دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: ناکامی یک احساس است

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    حسابداری
    ارسال تشکر
    49
    دریافت تشکر: 45
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : ناکامی یک احساس است

من میگم باید دید چه تیپ شخصیتی و با چه اعتماد به نفسی بجای این اقایون هستن

2. 3 کاربر از پست مفید باقوت سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    عمران
    ارسال تشکر
    4,959
    دریافت تشکر: 746
    قدرت امتیاز دهی
    32
    Array
    sebtoshshaikh's: لبخند

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله. نمایش پست ها
    دوست عزیز این مطلب رو نمیشه بیشتر از این خلاصه نوشت بعضی از رفقا حوصله ندارن نمیشه کاری کرد.ما برا یادگیری حوصله نداریم برا همین دنبال کپی کردن و اومدن و فقط کلیک کردن هستیم. به هر حال ممنون که میایین. این نوشته رو اونایی که دنبال مدیریت هستند با کمال لذت میخونن. این مطلب داستان نیست چند نقطه مهم داره که با مثال فهمیده میشه.
    من از همتون ممنونم که لطف دارین. من ساعتها دنبال مطالب حساس و مفیدی هستم که همه بتونن استفاده کنن خدا میدونه که شده فقط نیم ساعت شب خوابیده ام. البته وب گردی نمیکنم و از جای دیگه کپی نمیکنم. کتاب مطالعه میکنم و می اندیشم و بعد واو به واوش رو تایپ می کنم و پاک میکنم تا یک مطلبی رو رو سایت می گذارم
    بالاخره ممنون از همه ی رفقا. لطف دارن و همشون عزیزن

- - - به روز رسانی شده - - -

دوست عزیز این مطلب رو نمیشه بیشتر از این خلاصه نوشت بعضی از رفقا حوصله ندارن نمیشه کاری کرد.ما برا یادگیری حوصله نداریم برا همین دنبال کپی کردن و اومدن و فقط کلیک کردن هستیم. به هر حال ممنون که میایین. این نوشته رو اونایی که دنبال مدیریت هستند با کمال لذت میخونن. این مطلب داستان نیست چند نقطه مهم داره که با مثال فهمیده میشه.
    من از همتون ممنونم که لطف دارین. من ساعتها دنبال مطالب حساس و مفیدی هستم که همه بتونن استفاده کنن خدا میدونه که شده فقط نیم ساعت شب خوابیده ام. البته وب گردی نمیکنم و از جای دیگه کپی نمیکنم. کتاب مطالعه میکنم و می اندیشم و بعد واو به واوش رو تایپ می کنم و پاک میکنم تا یک مطلبی رو رو سایت می گذارم
    بالاخره ممنون از همه ی رفقا. لطف دارن و همشون عزیزن

با نام خدا

و با سلام و آرزوی سلامتی و موفقیت شما

خلاصه تر اگر نشود ؛ می تواند یکی یکی نوشته شود

اول مورد a بعد b بعد c

بعد نتیجه گیری

وفقتم

4. 4 کاربر از پست مفید sebtoshshaikh سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی معماری
    ارسال تشکر
    2,088
    دریافت تشکر: 1,485
    قدرت امتیاز دهی
    1206
    Array
    farzane*'s: جدید30

من در اصل داستان دچار مشکل شدم...
    این مریم خانوم آخه چرا همچین کاری کرده...؟؟!!!
    وقتی موند رو دست مامان و باباش و امثال همون آقای b هم دیگه نیومد خواستگاریش بهش میگم.....

من در اصل داستان دچار مشکل شدم...
    این مریم خانوم آخه چرا همچین کاری کرده...؟؟!!!
    وقتی موند رو دست مامان و باباش و امثال همون آقای b هم دیگه نیومد خواستگاریش بهش میگم.....

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق می زند !
    سطر اول همیشه این است : خدا همیشه با ماست . . .
    پس بخوانش با لبخند !!!

6. 3 کاربر از پست مفید farzane* سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط sebtoshshaikh نمایش پست ها
    با نام خدا

و با سلام و آرزوی سلامتی و موفقیت شما

خلاصه تر اگر نشود ؛ می تواند یکی یکی نوشته شود

اول مورد a بعد b بعد c

بعد نتیجه گیری

وفقتم
    سلام
    دوست عزیز حالتون انشاالله خوبه؟سه نوع رو نمیشه جدا کرد باید کنارهم با مثال قرار داد تا اولا احساساتشون و درثانی عکس العملشون که نتیجه ی احساساتشون است رو بهتر بیان کنه
    این مقاله میخواد بگه که سه نوع آدم داریم.نوع اول و دوم با ناراحتی عاطفی با مسائل برخورد میکنن و نوع سوم باعقل و منطق که تعدادشون واقعا خیلی کمه.مفهومش اینه که اگه جزو نوع اول یا دوم هستین سعی کنین به سمت نوع سوم حرکت کنین چون نوع اول و دوم علاوه برخود باعث آزار دیگران نیز می شوند به عنوان مثال نوع اول که میگن هیچ دختری نمیتونه به من نه بگه وقتی هم برخلاف میلش نه میشنوه به جماعت حمله میکنه مثال بارزش که در اجتماع ما مد شده بود اسید به روی دختران می پاشیدند یا نوع دوم که باعث اضطراب خانوادگیشون میشوند و خودشون منزوی میشوند.علاوه بر این این مقاله شیوه برخورد مدیر با کارکنانش رو میگه وبه مدیر میگه نوع کارمندت رو بشناس و از طرف دیگه به افرادجامعه یاکارکنان میگه به سمت نوع سوم حرکت کنین. بدون مثال این مفهوم رو نمیتونی برداشت کنی. دوست عزیز بعضی وقته فقط سی دقیقه میخوابم تا مطلبم براتون مفید باشه.و نظرات شما برامن مفید باشه پس این یه رابطه ی دو طرفه است.
    خدا خیرت بده واقعا ممنونم چون وقت میذارین. چیزی نمیتونه اینقد خوشحالم کنه چون نظر میدین.یامولاعلی(ع)

ویرایش توسط عبدالله91 : 28th January 2013 در ساعت 01:37 AM

8. 2 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

همکار تالار نرم افزارهای موبایل
    رشته تحصیلی
    برنامه نویسی
    ارسال تشکر
    2,484
    دریافت تشکر: 1,187
    قدرت امتیاز دهی
    90
    Array
    UniverCell's: خنده2

نقل قول نوشته اصلی توسط golbarg00 نمایش پست ها
    من اصلا حس خوندن ندارم عصبیم.یکی خلاصشوبم بگه.اما ممنون ببخشیدا.اعصاب ندارم
    فکر کنم شما با این اعصابتون حوصله خلاصه شو هم نداشته باشین.البته زیاد خودت رو ناراحت نکن ما هممون به این بی حوصلگی و بی اعصابی گرفتاریم.از بس که کپی میکنیم

10. 3 کاربر از پست مفید UniverCell سپاس کرده اند .

همکار تالار نرم افزارهای موبایل
    رشته تحصیلی
    برنامه نویسی
    ارسال تشکر
    2,484
    دریافت تشکر: 1,187
    قدرت امتیاز دهی
    90
    Array
    UniverCell's: خنده2

من اگه بودم مثل اقای a ناراحت میشدم .چون احساس میکردم بهم توهین شده.البته واقعا هم این یه نوع توهینه.

12. 3 کاربر از پست مفید UniverCell سپاس کرده اند .

همکار تالار نرم افزار
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر(نرم افزار)
    ارسال تشکر
    2,633
    دریافت تشکر: 7,045
    قدرت امتیاز دهی
    29978
    Array
    "golbarg"'s: جدید56

نقل قول نوشته اصلی توسط LOVE GOD نمایش پست ها
    فکر کنم شما با این اعصابتون حوصله خلاصه شو هم نداشته باشین.البته زیاد خودت رو ناراحت نکن ما هممون به این بی حوصلگی و بی اعصابی گرفتاریم.از بس که کپی میکنیم
    خوبه یکی مارو درک کردش.ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط LOVE GOD نمایش پست ها
    خوبه یکی مارو درک کردش.ممنون
    چرا جوجه ها جیک جیک میکنند؟؟؟

14. 4 کاربر از پست مفید "golbarg" سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    تجربی
    ارسال تشکر
    152
    دریافت تشکر: 58
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    yassamin's: جدید71

سلام متن بلندیه ولی به خوندنش می ارزه من این طور برداشت کردم که در هر صورت مردا یا خودشونو ویرونه میکنن با دختره و خانوادش .... ولی جالب نبود دختره اقای a سرکار بزاره ولی وقعا از کارت خوشم اومد وگرنه نصف شبی میگرفتم می خوابیدم...

16. 3 کاربر از پست مفید yassamin سپاس کرده اند .

همکار تالار سایر موضوعات
    رشته تحصیلی
    جغرافیا
    ارسال تشکر
    10,055
    دریافت تشکر: 1,555
    قدرت امتیاز دهی
    6633
    Array
    Dorna dordone's: جدید64

سلام دوستان

ممنونم آقا عبدلله عزیز بازم یه مطلب مفید و قابل بحث رو باز کردین

به نظر من ه مطلبتون خوب بود و آنچنان که دوستان میگن طولانی نبود.. اما خب اونم بستگی به شرایط داره و ایشالا سر فرصت بخونن همگی..ارزششو داره

خوب نظرات و احساسات متفاوته همونجوری که بیان کردین خودتون..
    عصبانیت آقای a بی مورد نیست و من حق میدم بهش اما نه به اون جایی برسه که آدم به فحش و ناسزا و اسید پاشیدن!!!! برسه!
    خب هر کسی شخصیتی داره و توهین به شخصیت یه انسان ار ناشایستیه و باعث ناراحتی طرف میشه و این زیاد غیر عادی نیست اما بازم میکم ناراحتی و اعصاب خوردیم تا حدی قابل قبوله.
    خب من اگر به جای آقای a بودم ناراحت میشدم اما خب نه به حدی که ناسزا بگم و علت رو جویا می شدم و از خانوم"مریم" میپرسیدم علت کارشو.. تا اونجایی که خیالم حداقل از بابت شخصیت درونی خودم راحت باشه"البته اگر فقط یه خاستگاری ساده بوده باشه و بحث علاقه ی شدید مطرح نباشه بعد از جویا شدن علت قضیه رو فیصله میدادم و سعی میکردم از این به بعد بیشتر رو شناخت آدما کار کنم، اما اگر بحث علاقه ی شدید مطرح باشه و مشکل خانواده ی مریم باشن مسئله رو پیگیر میشدم و مشکل رو از سر راه بر میداشتم تا جایی که میشد، اما اگر مشکل طرفم بود و واسه مسائل دیگه من و سر کار گذاشته بود اونوقت فرق میکرد و میشد همون مورد اول"

آقای b یه شخصیت ضعیف و شکنندس و من واقعا نمیدونم خودمو چه جوری به جای اون بذارم؟ اما اگر به جای آقای b بودم حتما اول روی شخصیت خودم کار میکردم و بعد اقدام به کاری می کردم چون شخصیت ضعیف در هر حالتی شکست میخوره جون به خودش اطمینان نداره..

اما در مورد آقای c : خب بنده به شخصه نمی تونم نسبت به هیچ موردی تو زندگی بی تفاوت باشم و ساده ازش بگذرم! اگر موارد اول رو که گفتم و پیگیری می کردم و به نتایجی که گفتم میر سیدم به این درجه ه آقای c هستن میرسیدم و بی خیال موضوع می شدم و میرفتم واسه یه تصمیم جدید..

البته نظرات بسته به شخصیت آدم داره بازم این نکته نباید فراموش بشه

ببخشید دیگه آقا عبدلله عزیز یه خورده طولانی شد برم تا صدای بچه ها در نیومده از طولانی بودن مطلب

سلام دوستان

ممنونم آقا عبدلله عزیز بازم یه مطلب مفید و قابل بحث رو باز کردین

به نظر من ه مطلبتون خوب بود و آنچنان که دوستان میگن طولانی نبود.. اما خب اونم بستگی به شرایط داره و ایشالا سر فرصت بخونن همگی..ارزششو داره

خوب نظرات و احساسات متفاوته همونجوری که بیان کردین خودتون..
    عصبانیت آقای a بی مورد نیست و من حق میدم بهش اما نه به اون جایی برسه که آدم به فحش و ناسزا و اسید پاشیدن!!!! برسه!
    خب هر کسی شخصیتی داره و توهین به شخصیت یه انسان ار ناشایستیه و باعث ناراحتی طرف میشه و این زیاد غیر عادی نیست اما بازم میکم ناراحتی و اعصاب خوردیم تا حدی قابل قبوله.
    خب من اگر به جای آقای a بودم ناراحت میشدم اما خب نه به حدی که ناسزا بگم و علت رو جویا می شدم و از خانوم"مریم" میپرسیدم علت کارشو.. تا اونجایی که خیالم حداقل از بابت شخصیت درونی خودم راحت باشه"البته اگر فقط یه خاستگاری ساده بوده باشه و بحث علاقه ی شدید مطرح نباشه بعد از جویا شدن علت قضیه رو فیصله میدادم و سعی میکردم از این به بعد بیشتر رو شناخت آدما کار کنم، اما اگر بحث علاقه ی شدید مطرح باشه و مشکل خانواده ی مریم باشن مسئله رو پیگیر میشدم و مشکل رو از سر راه بر میداشتم تا جایی که میشد، اما اگر مشکل طرفم بود و واسه مسائل دیگه من و سر کار گذاشته بود اونوقت فرق میکرد و میشد همون مورد اول"

آقای b یه شخصیت ضعیف و شکنندس و من واقعا نمیدونم خودمو چه جوری به جای اون بذارم؟ اما اگر به جای آقای b بودم حتما اول روی شخصیت خودم کار میکردم و بعد اقدام به کاری می کردم چون شخصیت ضعیف در هر حالتی شکست میخوره جون به خودش اطمینان نداره..

اما در مورد آقای c : خب بنده به شخصه نمی تونم نسبت به هیچ موردی تو زندگی بی تفاوت باشم و ساده ازش بگذرم! اگر موارد اول رو که گفتم و پیگیری می کردم و به نتایجی که گفتم میر سیدم به این درجه ه آقای c هستن میرسیدم و بی خیال موضوع می شدم و میرفتم واسه یه تصمیم جدید..

البته نظرات بسته به شخصیت آدم داره بازم این نکته نباید فراموش بشه

ببخشید دیگه آقا عبدلله عزیز یه خورده طولانی شد برم تا صدای بچه ها در نیومده از طولانی بودن مطلب

18. 2 کاربر از پست مفید Dorna dordone سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی معماری
    ارسال تشکر
    121
    دریافت تشکر: 170
    قدرت امتیاز دهی
    27
    Array
    ma_ho's: جدید4

دوست عزیز
    کمی خلاصه ترلطفا

دوست عزیز
    کمی خلاصه ترلطفا
    از بهشت رانده شدیم تا مبادا روزی خدا بگوید :
    افسوس روزگاری اینجا بهشت بود

20. 2 کاربر از پست مفید ma_ho سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)