دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 249

موضوع: صندلی داغ با حضور جناب rsa71

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    یار همراه
    رشته تحصیلی
    DVM
    ارسال تشکر
    20,723
    دریافت تشکر: 12,331
    قدرت امتیاز دهی
    18939
    Array
    رضوس's: شاد3

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ با حضور جناب rsa71

نقل قول نوشته اصلی توسط *FATIMA* نمایش پست ها
    سلااااااااااااام بر عمو سعيد سلام فاطیمای عمو
    مهمون نمى خواى ؟! شما صاحب خونه ای
    اول بريم سراغ يه سرى سؤال در مورد شهرتون !
    اينكه ميگن خوزستانى ها مهمون دوستن راسته ؟! بله دقیقا همونه
    از غذاهاى اصيل شهرتون بگو ( از همونا كه تنده ها ) ؟سوسیس بندری ، قلیه ماهی ،حمیسه(خودمم نخوردم) ، دو پیازه ،آش کارده ، ...
    چرا كلاً از همه چى ترشى درست ميكنين ؟! شایعه ست
    فلفل قرمز خام خام ميخوريد كه چى بشه ؟ نميگيد دچار زخم معده ميشيد خداى ناكرده ؟! مگه زخم معده میاره؟؟؟؟مابرای ویتامین سیش میخوریم
    چرا خوزستانى ها از بوشهريا بدشون مياد ؟! من که تا حالا ندیدم من خودم بوشهر زیاد بودم بابا بزرگم اینا بوشهر بودن سال ها همچین چیزی نبوده
    كنار دريا زياد ميرى ( آخه من شنيدم كسايى كه كنار دريا زندگى ميكنن زياد دريا نميرن ) ؟ یه نگاه به نقشه بنداز
    چرا ماست رو با خرما ميخوريد ؟ حالا چرا قبل از غذا ميخوريد ؟ بخور اینقد حال میده - من بعد غذا میخورم
    اين رنگينه اى كه ميگن چيه ؟! طرز درست كردنشو بلدى ؟ آرد نونوایی رو یکم تفت میدن تا رنگش برگرده قهوی تیره ولی زیاد باید هم زد که نسوزه بعد میریزن روی رطب و میخورن بعضیا دارچین میزنن بهش بعضیا نه
    تا حالا بالاى درخت نخل رفتى ؟ نه
    فصل خرماپزونتون خيلى زيباست نه ؟! اصلاً چرا ميگن خرما پزون ؟! خرما برای این که از رطب به خرما تبدیل بشه به چند روزی شرجی نیاز داره که معمولا تو آخرای تابستون وسطای شهریور اینجوری میشه این منطقه به اون میگن خرما پزون
    مراحل رسيدن خرما رو از همون ابتدا بگو ؟! خارک رطب خرما
    چند نوع خرما داريم ؟! خودت كدومشو ترجيح ميدى ؟! خیلی زیادن من کبکاب میخورم بیشتر
    اين پنير خرمايى كه ميگن چيه ؟! نمیدونم
    از برگ هاى درخت نخل چه استفاده اى ميكنيد ؟ برای جارو برای حصیر بافی برای ساخت کپر و...
    تا حالا ترشى رطب خوردى ؟ نه واقعا داریم؟؟؟
    خب از گرد و غبار شهرتون بگو ؟! همین الا هست
    از آب و هواش هم بگو ؟ زمستون بیا اینورا عالیه
    چرا تو شهرتون پارك كم داريد ؟ کم نداریم بزرگترین پارک ساحلی خاورمیانه اینجاست
    ولى ميگما اين بازارتون خيلى بزرگه ها ! چقدر ماهى داره توش ! رفتی تو بازار فروشا حتما
    اهل ماهى و ميگو هستى ؟ زیاد میمیرم براش
    چقدر تا حالا دست به پاك كردن ماهى و ميگو كردى ؟ ماهی پاک نکردم تشریح زیاد کردم ولی میگو زیاد پاک کردم
    چرا موقع پاك كردن ميگو دست آدم شروع به خارش ميكنه ؟ ترشحات بدنشه
    يه سرى سؤال هم در مورد جنابعالى
    در علاقمنديهات ديدم پس از هر يه دونه علاقه مندى نوشتى آهنگ و زيست !
    آيا يه بار نوشتنش كفايت نميكرد ؟! يا اينكه ميخواستى نشون بدى خيلى به اين موارد علاقه مندى ؟ يا فقط قصدت مردم آزارى بود ؟ يا همينجورى براى تنوع نوشتى ؟ يا موارد ديگه اى به ذهنت نميرسيد ؟ يا ميخواستى بگى موقع خوندن زيست آهنگ ميذارى ؟ يا ميخواستى بگى موقع آهنگ زيست ميخونى ؟ يا ميخواستى بگى زيست با آهنگ در ارتباط است ؟ يا ميخواستى بگى هر كدوم بدون ديگرى امكان پذير نيست ؟ يا زندگى بدون اين دو ميسر نيست ؟ همش با همه
    واقعاً خواب دوست دارى ؟! پس چرا تا ٥ صبح بيدارى ؟! و با توجه به اينكه ميدونى بهترين موقع خواب ١ تا ٤ صبحه ، پس چرا اون موقع خواب نيستى ؟!
    اين خط اول امضات به چه معناست :
    خدایا تو آنی که آنی توانی جهانی چپانی ته استکانی. قدرت خداست من کسی نمیتونه با خدا مقابله کنه
    راستى در آخر : نظرت در مورد اين مزاحم تلفنى هاى شبانه چيه ؟ خیلی بده
    و اينكه چرا اين روزا بچه ها بد غذا شدند ؟
    برمى گردم
    خدایا تو آنی که آنی توانی جهانی چپانی ته استکانی.
    زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست/آنقدر سیر بخند که غم از رو برود

2. 9 کاربر از پست مفید رضوس سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع