دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 19 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 181

موضوع: رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

پیش فرض پاسخ : رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

نقل قول نوشته اصلی توسط homeyra نمایش پست ها
    این درست نیست که فقط دخترا رو مقصر بدونیم...بیشتر کسایی که این نوع پوشش جدیدو انتخاب کردن،دخترای جوونن که توی سنی هستن که علاقه دارن بهشون توجه بشه...خب پسرا هم بهشون توجه میکنن...یه دختر اگه یه بار بره بیرون و ببینه که کسی تحویلش نمیگیره خودش بدش میاد...ولی وقتی میبینه با این نوع پوشش همه تحویلش میگیرن،میره خرید بهش احترام!!!!!!!میذارنو...الان جامعه طوری شده که مردم خواسته یا ناخواسته به بدحجابا بیشتر احترام میذارن... خب اونم مسلما فک میکنه چقد معرکه شده دیگه....پس فقط دخترا مقصر نیستن...همه به هم وصل شدیم...
    بعد میان تاپیک میزنن که چرا اینقدر متلک پرانی زیاد شده!!!

2. 7 کاربر از پست مفید m.g.s.t.r سپاس کرده اند .

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

پیش فرض پاسخ : رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیزنده نمایش پست ها
    ما ب نظر شما "امروزه به مرهمت بي‌غيرتي مسئولين رواج دارد" این مسئولينین چیکا میخوان بکنن؟
    ب نظر شما تذکر لسانی جواب میده؟
    لااقل میتونن به اشتباهاتشون اعتراف کنن
    اینا نه به اشتباهشون اعتراف میکنن نه میکشن کنار یکی باعلم بیشتر بیاد جلو بلکه چندتا پست و مقام مدیریتی را هم هزمان غصب میکنن
    اگرهم چیزی خلاف عقایدشون باشه فوری پای ولایت و نظام را میکشن وسط

4. 3 کاربر از پست مفید m.g.s.t.r سپاس کرده اند .

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    سیالات
    ارسال تشکر
    154
    دریافت تشکر: 408
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط m.g.s.t.r نمایش پست ها
    به گزارش صراط، چندماهي است نوعي عرياني جديد در ميان زنان بدحجاب رواج پيدا کرده و فصل جديدي را بر بي‌حيايي، بي عفتي، تبرّج و ناديده گرفتن حدود الهي گشوده است.

براين اساس تعداد زيادي از خانم‌ها اقدام به پوشيدن جوراب بلند و البته بدون شلوار نموده‌اند. حتي در مواردي از جوراب‌هاي بلند رنگي يا توري و منقش که ساق پا کاملا پيداست و يا مانتو يا دامن بدون شلوار و حتي جوراب به نحوي که ساق پا عريان ودر معرض ديد و مشاهده است، استفاده مي‌گردد. حالا اين شيوه پوشش كه ابتدا توسط بخش‌هاي خاصي از جامعه لاابالي استفاده مي‌شد، روز به روز در حال گسترش است.

رخدادي كه اتفاقي نيست و با جست و جويي در اينترنت، مشاهده مي‌كنيد كه اين نوع از بدپوششي، به عنوان مد جديد به شكل گسترده‌اي در حال معرفي است و حتي فروش اينترنتي و... آن نيز تبليغ مي‌شود.

بنابراين به نظر مي‌رسد به دنبال فصل جديد بي‌حجابي كه همان عريان شدن پاها ست، و همچنين بي‌غيرتي مسئولين نظاره‌گر وباطل گو كه كاري جز رد مسئوليت از خود ندارند ديگر بايد فاتحه جامعه‌اي با ظاهر اسلامي را بخوانيم.

همانطور که مي‌دانيد پوشش دامن کوتاه بين زنان غربي رايج است كه در دوران طاغوت نيز رواج داشت و البته با بررسي سير تحول حجاب اسلامي بعد از انقلاب متاسفانه به زودي شاهد ظهور دوباره آن در جمهوري اسلامي خواهيم بود.

سرآغاز اين عرياني جديد شلوار‌هاي چسبان زنانه بود كه پس از حساسيت زدايي به سرعت جوراب بلند مشکي جايگزين آن شد. همانطور كه قبل از آن براي مانتو مدل سارافن را مد کردند و وقتي ديدند حساسيتي براي آن وجود ندارد، پس از آن مانتوي آستين کوتاه به همراه ساقبند را مد کردند و بعد از آن، پس از آن نيز به سرعت ساق بند هم برداشته شد و مانتو کوتاه آستين کوتاه و حتي پيراهن آستين کوتاه امروزه به مرهمت بي‌غيرتي مسئولين رواج دارد.

پس پيش از مراسم فاتحه خواني، از همگان به‌خصوص بانوان متدين و محجبه، مردان غيور خواستار‌يم که نسبت به اين دهن کجي به ارزش‌ها و اين بي عفتي که رواج پيدا کرده است ايستادگي کنند و با دادن تذکر لساني، هر تعداد که مي‌توانند، انجام وظيفه کنند.

از سروران روحانيت البته به غير از آن عزيزاني که وظيفه نهي از منکر را فراموش نکرده‌اند، نيز مي‌خواهيم اگر يادشان آمد كه به غير از پرداختن به مسائل بي خطر و بي‌هزينه وظيفه ديگري هم دارند، در منابر به خطر اين پديده اشاره کنند و البته در کوچه و خيابان هم اين احساس وظيفه را با خود حمل كنند و با تذکر به هنجارشکنان، وظيفه شرعي خود را انجام دهند؛ زيرا احتمالا پس از مراسم فاتحه خواني براي نظام اسلامي و رجوع به ارتجاع ديگر مجالي به غير از حجره نشيني نخواهند يافت.

از وزارت اطلاعات، نيروي انتظامي و ساير نهاد‌هاي مسئول هم كه در خواب زمستاني به سر برده وهر ۱۰ سال يك بار پس از ظهور يك فتنه جديد از خواب برمي‌خيزند، مي‌خواهيم پيش از حضور در مراسم فاتحه‌خواني، به اين هنجار شکني جديد که به صورت «سازمان‌يافته» در مدت کوتاهي رواج يافته، رسيدگي نموده و وظيفه شرعي و قانوني خود را به درستي انجام دهند؛ شايد پاسخي براي خدا، امام و شهدا داشته باشند.
    والسلام؛ معذرتا الي ربكم

منبع: یالثارات الحسین
    تنها دلیلش اجباری بودنشه... دخترا از سر لج در آوردن اینکارو میکنن... هیچ جای دنیا نمیبینین یه دختره 20 ساله آرایش کنه... فقط نهایتش یکشنبه ها میرن بیرون یه خط چشم و یه رژ ساده میزنن... به یه دختر غیر ایرانی بگی چرا آرایش نمیکنی چپ چپ نگات میکنه میگه مگه چمه؟! آرایش برای زنای بالای 60 ساله که یه آب و رنگی بدن به خودشون من خودم آب و رنگ دارم طبیعی!
    Valuable Information for Engineers

6. 7 کاربر از پست مفید Akhsham سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    10,146
    دریافت تشکر: 10,426
    قدرت امتیاز دهی
    25391
    Array
    SaSaMc2's: جدید25

سلام...

يك دهم ايني كه روي دخترامون زوم هستيم...

اگر از پسرامون ميخواستيم آدم باشن نتيجه بهتري ميگرفتيم...

خداييش يه دختر 30 ساله الان ساعت 7 غروب كه هوا تاريكه با 1000 صلوات از يه كوچه خلوت رد ميشه...

ميخواد سوار تاكسي بشه يه ساعت وايميسته زوم ميكنه داخل ماشينا ببينه قيافه هاشون خفن نباشه يه وقت...

مامور برق زنگ خونشون و ميزنه جواب نميده كه نكنه دروغ بگه طرف...

چرا؟

چون يه دختر ديگه اي سر چاراه جورابش نازك بوده؟

خيلي سخت نيست يكمم منطق داشته باشيم و انصاف...

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    3
    دریافت تشکر: 141
    قدرت امتیاز دهی
    23
    Array

واقعا خودخواهید
    تو جامعه ای زندگی میکنید که همه چیز همونطوریه که خودتون میخواید
    من دختر بخوام کار کنم نباید وارد شم چون محیط مردونه است
    خونه بگیرم نمیشه چون ...
    تو روز روشن راه برم(با ظاهر کاملا معمولی) نمیشه چون...
    اخم کنم دست از سرم برنمیدارن چون...
    چکار کنم ...
    تو ایرانه که همه به استایلو جسم اهمیت میدن نه قلب و روح...
    بذاریم از اینجا بریم...؟
    دیگه کی بمونه...
    مشکل ظاهر نیست مشکل باطن آدماس که خبیثن و منزجر
    این آقا گفته زووم شه تو به ماشین نگاه کنه...از طرفی ترس از اینکه این اوباشا موقع رد شدن از خیابون تهدیدمون نکنند نصف شبی که چی بگم همین غروبی و...
    دیروز با کلی بار از خیابون رد میشدم یکی از همین اوباش دیده مسافرمو خسته همچین از کنارم رد شد حس کرد تمومه منی که ساده چوشم چی...؟چرا عیب میذارین رو مردم هیچ به پوشش و فرهنگ مردم کشورای دیگه توجه کردین؟
    چی بگم...
    اما من از پس هرچی از این اوباشاس براومدم
    در امان بودن هم فقط به چادر نیست...
    اونقدر حرف دارم واس گفتن که خدا میدونه...........................
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ویرایش توسط if only : 8th January 2013 در ساعت 11:31 PM

9. 5 کاربر از پست مفید if only سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    95
    دریافت تشکر: 98
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    ستیزنده's: لبخند

نقل قول نوشته اصلی توسط m.g.s.t.r نمایش پست ها
    لااقل میتونن به اشتباهاتشون اعتراف کنن
    اینا نه به اشتباهشون اعتراف میکنن نه میکشن کنار یکی باعلم بیشتر بیاد جلو بلکه چندتا پست و مقام مدیریتی را هم هزمان غصب میکنن
    اگرهم چیزی خلاف عقایدشون باشه فوری پای ولایت و نظام را میکشن وسط
    اینجا عادت به اعتراف نیست! فقط گردن این یکیو اون یکی میندازن ک نتنها ملت بکه خودشون هم داستانو نمی فهمن!
    این مورد هم مثه بقیه موارد عادی میشه و شاید به خودمون هم منتقل شه، من با این جورابا خیلی مخالفم ولی مگه مانتو کوتاه نمیپوشم!!!
    عادی میشه هیچکس هم ناراحت نمیشه، مگه پرونده های جرایم اقتصادی جدیدا عادی نشده؟ هرروز هم یه مورد جدیدو میگن تازه ببین از خیلی هاشم خبر نداریم!!
    نهایتش یه مدتی تو خیابونا میگیرن دخترارو میزن میبرن ارشاد و از این داستانا... بعدش خسته میشن میگن یه ستاد جدید باید تشکیل بشه....

11. 3 کاربر از پست مفید ستیزنده سپاس کرده اند .

همكار تالار اخبار
    ارسال تشکر
    11,278
    دریافت تشکر: 11,277
    قدرت امتیاز دهی
    9184
    Array

وقتی یک سازمان مشخص در زمینه طراحی مد و لباس وجود نداره یا اگرم داره اینقد ضعیف کار میکنه که چهار تا چادر ملی که اگه کمی با دقت نگاه کنیم تفاوت چندانی هم بین حتی همین چادرها نمیبینیم، این فقر خلاقیت رو در بین افراد تحصیلکرده در زمینه مد و لباس نشون میده یا از سوی دیگر عدم حمایت مسئولان در این زمینه، وقتی جوانان دیگه حاضر نیستن با لباس مربوط به قوم های خودشون در جامعه حاضر شن که البته کاملا هم طبیعی هس و این به دلیل به روز نکردن این نوع پوشش ها با توجه به زمان حال هست، وقتی در سن نوجوانی و جوانی توجه به زیبایی زیاد هس و کشور ایران در این زمینه طراحی لباس اصلا حرفی برای گفتن نداره، خوب معلومه کشورهای دیگه به راحتی لباس های خودشون که حتی ممکنه از لحاظ کیفیت هم چندان سطح بالایی رو نداشته باشه وارد ایران کنند و با استقبال بالایی هم روبرو شه.

این یه جنبه از موضوع بود، جنبه دیگه، همون طرز تفکر حاکم بر جامعه هست که کلا افراد با این تیپ مورد توجه بیشتری قرار میگیرن، خب طبیعیه وقتی فکر و نگرش جامعه همچین تیپ هایی رو میپسنده، نوجوان و جوان صد در صد به سمت این نوع مدها میرن.

یه موضوع دیگه به نظر خود من خیلی مهم هس، ضعیف بودن خانواده هاست در این زمینه، وقتی پدر و مادری نتونن فرزند خودشون رو توجیه کنن که این نوع پوشش مناسب نیس به این دلایل، یا اصلا برای خود پدر و مادر هم مهم نیس که فرزندشون با این تیپ در جامعه باشه، خوب، خانواده خانواده میشه یه جامعه، میشه وضعیت الان ایران ...

13. 10 کاربر از پست مفید saamaaneh سپاس کرده اند .

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    سیالات
    ارسال تشکر
    154
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط SaSaMc2 نمایش پست ها
    سلام...

يك دهم ايني كه روي دخترامون زوم هستيم...

اگر از پسرامون ميخواستيم آدم باشن نتيجه بهتري ميگرفتيم...

خداييش يه دختر 30 ساله الان ساعت 7 غروب كه هوا تاريكه با 1000 صلوات از يه كوچه خلوت رد ميشه...

ميخواد سوار تاكسي بشه يه ساعت وايميسته زوم ميكنه داخل ماشينا ببينه قيافه هاشون خفن نباشه يه وقت...

مامور برق زنگ خونشون و ميزنه جواب نميده كه نكنه دروغ بگه طرف...

چرا؟

چون يه دختر ديگه اي سر چاراه جورابش نازك بوده؟

خيلي سخت نيست يكمم منطق داشته باشيم و انصاف...
    ببخشید؟! توی کجا دنیا دیدی ساعت 2 بعد از نصف شب 4 تا دختر سوار ماشین دارن دور دور میکنن؟!
    شاید توی خاش اینجوری باشه! اما بیخیال مرگ من دخترا تو ایران دارن عشق و حال میکنن نسبت به پسرا بجز دو مورد:
    1-توی تابستون مقنعه و روسری که خداییش ته ظلماته
    2-کل کل با مامور ارشاد که اونم به همه گیر نمیده
    3-پسرا مگه چیکار کردن بنده خداها؟ تو هر جایی متاسفانه و هزار متاسفانه متلک گویی هست تجاوز هست و .... تو تمام شهرهای کل دنیا این اتفاقات باز هم میگم متاسفانه میافته اما کجای دنیا دیدی که دختر براحتی آب خوردن بتونه بدون دلیل پسرو بندازه گوشه زندان؟؟ شما خودت یه زن و یه مرد بیان پیشت و از دست هم بهت شکایت کنن بیشتر طرف کدومو میگیری؟

جوری داریم حرف میزنیم انگار دخترای این مملکت یه مشت آدم امی عقب افتاده تو سری خورن!
    نه عزیز من همچین چیزی نیست... خیلی از دخترها حتی با اینکه خیلی شیک ومرتب هم توی شهر هستن و زندگی میکنن و طوری رفتار میکنن که هیچ پسر به خودش اجازه نمیده بخواد چپ بهش نگاه کنه.

15. 7 کاربر از پست مفید Akhsham سپاس کرده اند .

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    سیالات
    ارسال تشکر
    154
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط if only نمایش پست ها
    واقعا خودخواهید
    تو جامعه ای زندگی میکنید که همه چیز همونطوریه که خودتون میخواید
    من دختر بخوام کار کنم نباید وارد شم چون محیط مردونه است
    خونه بگیرم نمیشه چون ...
    تو روز روشن راه برم(با ظاهر کاملا معمولی) نمیشه چون...
    اخم کنم دست از سرم برنمیدارن چون...
    چکار کنم ...
    تو ایرانه که همه به استایلو جسم اهمیت میدن نه قلب و روح...
    بذاریم از اینجا بریم...؟
    دیگه کی بمونه...
    مشکل ظاهر نیست مشکل باطن آدماس که خبیثن و منزجر
    این آقا گفته زووم شه تو به ماشین نگاه کنه...از طرفی ترس از اینکه این اوباشا موقع رد شدن از خیابون تهدیدمون نکنند نصف شبی که چی بگم همین غروبی و...
    دیروز با کلی بار از خیابون رد میشدم یکی از همین اوباش دیده مسافرمو خسته همچین از کنارم رد شد حس کرد تمومه منی که ساده چوشم چی...؟چرا عیب میذارین رو مردم هیچ به پوشش و فرهنگ مردم کشورای دیگه توجه کردین؟
    چی بگم...
    اما من از پس هرچی از این اوباشاس براومدم
    در امان بودن هم فقط به چادر نیست...
    اونقدر حرف دارم واس گفتن که خدا میدونه...........................
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    من عذرخواهی میکنم اما کجا زندگی میکنید؟

17. کاربرانی که از پست مفید Akhsham سپاس کرده اند.

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات و انتقال حرارت
    ارسال تشکر
    9,142
    دریافت تشکر: 6,504
    قدرت امتیاز دهی
    12964
    Array

هفت شهر عشق را عطار گشت
    ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم

19. 4 کاربر از پست مفید ab.bb سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 19 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)