD KHAN's: جدید12

تو اصلن نگو عشق بلکه اسم سر حد محبت ها رو بزار b مثلاوقتی b باشی یعنی میتونی سر حدمحبت هارونثار طرفت کنی اگه نتونی سر حد محبت هارو به کسی بکنی (به خاطر غرورت یا هرچیزی )خب دیگه bنیستی .اونوقت برو هرکاری دلت خواست بکن ولی bنیستی.تامادامی که تعریفی پیدانشه که والاتراز تعریف های قبلی باشه همچنان bیعنی سرحد محبتهابی دلیل بی شرط انسان هم میتونه به سرحد محبتها برسه ولی متاسفانه چون هرکی یه احساس سطی وزودگذرپیداکرده و اسمشوگذاشته عشق دیگه اسم عشق بد در رفته.وگرنه من آدم دیدم عاشق واقعی بوده پس اون پیداشده و شمارو نقض کرده والاتره احساسش چون بی شرطه بی دلیله بی قیمته پس تعریف شما برای عشق نقض میشه
    ویرایش توسط MILAD KHAN : 7th December 2013 در ساعت 09:50 PM
    عجب روزگاریست!
    شیطان فریاد می زند ؟!
    انسان پیدا کنید، سجده خواهم کرد...

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    دندانپزشکی
    ارسال تشکر
    6,304
    دریافت تشکر: 5,135
    قدرت امتیاز دهی
    15585
    Array

عشق واژه ای انتزاعی ست که دوست داشتن همراه رغبت های جنسی ست

تمایز میان عشق و دوست داشتن رو میشه در کلام خیلی ها از جمله شریعتی ، مولانا ، اوشو خیلی های دیگر فهمید

دوست داشتن هست که ارزشمند هست نه عاشق بودن !

اگر کسی که دوست ش داشته باشی بدون هیچ چشمداشت طلب کردن و به دست آوردن ؛ اگر هم خیانتی کرد نه تنفری در تو به وجود میاد و نه چیزی ازت کم میشه !
    "آخرین برگ این دفتر هم به پایان رسید"

7. 3 کاربر از پست مفید Majid_GC سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    344
    قدرت امتیاز دهی
    2338
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadshumakher نمایش پست ها
    برای من محبت بی حد و مرز و به عبارتی عشق جوری تعریف شده که شامل حال یک انسان نباشه.برای یک انسان همون قدری که گفتن مکمل هم باشن کافیه.دلیلی نداره تا مرز پرستش کسیو دوست داشت.اونم کسی که ممکنه بره.و چرا همچین ریسکی کنم و اگر رفت بترکم؟
    تو اصلن نگو عشق بلکه اسم سر حد محبت ها رو بزار b مثلاوقتی b باشی یعنی میتونی سر حدمحبت هارونثار طرفت کنی اگه نتونی سر حد محبت هارو به کسی بکنی (به خاطر غرورت یا هرچیزی )خب دیگه bنیستی .اونوقت برو هرکاری دلت خواست بکن ولی bنیستی.تامادامی که تعریفی پیدانشه که والاتراز تعریف های قبلی باشه همچنان bیعنی سرحد محبتهابی دلیل بی شرط انسان هم میتونه به سرحد محبتها برسه ولی متاسفانه چون هرکی یه احساس سطی وزودگذرپیداکرده و اسمشوگذاشته عشق دیگه اسم عشق بد در رفته.وگرنه من آدم دیدم عاشق واقعی بوده پس اون پیداشده و شمارو نقض کرده والاتره احساسش چون بی شرطه بی دلیله بی قیمته پس تعریف شما برای عشق نقض میشه نتیجه گرفتم شما ترجیح میدی معشوق باشی.اینم بدنیست ولی معمولاپسرا عاشق ودخترامعشوق اند
    ویرایش توسط MILAD KHAN : 7th December 2013 در ساعت 09:53 PM
    عجب روزگاریست!
    شیطان فریاد می زند ؟!

9. کاربرانی که از پست مفید MILAD KHAN سپاس کرده اند.

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array

تو اصلن نگو عشق بلکه اسم سر حد محبت ها رو بزار b مثلاوقتی b باشی یعنی میتونی سر حدمحبت هارونثار طرفت کنی اگه نتونی سر حد محبت هارو به کسی بکنی (به خاطر غرورت یا هرچیزی )خب دیگه bنیستی .اونوقت برو هرکاری دلت خواست بکن ولی bنیستی.تامادامی که تعریفی پیدانشه که والاتراز تعریف های قبلی باشه همچنان bیعنی سرحد محبتهابی دلیل بی شرط
    به یه بچه 2 ساله بگو بین بهترین دختر دنیا و یک شکلات خوشگل کدومو انتخاب میکنی.به نظرت درکی از بهترین دختر دنیارو داشتن داره؟نه.اون شکلات رو میخواد.

خب انسان بزرگتر میشه نیازهاش عوض میشه و درکش بیشتر.علاقه به غیر همجنس یک قسمت از نیاز های اساسی انسان هست.رعایت اعتدال در این مورد ضروری هست.محبت و ابراز علاقه و حمایت تامین نیازها بخشی از وظایفی هست که 2 نفر بر دوش هم دارند.حالا اگر همدیگرو دوست داشته باشند این وظایف شیرینترین وظایفی هست که انجام میدن.

اون سر حد محبت ها و کمال گرایی که میگید بخشی از ذات خداوند هست که در بنده خودش اماده کرده.بهتره اونو به صورت عمومی برای مردم و بهتر بگم کل موضوعات این دنیا صرف کنی نه برای یک نفر.همانطور که خدا هم بی حد و مرز دست رحمت بر کل مردم جهان میکشه

بسم الله الرحمن و الرحیم (هم از رحمان حرف میزنه هم از رحیم)

11. 6 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    344
    قدرت امتیاز دهی
    2338
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadshumakher نمایش پست ها
    به یه بچه 2 ساله بگو بین بهترین دختر دنیا و یک شکلات خوشگل کدومو انتخاب میکنی.به نظرت درکی از بهترین دختر دنیارو داشتن داره؟نه.اون شکلات رو میخواد.

خب انسان بزرگتر میشه نیازهاش عوض میشه و درکش بیشتر.علاقه به غیر همجنس یک قسمت از نیاز های اساسی انسان هست.رعایت اعتدال در این مورد ضروری هست.محبت و ابراز علاقه و حمایت تامین نیازها بخشی از وظایفی هست که 2 نفر بر دوش هم دارند.حالا اگر همدیگرو دوست داشته باشند این وظایف شیرینترین وظایفی هست که انجام میدن.

اون سر حد محبت ها و کمال گرایی که میگید بخشی از ذات خداوند هست که در بنده خودش اماده کرده.بهتره اونو به صورت عمومی برای مردم و بهتر بگم کل موضوعات این دنیا صرف کنی نه برای یک نفر.همانطور که خدا هم بی حد و مرز دست رحمت بر کل مردم جهان میکشه

بسم الله الرحمن و الرحیم (هم از رحمان حرف میزنه هم از رحیم)
    خب تو عاشق یه چیز دیگه باش یا اصلا نباش تو ترجیح میدی معشوق باشی خب باش.به دیدگاه من تنها چیز بی ریا و کامل عشق واقیعه.تو شاید نخای عاشق باشی و حق هم داری ولی معشوق حق داره یه عاشق واقعی داشته باشه پس اگه خاستی زن بگیری حتما بهش بگو عشق برات تا چه اندازه تعریف شده نگو عاشقشی بگو شرطی دوستش داری تا زمانیکه اون تو رو بخواد.شاید اون بیچاره واقعا یه عاشقبخاد نه شمارو.احساس شما احساس درستیه و شخصیه و اختیاریه ولی اسمش عشق نیست.والسلام.
    عجب روزگاریست!
    شیطان فریاد می زند ؟!

13. کاربرانی که از پست مفید MILAD KHAN سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    344
    قدرت امتیاز دهی
    2338
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Majid_GC نمایش پست ها
    عشق واژه ای انتزاعی ست که دوست داشتن همراه رغبت های جنسی ست

تمایز میان عشق و دوست داشتن رو میشه در کلام خیلی ها از جمله شریعتی ، مولانا ، اوشو خیلی های دیگر فهمید

دوست داشتن هست که ارزشمند هست نه عاشق بودن !

اگر کسی که دوست ش داشته باشی بدون هیچ چشمداشت طلب کردن و به دست آوردن ؛ اگر هم خیانتی کرد نه تنفری در تو به وجود میاد و نه چیزی ازت کم میشه !
    بابا اینا همه بازی با کلماته من سرحد محبت ها که دائمیه و بدون غریزه جنسیه رو اسمشو گذاشتم عشق شما گذاشتی دوس داشتن. و هردو در وحدت رویه که سر حد محبت ها باید دائمی و بدون شر و بدون دلیل و بدون غریزه جنسی باشه مشترکیم.دیگه چرا خودتونو میپیچونید؟
    عجب روزگاریست!
    شیطان فریاد می زند ؟!

15. کاربرانی که از پست مفید MILAD KHAN سپاس کرده اند.

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array

خب تو عاشق یه چیز دیگه باش یا اصلا نباش تو ترجیح میدی معشوق باشی خب باش.به دیدگاه من تنها چیز بی ریا و کامل عشق واقیعه.تو شاید نخای عاشق باشی و حق هم داری ولی معشوق حق داره یه عاشق واقعی داشته باشه پس اگه خاستی زن بگیری حتما بهش بگو عشق برات تا چه اندازه تعریف شده نگو عاشقشی بگو شرطی دوستش داری تا زمانیکه اون تو رو بخواد.شاید اون بیچاره واقعا یه عاشقبخاد نه شمارو.احساس شما احساس درستیه و شخصیه و اختیاریه ولی اسمش عشق نیست.والسلام.

من به این عشقی که شما میگی اصلا اعتقادی ندارم.این عشق بی حد و مرز رو و به قول شما بدون شرط رو برای عموم مردم میخوام نه یک دختر.یعنی نمیخوام چشمامو ببندم و تو دنیایی از احساس غرق باشم که صبح تا شب کارم بشه ستایش یک دختر بدون این که انتظاری داشته باشم.

ولی بدون اینکه از کسی انتظاری داشته باشم دوست دارم به مردم خدمت کنم.بی شرط.فقط برای دیدن شادیشون.
    ولی در رابطه با ازدواج:بعد از اینکه فرد مناسب رو پیدا کردم و فهمیدم شخصی هست که میتونم بهش علاقه داشته باشم و میفهمم که اون هم ازم راضیه با کمال میل نوع خاصی از عشق رو برای اون خرج میکنم.و این وظیفه من هست.

17. 3 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    دندانپزشکی
    ارسال تشکر
    6,304
    دریافت تشکر: 5,135
    قدرت امتیاز دهی
    15585
    Array

بابا اینا همه بازی با کلماته من سرحد محبت ها که دائمیه و بدون غریزه جنسیه رو اسمشو گذاشتم عشق شما گذاشتی دوس داشتن. و هردو در وحدت رویه که سر حد محبت ها باید دائمی و بدون شر و بدون دلیل و بدون غریزه جنسی باشه مشترکیم.دیگه چرا خودتونو میپیچونید؟

سر حد محبت ها و ... اتفاقا هستند که بهش میگن بازی با کلمات ....

این موضوعات نیاز به تجربه کردن زیاد داره تا بشه در مورد ماهیت ش حرف زد وگرنه فلسفه بافی و نظرت هرکس میتونه جهان بخشی متفاوت به دست بیاره که فقط مختص دنیای همون فرد هست
    "آخرین برگ این دفتر هم به پایان رسید"

19. 2 کاربر از پست مفید Majid_GC سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)