دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: شما در دوستیتون برنامه دارین؟

همکار تالار مکانیک
    ارسال تشکر
    13,417
    دریافت تشکر: 6,562
    قدرت امتیاز دهی
    6221
    Array
    homeyra's: جدید156

پیش فرض پاسخ : شما در دوستیتون برنامه دارین؟

سلام...
    منو توی مدرسه یا تو دانشگاه فقط از یه چیز میشناسن و اونم تعداد دوستام...مثلا یکی نشناستم و بخوان بهش آدرس بدن،میگن همونی که با همه دوسته....تشخیص خوب یا بد این خصوصیت دیگه به عهدۀ خودمهولی بین اون همه جمعیت با دوسه نفر صمیمی ام...ولی باز از من چیز آنچنانی ای نمیدونن...که بگم از اون دوستایی هستیم که از همه چیزمن خبر دارن...نه...این نظر من بود از "دوست"
    اما برنامه ریزیم اینه که.....:اون دو سه نفر دوست صمیمی رو هم تا حد امکان از دستشون نمیدم...اینکه اگه یه کاری کرد و یه حرفی زد زودی ازش دلخور شم و دوستیمونو تموم کنم...اما با بقیه چرا...
    خیلی موقعا شده که من از دوستام خبر میگیرم و اونا حواسشون نیست...اولش بهم برمیخوره و چون عادت دارم ناراحتیمو به طرف بگم،وقتی بهم توضیح داده بهش حق دادم....
    در مقابل خیلی وقتا هم شده که یه مدت من خبر نگرفتم و اونا حواسشون به من بوده...
    اگه دوستی ،یادی ازتون نمیکنه برید و ناراحتیتونو بهش بگین...چون در 90درصد مواقع ،مشکلی داشته...

من بین این همه دوست فقط یه نفر بود که جز اون 10 درصد بود که اونم بی خیالش شدم...دیگه اون واقعا بی معرفت بود...
    در ضمن در جواب یکی از دوستان هم که گفته بودن مرام برا خانوما نیست...چون وارد معامله مضر نمیشن ،بگم که من به عنوان یک دختر،توی دوستیامونو به چشم خودم مرام گذاشتنو دیدم...پس اینطور نیست
    ممنون از دعوتت

2. 9 کاربر از پست مفید homeyra سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    10,146
    دریافت تشکر: 10,426
    قدرت امتیاز دهی
    25391
    Array
    SaSaMc2's: جدید25

نقل قول نوشته اصلی توسط Dorna dordone نمایش پست ها

در ضمن با این قسمت از گفته ی آقا sasamc2 هم موافق نیستم تو زمینه ی معامله!!
    سلام...

از خودم نگفتم که...

توی دانشگاه دوتا دکتر روش بحث میکردن که چیزی به نام مرام در جنسیت زن وجود نداره...

منم فقط طبق معمول دخالت میکردم...

4. 5 کاربر از پست مفید SaSaMc2 سپاس کرده اند .

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    1,171
    دریافت تشکر: 677
    قدرت امتیاز دهی
    1466
    Array
    اسپوتنیک's: جدید148

منم دوستا زیادی دارم که رو زندگیم هم تاثیر زیادی گذاشتن که از بینشون 4-5 تا خیلی خیلی صمیمی اند و بعضی وقتا من سراغشونو گرفتم و گاهی هم اونا. برنامم اینه که تا میتونم در کنارشون باشم .
    از خدا هم برای همه ی دوستای خوبم چه مجازی و چه حضوری نعمت داشتن دوست خوب رو میخوام
    آمین
    فلسفه الاکلنگ
    اثبات بزرگی شخصی است که خود می نشیند تا دیگری پرواز را تجربه کند!

6. 4 کاربر از پست مفید اسپوتنیک سپاس کرده اند .

همكار تالار اخبار
    ارسال تشکر
    11,278
    دریافت تشکر: 11,277
    قدرت امتیاز دهی
    9184
    Array

برای من بستگی به حالتم داره، مثلا وارد محیطی که میشم ممکنه زود ارتباط برقرار کنم و با همشون دوس شم، یا کلا رو مودش نباشم و منتظر باشم یکی پا پیش بذاره، این برای آغاز دوستی هس!

ادامه اش بستگی به خیلی چیزا داره، مثل رفتارش، عقایدش، برخوردش، معرفتش و ........

اما کلا رو این کره خاکی یه دوست صمیمی بیشتر ندارم، اونم به شدت ازم دوره، اینم از شانس بنده میباشد!

حال و احوال پرسی هم، قضیه یکی من یکی تو هس، احوال دوستمو میپرسم، اگه پرسید ادامه داره و گرنه نوچ، البته شده چند بار پرسیدم ولی سراغی نگرفته، دیگه من هم میشم عمل و عکس العمل، کلا به قوانین خیلی معتقدم!

در کل برای دوستم خیلی جاها ممکنه کوتاه بیام اما بستگی به ظرفیت کاسه صبرم هم داره!

8. 4 کاربر از پست مفید saamaaneh سپاس کرده اند .

همکار تالار سایر موضوعات
    رشته تحصیلی
    جغرافیا
    ارسال تشکر
    10,055
    دریافت تشکر: 1,555
    قدرت امتیاز دهی
    6633
    Array
    Dorna dordone's: جدید64

نقل قول نوشته اصلی توسط SaSaMc2 نمایش پست ها
    سلام...
    سلام که از ماست
    از خودم نگفتم که...
    از بس شوک شدم با این از خودتون نگفتن سلام یادم رفت..حواس نمیذارین واسه آدم کهههه...
    توی دانشگاه دوتا دکتر روش بحث میکردن که چیزی به نام مرام در جنسیت زن وجود نداره...
    همیشه که دکترا عقل کل نیتند این یکهمه ی جامعه رو هم مشاهده میدانی نکردند و روش تحقیقات گسترده کنن و با خودشون گفتن مشت نشانه ی خرواره این دوبعد اصلا چرا شما بدون تحقیق و اثبات گفته هاشون نقل قول میکنین هااااااااااااااااااا؟!!! شما ناسلامتی الگوی سایتی
    منم فقط طبق معمول دخالت میکردم...
    دخالت ینی اینکه رفتین جلو گفتین آی گل گفتین و این عین حقیقته و اصلا دلم خونه از دست این دخترا و اینا چه موجودین و همه شون بی معرفتن و یه جو مرام و معرفت تو وجودشون یافت نمیشه و جسمشون فاقد این عنصره "از دید علمی"
    بلههههههههه؟!

نه آقا جان من نه معرفت و مرام پسرا رو تکذیب میکنم مثل دخترایی که فقط واسه لج و لجبازی این حرفا رو میزنن نه اینکه با گفته های "اساتید دکتر" دانشگاه شما موافقم.. چون خودتون اگر یه ذره به همون محبت مادری دقت کنید "فقط برای مثال از یه جامعه ی آماری یه نمونه برداشتم تا یه کم واضح بشه موضوع" میبینید که یه زن چقدر میتونه مرام و معرفت به خرج بده حتی تو معامله ی مضر "به قول خودتون"

یه نکته ی دیگه که از خاطرم رفت و باید به همه ی دوستان ابلاغ بشه اینه که درسته هر رابطه ای باید دو طرفه باشه و هر کنشی یه واکنشی داره و بعضی انسانها ذاتا اهل دوستی های ناب و خالص و دوطرفه و پیگیر قوانینشو اصولش نیستند اما دوستی و روابط موقعی سرد میشه که تنها خودتون بخواین که سرد بشه.. من به شخصه زیاد اصول و قوانین دوستی رو در نظر نمیگیرم و نمیگم برای مثال "حالا که اون یه اس ام اس داد "امروزه روابط تقریبا پیامکی شده" منم یکی میدم اگر نداد دیگه نمیدم تااا خودش بده " نه دوستان عزیزم گاهی باید واسه حفظ رابطه ها تلاش کنید اگر دوستتون رو واقعا دوست داشته باشید و به دلتون راه داشته باشه..

ینده تو خیلی از موارد هستش که دوستانم سراغی از من نگرفتند "به هر دلیلی" اما خودم این رابطه رو قطع نکردم و معرفت رو جوری بهشون اثبات کردم که از زبون خودشون این موضوع رو شنیدم

من از سال 84 تا الان دوستی دارم که یه جورایی دختر خانواده مون شده و به جز خودم با خانواده هامون هم رفت و آمد داریم.. اما 2 سالی میشه ازم دور شده و بهترین و نمونه ترین دوستم اون بوده و هست "باید بگم حتی رییس دانشگاه هنوزم اگر بریم پیششو ما رو با هم ببینه با شوخی بهمون میگه ""ماشالاااا شما هنوز با همین؟"" حتی یکی از کارشناسای دانشگاه رو دوستی ما شرط بسته بود و شرطشو هنوز که هنوزه باخته
    آدم باید قدر چنین دوستیهایی رو بدونه
    در ضمن تنها دوست من تو شهر خودم ایشون بوده و همه ی دوستانم از نظر مسافتی دور هستن .. پس دوری و مسافت به نظر من تاثیری تو ارتباطات نداره .. بهترین دوست من هنوزم بهترینه و دیگر دوستانی هم که دور هستند همیشه در ارتباطیم مگر اینکه واقعا برامون مشکل خاصی ایجاد بشه و نتونیم یک ماه متوالی از هم خبر بگیریم.

منم برنامم حفظ همه ی دوستیهاست به ویژه اون دوستی که بی نهایت واسه هم بودیم و هستیم ..

خسته نباشید
    ویرایش توسط Dorna dordone : 20th August 2013 در ساعت 10:03 AM

10. 4 کاربر از پست مفید Dorna dordone سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    C@/\/\P\/T(-R
    ارسال تشکر
    8,061
    دریافت تشکر: 4,739
    قدرت امتیاز دهی
    7121
    Array
    Outta_Breathe1020's: جدید59

دوست...!
    من تا حدود 3-4 سال پیش، خیلی واسم فرق خاصی نداشت... همیشه با همه دوست بودم...
    با اینکه برای خیلیا دوست صمیمی بودم، اما خودم با کسی صمیمی نبودم آنچنان.
    کم کم با گذر زمان احساس حضور یه دوست نزدیکتر هم بوجود اومد. در این حین خیلیا یه مدت دوست بودن و یا نامردی کردن، یا اونجوری که من فک میکردم با معرفت نبودن یا چیزی که من توی دوستی انتظار داشتم با اونا فرق داشت.
    خلاصه ...!
    الان یه دوست دارم بزرگتر از خودم. که واقعا عزیز هستش. و هر خیلی کارا کردم که از دستش ندم. اونم معرفت داره...
    یه دوست دارم که نمیدونم در موردش چی بگم. ولی واقعا برام عزیزه. خیلی هم اذیتش میکنم و شرمندشم. همیشه ممنونم از حضورش.
    2 تا دوست دیگه هم هستن. ولی خب در رتبه های بعدی قرار دارن
    برنامم اینه که از دستشون ندم :)
    و مجازات تخفیف یافته ات این بار حبس ابد در این دنیاست...!!!

Nearly 1 billion people go to bed hungry every night and every year 2 million children die from malnutrition

شاید صدای مرگ بود که میگفت: تو هم اگر قاتل نباشی، سارق حیات این ها بوده ای...

12. 6 کاربر از پست مفید Outta_Breathe1020 سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    10,146
    دریافت تشکر: 10,426
    قدرت امتیاز دهی
    25391
    Array
    SaSaMc2's: جدید25

نقل قول نوشته اصلی توسط Dorna dordone نمایش پست ها

نه آقا جان من نه معرفت و مرام پسرا رو تکذیب میکنم مثل دخترایی که فقط واسه لج و لجبازی این حرفا رو میزنن نه اینکه با گفته های "اساتید دکتر" دانشگاه شما موافقم.. چون خودتون اگر یه ذره به همون محبت مادری دقت کنید "فقط برای مثال از یه جامعه ی آماری یه نمونه برداشتم تا یه کم واضح بشه موضوع" میبینید که یه زن چقدر میتونه مرام و معرفت به خرج بده حتی تو معامله ی مضر "به قول خودتون"

یه نکته ی دیگه که از خاطرم رفت و باید به همه ی دوستان ابلاغ بشه اینه که درسته هر رابطه ای باید دو طرفه باشه و هر کنشی یه واکنشی داره و بعضی انسانها ذاتا اهل دوستی های ناب و خالص و دوطرفه و پیگیر قوانینشو اصولش نیستند اما دوستی و روابط موقعی سرد میشه که تنها خودتون بخواین که سرد بشه.. من به شخصه زیاد اصول و قوانین دوستی رو در نظر نمیگیرم و نمیگم برای مثال "حالا که اون یه اس ام اس داد "امروزه روابط تقریبا پیامکی شده" منم یکی میدم اگر نداد دیگه نمیدم تااا خودش بده " نه دوستان عزیزم گاهی باید واسه حفظ رابطه ها تلاش کنید اگر دوستتون رو واقعا دوست داشته باشید و به دلتون راه داشته باشه..

ینده تو خیلی از موارد هستش که دوستانم سراغی از من نگرفتند "به هر دلیلی" اما خودم این رابطه رو قطع نکردم و معرفت رو جوری بهشون اثبات کردم که از زبون خودشون این موضوع رو شنیدم

من از سال 84 تا الان دوستی دارم که یه جورایی دختر خانواده مون شده و به جز خودم با خانواده هامون هم رفت و آمد داریم.. اما 2 سالی میشه ازم دور شده و بهترین و نمونه ترین دوستم اون بوده و هست "باید بگم حتی رییس دانشگاه هنوزم اگر بریم پیششو ما رو با هم ببینه با شوخی بهمون میگه ""ماشالاااا شما هنوز با همین؟"" حتی یکی از کارشناسای دانشگاه رو دوستی ما شرط بسته بود و شرطشو هنوز که هنوزه باخته
    آدم باید قدر چنین دوستیهایی رو بدونه
    در ضمن تنها دوست من تو شهر خودم ایشون بوده و همه ی دوستانم از نظر مسافتی دور هستن .. پس دوری و مسافت به نظر من تاثیری تو ارتباطات نداره .. بهترین دوست من هنوزم بهترینه و دیگر دوستانی هم که دور هستند همیشه در ارتباطیم مگر اینکه واقعا برامون مشکل خاصی ایجاد بشه و نتونیم یک ماه متوالی از هم خبر بگیریم.

منم برنامم حفظ همه ی دوستیهاست به ویژه اون دوستی که بی نهایت واسه هم بودیم و هستیم ..

خسته نباشید
    سلام...

این که معامله ی مضر رو با دانش قبلی انجام نمیدن یه حسن هست...

اون نظریه قابل اثبات هست ولی باید 100 صفحه تایپ کنیم...

14. 4 کاربر از پست مفید SaSaMc2 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    شیمی
    ارسال تشکر
    3,581
    دریافت تشکر: 2,686
    قدرت امتیاز دهی
    1088
    Array
    بحث's: جدید80

سلام به همگیتون از همتو نهایت تشکر رودارم می خواستم به همه امتیاز بدم ولی متاسفانه نمیدونم مشکل از کجاست که نشد از نظراتتون وواقعا لذت بردم امیدوارم همیشه دوستان لایق وصمیمی داشته باشین

16. 4 کاربر از پست مفید بحث سپاس کرده اند .

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    تجربی
    ارسال تشکر
    455
    دریافت تشکر: 650
    قدرت امتیاز دهی
    2939
    Array
    hermion granger's: جدید21

من برنامه ی خاصی برای دوستام دارم روز تولدشون بهشون زنگ میزنم یا براشون کادو میخرم هر چند وقت یک بار هم بهشون اس ام اس یا تلفن میزنم اما اونا خیلی جبران نمیکنند بخز 1 یا 2 تاشون

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع