دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: نامه ی یک زن ایرانی به مرد هم وطنش...

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    سیالات
    ارسال تشکر
    154
    دریافت تشکر: 408
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

پیش فرض پاسخ : نامه ی یک زن ایرانی به مرد هم وطنش...

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_01 نمایش پست ها

دختر ناز و پسر نیاز!!!
    خلاف این رفتار بشه، خلاف فطرت رفتار شده!!!
    کی گفته پسر همش نیازه؟! همین حرفا رواج پیدا کرده که بعضی دخترا توهم برشون داشته که پسرا رو میشه تو نیاز نگه داشت تا ازشون استفاده کنن!! این حرفا هم به پسر توهینه هم باعث میشه بعضی دخترا باخودشون مثل کالا رفتار کنن که ارزشش به اندازه نیازیه که توی پسرها میتونه بوجود بیاره!!!
    از این مریض تر فکر ندیدم بخدا
    Valuable Information for Engineers

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    دندانپزشکی
    ارسال تشکر
    18
    دریافت تشکر: 121
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Akhsham نمایش پست ها
    کی گفته پسر همش نیازه؟! همین حرفا رواج پیدا کرده که بعضی دخترا توهم برشون داشته که پسرا رو میشه تو نیاز نگه داشت تا ازشون استفاده کنن!! این حرفا هم به پسر توهینه هم باعث میشه بعضی دخترا باخودشون مثل کالا رفتار کنن که ارزشش به اندازه نیازیه که توی پسرها میتونه بوجود بیاره!!!
    از این مریض تر فکر ندیدم بخدا
    اشتباه برداشت کردی!! این نیاز اون نیازی که فکر می کنی نیست!!!
    نیاز به معنی طالب و ناز به معنی مطلوب!! یکم سخت شد، نه؟!
    تا حالا دیدی مردی عشوه کنه!! اصلاً جوهره مردونگی این اجازه رو میده!!؟تا حالا دیدی پرنده ماده بره خونه بسازه بعد از پرنده نر بخواد که بیاد خونه رو ببینه؟!!
    عرض بنده نیست که مرد طالب و زن مطلوب!! تو کتابای دینی خودمون نوشتن!!!
    اگه بعضی از دخترا با خودشون مثل کالا رفتار میکنن که من بعید می دونم، به خاطر اینه که ما مثل کالا به اونا نگاه می کنیم!!!
    این حرف توهین به پسر نیست، احترام به روحیات درونی هستش که ما با اون بزرگ شدیم. حالا یه عده از این ویژگی و خلقیات سو استفاده می کنن یه چیز دیگست...
    بحث بیشترش تو کتاب شهید مطهری هستش، خواستی یه سری بهش بزن

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    سیالات
    ارسال تشکر
    154
    دریافت تشکر: 408
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_01 نمایش پست ها
    اشتباه برداشت کردی!! این نیاز اون نیازی که فکر می کنی نیست!!!
    نیاز به معنی طالب و ناز به معنی مطلوب!! یکم سخت شد، نه؟!
    تا حالا دیدی مردی عشوه کنه!! اصلاً جوهره مردونگی این اجازه رو میده!!؟تا حالا دیدی پرنده ماده بره خونه بسازه بعد از پرنده نر بخواد که بیاد خونه رو ببینه؟!!
    عرض بنده نیست که مرد طالب و زن مطلوب!! تو کتابای دینی خودمون نوشتن!!!
    اگه بعضی از دخترا با خودشون مثل کالا رفتار میکنن که من بعید می دونم، به خاطر اینه که ما مثل کالا به اونا نگاه می کنیم!!!
    این حرف توهین به پسر نیست، احترام به روحیات درونی هستش که ما با اون بزرگ شدیم. حالا یه عده از این ویژگی و خلقیات سو استفاده می کنن یه چیز دیگست...
    بحث بیشترش تو کتاب شهید مطهری هستش، خواستی یه سری بهش بزن
    حرفتو قبول دارم... منم معتقد به اینم که زن باید جایگاه خودش و مرد هم جایگاه خودشو داشته باشه... چیزی که تو جامعمون نداریم متاسفانه... حرف من و جواب منم بخاطر همین بود که توی جامعمون همچین خبری نیست و دخنرا صرفا میخوان مردهای جامعه فقط یه شبه مرد باشن! یعنی فاکتورهای خوب مرد بمونه اما فاکتورهایی که باهاش حال نمیکنن نباشه! در عوض هم خودشون هیچ کاری نکنن! چرا؟ چون جامعه, قانون،عرف، و حتی خیلی از خود پسرا این اجازه رو بهشون میده... من بشدت موافق اینم که خانمها هم برن ورزشگاه آزادی و توی انتخاب حجاب آزاد باشن و اصلا سربازی هم برن! تا ببینم بعدش دیگه چه بهونه ای دارن که بکوبن سر مردای این مملکت!
    این دیگه شد قضیه اینکه مرغ اول بوده یا تخم مرغ! اکی اصلا ما مثل کالا بهشون نگاه میکنیم... اونا چرا اینکارو میکنن؟!(البته نه همه خانمها)...تا الان تو مراسم خاستگاری بودی؟ رسما میگن خوب دخترتون چند؟!! دختر اگه دختر باشه میگه من اصلا با همچین آدمی نمیتونم همصحبت بشم چه برسه به ازدواج!
    شما یه پسر تو این مملکت نشون من بده که بعد احترام بذاریم به روحیات درونیش!!
    بنده با شما دارم صحبت میکنم هر وقت خواستم با کس دیگه ای صحبت کنم میکنم! نیازی به رفر دادن شما نیست
    ویرایش توسط Akhsham : 13th January 2013 در ساعت 04:48 PM
    Valuable Information for Engineers

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع