دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: یک طرح پیشنهادی سازنده لطفا مشارکت فرمایید

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

smilee1 یک طرح پیشنهادی سازنده لطفا مشارکت فرمایید

سلام بر دوستان عزیز با سپاس از شما که لحظاتی رو صرف مطالعه این مطلب می کنید من یک طرحی به نظرم رسیده در خصوص دعوت از کار بران در موضوعات که تا حدی فکر می کنم عملی باشه که براتون توضیح میدم در این طرح با توجه به اینکه تعداد ارسال های مکرر دعوت ها روزانه زیاد می شود و گاها ممکن است به گونه ای سلب آرامش برخی دوستان بشه لذا این طرح به شکلی میتونه از تعداد دعوت ها کم کنه و در عین حال مفید تر باشه وچه بسا دوستانی که جهت جلوگیری از سلب آسایش برای دیگران از دعوت به موضوعات انصراف میدن در حالی که خودم به کرات بصورت اتفاقی با مطلبی مواجه شدم و افسوس خوردم که کاش میتونستم در جریان برخی موضوعات باارزش قرار بگیرم ما میتونیم همینطور که در نمونه های ارسالی در انتهای این تاپیک مشخصه مطالب مهم قابل دعوت رو در پایان هر روز که مجموعه ای از آدرس لینک ها ست برای کلیه دوستان ارسال کنیم که مزیت آن این است که هر کس در طول روز تاپیک ها را به هر تعداد ایجاد میکنه و در پایان روز با گلچین آنچه که تمایل داره کاربران را به موضوعات دعوت کنه با کپی در یک تاپیک قرار داده و در یک نوبت ارسال میکنه
    از فواید این طرح برای در یافت کنندگان این است که از هر کاربر که تمایل به دعوت سایرین داره در طول یک روز آرشیو کاملی که هم در جریان تمام موضوعات قرار میگیرد و هم به صورت اختیاری موضوعات مورد علاقه را کلیک کرده و در آن مشارکت میکنهالبته دوستان این صرفا یک طرح پیشنهادی برای بهره وری بهینه از موضوعات ارسالی دوستانه و میتوان بصورت آزمایشی انجام داد تا زمانیکه مدیران محترم و دست اندرکاران روش دیگری را پیشنهاد بدن یا پیشنهادات شما دوستان که ممکنه بهتر از این طرح جواب بده لطفا نظرات سازنده خود را در ایجاد یک روش مناسب در همین زمینه مرقوم و در صورت هر نوع ایراد و اشکال ممنون میشم اون رو بیان کنید تا با یک تصمیم گروهی میانبر ایده الی برای این مطلب پیدا کنیم

لحظات زیبای بهاری تون پر شکوفه باد

http://www.njavan.com/forum/showthre...ا-انرژی

http://www.njavan.com/forum/showthre...ساز-ملت

http://www.njavan.com/forum/showthread.php?165985-استخدام-کارمند-کارشناس-کارشناس-تکن�-�ین-بیهوشی-و-اتاق-عمل-در-بیمارستانی-در-غرب-تهران

بیصبرانه منتظر نظرات سازنده تون هستم
    ویرایش توسط Almas Parsi : 16th April 2013 در ساعت 04:50 PM

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

پیش فرض پاسخ : یک طرح پیشنهادی سازنده لطفا مشارکت فرمایید

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

پیشنهاد بسیار عالی ای است. عزیزانی که تاپیک زیاد ارسال میکنن میتونن لینک تاپیکهاشون رو در یک صفحه ارائه بدن و دیگران رو فقط به یه موضوع که عبارت است از لینک تاپیکاشون دعوت کنن. اینجوری خیلی خوب میشه. پیشنهادتون عالیست

الهی؛ تشنگی ام را در کسب علم و عملم را در آنچه رضایت توست قرار بده.
    آمین

3. 13 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

پیشنهاد خوبیه
    فقط به همکاری و تایید مدیران هم نیاز داره

5. 10 کاربر از پست مفید m.g.s.t.r سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر
    ارسال تشکر
    2,372
    دریافت تشکر: 209
    قدرت امتیاز دهی
    163
    Array
    david77's: جدید8

منم موافقم.

7. 6 کاربر از پست مفید david77 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ...
    ارسال تشکر
    2,673
    دریافت تشکر: 294
    قدرت امتیاز دهی
    193
    Array

بسیار عالی.ممنون

9. 6 کاربر از پست مفید علی محمد همتی سپاس کرده اند .

همکار تالار شیمی عمومی
    ارسال تشکر
    6,615
    دریافت تشکر: 4,285
    قدرت امتیاز دهی
    16985
    Array

طرح خوبیه منم با اجازه یه طرح در همین زمینه میدم
    یه تاپیک بزنیم با عنوان ارسال های روز
    هر روز لینک مطالب جدید رو با تاریخ اون روز بذاریم اونجا
    که هر کس وارد سایت شد اول بیاد این تاپیک ولینک ارسال های هر روز رو ببینه
    سعی کن تنها کسی را که در تنهایی ات راه می دهی خدا باشد؛
    و سعی کن تنهایی ات آنقدر بزرگ باشد که خدا در آن جای گیرد ...

11. 8 کاربر از پست مفید یاسمین5454 سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط m.g.s.t.r نمایش پست ها
    پیشنهاد خوبیه
    فقط به همکاری و تایید مدیران هم نیاز داره
    ممنون دوست عزیز از نظر تون و تایید
    فرمایش شما کاملا متینه ما در پایان بایستی یک مرور کلی برای تمامی نظرات و پیشنهادات عزیزان داشته باشیم که صد البته در نهایت با نظارت مدیران و دست اندرکاران و در راس همه جناب ادمین عزیز که با توجه به کل نظرات انشاالله ایشون هم لطف میکنند و نظر و تصمیم نهایی شون رو با توجه به اکثریت نظرات و امکانات و شرایط سیستم (سرور) اعلام می کنند که تنها بعد از تایید ایشون ما اقدام به ایجاد تاپیک میکنیم و فعلا این طرح برای یک رای گیری و نظرسنجی عمومی مطرح شده ممنونم از توجه شما

13. 7 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط یاسمین5454 نمایش پست ها
    طرح خوبیه منم با اجازه یه طرح در همین زمینه میدم
    یه تاپیک بزنیم با عنوان ارسال های روز
    هر روز لینک مطالب جدید رو با تاریخ اون روز بذاریم اونجا
    که هر کس وارد سایت شد اول بیاد این تاپیک ولینک ارسال های هر روز رو ببینه
    ممنون دوست عزیز من هم باهاتون موافقم
    در ضمن برای طرح تون یک پیشنهاد تکمیلی دارم و اون هم اینه که ما از مدیران محترم بپرسیم آیا امکان ایجاد کادری در صفحه اصلی برای مطالب برگزیده و تاپ و همچنین مطالب پر بیننده در یک روز میتونند ایجاد کنند چون مزیت این حالت توجه مراجعین به مطالب داغ علمی روز که اونها رو وسوسه میکنه تا عضو بشن تا از مطالب استفاده کنند و حسن دیگه اش اینه که مخاطبین خاص بعنوان مثال علمی تشویق می شن برای عضویت که قطعا هدف اصلی یک سایت مفید علمی جذب علاقمندان موضوعات علمی هستش البته باید اضافه کنم که تشخیص و تایید موضوعات مهم برای جذب هر چه بهتر مخاطب بایستی بسیار محتاطانه و کاملا مدیریت بشه یعنی عده ای از افراد ذیصلاح در تشخیص علمی بودن و ارزشمندی مطالب نظر مهندسی بدهند یعنی بایستی کمیته ای برای این منظور تشکیل بشه و ما از استعدادهای برتر سایت که تعدادشون هم کم نیست تقاضاداریم آستین ها شون رو بالا بزنند و نظرات خودشون رو در اختیار همه قرار بدن و با یک رای گیری عمومی این کمیته که من فکر میکنم خیلی نیازه تشکیل بشه(البته با اجازه پیشکسوتان سایت و در راس همه جناب ادمین عزیز )

15. 9 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array

با سلامی دوباره
    من پیشنهاد دیگه ای هم دارم که بایستی نقاط قوت و ضعفش مورد بررسی همگانی قرار بگیره
    با توجه به اینکه مطالب گستردگی زیادی داره و نیاز های فردی همه هم یکسان نیست مثلا ممکنه عده ای به صورت روتین و روزانه مطالب خاصی را دنبال کنند و برایشان مهم است من فکر میکنم اگر با توجه به شرایط سایت از لحاظ امکان ایجاد شرایطی به صورتی که سایت مجهز به بخشی شود که کاربران بتوانند بصورت اشتراک در آن قسمت لینک کاربری شان را ثبت کنند یعنی با تقاضای نوعی اشتراک در زمینه های موضوعی مختلف با توجه به نیاز و علاقه مندی برخی از مطالب برایشان قابل ارسال و دریافت باشد و اگر احیانا از اشتراک آن منصرف شدند این کار امکان پذیر باشد که با یک تقاضا به مسئولین مربوطه اشتراک ایجاد و یا حذف شود .
    برای مثال من مواردی را عنوان میکنم البته پیش از هر چیز از نازنینانی که اسامی آنها در مثال عنوان شده پوزش میخوام

و
    البته لازم به توضیح است که امکان ایجاد چنین سرویسی فقط و فقط بایستی بوسیله سیستم و با نظارت ایشان صورت بگیره
    و از ویژگی های این طرح برای ارسال مطالب و موضوعات مشخص به افراد مشخص که متقاضی آن هستند کار مفیدیست (حق به حق دار می رسه) و اما چه فایده ای برای دعوت کنندگان داره اینه که کاربران به راحتی با شناسایی مسیر صحیح دعوت ها مطالب را ارسال می کنند یعنی با مراجعه به این لیست ها و انتخاب کاربران متقاضی اشتراک در آن موضوع با خیال آسوده دعوت انجام می شود و همچنین نیازی نیست موضوعات برای عموم یکسان ارسال شود از هر سو که به فواید کاربران تحویل گیرنده مطلب و هم کاربران تحویل دهنده نگاه کنیم باعث سهولت در ارسالها و دریافتها خواهد بود و از همه مهمتر هر فرد داوطلبانه درخواست اشتراک موضوعات رو به مسو لین میده و جای هیچ اعتراضی نمی مونه و در صورت عدم نیاز به اشتراک هیچ دعوتی براش صورت نمی گیره و به این روش احتمالا از ترافیک غیر ضروری ارسالات که باعث ایجاد حجم سنگین بر روی سرور میشود جلوگیری می کنه
    مثال
    اسامی کاربران متقاضی موضوعات علمی :

فاطمه غفارپور, فرهاداقبالی, فری جون
    , فریاس, فرشته شیری, ملاصدرا, مملو, مهندس یاور, مهتاب شیرزادی,مدیر هیات تحریریه, مدیر کل انجمن ها, مدیر گروه مترجمین, مدیر گروه صفحه آرایی, مدیر بخش پزشکی, مدیر بخش سایر
    اسامی متقاضیان همه موضوعات:

فاطمه غفارپور, فرهاداقبالی, فری جون
    , فریاس, فرشته شیری, ملاصدرا, مملو, مهندس یاور, مهتاب , -90, yasaman hedayati, yasharj, yashar_ni, yazdizadeh, yosefrostamy, zahra .at, zahragoli, zahrahabibi, zarefit, zaza72, zinat 2012, zoh_reh, zolfa, ^*زهرا*^, آفتابه, آن شرلی, آناهيتاع, آپو, Invisible, اh.s, امید عباسی, امیدی م, امیر ممممم, امیرها, امیرحسن رضائیان, اورتات, ایلین1366, ایده پرداز, ایزدی م, اکبرر, ابوذر دوکوهه, ادياني, ارگان, بهناز پاک, بهارنازنین, بی جنبه, بی خیال

اسامی متقاضیان موضوعات فرصت های شغلی :

وحید99, ياكريم11
    , یاران خراسانی, یاس آبی, یاسمین5454, یاشما, ژن, ژیلا دلشکسته, کیمیا ح, کافه, پورفسور گندمکار, پژمان س, پانجلیکا, پرستوجان, v.m 2020, vahid016, vahid5835, vahid_2126, vahmad_ta, vahrali, vgrxxx, Victor007, yaghoob7.eslahati, yalda12, yanaweb44, 2012, zoh_reh, zolfa

اسامی متقاضیان ......وغیره :

پرستوجان
    , v.m 2020, vahid016, vahid5835, vahid_2126, vahmad_ta, vahrali, vgrxxx, Victor007, yaghoob7.eslahati, yalda12, yanaweb44, yas-90, yasaman hedayati, yasharj, yash
    در پایان امید وارم تونسته باشم منظورم رو برسونم
    ویرایش توسط Almas Parsi : 16th April 2013 در ساعت 08:41 PM

17. 8 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

سلام روش شما مناسبه ولی من فکر می کنم ما هم باید "طرح هدفمندی تاپیک ها" رو تو سایت راه انداری کنیم. مدیران ارشد به این موضوع توجه کنن ممنون.

19. 4 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)