دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: ܓܨزیـبـاتـریـن مـجری دنـیا دنبال یک هـمـسر ایـرانـی!ܓܨ

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    هوشبری
    ارسال تشکر
    1,293
    دریافت تشکر: 3,817
    قدرت امتیاز دهی
    8222
    Array

پیش فرض پاسخ : ܓܨزیـبـاتـریـن مـجری دنـیا دنبال یک هـمـسر ایـرانـی!ܓܨ

نقل قول نوشته اصلی توسط عادل 110 نمایش پست ها
    به نظر من اینکه این خانم خودش را ازنسل کوروش میدونه اصلا افتخار نیست البته حق داره چون ایران نبوده و شاید نمی دونه که اون رژیمی که به کوروش
    و تاج و تختش افتخار میکرده و هر ساله از جیب مردم خرج جشنهای 2500 ساله میکرده سرنگون شده.....
    و اکنون باید به ایشون گفت ما از نسل علی اکبر (ع) هستیم و امروز افتخار ما همین هست
    شما مثل اینکه کوروش رو درست نشناختیا ...

کوروش کسی بود که گفت :
    فرمان دادم بدنم را بدون تابوت ومومیایی به خاک سپارند

تـا تـکــه تـکــه ی بـدنـم قـسـمـتـی از خـاک ایـران شــود

من یاور یقین و عدالتم من زندگی ها خواهم ساخت، من خوشی های بسیار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمین خواهم کرد، زیرا شادمانی او شادمانی من است.

همه ی مردم را به همبستگی فرا خواندم.

او که شادمانی مردم را نمی خواهد از ما نیست
    او برده ی بی مزد اهریمن است

باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست .

( کورش ) پسر ماندانا و کمبوجیه .

در ضمن همون سخن معروف "پندار نیک - گفتار نیک - کردار نیک"

همون چیزیه که همه ی پیامبرها هم بهش اشاره کردن فقط با لفظی دیگه ( عمل صالح = کردار نیک)

ما از نسل علی اکبر و کوروش ایم
    ویرایش توسط kamel.gholami : 7th November 2013 در ساعت 09:07 AM

2. 8 کاربر از پست مفید kamel.gholami سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    هوشبری
    ارسال تشکر
    1,293
    قدرت امتیاز دهی
    8222
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ریپورتر نمایش پست ها
    فکر نکنم الانم خرجهای همایشهای پشت سر هم و کمکهای بی در و پیکر به کشورهای عقب افتاده که ایران میکنه و بعد برای خودمون شیر میشن کمتر از جشنهای 2500 ساله باشه ماشالله هر روز هم که به بهانه هر چی همایش و بخور بخوره تازه گوشه ای تاراج بردن ثروت هنگفت این سرزمین هست که باعث شده الان کشور به این فلاکت بیوفته اگر اینهمه که ما به این گدا گشنه های کشورهای دیگه کمک کرده بودیم میرفتیم سهام شرکتهای بزرگ در اروپا رو که در زمان رکود بود میخریدیم الان بسیار زیاد ثروت نصیب کشور میشد و موقعیت خوبی داشتیم که هیچ در پیتی نتونه ایران رو تهدید کنه و مردم رو اینجور در تنگنا قرار بده.متاسفانه با ثروتی عظیم کشوری در حد سومالی داریم واقعا شاهکار مدیریت جهانی در این 30 سال به بار نشسته جوری که بزرگترین اساتید در جهان از ابهت این شاهکار عظیم انگشت در دهان فرو برده و خشک شده اند
    100% همینه که شما گفتی ...

4. کاربرانی که از پست مفید kamel.gholami سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    هوشبری
    ارسال تشکر
    1,293
    قدرت امتیاز دهی
    8222
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadshumakher نمایش پست ها
    من میگم این خانمه یه ریگی به کفشش بود مرسی ab.bb
    آره والا شانس آوردی نگرفتیشا !!!

6. 2 کاربر از پست مفید kamel.gholami سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مدیریت فرهنگی
    ارسال تشکر
    13
    دریافت تشکر: 123
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

در پاسخ به دوست خوبم که گفته اگه در زمان رکود شرکتهای اروپایی میرفتیم سهامشون را میخریدیم
    و الان ثروت کلانی نصیب کشور میشد باید بگم دوست عزیز ما قبلا از این دست کارها زیاد کردیم ولی به
    ثروت که نرسیدیم هیچ پولمون هم همین اروپایی های متمدن بالا کشیدن و به بهانه های واهی از پس
    دادن پول ما طفره رفتند مثلا 30درصد سهام یه شرکت فرانسوی که در زمینه غنی سازی اورانیوم
    فعالیت داره مگه ایران سهامش نخریده بود؟ پس کو ؟یا قرار داد خرید F14 که با آمریکا داشتیم پس کو؟
    اروپا و آمریکا از این دست کلکها به ما زیاد زدن....
    تازه الان فرانسه مدعی اول تعلیق فعالیتهای صلح آمیزهسته ای ایران شده....پس همون بهتر که
    سهامشون نخریدیم چون اون موقع میگفتن شرکتمون ورشکست شده و ما هم که مال باخته
    و دستمون به جایی بند نبود........

8. کاربرانی که از پست مفید عادل 110 سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مدیریت فرهنگی
    ارسال تشکر
    13
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

این دوستمون که من را با اسراییلی ها مقایسه کرده و من را همرزم اونا دونسته کاملا حق داره...
    نه اینکه من به گذشته ایران عزیز افتخار نکنم>>>اتفاقا چرا ..من خیلی هم افتخار میکنم ولی از اون بیشتر به سرداران و
    بسیجیان و شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس افتخار میکنم چون رشادتهای این عزیزان بود که باعث سربلندی
    ایران و ذلت دشمنانش شده.... و به همین دلیل هست که با وجود چنین ستارهای درخشانی دیگر نیازی به افتخار کردن به
    کوروش و داریوش و امثال اینها نداریم کوروش الان ما همین شهدا و جانبازان و خانواده هاشون هست...همین...

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    هوشبری
    ارسال تشکر
    1,293
    قدرت امتیاز دهی
    8222
    Array

این دوستمون که من را با اسراییلی ها مقایسه کرده و من را همرزم اونا دونسته کاملا حق داره...
    نه اینکه من به گذشته ایران عزیز افتخار نکنم>>>اتفاقا چرا ..من خیلی هم افتخار میکنم ولی از اون بیشتر به سرداران و
    بسیجیان و شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس افتخار میکنم چون رشادتهای این عزیزان بود که باعث سربلندی
    ایران و ذلت دشمنانش شده.... و به همین دلیل هست که با وجود چنین ستارهای درخشانی دیگر نیازی به افتخار کردن به
    کوروش و داریوش و امثال اینها نداریم کوروش الان ما همین شهدا و جانبازان و خانواده هاشون هست...همین...

شما یه جور حرف میزنی انگار ما گفتیم که شهدا و اماما همه کشک اند ...

ما هم به شهیدا و اماما مون افتخار میکنیم ... مگه میشه غیر از این؟

دارم میگم شما داری تصویر غلطی رو از کوروش نشون میدی ...

برو ببین چه خبره: کوروش بزرگ

11. 2 کاربر از پست مفید kamel.gholami سپاس کرده اند .

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

ضمنا ایشون با کمدینی بنام Jamel Debbouze ازدواج کردند!!
    البته سال 2006 هم زیباترین مجری انتخاب شدند توسط Daily Express
    البته یه سری ترین های دیگه + یه سری رفتارهایی هم از ایشون هست که کلا با روح آریایی و منشور 2500 ساله منافات داره

بقیه ش را هم از اینجا بخونید

http://en.wikipedia.org/wiki/M%C3%A9lissa_Theuriau
    ویرایش توسط m.g.s.t.r : 7th November 2013 در ساعت 12:55 PM

13. 4 کاربر از پست مفید m.g.s.t.r سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات
    ارسال تشکر
    13,156
    دریافت تشکر: 21,945
    قدرت امتیاز دهی
    56319
    Array
    ریپورتر's: خوشحال2

در پاسخ به دوست خوبم که گفته اگه در زمان رکود شرکتهای اروپایی میرفتیم سهامشون را میخریدیم
    و الان ثروت کلانی نصیب کشور میشد باید بگم دوست عزیز ما قبلا از این دست کارها زیاد کردیم ولی به
    ثروت که نرسیدیم هیچ پولمون هم همین اروپایی های متمدن بالا کشیدن و به بهانه های واهی از پس
    دادن پول ما طفره رفتند مثلا 30درصد سهام یه شرکت فرانسوی که در زمینه غنی سازی اورانیوم
    فعالیت داره مگه ایران سهامش نخریده بود؟ پس کو ؟یا قرار داد خرید F14 که با آمریکا داشتیم پس کو؟
    اروپا و آمریکا از این دست کلکها به ما زیاد زدن....
    تازه الان فرانسه مدعی اول تعلیق فعالیتهای صلح آمیزهسته ای ایران شده....پس همون بهتر که
    سهامشون نخریدیم چون اون موقع میگفتن شرکتمون ورشکست شده و ما هم که مال باخته
    و دستمون به جایی بند نبود........

دوست عزیز باید ذکر کنم این که شما میگین قبل ایران چند مدار در فضا خرید که الان ما داریم از اون مدارها برای پرتاپ ماهواره استفاده می کنیم و اینکه درصد سهامی که میگین اون زمان به اسم خود شاه خریده شد نه به اسم ایران پس دلیلی نداره اون سهام به ایران برگرده چون به نام شخص بوده مثل خیلی از ثروتهای این مملکت که به نام آقایان در خارج از کشور جا خوش کرده و مال البیت شده.خرید هواپیما حق کاملا با شما هست وش کی توش نیست که حق ایران بوده ولی شما این همه کمک که فرستاده شد و آخرش هم گروه ملخ خور حماس جواب ایران را خوب دادند یا همین اخوان المسلمین محترم نا نمیگویید .یا اون مقدار طلا که در ترکیه گرفته شد و مجبور شدن ماست مالیش کنند ببینید دلایل و مدارک بسیار هست و دلیلی نداره ما از جماعت ملخ خور به ضرر کشور خودمون حمایت کنیم اول ایران بعد بقیه این همیشه باید اصل باشه.
    الان چین و کشورهای دیگه کلی سهامدار شرکتهای بزرگ خارجی هستن آیا اونا مغزشون هنگ بوده رفتن گرفتن ؟نه درست کار کرده و عقل دارن جای هزینه کردن روی چیزهای بیخود و دزدیدن به نفع منافع کشورشون هزینه کردن.کار ما از این بذل بخشش ها به جایی رسیده که کشورهای مگسی که در دوران قبل جرات نفس کشیدن نداشتن الان برای ما تهدید میکنند و باج میگیرن.بخشش زیادی یکیش باعث شد توی پارس جنوبی قطرها ثروت ملی ما رو بالا بکشن یا رودخانه هیرمند سد زده شد و خشکسالی برای ما به بار اورد در صورتی که طبق قوانین ایران هم سهم داره ولی از اونجا که روی زیادی دادیم نتیجه میشه سوار شدن کشورهای در پیت روی ایران البته به نظر ایران الان در مقابل کشورهای در پیت داره میشه از مدیریت صحیح دوستان شفیق.پس خواهشا در مورد مسائل اقتصادی با تندروی و شعارهای غیر علمی صحبت نشه بهتر هست علمی حرف زده بشه .خب میدونید وضع الان کشور زیاد هم بی علت نیست وقتی بچه حاجی بیاد به خاطر رانت بشه مسئول مملکت قطعا کشور بهتر از این نمیشه و جای عمل را شعارهای گروه فشاری میگیره

نا له پنداشت که در سینه ی ما جا تنگ است

رفت و برگشت سراسیمه که دنیا
    تنگ است

15. 3 کاربر از پست مفید ریپورتر سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    پرستاری
    ارسال تشکر
    248
    دریافت تشکر: 351
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

خیلیییییییییی خوشتلههههههههه

17. 2 کاربر از پست مفید KhATOoOoN سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مدیریت فرهنگی
    ارسال تشکر
    13
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

دوست من همه اینها که گفتید من هم قبول دارم و فکر نکنید ما از این مسایلی که گفتید خبر نداریم اتفاقا
    چرا خبر داریم خیلی بیشتر از اینا خبر داریم ولی فرق ما با شما در اینه که ما رگ گردنی نیستیم و با اندک
    مشکلی یا اصلا همون مشکلات بزرگ از کوره در نمی رویم ....فرموده بودید چین و سایر کشورها رفتن سهام
    کذایی را خریدن...بله... ولی آیا برخورد اروپایی ها اونجور که با چین ودیگر کشورها هست با ما هم همون جور هست؟
    مثلا همین مسایل هسته ای ایران آیا با ما صادق هستند؟یا همین رسوایی جاسوسی آمریکا و انگلیلس از دیگر کشورها
    باور کنید اگر این جاسوسی توسط ایران انجام شده بود کشورهای ناتو به سرکرده گی آمریکا به ایران لشکر کشی میکردند
    و ایران را نابود میکردند... علیرغم اینکه حرفهای شما واقعیت داره و نظرات شما برای من محترم هست ولی باید بگم واقعیت
    موجود چیز دیگری هست و معیار سیاست خارجی ما چیزی نیست جز منافع ملت و دولت ما...

- - - به روز رسانی شده - - -

دوست من همه اینها که گفتید من هم قبول دارم و فکر نکنید ما از این مسایلی که گفتید خبر نداریم اتفاقا
    چرا خبر داریم خیلی بیشتر از اینا خبر داریم ولی فرق ما با شما در اینه که ما رگ گردنی نیستیم و با اندک
    مشکلی یا اصلا همون مشکلات بزرگ از کوره در نمی رویم ....فرموده بودید چین و سایر کشورها رفتن سهام
    کذایی را خریدن...بله... ولی آیا برخورد اروپایی ها اونجور که با چین ودیگر کشورها هست با ما هم همون جور هست؟
    مثلا همین مسایل هسته ای ایران آیا با ما صادق هستند؟یا همین رسوایی جاسوسی آمریکا و انگلیلس از دیگر کشورها
    باور کنید اگر این جاسوسی توسط ایران انجام شده بود کشورهای ناتو به سرکرده گی آمریکا به ایران لشکر کشی میکردند
    و ایران را نابود میکردند... علیرغم اینکه حرفهای شما واقعیت داره و نظرات شما برای من محترم هست ولی باید بگم واقعیت
    موجود چیز دیگری هست و معیار سیاست خارجی ما چیزی نیست جز منافع ملت و دولت ما...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)