دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 51

موضوع: نیاز به همکار در تالار نخبگان جوان ایرانی

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

پیش فرض پاسخ : نیاز به همکار در تالار نخبگان جوان ایرانی

نقل قول نوشته اصلی توسط بلدرچین نمایش پست ها
    وظایف شما در قبال دوستانی که میان چیه؟ دوست دارم بیام اما میترسم مشکلاتی که دوستان عزیز در تالار ادبیات ایجاد کردن رو اینجاهم داشته باشم و افسردگی و مشکلات روحی برام پیش بیاد. چقدر قول میدید به بچه ها ضربه نخوره؟سوالی کردن جواب بدید اذیت نشن؟ شخصا دوست دارم بیام شرایطی رو که گفتی هم دارم دوست دارم کنجکاوم اما میترسم بازم ضربه بخورم و به عقب پرت شم.
    ببینید تالار من یکی از بهترین تالار های این سایت به لحاظ نظم و امنیته چون اولا مدیرش منم شخصا فردی بسیار حساس بر امور تالارم هستم و دوما تالار من آزادی های بیشتری داره چون افراد در تالار من خود مسئول نوشته های خود هستند و اگر مشکلی پیش بیاد شخصا میام و سوئ تفاهم ها رو تا حد امکان بر طرف می کنم. نمونه اش در تاپیک "مخترعان برای دفاع از وطن چکاری می کنین" رو می تونید برید ببینید. شما از چه چیزی اذیت شدید؟ من میتونم سرویسی رو قرار بدم تا تنها نخبگان به این تالار اجازه وارد شدن داشته باشن اما هدف شما از گذاشتن تاپیک در این تالار افشا حقایقی هست که می بینید و دیگران نمی بینند. چرا باید از یاد دادن خجالت بکشید؟ من گفتم تاپیک های مهم به کنفرانس های داخلی ارسال خواهد شد چون میدونم خیلی ها نمی تونن مطالب جدیدی که از وجود یک فرد می جوشه رو درک کنند به همین دلیل طرف حساب شما بهتره که اساتید،دانشجویان و محققین و صاحب نظران باشند تا مردم عادی. من قول میدم که کسی ضربه نخوره. چه از طرف مردم و چه از طرف دولت و غیره.

2. 3 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    4,930
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط بلدرچین نمایش پست ها
    وظایف شما در قبال دوستانی که میان چیه؟ دوست دارم بیام اما میترسم مشکلاتی که دوستان عزیز در تالار ادبیات ایجاد کردن رو اینجاهم داشته باشم و افسردگی و مشکلات روحی برام پیش بیاد. چقدر قول میدید به بچه ها ضربه نخوره؟سوالی کردن جواب بدید اذیت نشن؟ شخصا دوست دارم بیام شرایطی رو که گفتی هم دارم دوست دارم کنجکاوم اما میترسم بازم ضربه بخورم و به عقب پرت شم.
    ببینید تالار من یکی از بهترین تالار های این سایت به لحاظ نظم و امنیته چون اولا مدیرش منم شخصا فردی بسیار حساس بر امور تالارم هستم و دوما تالار من آزادی های بیشتری داره چون افراد در تالار من خود مسئول نوشته های خود هستند و اگر مشکلی پیش بیاد شخصا میام و سوئ تفاهم ها رو تا حد امکان بر طرف می کنم. نمونه اش در تاپیک "مخترعان برای دفاع از وطن چکاری می کنین" رو می تونید برید ببینید. شما از چه چیزی اذیت شدید؟ من میتونم سرویسی رو قرار بدم تا تنها نخبگان به این تالار اجازه وارد شدن داشته باشن اما هدف شما از گذاشتن تاپیک در این تالار افشا حقایقی هست که می بینید و دیگران نمی بینند. چرا باید از یاد دادن خجالت بکشید؟ من گفتم تاپیک های مهم به کنفرانس های داخلی ارسال خواهد شد چون میدونم خیلی ها نمی تونن مطالب جدیدی که از وجود یک فرد می جوشه رو درک کنند به همین دلیل طرف حساب شما بهتره که اساتید،دانشجویان و محققین و صاحب نظران باشند تا مردم عادی. من قول میدم که کسی ضربه نخوره. چه از طرف مردم و چه از طرف دولت و غیره.

4. 4 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    78
    دریافت تشکر: 311
    قدرت امتیاز دهی
    965
    Array
    mehdikhanmohamadi's: آسوده خاطر

ما ام در حد توانمون در خدمتیم...امری هست بفرمایید بر دبده منت متقبل میشم

6. 2 کاربر از پست مفید mehdikhanmohamadi سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارشد ژنتیک ،کارشناسی میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    25,976
    دریافت تشکر: 13,088
    قدرت امتیاز دهی
    24668
    Array
    سونای's: جدید81

منم میخوام باشم!!!! فقط داداش عرفان به نظرتون روزی چقد وقت میگیره؟؟
    چون متاسفانه متاسفانه متاسفانه من ارشد دارم!!!! و به امید خدا از حدود ماه دیگه یه زمان مشخصی رو میتونم به غیر درسای کنکور اختصاص بدم !!

یسری کارایی هم توو زمینه استروبیولوژی ، تاریخ علم پزشکی , تاریخ علم نجوم و ریاضیات ، مقاله های زیستی دارم البته!!! بجز اون تاریخ ها بقیه همشون نصفه نیمه هست!!!!!
    تاریخ علم مقاله بین المللی هم داشتیم که توی کنفرانس بین المللی انتخاب شده بود اما موقع رفتن قیمت دلار اونطور یه دفعه رفت بالا که انصراف دادیم و موند رو دستمون! ( با مدارک و مستندات)
    خلاصه کار نصفه نیمه دارم!
    شما اگه لطف کنین بگین که چقدر باید وقت صرف کرد من بهتر میتونم تصمیم بگیرم که بیام یا بزارم بعد این کنکور!!!!!! چون میترسم از عهدش بر نیام!
    ممنون

ستاره ها نهفتم در اسمان ابري
    دلم گرفته اي دوست، هواي گريه با من

8. 3 کاربر از پست مفید سونای سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    324
    دریافت تشکر: 911
    قدرت امتیاز دهی
    990
    Array

من هستم اقای سلیم زاده رو من حساب کنید
    اگر تنها ترین تنهایان هم شوم بازم هم خدایی هست.

10. 2 کاربر از پست مفید .مخفی. سپاس کرده اند .

همكار تالار باغبانى
    رشته تحصیلی
    مهندسی طراحی فضای سبز
    ارسال تشکر
    13,309
    دریافت تشکر: 5,462
    قدرت امتیاز دهی
    4851
    Array
    زهرا قربانی's: جدید157

منم هستم
    البته اگه راهم بدین
    آخرین برگ سفرنامه باران اینست
    که زمین چرکین است

12. کاربرانی که از پست مفید زهرا قربانی سپاس کرده اند.

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    4,930
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array

عزیزان من همکار بودن برای سر و سامان دادن به تاپیک های این مجموعه است شما میتونید آثار خودتون رو از همین حالا بزارید و کارتون رو شروع کنین. هنوز تاپیکی گذاشته نشده که بخوایم سر و سامانی بهش بدیم.ممنونم که اعلام آمادگی کردید اما برای همکار شدن خیلی زوده هنوز تاپیک هایی که قراره سر و سامان داده بشن به وجود نیومدن

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    4,930
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط سونای نمایش پست ها
    منم میخوام باشم!!!! فقط داداش عرفان به نظرتون روزی چقد وقت میگیره؟؟ چون متاسفانه متاسفانه متاسفانه من ارشد دارم!!!! و به امید خدا از حدود ماه دیگه یه زمان مشخصی رو میتونم به غیر درسای کنکور اختصاص بدم !! یسری کارایی هم توو زمینه استروبیولوژی ، تاریخ علم پزشکی , تاریخ علم نجوم و ریاضیات ، مقاله های زیستی دارم البته!!! بجز اون تاریخ ها بقیه همشون نصفه نیمه هست!!!!! تاریخ علم مقاله بین المللی هم داشتیم که توی کنفرانس بین المللی انتخاب شده بود اما موقع رفتن قیمت دلار اونطور یه دفعه رفت بالا که انصراف دادیم و موند رو دستمون! ( با مدارک و مستندات) خلاصه کار نصفه نیمه دارم! شما اگه لطف کنین بگین که چقدر باید وقت صرف کرد من بهتر میتونم تصمیم بگیرم که بیام یا بزارم بعد این کنکور!!!!!! چون میترسم از عهدش بر نیام! ممنون
    درود عزیزم شما اگه فقط میخوای آثار خودت رو منتقل کنی میتونی از همین حالا شروع کنی. اگر هم میخواید همکار بخش اختراعات و نو آوری بشین تا من درخواست شو بدم.

15. کاربرانی که از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 40
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

من هم در زمینه فیزیک

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 40
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سوال : اعلام امادگی کافیه یعنی شما انجمن تشکیل میدید و به ما خبر میدید ما باید کار خاصی انجام بدیم

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع