دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 18 از 54 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 538

موضوع: (✿◕‿◕-)اجتماع دختران دوستدار حجاب(✿◕‿◕-)

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

پیش فرض پاسخ : پاتوق دختران خوشتیپ با حجاب

نقل قول نوشته اصلی توسط TERRORIST نمایش پست ها
    ------

البته باید توجه داشته باشید که حضرت فاطمه (س) هرگز پوششی به عنوان چادر به سر نمی کردند! در واقع در زمان پیامبر اصلا پوششی مانند چاد وجود نداشته و غالب یا قالب یا هر چیزی به عنوان حجات در قالب یک سربند بوده یا نیمه چادر بوده است! نه این چادری که از کره وارد می کنند و شما به سر میکنید!

منبع : http://porseman.org/q/show.aspx?id=135510

در ضمن منظورم من این بود که پوشش برتر ما را باید غیرمسلمان ها تعیین کنند؟ مگه ما خودمون این همه چمیدونم نمایشگاه حجاب نمیزنیم؟ یعنی بعد چندین دهه یا صده یا هر چی هنوز چادر بهترین است؟

در آخر هم باید فرهنگ جامعه عوض شود نه اینکه خانم ها به خود سختی بدهند که اذیت نشوند!

لطفا تو کپی کردن مطالب هم نظرات شخصیتونو دخالت ندید
    گفتني است از قرائن و شواهد بر می آيد که حجاب حضرت فاطمه زهرا «شبيه چادر کنونی» بوده است و ايشان يك مقنعه داشتند که با آن سر و گردن و گلو و سينه خود را می پوشاندند و علاوه بر اين يک پوشش سراسری هم داشتند.

خیلی خوب میشد ما به جایگاهی برسیم که بی هیچ حب و بغضی نظراتمونو بیان کنیم حتی اگر مطابق میل ما نباشد

[/QUOTE]

ببخشید میشه قرائن و شواهدتون رو بیان کنید! بیگن که این قرائن و شواهد رو چه کسی کشف کرده؟

این حرف من نبود و منبع هم گذاشتم! در ضمن چه همه چادر سرشون کنن و چه همه بی حجاب بشن به حال من هیچ فرقی نمیکنه

خداوکیلی بگید یعنی ما پوششی بهتر از چادر نداریم الان؟

پست شما ویرایش شد!
    ویرایش توسط مدیر تالار لباس اسلامی : 2nd September 2013 در ساعت 11:10 PM
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

2. 2 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

همکار بخش اختراعات و نوآوری
    ارسال تشکر
    2,318
    دریافت تشکر: 1,613
    قدرت امتیاز دهی
    18679
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط "مهدی" نمایش پست ها
    چه ربطی داره؟ چرا با یه پست احساسی میخواید حرف خودتون رو به زور بقوبولونید به دیگران؟

وقتی پوشش های بهتری در جامعه هست؛ چرا باید تا اخر الزمان از همون پوشش قبلی استفاده کرد؟

یعنی فقط کسایی که چادر دارند وارد بهشت می شوند؟
    احترام گذاشتن به عقاید دیگران از بدیهی و ترین و ابتدای ترین اصول زندگی اجتماعی هست
    این موضوع به طرز عجیبی بین شما چند کاربر مشاهده میشه
    لطفا رعایت کنید

ویرایش توسط مدیر تالار لباس اسلامی : 2nd September 2013 در ساعت 11:11 PM
    I AM ADRENALINE

4. 7 کاربر از پست مفید TERRORIST سپاس کرده اند .

همکار تالار صنایع دستی
    رشته تحصیلی
    فوق دیپلم فرش وتابلو فرش
    ارسال تشکر
    1,152
    دریافت تشکر: 3,505
    قدرت امتیاز دهی
    10081
    Array
    Tadaei's: جدید47

گاهی چادرم خاکی می شود...!

چادر مشکی ام از در و دیوار شهر خاکی می شود...!

از نگاه های طعنه آمیز خاکی می شود...!

از حرف های سیاه خاکی می شود...!

وگاهی چادرم را خودم خاکی می کنم...!

چادرم را می شویم تا غبار شهر را از رویش پاک کنم...!

تا سنگینی نگاه ها را پاک کنم ...!

باهمه ی این حرفها،چادرخاکی ام راباتمام وجودم،دوست دارم...

وآن رابا افتخار،به سرمیکنم،بیادچادرخاکی مادرم زهرا(س)دربین کوچه های غریب مدینه...

یافاطمه(س)

شکرخداکه سایه ی توبرسرمن است

چادرفقط حجاب نیست !یادگارتوست

مواظب خوبیهاتون باشید.التماس دعا

- - - به روز رسانی شده - - -

چادر خاکی

6. 8 کاربر از پست مفید Tadaei سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    1,675
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array

احترام گذاشتن به عقاید دیگران از بدیهی و ترین و ابتدای ترین اصول زندگی اجتماعی هست
    این موضوع به طرز عجیبی بین شما چند کاربر مشاهده میشه
    لطفا رعایت کنید

پاسخ سوال من رو ندادید عزیز؟
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

8. کاربرانی که از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند.

ارسال تشکر
    1,675
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array

ببخشید واقعا متوجه نمیشم
    بنده مطالبو از لینکی که خودتون قرار دادید کپی کردم

عزیزم منم همین الان دارم در خور شخصیت طرف مقابلم باهاش صحبت میکنم

پاسخی از آيت الله مکارم شيرازي:
    چادر به صورتي كه در ميان ايرانيان معمول است - چادر بلند كه تا پايين پا مي‏رسد - در ميان جامعه عرب معمول نبوده، ولي چيزي شبيه «نيمه چادر» رايج بود كه ظاهراً منظور از «جلباب» هم كه در آيات قرآن آمده، اشاره به همين است. چيزي نه مثل مقنعه و روسري كوتاه و نه مثل چادر ما خيلي بلند؛ اين چادر شايد تا كمر و كمي پايين‏تر مي‏رسيده است و آن بزرگواران از آن استفاده مي‏كردند.

شما این قسمت مطلب رو خوندین؟بنده هم از همین قسمت استفاده کردم.
    ویرایش توسط مدیر تالار لباس اسلامی : 2nd September 2013 در ساعت 11:13 PM

10. 5 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    7,101
    دریافت تشکر: 5,335
    قدرت امتیاز دهی
    24321
    Array
    parnian 80's: جدید85

سلام دوستان من
    اصلا کاری به اینکه کدوم طرف حق داره ندارم اما اینجا شده میدون جنگ.
    همش دعواست هیچکدوم از دو طرف هم راضی نمیشن.به نظرتون این صحبت ها درخور شخصیتتون هست؟میدونم هر طرف میگه حق با منه و صد البته هر طرف دلایلی داره برای حرفش اما یه نگاه به پستا بکنید!این وضعیت به نظرتون زیباست؟
    سادگی یعنی فکر کنی کسانی که دورت میزنند،به دورت میگردند....
    حماقت یعنی صداقت داشتن با کسی که سیاست دارد....

12. 3 کاربر از پست مفید parnian 80 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    شیمی
    ارسال تشکر
    3,581
    دریافت تشکر: 2,686
    قدرت امتیاز دهی
    1088
    Array
    بحث's: جدید80

سلام .اینجا پست تبلیغ حجابه نه بحث راجب درستی اون به نظرم باصلاحدید مدیران برای بحث تاپیک دیگه بذارین .تا مطالب قاطی نشه

14. 2 کاربر از پست مفید بحث سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    7,101
    دریافت تشکر: 5,335
    قدرت امتیاز دهی
    24321
    Array
    parnian 80's: جدید85

نقل قول نوشته اصلی توسط بحث نمایش پست ها
    سلام .اینجا پست تبلیغ حجابه نه بحث راجب درستی اون به نظرم باصلاحدید مدیران برای بحث تاپیک دیگه بذارین .تا مطالب قاطی نشه
    خدا میدونه تا حالا چند بار توی سایت از این بحثا(همین درستی چادر و...)بوده ولی نتیجش فقط اختلاف و دعوا و توهین بوده حالا منظور اینکه این تاپیک داشت خوب پیش می رفت اما نمیدونم یه دفعه چی شد به باعث و بانیش یا حتی کیفیت تاپیک هم کاری ندارم منظورم این بود که این تاپیکی که شما میگید به صلاحدید مدیران زده بشه زده نشه بهتره.به هر حال به نظر من تاپیک اگر میخواد بازم به فعالیتش ادامه بده باید به وضع اول برگرده.اینطوری به جایی نمی رسیم.
    سادگی یعنی فکر کنی کسانی که دورت میزنند،به دورت میگردند....
    حماقت یعنی صداقت داشتن با کسی که سیاست دارد....

16. کاربرانی که از پست مفید parnian 80 سپاس کرده اند.

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مامایی
    ارسال تشکر
    36,060
    دریافت تشکر: 18,520
    قدرت امتیاز دهی
    28276
    Array
    yas-90's: خواهش

سلام دوستان

قبلا اسم این تاپیک برای بانوان چادری بود و من چون چادری نیستم فقط مطالعه کردم....الان بعد از چندین روز که اومدم دیدم کلا کن فیکون شده تا جایی که آقایون هم تشریف فرما شدند....خوب صاحب تاپیک من نیستم که خوشامد گویی بگم امیدوارم منو هم بعنوان مهمون پذیرا باشن

درمورد حجاب اونم به صورت چادر.....من یه سری افراد رو دیدم(نه فقط در سایت در محیط پیرامون) و بعضی مطالب رو خوندم که بیشتر با غرض ورزی به چادر نگاه میکنن و نظر میدن.....با اجازه منم مثل خیلیای دیگه نظرمو میگم و اینا فقط نظرات شخصیه منه

من چادری نیستم شاید چون هنوز ایمان ندارم که اگر چادر سر کردم فردا اون از سرم در نیارم اقرار میکنم که حتی آدمی با ایمان قوی هم نیستم

درمورد حجاب مسلما همه بهتر میدونن که همونطور که بدون چادر هم میشه پوشش کامل و همچنین ناقصی داشت با چادر هم اینچنین میشه

قبل از اینکه بخوام درمورد چادر نظر بدم باید معنی حجاب رو درک کنم.....من اگر با حجابم حالا چادر سر نمیکنم اما با همین مانتو و شلوار و مقنعه هم اگر بخوام حجابم رو رعایت کنم اصلا آسون نیست....نمیدونم دقیق چطور منظورمو بیان کنم ببخشد اگر با صراحت مثال میزنم.....وقتی من میرم تو کوچه یا خیابون اگر مقنعه کوتاهی بپوشم وقتی از کنار چند نفر که از قضا آقا هم هستن میگذرم ناخودآگاه مقنعه مو پایین میکشم...شاید موهام پیدا نباشه اما با اینکارم به خودم نشون میدم که الان معذبم.....این یعنی اونقدر حجاب ندارم که حس امنیت کنم اونقدر حجاب ندارم که وقتی از کنار اون آقایون میگذرم با خیال راحت میگذرم....هر چند( کسی بدش نیاد خواهشا)اون دسته از آقایون و حتی خانمایی که نیستاگموس چشم دارن و لق لق گردن با هر حجابی که از کنارشون بگذری آخرش جوری نگاهت میکنن که دلت میخواد زمین دهن وا کنه...ربطی نداشت نه؟؟؟ خودمم متوجه شدم
    بگذریم...

اینکه چادر حجاب حضرت زهرا (س) هست یا نه حجاب ایشون و زنان دوره ایشون فرق میکنه و چادر نبوده که مهم نیست مهم حجابیه که بهتره رعایت بشه.....به مد که اعتقاد داریم شما فکر کن الان مد شده چادر میپوشن مثل سالای قبل با برقع....یه مدت گذشت مد شده بود برقع بردارن...یه مدت گذشت چادر ملی مد شد...یه مدت گذشت چادر عربی و چادر لبنانی و چادر عبایی و چادر دانشجویی و ... مد شده....شما به دیده مد نگاه کن.....حالا من مقنعه بلند بپوشم با مانتو بلند جوری که مقنعه کامل نیمه تنه رو بپوشونه یا مانتویی که کاملا تا پایین پا برسه یا جاش چادر بپوشم چه فرقی میکنه؟؟؟

هر چند من آخرش نفهمیدم شما دقیقا سر چه موضوعی بحث میکنید
    طلب كردم ز دانائي يكي پند .......مرا فرمود: با نادان نپيوند

18. 9 کاربر از پست مفید yas-90 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    شیمی
    ارسال تشکر
    3,581
    دریافت تشکر: 2,686
    قدرت امتیاز دهی
    1088
    Array
    بحث's: جدید80

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian 80 نمایش پست ها
    خدا میدونه تا حالا چند بار توی سایت از این بحثا(همین درستی چادر و...)بوده ولی نتیجش فقط اختلاف و دعوا و توهین بوده حالا منظور اینکه این تاپیک داشت خوب پیش می رفت اما نمیدونم یه دفعه چی شد به باعث و بانیش یا حتی کیفیت تاپیک هم کاری ندارم منظورم این بود که این تاپیکی که شما میگید به صلاحدید مدیران زده بشه زده نشه بهتره.به هر حال به نظر من تاپیک اگر میخواد بازم به فعالیتش ادامه بده باید به وضع اول برگرده.اینطوری به جایی نمی رسیم.
    حالا تاپیک واسه بحث میذارن یانه خودشون میدونن ولی اینجا جای این بحث نبود .میدونی چرا به نتیجه نمیرسه چون باید همه بیان نظرشونو بگن ودلایلشون روهم بگن اونوخ اگه دلیلشون منطقی بود نظرشون پذیرفته میشه

20. 5 کاربر از پست مفید بحث سپاس کرده اند .

صفحه 18 از 54 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)