دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: تولید علم: ایران، رتبه 4 تولید علم جهان تا سال 2018

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    دریافت تشکر: 30,245
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

پیش فرض پاسخ : تولید علم: ایران، رتبه 4 تولید علم جهان تا سال 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط آسد مرتضي نمایش پست ها
    سلام بر خانوم دكتر
    عيدتون مبارك
    آره منم فكر نميكردم كه يه روز زير بار هيچ كشوري نباشيم و همه ي به اصطلاح ابر قدرت ها از ما بترسن و هر كاري بخوان بكنن ايران رو در نظر بگيرن
    بلاخره هميشه براي رسيدن به پيروزي و آرامش بايد يه سختي هايي رو هم تحمل كنيم(البته قبول دارم كه اين سختي ها از طرف خودمون باشه خيلي درد داره!!)اينو من نميگم ، قرآن ميگه...تاريخ خودمون هم نشون ميده اينو
    در كل خانوم دكتر به قول معروف اندكي صبر سحر نزديك است
    درود بر اقا مرتضی گرام ....الان زیر بار روسیه و چین نیستیم ..

یک نگاه خیلی مختصر به اطرافت بکن ببین مهر نماز و سجاده نمازت هم از چین میات ...

وقتی کشوری حتی مهر نمازش و سجاده اش از یک کشور بودایی - برهمایی وارد میکنه چطوری میخوات تولید علم داشته باشه ...

تولید علم زمانی هست که هیت مسولین روی جوانان مخترعش سرمایه گزاری کنند نه اینکه برای ثبات اختراعش هم مشکلات باشه در این مورد حتمن و البته لطفا با آقا عرفان ( مخفی ) صحبت

کنید صحت حرفای من رو متوجه میشید ..

امسال نامش چیست ؟ سال تولید ملی ...

دقیقا امسال که نامش تولید ملی بود ارزش پول کشورمون در حد 80 درصد کم شد و. اکثر کارخونه ها و کارگاه های مختلف در رشته های مختلف تعطیل شدند ...

این نشانه های تولید علم و دانش در سال های بعد هست .

من ارزو دارم ایرانم که واقعا تاج سرم هست همیشه اول و در تولید علم نخست باشه ولی اینطوری با این اوضاع که نمیشه باید به کشورمون و مردمش بها داده بشه ....

جوانان و مردم سهم کمک خود رو انجام دادند..اختراع کردند و تلاش کردن ...

ولی الان خودت ببین خیلی ها نون شب واقعا ندارن بخورن و پنیر خدایی قیمتش چنده و ماست چنده ....

اون وقتا میگفتن چلو جوجه کباب نخوردی خب نخوردی ...برو نون و ماست بخور ....والا الان همون نون و ماست خریدن برای عده ای از مردم شده فکر ی اعصاب خردکن !

نون چند هست قیمتش....ماست رو دیدی ! ( حرف از مرف و گوشت نمیگم چون خیلی این دو تا از سبد خرید خونه گذاشتن کنار)

مرتضی جان امیدوارم تا رسیدن به این صبح سحری که گفتید عده ای از نداشتن بودجه نون و پنیر و ماست ( گرسنه ) نمرده باشند ...

هرگز زانو نخواهم زد،حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد.

"
    کوروش بزرگ"

2. کاربرانی که از پست مفید باستان شناس سپاس کرده اند.

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات
    ارسال تشکر
    13,156
    دریافت تشکر: 21,945
    قدرت امتیاز دهی
    56319
    Array
    ریپورتر's: خوشحال2

پیش فرض پاسخ : تولید علم: ایران، رتبه 4 تولید علم جهان تا سال 2018

دوسان عزیز خواهشا جو سازی نشه این تاپیک

ببینید تو این که پیشرفت خوب بوده شکی ندارم ولی سیاستهای اقتصادی درست نبوده زیاد و اینم بگم کشوری که میخواد راهش رو جدا انجام بده و برای خودش بجای زیر مجموعه بودن میخواد سر گروه باشه با این هجمه و حملات تحریمها مواجه میشه .چین همین کشوری که الان اقتصاد امریکا رو به زانو در آورده و از امریکا شبهی بیش نمونده و الانم اگر میبینید ظاهر هارت و پورت داره به زور رسانه هاش هست که دارن اونا هم به نوبت ورشکست میشه و دیر نیست زمانی که از هم میپاشه. همین چین چیزی حدود 55 سال پیش دچار پدیده ای به نام ریزش ارزش پول اونم جوری که مثلا یک میلیون ین میشد یک عدد نون رسید و دلیلشم تنها این بود که خواست مستقل بشه و مورد حمله اقتصادی قرار گرفت ولی توجهی نکردن و بدون فکر به قیمت اجناسی که روزانه تغییر میکرد به ساخت کشور چسبیدن که الان بعد از این چند سال تونستن پوز همون کشوری رو که مورد هجمه قرار دادشون و حتی آماده حمله به چین بود رو خاک بمالند.

این باید درک بشه که کشوری که میخواد راهش رو ازادانه ادامه بده باید سختی زیادی ببینه.الان شاید بعضی از دوستان بگن بابا مهدی هم معلومه بچه مایه داره و ذره ای سختی نمیکشه .نه والا من پایینتر از بقیه هستم که بالاتر نیستم اینو دوستانی که با من هستن میدونن ولی واقعا دارم کارم رو انجام میدم به اینم کار ندارم که ریال در برابر دلار چقدر شد چون میدونم دور نیست که این موضوع درست میشه اگر دوستان به ساختن فکر کنن ولی اگر از صبح تا شب بشینن به اینکه این انقدر شد و دلار چقدر شد و آمریکا این سری تحریمش چی هست اینا رو باید ریخت بیرون و صد در صد باید با افراد دزد برخورد کرد و خودمون هم کم کاری نکنیم.

چون الان میبینم مردم خیلی ها میگن ریال ترکید یا میگن نمیدونم اون رئیس جمهور منحوس امریکا یک ده هزار تومن توی یک دستش گرفته و یک دلار تو دست دیگه اش که یعنی ارزش یک دلار 10 هزار تومن هست .فکر کردن به اینا باعث شل شدن اراده میشه.اینو مطمئن باشد راه رو داریم درست میریم که این آمریکایی گاو چران اینجور به پارس کردن افتاده و اینو میدونم اخرشم جلوی فرزندان سرزمین پارس زانو میزنه .به هر حال کمی سختی هست ولی موفق میشیم.دوستانم اول خودم رو میگم بعد بقیه کمی سیستم کاریشون رو اصلاح کنن کمی مدیریت زندگیشون رو اصلاح کنن عین کشور چین که مدیریت زندگیشون رو اول اصلاح کردن .این نمیشه که هم پیشرفت بخوایم هم تجملات این اصلا جور در نمیاد .حالا درسته یکسری مسئول هستن این وسط دارن زیر ابی میرن که رسوا هم شدن و به زودی هم با مطالبه مردم به دادگاه کشیده میشن و محاکمه میشن اما این نباید باعث بشه که کشورمون رو نابود کنیم مطمئن باشید هیچ کسی جز ما دلش برای کشورمون نمیسوزه .ما کشورمون امکانات زیاد ولی فکر استفاده صفر کمی فکر استفادمون رو باید راه بندازیم و حتی الامکان گروهی کار کنیم اینجور میشه موفق شد با تکروی و رئیس بازی چیزی جلو نمیره .

نا له پنداشت که در سینه ی ما جا تنگ است

رفت و برگشت سراسیمه که دنیا
    تنگ است

4. 3 کاربر از پست مفید ریپورتر سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)