دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 47

موضوع: تو رو به خدا حتما گوش بديد!!!

در انتظار ایمیل تایید(ثبت نام ناقص)
    ارسال تشکر
    28
    دریافت تشکر: 289
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : تو رو به خدا حتما گوش بديد!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط BaAaroOoN نمایش پست ها
    خوشحال میشم تیکه های مفیدشو اینجا تو یه تاپیک دیگه که ایجاد میکنید بذارید
    استقبال میکنیم
    ولی من معتقدم که شهروندهای اسرائیلی در غصب فلسطین نقش مستقیم دارن
    اونم به این بهونه که یه روزی اونجا زندگی میکردن ینی در عهر حضرت داوود.....این منطقی نیست
    در ضمن من خودم هم کتاب خوندم و هم تحقیق کردم....هیچ حقی برای اسرائیل قائل نمیشم.چون این همه مدرک دیدم برای اثبات گناه کار بودنشون
    در ضمن من هیچ اصراری به مجاب کردن شما ندارم.هرکسی مسئول تفکر خودشه.ولی دلایل شما اصلا متقاعد کننده نیست
    من را از این کار معاف کنید.چون میخواهم خودتون شروع به تحقیق کنید.

ببینید از یک کتاب میتوان 10 مقاله یا بیشتر استخراج کرد.
    از 10 کتاب هم میشود 10 مقاله استخراج کرد.

ارزش 10 مقاله ای که از 10 کتاب گرفته شده اند بیشتر است.در حقیقت همه 10 مقاله اول 1 مقاله است.منظور من این است که همه منابعی که شما مطالعه کرده اید از یک مرجع بوده است(احتمالا)

در بالا هم گفتم.وقتی درختی در جنگلی قطع میشود 3 داستان به وجود می آید.داستان درخت،داستان هیزم شکن و داستان درخت.

ما سالهاست داستان درخت را تکرار می کنیم.اما تا زمانی که داستان هیزم شکن و داستان جنگل را نیز نشنویم هیچ درکی از ماجرا نخواهیم داشت.

شما در این جنگ به دنبال هر 3 داستان باشید.منظورم از داستانها منابعی است که طرفداران فلسطین،طرفداران اسراییل و جامعه جهانی تعریف منتشر کرده اند هست.

برای مثال در سال گذشته حدود 1200 عنوان کتاب در کشور ما در مورد فلسطین و اسراییل چاپ شده است.با این اوضاع بررسی کتابها همه آنها دارای یک درونمایه هستند.(آیا قبول دارید؟؟)

خوشبختانه تاریخ گوینده بسیار خوبی است.شما ببینید چند بار تا کنون فلسطینی ها و اسراییلیها برای تشکیل کشورهای مستقل فلسطین و اسراییل توافق کرده اند و هر بار چه کشورهایی مخالفت کرده اند؟؟؟

2. کاربرانی که از پست مفید A S L A N سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    1,826
    دریافت تشکر: 4,412
    قدرت امتیاز دهی
    2953
    Array
    BaAaroOoN's: جدید134

اتفاقا من در این مورد که بعضی جاها مسلمونو به یهودیا ظلم کردن هم مطالعه کردم....ولی الان مهمه....نه قدیم....ما در عصر صفویه شاهدظلم مسلمونا به اسلام بودیم....ولی الان ظالم واقعی اسرائیله

4. 3 کاربر از پست مفید BaAaroOoN سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    28
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

با این حرفتون اسلام زیر سوال میره
    پس شما معتقدی چون انگشت شماره پس اسرائیل حق هستش
    دفاع از مظلوم کهههه کشک!!!
    من دیگه با بحث با شما ادامه نمیدم....چون معتقدم دفاع از مظلوم "واجب "است
    نمیدونم!شاید چون این بیچاره ها عرب هستن شما انقد باهاشون مشکل دارید
    اگه همه همین تفکر شما رو داشتن توی روز عاشورا یه نفر هم کمک امام نمیومد....جون تعداد مخالفانش بیشتر از موافقانشون بود.
    کل یوم عاشورا.....کل ارض کربلا....چه فرقی میکنه؟اونا هم آدمن.....دارن به ناحق کشته میشن.تا کسایی مث شما 2 2 تا 4 تا بکنن که بودجه فلان و بهمان...همشون قتل عام میشن...
    حساب دو دو تا که هست.

ما حدود 1.5 میلیارد مسلمان تو کل جهان داریم.خود اسراییل از یهودیها نیز مخالفان زیادی دارد

پس دین دلیل بر دشمنی نمی شود.

6. کاربرانی که از پست مفید A S L A N سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    1,826
    قدرت امتیاز دهی
    2953
    Array

منظورتون توافق یه مشت حاکم پول دوست از خدا بی خبره؟
    من هییییییییییییییچ جا نخوندم که فلسطینیا توافق کرده باشن.....این حاکمان بی کفایتن که پشت درای بسته میان با هم و واسه خودشون توافق میکنن

8. 3 کاربر از پست مفید BaAaroOoN سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    28
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

منظورتون توافق یه مشت حاکم پول دوست از خدا بی خبره؟
    من هییییییییییییییچ جا نخوندم که فلسطینیا توافق کرده باشن.....این حاکمان بی کفایتن که پشت درای بسته میان با هم و واسه خودشون توافق میکنن
    من دیگر با شما بحث نمی کنم.مگر تو کشور ما رهبر ما شعار دشمنی با امریکا را یر نمی دهد.با این استناد...

10. کاربرانی که از پست مفید A S L A N سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    1,826
    قدرت امتیاز دهی
    2953
    Array

اگه رهبر عزیز انقلاب اینو میگه حتما درسته
    نه بخاطر اینکه ایشون میگه
    بلکه من خودم با منطقم میپذیرمش
    ما با اونها دشمنیم....نه بخاطر اینکه اسلام دین دشمنی ست.....نه.....اسلام دین محبت است......بلکه دلیلش اینه که اونا دشمن ما هستن
    شما یه دلیل بیار که اونا برای ما دوست هستن؟!!!!
    اونوقت من همه ی حرف های شما رو میپذیرم
    همین که اونا نمیخان بذارن تا ما به انرژی هسته ای دست پیدا کنیم خودش نمود دشمنی آشکار اونها با ماهستش
    در ضمن!!چرا از خودتون ضعف نشون میدین برادر یا خواهر من؟!!!
    داریم خیلی منطقی بحث میکنیم بدون اینکه کسی از کسی برنجه و توهینی بکنه
    من بازم خاطرنشان میکنم.....شما دلیل بیار که آمریکا دوست ماست....من قول میدم بی برو برگرد حرف شمارو تایید کنم

12. 2 کاربر از پست مفید BaAaroOoN سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    28
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

اگه رهبر عزیز انقلاب اینو میگه حتما درسته
    نه بخاطر اینکه ایشون میگه
    بلکه من خودم با منطقم میپذیرمش
    ما با اونها دشمنیم....نه بخاطر اینکه اسلام دین دشمنی ست.....نه.....اسلام دین محبت است......بلکه دلیلش اینه که اونا دشمن ما هستن
    شما یه دلیل بیار که اونا برای ما دوست هستن؟!!!!
    اونوقت من همه ی حرف های شما رو میپذیرم
    همین که اونا نمیخان بذارن تا ما به انرژی هسته ای دست پیدا کنیم خودش نمود دشمنی آشکار اونها با ماهستش
    در ضمن!!چرا از خودتون ضعف نشون میدین برادر یا خواهر من؟!!!
    داریم خیلی منطقی بحث میکنیم بدون اینکه کسی از کسی برنجه و توهینی بکنه
    من بازم خاطرنشان میکنم.....شما دلیل بیار که آمریکا دوست ماست....من قول میدم بی برو برگرد حرف شمارو تایید کنم
    اسلام گفته اصل بر برائت است

سری به پرونده هسته ای ایران بزنیم.از ابتدا تا الان.من به دلیل رشته ی تحصیلی که دارم روی این مسئله تحقیقات زیادی انجام دادم.خوشحال میشم به اشتراک بگذارم.البته خوشحال تر میشوم خودتان دنبال منابع حرفهایم بروید.

اولین نیروگاه هسته ای ایران با مشارکت آمریکایی ها در زمان شاه سابق ایران شروع به ساخته شدن میکند .هم زمان با پیشرفت تجهیزات ساختمانی و فنی 75 درصد یکی از شرکتهای انگلیسی که در زمینه اکتشاف اورانیوم فعالیت دارد به ایران واگذار میشود.ایران همچنین 12.5 درصد از یک معدن آمریکایی را نیز خریداری میکند.تا سال 57 90 درصد نیروگاه هسته ای از نظر ساختمانی پیشرفت داشته و 60 درصد تجهیزات فنی آن نیز نصب شده بوده است.

با انقلاب ایران و تغییر در نظام حکومتی کار نیروگاه هسته ای ایران می خوابد و پس از اتمام جنگ دوباره به فعالیت ادامه می دهند.اما اینبار توسط روسها.ماجرای قاچاق سوخت هسته ای ایران از روسیه به نام جیوه و بازداشت کامیون حامل در مرز بیله سوار ادامه فعالیتهای هسته ای ابیران را علنی میکند و دشمن را حساس تر که چرا با وجود نیت صلح طلبانه فعالیت به صورت نامرئی انجام میشود.

همانطور که میبینید اونها با مجهز کردن ایران به سوخت نیروگاه هسته ای مخالف نیستند(ماجرای احداث نیروگاه و شرکت و معدن و ...).با اینن نظام و سیاست اون مخالف هستند و البته تا حدودی نیز حق دارند.

قبل از این هم اشاره کردم.در جنگ ایران و عراق ،اسراییل تنها حامی ایران بوده و تنها کشوری بود که به صورت مستقیم وارد جنگ شد.

در مورد دوستی آمریکایی ها با ایرانیان همین بس که هر سال در لحظه تحویل برای ایرانیها پیام فارسی به زبان فارسی می فرستند(البته ایرانی های مقیم آمریکا).ایم ماییم که راه را گم کرده ایم

شعار ما این است:آمریکا دشمن ابدی ایران است.آیا درست است؟؟؟آیا ایران یعنی نظام جمهوری اسلامی؟؟؟

وای بر ما

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات
    ارسال تشکر
    13,156
    دریافت تشکر: 21,945
    قدرت امتیاز دهی
    56319
    Array
    ریپورتر's: خوشحال2

دوستانی که میخوان سریع از اصل این رژِیم منحوس و منفور اسرائیل با خبر بشن کافی هست پروتکل الحاقی یهود رو بخونن همون کافیه برای دونستن.کشوری که جز غارتگری و فساد و کشتار چیزی نداره این گروه از اول تقریبا بودن چه زمان حضرت سلیمان چه زمان پیامبر .همین گروه زمان حضرت سلیمان بشدت باهاشون برخورد شد و کارهاشون زیر زمینی بود تا بعد از مرگ ایشون دوباره فعالیتشون رو بیشتر کردن و حالا حرف مفت معبد سلیمان رو میزنن.اینها چیزی جز گروه شیطان پرستی و منفور چیزی نیستن که رهبران و رهروان طرفداراشون هم کاملا عیان هست که چه افراد منفور و ابلهی در تاریخ بودن.کسانی هم که در این کشور زندگی میکنن غاصب هستن چون میدونن غصب کردن و به زور و سلاح هم اونجا رو گرفتن و انشالله به زودی نابودی این رژیم و افراد وابستش رو شاهد هستیم تو این شکی نیست

نا له پنداشت که در سینه ی ما جا تنگ است

رفت و برگشت سراسیمه که دنیا
    تنگ است

15. 4 کاربر از پست مفید ریپورتر سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات
    ارسال تشکر
    13,156
    دریافت تشکر: 21,945
    قدرت امتیاز دهی
    56319
    Array
    ریپورتر's: خوشحال2

اسرائیل هیچ وقت حامی ما در جنگ نبوده و این کار رو برای خودش انجام داده و توی سخنانشون هم فتح و کشتار ایران به وفور هست پس الکی دوستان جانماز اب نکشن.
    در مورد انرژِی هسته ای خیلی جالبه که بعضی ها بدون اطلاع حرفهایی رو میزنن که باعث شادی و خنده هست

تعلیق کلیه فعالیتهای هسته ای حتی تحقیق برای دانشمندان هم ممنوع اعلام کردن و یعنی عملا همه چی کشک.یکبار ایران تعلیق کرد نتیجه اش هم دید که بدتر شدن باید تو دهن این رژِیمهای شعار و فاسد که قصد زورگویی دارند رو زد. سر راکتور تحقیقاتی ایران هم که دیدیم چیزی ندادن بر خلاف تمامی مفاد پادمان.حرف از مذاکره میزنن ولی پیش شرط میزارن و تحریم میکنن اینها حرفی برای گفتن ندارن جز یک سری مزخرفیجات و حرفهایی ابلهانه.اینا میخوان جهان زیر بال اینا باشه به همه زور بگن که اینم اصلا با روحیه یک انسان آزاده بخصوص ایرانیان جور در نمیاد الانم که میبینین پارس میکنن چون میدونن کاری که ایران میکنه به ضرر برنامه جهانی سازی و نظم نوین و اون تئوری فاسد وابلهانشون هست.چیز زیادی نمونده اینا شکسته بشن.اسرائیل که عملا خرد شد و به زودی هم محو میشه .اینا اصلا جنگ هم نیست به قول معروف سگی که پارس میکنه پاچه نمیگیره.طبل تو خالی هست و ترسو فقط ظاهر دارن.اگر هم میبینین الان رو پا هستن بدلیل بوق و کرنا رسانه هاشون هست که اونا هم به نوبت دارن جمع میشن بدلیل نبود بودجه.کشورهاشونم که عملا شکسته شده .قدرت از غرب به شرق انتقال پیدا کرده که از جمله این قدرتها ایران هست چیزی نمونده که این اتفاق تکمیل بشه.

نا له پنداشت که در سینه ی ما جا تنگ است

رفت و برگشت سراسیمه که دنیا
    تنگ است

17. 4 کاربر از پست مفید ریپورتر سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    الکتروتکنیک
    ارسال تشکر
    254
    دریافت تشکر: 207
    قدرت امتیاز دهی
    25
    Array

سلام به همه ی دوستان.من هم با کمک به فلسطین و لبنان مخالفم.میدونید چقدرهزینه ی این موشکهاست؟میدونیدبا این موشکها چندتا خونه خراب میشه وانسان میمیره؟.آقا حسین درسته باید به همسایه کمک کرد.اما اگرپدر همسایه احمق باشه آن وقت باز هم باید کمک کنیم؟خودشون زمین هارا فروختند.رئیس جمهور سابق فلسطین(اسمش را فراموش کردم) این بلا را سر مردم بی گناه آورد.
    یک سوال هم داشتم:چرا راحت تو رسانه ها اعلام میکنند ایران این موشکها را به فلسطین داده؟مگه میخواند جنگ جهانی راه بیوفته؟تو اخبارساعت ده دیدم بخاطر پیروزی درجنگ 8روزه فلسطینی ها جشن گرفته بودندو کف میزدند وپایین وبالا می پریدند،مگه اینا مسلمان نیستند؟،مثلا محرم است.

19. کاربرانی که از پست مفید amirhosyn سپاس کرده اند.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)