دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 137

موضوع: صندلی داغ فروردین ماه با حضور خانم h1994

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    یار همراه
    رشته تحصیلی
    مهندسی برق-الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,930
    دریافت تشکر: 5,062
    قدرت امتیاز دهی
    7457
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ فروردین ماه با حضور خانم h1994

نقل قول نوشته اصلی توسط ریپورتر نمایش پست ها
    اول سلاااام. سلام اقا داداش بزرگوار بازم عیدتون مبارک. اگه اجازه بدین اول ازهمه دوستان تشکر کنم که این افتخارو به من دادین ممنونم

1 - اسمت ؟ سنت ؟ شکل ظاهریت؟

صفا هستم 18 سالو تقریبا 7 ماه!! خیلی بلند نیستم 163 164سانت لاغر نیستم!رنگ چشام قهوه ای تیره موهام روشنتر !!دیگه همین!

2 - چندتا خواهر برادر داری؟ یک خواهر 4 ساله، یک برادر دوم دبیرستانی

3 - از نشستن روی صندلی داغ چه حسی داری؟ والا یکم نگرانم میترسم موجبات دلخوری دوستان کاندید فراهم بشه اخه اصلا نفهمیدم چرا یهو به من این افتخارو دادن و من نشستم!!

4 - نمیسوزی؟ الان که نه!

5 - تا حالا عاشق شدی؟ فک نمیکنم اما میمیرم واسه خواهر برادرم و دوستی که به اندازه خواهرم دوسش دارم

6 - خواهر برادر داری؟ اگه داری کدومشو دوس داری ؟ بله یک خواهر ویک برادر دوتاشون داداشم نفسمه خواهرم امید زندگیم

7 - شیرین ترین و تلخ ترین اتفاق زندگیت چی بوده؟ خیلی منحصر به فرد نیست...اما شیرین ترینش تولد خواهر و برادرم(اینو کم یادمه اما یادمه!)و تلخ ترین هم از دست دادن پدر بزرگام و یکی از دوستانم در دوره ابتدایی

8 - هیجان رو دوس داری یا آرامش ؟ ارامش توام با هیجان. یه ارامش برای اصل زندگیم برای پایه های زندگیم اما هیجانم دوست دارم برای بقیش کلا ادم ارومی نیستم!

9 - چرا راننده ها زیر بارون دلشون فقط برای زنها می سوزه؟
    چون هیچ مردی زیر بارون نمیمونه!!!یا ماشین داره یا یه جوری گیر میاره!

10 - چرا استادها به دخترها بهتر نمره میدن؟شاید چون مشخصه درس خون ترن!!اما فکر نمی کنم زیاد فرق داشته باشه!!کلا نمره نمیدن!!

11 - چرا به هرکی مسن تره بیشتر اعتماد می کنن؟ نسل های گذشته قابل اعتماد ترن!

12 - چرا روز پدر همه لباس زیر کادو می خرند؟ والا خبر ندارم!!ما که جوراب میخریم!! بعضی وقتا هم شام میریم بیرون به حساب خود پدر!!

13 - چرا مراسم ختم ساعت ۴ بعد از ظهر تشکیل میشه؟ نمیدونم!

14 - چرا زنها نمیتونن ماشین پارک کنن؟ نذارین بگم فاطمه بیاد!!این سوالا ماله اونه!!
    دست فرمونه خانوما درسته در کل به اندازه اقایون خوب نیست اما همشون هم بد نمیرونن بیشتر کسایی هم که بد میرونن از سر احتیاط زیاده

15 - چرا با پیتزا دوغ نمیخورن؟
    واییییییی!!!خوش مزه نمیشه!!اما من خوردم!!ابا هم با پیتزا میخورم کلا تو کار این چیزام!!ولی پیشنهاد میکنم نخورین!

ممنونم از حضورتون

ا
    ویرایش توسط چکامه91 : 26th March 2013 در ساعت 09:48 PM

و همه ی ما خاطره ایم.....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع