دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: برگزاری دوره های تربیت مخترع در سازمان پژوهش های علمی وصنعتی ایران

همکار تالار نانو تکنولوژی
    رشته تحصیلی
    فیزیک مهندسی-حالت جامد
    ارسال تشکر
    317
    دریافت تشکر: 392
    قدرت امتیاز دهی
    849
    Array

پیش فرض پاسخ : برگزاری دوره های تربیت مخترع در سازمان پژوهش های علمی وصنعتی ایران

من هم پایه ام. البته تا جایی که من تو سایتشون دیدم، خود سازمان یه سری دوره و کارگاه های مختلف و مرتبط با اختراع رو برگزار می کنه.

لیست دوره ها:
    http://62.60.136.235/persian/academic/images/newsite/1270.pdf

ایده ها و طرح های آینده :
    روشی جدید برای صنعتی سازی ساختمان
    طرح تجاری سبک جدیدی از رستوران های زنجیره ای

2. 4 کاربر از پست مفید arisff سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

پیش فرض پاسخ : برگزاری دوره های تربیت مخترع در سازمان پژوهش های علمی وصنعتی ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط arisff نمایش پست ها
    من هم پایه ام. البته تا جایی که من تو سایتشون دیدم، خود سازمان یه سری دوره و کارگاه های مختلف و مرتبط با اختراع رو برگزار می کنه.

لیست دوره ها:
    http://62.60.136.235/persian/academic/images/newsite/1270.pdf
    من پرسیدم این دوره ها برای دانشجوها و اساتید و افراد خود سازمانه نه برای عموم.
    البته نه این که نشه شرکت کرد تعداد صندلی ها محدوده.
    تمام کارگاه های آموزشی عمومی رو میتونید از اینجا ببینید:Problem loading page
    موفق باشید.

4. 3 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

همکار بخش مذهبی
    ارسال تشکر
    7,424
    دریافت تشکر: 12,850
    قدرت امتیاز دهی
    7192
    Array

سلام
    ممنون از استارتر / ایده خوبی به نظر میاد
    منتها حس میکنم یکمی باید بیشتر پردازش بشه

موارد سوال :

توی عنوان اشاره داشتین دوره های تربیت مخترع ؛
    چند تا دوره مد نظرتون هست ؟( چند تا دوره ی یک تا سه روزه ؟ هر ماه یه دوره ؟ هر فصل یه دوره ؟ سالی یه دوره ؟ ...)
    پس از اتمام این دوره یا دوره ها، اختراع جو ! با روند تفکری و سیر فعالیت آشنا میشه یا واقعا مخترع میشه ؟
    برای ارجاع دادن دوستان به اساتید مرتبط در جهت همفکری هم جایی در نظر گرفته شده ؟
    میشه اقداماتی برای تشکیل تیم های دو تا سه نفره انجام داد ؟ ( این طوری دوستان راغب تر میشن و حالت دست ورزی هم براشون خواهد داشت ... )
    جایی برای اینگونه فعالیت ها تو تربیت مخترع تون پیش بینی شده ؟
    دوستان مشتاق میتونن تو رشته های مورد نظرشون با آخرین وسایل و تکنولوژی هم آشنا بشن ( یعنی حداقل ها در دسترس شون هست ) ؟ یا صرفا مباحث تئوری است و مطالب به شکل سخنرانی بیان میشه؟
    اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر

6. 2 کاربر از پست مفید طلیعه طلا سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم کامپیوتر
    ارسال تشکر
    1
    دریافت تشکر: 4
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    کوثر73's: لبخند

سلام.من هم این ایامو تسلیت میگم....
    ایده خیلی خوبیه ولی نه برای ما بچه های شهرستانی...مسئله بعدی اینکه دانشجو هستیم و حتی اگه تهرانی هم بودیم وقتی پیدا نمیکردیم که توی این طرح شرکت کنیم.بنابراین اگه تابستون برگزار بشه خیلی بهتره. که بچهای شهرستانی مه بتونن بیان.مسئله بعدی رضایت خانواده هاست راستش اونا کمتر به تبایغات سایتها اعتماد میکنن...راستی نمیشه این دوره اینترنتی برگزار بشه؟

8. 2 کاربر از پست مفید کوثر73 سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    4,930
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط طلیعه طلا نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از استارتر / ایده خوبی به نظر میاد
    منتها حس میکنم یکمی باید بیشتر پردازش بشه

موارد سوال :

توی عنوان اشاره داشتین دوره های تربیت مخترع ؛
    چند تا دوره مد نظرتون هست ؟( چند تا دوره ی یک تا سه روزه ؟ هر ماه یه دوره ؟ هر فصل یه دوره ؟ سالی یه دوره ؟ ...)
    پس از اتمام این دوره یا دوره ها، اختراع جو ! با روند تفکری و سیر فعالیت آشنا میشه یا واقعا مخترع میشه ؟
    برای ارجاع دادن دوستان به اساتید مرتبط در جهت همفکری هم جایی در نظر گرفته شده ؟
    میشه اقداماتی برای تشکیل تیم های دو تا سه نفره انجام داد ؟ ( این طوری دوستان راغب تر میشن و حالت دست ورزی هم براشون خواهد داشت ... )
    جایی برای اینگونه فعالیت ها تو تربیت مخترع تون پیش بینی شده ؟
    دوستان مشتاق میتونن تو رشته های مورد نظرشون با آخرین وسایل و تکنولوژی هم آشنا بشن ( یعنی حداقل ها در دسترس شون هست ) ؟ یا صرفا مباحث تئوری است و مطالب به شکل سخنرانی بیان میشه؟
    سلام
    احتمالا هر فصل یک دوره برگزار می کنیم.
    خب مخترع شدن نیازمند ثبت اختراع هم هست اما از نظر من هرکی که تواین دوره ها شرکت کنه مخترع واقعیه.
    اساتید استخدام شرکت میشن و شرکت باید تعیین کنه کجا و چگونه سرویس دهی کنند.احتمالا تو همون سازمان اتاق های مشاوره ای هم خواهیم داشت.
    تشکیل تیم کار خوبیه البته کارهای بهتری هم هست مثل ایجاد جامعه مخترعین و غیره.درکل فکر میکنم شور لازمه هست باید به فکر شعور لازمه باشیم.
    فکر میکنم مخترعان میتونن به عنوان یک فعال اجتماعی در عرصه خودشون ظاهر بشن هدف نهایی ایجاد بازار کار،ایجاد مقاطع تحصیلی و درست خرج شدن بودجه هاست.
    خود سازمان پژوهش ها 8 تا پژوهشکده داره که حتما بازدید خواهند کرد ازش.فکر میکنم این حق مخترعانه که از وسایل موجود استفاده کنند.

10. کاربرانی که از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند.

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    4,930
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط کوثر73 نمایش پست ها
    سلام.من هم این ایامو تسلیت میگم....
    ایده خیلی خوبیه ولی نه برای ما بچه های شهرستانی...مسئله بعدی اینکه دانشجو هستیم و حتی اگه تهرانی هم بودیم وقتی پیدا نمیکردیم که توی این طرح شرکت کنیم.بنابراین اگه تابستون برگزار بشه خیلی بهتره. که بچهای شهرستانی مه بتونن بیان.مسئله بعدی رضایت خانواده هاست راستش اونا کمتر به تبایغات سایتها اعتماد میکنن...راستی نمیشه این دوره اینترنتی برگزار بشه؟
    سلام منم تسلیت میگم.
    تو شهرستان هم برگزار خواهد شد اینو مطمئن باشید.
    این دوره ها به صورت 500 نفره برگزار میشه که همه افراد بتونن استفاده کنند البته جزوه هم داده میشه.
    سالی 4 بار حتما برگزار خواهد شد.انشالله اولین دوره اش هم تو زمستان برگزار خواهیم کرد.
    من سعی کردم از بهترین ها و باکیفیت ترین ها استفاده کنم امیدوارم اونقدر اعتبار بتونیم کسب کنیم که از خارج هم افراد علاقه مند ثبت نام کنند.
    دوره ها رو میخوایم جوری برگزار کنیم که همزمان افراد رو با یه سری چیزای رویایی هم آشنا کنیم!

12. 2 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)