دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 9 از 39 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 381

موضوع: آنچه که شمارا میآزارد

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

پیش فرض پاسخ : آنچه که شمارا میآزارد

نقل قول نوشته اصلی توسط TERRORIST نمایش پست ها
    سلام
    من هم از شما بابت توجهتون تشکر میکنم
    بله فکر بسیار خوبیه که از گالن های رایج بیست لیتری استفاده کنیم البته اگر بلند کردن و سوار کردنشون برای خانوم ها مشکل نباشه من هم به همین خاطر 10 لیتری رو عنوان کردم
    دور اجاق کباب پز زغالی یک ورقه ی استیل پنج سانتی یو شکل وجود داره که اگر احیانا از طرف سینک آبی پاشید داخل یو شکل بریزه و به اجاق راه پیدا نکنه، بعد از آماده کردن زغال و گذاشتن کباب ها میشه یه درب نیم دایره شکل گذاشت روی اجاق که گرماش اذیت نکنه اینجوری کبابمون هم خیلی آب دار و مغز پخت از آب درمیاد، آخ که عجیب گشنم شد تا اینو تایپ کردم
    سلام بزرگوار
    ممنونم از پاسختون
    البته گالن رو میشه یکبار خریداری کرد و پس از استفاده برای مراحل بعد در زمان استفاده درونش رو پر از آب کرد تا مشکلی برای حمل و نقل نباشه میزان آب داخل مخزن هم میتونه کم یا زیاد بشه....
    در خصوص ورق استیل یو شکل فکر جالبیه هم از لحاظ نما و هم از لحاظ کارایی هایی که فرمودید فقط سوال من این بود که بر اثر پخت با زغال گرمای حاصل از کباب پز زغالیمون استیل رو داغ نمیکنه ؟؟؟؟
    البته اگر کباب پز زغالی ما بصورت مجزا اسمبل شده باشه و بشه از میز جدا کرد تا حدی میشه روش بالانس کرد ولی اگر جدا شدنی نباشه حرارت ناشی از زغالها ممکنه به میز آسیب برسونه ....
    باهاتون موافقم که تایپ کردن مطالب این پست با روان آدم بازی میکنه خصوصا این تشریحی که در سطر آخر قید کردید کباب زغالی خیلی آبدار و مغز پخت

2. 3 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

همکار بخش اختراعات و نوآوری
    ارسال تشکر
    2,318
    دریافت تشکر: 1,613
    قدرت امتیاز دهی
    18679
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط almas parsi نمایش پست ها
    سلام بزرگوار
    ممنونم از پاسختون
    البته گالن رو میشه یکبار خریداری کرد و پس از استفاده برای مراحل بعد در زمان استفاده درونش رو پر از آب کرد تا مشکلی برای حمل و نقل نباشه میزان آب داخل مخزن هم میتونه کم یا زیاد بشه....
    در خصوص ورق استیل یو شکل فکر جالبیه هم از لحاظ نما و هم از لحاظ کارایی هایی که فرمودید فقط سوال من این بود که بر اثر پخت با زغال گرمای حاصل از کباب پز زغالیمون استیل رو داغ نمیکنه ؟؟؟؟
    البته اگر کباب پز زغالی ما بصورت مجزا اسمبل شده باشه و بشه از میز جدا کرد تا حدی میشه روش بالانس کرد ولی اگر جدا شدنی نباشه حرارت ناشی از زغالها ممکنه به میز آسیب برسونه ....
    باهاتون موافقم که تایپ کردن مطالب این پست با روان آدم بازی میکنه خصوصا این تشریحی که در سطر آخر قید کردید کباب زغالی خیلی آبدار و مغز پخت
    بله به نکته خوبی اشاره کردید
    فراموش کردم در پست اول قید کنم که هرسه جز از صفحه اصلی میز جدا میشن هم برای شستشوی راحتتر و هم برای حمل آسانتر در واقع تمام قطعات اعم از پایه ها و دو اجاق و سینک از صفحه میز اصلی جدا میشن

یاد یکی از پیکنیک های چند وقت پیش افتادم با دوستان زدیم به صحرا
    وقتی خوشگوشت ها نیمپز میشدن روغنشونو میچکوندم رو جیگرها این کار باعث میشد که جیگرها خیلی آبدارو شیرین از آب دربیان
    I AM ADRENALINE

4. 4 کاربر از پست مفید TERRORIST سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

بله به نکته خوبی اشاره کردید
    فراموش کردم در پست اول قید کنم که هرسه جز از صفحه اصلی میز جدا میشن هم برای شستشوی راحتتر و هم برای حمل آسانتر در واقع تمام قطعات اعم از پایه ها و دو اجاق و سینک از صفحه میز اصلی جدا میشن

یاد یکی از پیکنیک های چند وقت پیش افتادم با دوستان زدیم به صحرا
    وقتی خوشگوشت ها نیمپز میشدن روغنشونو میچکوندم رو جیگرها این کار باعث میشد که جیگرها خیلی آبدارو شیرین از آب دربیان

سلام دوست عزیز
    ممنونم از لطف شما با توضیح تکمیلی تون سوالات ذهنم پاسخ داده شد
    در ضمن تشکر از اینکه ما رو از تجربیات پخت انواع کبابها بی بهره نمیکنید
    براتون آرزوی موفقیت دارم

6. 3 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

اینکه ادم میره توی اداره ها واسه کار خاصی میگردی میگردی اخری میبینی طرف نیست....خب یه کاری کنین وقتی از در اداره میام تو بدونم طرف پشت میزش هست یا رفته بیرون خرید...

8. 5 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    2,318
    قدرت امتیاز دهی
    18679
    Array

سلام
    امروز بدجور حوس کوه نوردی کردی؟ الان همه بگید باز این فکر کرد
    کولتو برمیداری لوازمو داخلش جا میدی و مهمتر از همه بطری آب ورزشیتو که تو یخچال گذاشتی یخ ببنده داخل کوله قرار میدی
    دم ظهر اب خنکت تموم شده فقط مونده یه بطری آب اضافه که حالا دیگه حتما اون هم گرم شده
    حدس میزنم تو هم مثل من اگر اب گرم بخوری دل درد میگیری
    راه حل چیه؟
    چطوری تو این بیابون آب خنک پیدا کنیم؟
    کاش میشد این آب گرمو خنک کرد!!!

راه حلو نمیشه بگی اما چاره چیه این دوستمون رو کوه تشنه مونده منم حساس ;لووول
    دستتو تو کوله میبری و هدیه ای که تازه برات گرفتن در میاری، چون اطلاع داشتن تو عاشق کوهنوردی هستی هدیه ی مخصوص رو داخل کوله گذاشتن
    بله یه پارچ آب به نظر میاد خیلی کوچیک و جمعو جور جالبه درب هم داره و ساخت کارخانجات "اخوان تروریست به غیر از برادر کوچکتر" هست
    کنار پارچ راهنمایی مصرف کننده رو میخونی که باید قسمت گرداننده ی دستی رو با سیم رابط به پارچ وصل کنی و دستگیره مورد نظر رو بچرخونی تا آب داخل پارچ حسابی تگری بشه

میخوای بدونی چطوری کار میکنه؟ خیلی سادس با چرخونده دستگیره توسط دینام برق تولید میشه و زیر پارچ هم یه قطعه نیمه هادی تعبیه شده که گرمای مایع رو بگیره ازش
    جالبه بدونی که چند خروجی رو بخش دستگیره و دینام تعبیه شده برای شارز تلفن همراه و چراغ قوه شارژی و....
    تشنگیت رفع شد برا ما هم دعا کن به راه راست هدایت بشیم

برای گرفتن جزییات نوع نیمه هادی و مدارات مورد نظر لطفا پیغام ندید
    I AM ADRENALINE

10. 5 کاربر از پست مفید TERRORIST سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

این طرح خوبه اما یه سلول فوتو ولتاییک 10 وات هم میتونه اون قطعه نیمه هادی رو بکار بندازه. بعدش هم دما چال نمیشه منتقل میشه به فکر خنک کردن طرف گرم نیمه هادی باش عزیزم. شب خوش.

12. 5 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    2,318
    قدرت امتیاز دهی
    18679
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط عرفان سلیم زاده نمایش پست ها
    این طرح خوبه اما یه سلول فوتو ولتاییک 10 وات هم میتونه اون قطعه نیمه هادی رو بکار بندازه. بعدش هم دما چال نمیشه منتقل میشه به فکر خنک کردن طرف گرم نیمه هادی باش عزیزم. شب خوش.
    خنک کردن که تخصص خودمه
    سه تا هیت پایپ شش میلی(طراحی خودم ;دی) + یه هیت سینک 5*5 و یک فن یک سانتی 5*5
    I AM ADRENALINE

14. 3 کاربر از پست مفید TERRORIST سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

خنک کردن که تخصص خودمه
    سه تا هیت پایپ شش میلی(طراحی خودم ;دی) + یه هیت سینک 5*5 و یک فن یک سانتی 5*5
    میشه ولی کمه. تجربه خود من میگه یه هیت سینگ آلومنیومی و یه کاسه آب معجزه می کنه. شما که به آب دسترسی داری باید برای خنک کردن طرف گرم استفاده کنی دیگهککنننننننننننککک

16. 3 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    2,318
    قدرت امتیاز دهی
    18679
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط عرفان سلیم زاده نمایش پست ها
    میشه ولی کمه. تجربه خود من میگه یه هیت سینگ آلومنیومی و یه کاسه آب معجزه می کنه. شما که به آب دسترسی داری باید برای خنک کردن طرف گرم استفاده کنی دیگهککنننننننننننککک
    استفاده از مایعات البته کارایی بالاتری داره اما این وسط راحتی استفاده توسط کاربر ملاک ما هست
    بنده با این روش ریز پردازنده با die size 10*10mm با توان مصرفی 140w خنک کردم، خنک کردن یه نیمه هادی با توان 80w و با die size 40*40mm که دیگه هیچی نیست
    I AM ADRENALINE

18. 2 کاربر از پست مفید TERRORIST سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

استفاده از مایعات البته کارایی بالاتری داره اما این وسط راحتی استفاده توسط کاربر ملاک ما هست
    بنده با این روش ریز پردازنده با die size 10*10mm با توان مصرفی 140w خنک کردم، خنک کردن یه نیمه هادی با توان 80w و با die size 40*40mm که دیگه هیچی نیست
    سلام ممنون از اینکه اطلاعات و ابتکاراتتو در اختیار میزاری.اگه تمایل داری روی مطلبت حساب باز کن و یه تاپیک براش بزن تا زیاد روی این مسائل توی این تاپیک متمرکز نشیم

صدای هواپیما برای خانه های مسکونی نزدیک فرودگاه ها و صدای قطار برای خانه های مسکونی نزدیک راه آهن ها واقعا آزاردهنده است

سیستمی هست که وقتی با موبایلمون از جایی عکس میگیریم یک فایل هم به عکس ضمیمه کنه حاوی ادرس مکان جغرافیایی عکس باشه؟یا بشه توسط اون فایل مکانی که عکس گرفتیم رو روی gps موبایل بهمون نشون بده

یه وقتایی از یه جاهایی عکس میگیری میخوای به یکی مسیر رو نشون بدی که چجوری بره و ازونجا بازدید کنه....

20. 3 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

صفحه 9 از 39 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع