دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: سن ازدواج

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,879
    دریافت تشکر: 2,609
    قدرت امتیاز دهی
    1786
    Array
    میلاد صفری's: جدید107

پیش فرض پاسخ : سن ازدواج

در ضمن نه من اصلا برام مهم نیست کسی چشم انتظارم باشه نباشه البته جز مادرم من هر وقت دستمزدمو گرفتم خرجش کردم واسه خودم و عشقم کردم و لذت کاملم بردم و اصلا افسردگی و.... از این حرفا تو کارش نیستم

- - - به روز رسانی شده - - -

محمد جان به نظر من تو سن پایین اگر برات مقدور ازدواج کن وگرنه به کل ولش کنی بهتره

2. 3 کاربر از پست مفید میلاد صفری سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    computer-software
    ارسال تشکر
    8,825
    دریافت تشکر: 5,728
    قدرت امتیاز دهی
    3259
    Array

جناب میلاد مثل اینکه شما کلا مخالف ازدواجیراستش من حرفاتونو قبول دارم و کاملا درک میکنم گرچه خودم دخترم ولی منم برادر دارم و شرایط پسرارو می فهمم در ضمن دور و برم هم آدمهای زیادیو دیدم که ازدواج کردن یا هنوز مجردن ولی یه چیزی میخوام بگم اونم اینه که فکر نمیکنید دلیل این توقعات بالای دخترا این باشه که پسرا خودشونو بیشتر از اون چیزی که هستن نشون میدن؟منظورم اینه که وقتی پسرا از همون روز اول خیلی صادقانه بگن که چی دارن و چی ندارن و بیخودی کلاس نزارن یه کم این مشکلات حل میشه...به قول شما اگه توقعات طرف هم بالا باشه خوب فوقش قبول نمیکنه دیگه، آسمون که به زمین نمیاد!من نمیخوام بگم پسرا اینجورین یا دخترا اونجورین ولی من خیلیارو دیدم که حاضرن خودشونو بیچاره کنن ولی به قول خودشون جلوی دختر مورد علاقشون یا خانوادش کم نیارن در واقع پاشونو از گلیمشون دراز میکنن ولی بهتره از همون اول سنگاشونو با طرف وابکنن و همه چیزو چشم بسته قبول نکنن مخصوصا درباره ی خرج عروسیو این چیزا...به هر حال فکر کنم تو ازدواج باید چیزای مهمتری اصل باشه و اگه مسائل مادی همیشه مهمترین مساله باشه که معلومه دیگه ازدواج نیست،معاملست!
    ویرایش توسط elinaaa : 25th October 2012 در ساعت 07:55 PM

4. 5 کاربر از پست مفید elinaaa سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,879
    دریافت تشکر: 2,609
    قدرت امتیاز دهی
    1786
    Array
    میلاد صفری's: جدید107

حرفتون حق کاکو ولی من مخالف نیستم با ازدواج عزیزم و میگم حرفت قشنگ و حساب من تسلیم مشکل تو همین که هر دو طرف دچارشن نه فقط پسره کاکو دوره زمونه هاااا خراااابه کاریش نمیشه کرد آدما به سختی به هم اعتماد میکنن و زندگی رفته زیر سایه ی دروغ متاسفانه عزیزوم الان کلمه ی عشق و عاشق حرمت گذشته رو نداره یه نگاه به عشقای قدیم بکنید یه نگاه به عشقای امروز بکنید آه ه ه ه قربون اون دوره من یه عمر دارم دنبال عشق اونجوری میگردم دیدین توی آدمای امروز به نظر من کسی از دستش نده که به نظر من بزرگترین ضرر دنیا رو کرده و هرکیم اینطور عشقی داره خوش به حالش چون گنج بزرگی خدا بهش داده

6. 5 کاربر از پست مفید میلاد صفری سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    شیمی
    ارسال تشکر
    3,581
    دریافت تشکر: 2,686
    قدرت امتیاز دهی
    1088
    Array
    بحث's: جدید80

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد صفری نمایش پست ها
    به نظر من تنها عامل محیط که سن ازدواج رو مشخص میکنه
    اول پوزش که دعوت نشدم ولی یه سوال منظورتون از محیط چیه دقیقا ؟یعنی ازدواج کی پیش بیاد ؟
    خدا همه ی بنده هأش رو دوست دأره حتی بیشتر از پدر و مادرشون حتی کسایی که مأ دوستشون ندأریم پس سعی کنیم همه رو دوست دأشته بأشیم

8. 4 کاربر از پست مفید بحث سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    شیمی
    ارسال تشکر
    3,581
    قدرت امتیاز دهی
    1088
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط BaAaroOoN نمایش پست ها
    مدرک؟
    شوخی میکنی؟
    من خودم یه پا مدرکم!!!
    اگه آدم غذا پختن بلد نباشه گرسنه میمونه.....البته این عقیده ی منه....غذا پختن اگه خستگی نداشت یکی از راحت ترین کارا بود....چون فقط ظرافت میخاد که این یکیو من به شخصه دارم
    آدم واسه خاطر خودشم که هست باید آشپزی رو بلد بشه موافقم .
    ویرایش توسط بحث : 26th October 2012 در ساعت 01:01 PM
    خدا همه ی بنده هأش رو دوست دأره حتی بیشتر از پدر و مادرشون حتی کسایی که مأ دوستشون ندأریم پس سعی کنیم همه رو دوست دأشته بأشیم

10. 5 کاربر از پست مفید بحث سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    شیمی
    ارسال تشکر
    3,581
    قدرت امتیاز دهی
    1088
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط BaAaroOoN نمایش پست ها
    والا نفس ما از جای گرم بلند نمیشه به خداااا.همین داماد ما!!!!وقتی اومد سراغ خواهر من هیچی نداشت جز یه ماشین که اونم بعد خواستگاری از خواهرم خرید....ولی الان هم خونه دارن هم ماشین به لطف خدا!!!
    نه..من حاضر نیستم با یه جوون آس و پاس ازدواج کنم....حداقل باید اون جوون یه جنم از خودش نشون بده که پسر زرنگیه....بعد!
    دیگه شغل که باید داشته باشه!!!نباید داشته باشه؟
    البته خواهر من و دومادمون هر دو کار میکردن....ولی من خودم به شخصه از کار کردن خوشم نمیاد...
    ولی اینم میدونم که ولخرجی و چشم و هم چشمی دخترا این روزا زیاد شده....ولی همشون که اینطوری نیستن!!!!همین خواهر من!!!!همسرش میگه که اگه با اون (ینی خواهرم)ازدواج نمیکرد الان هیچی نداشت!!!
    نه برای اینکه خواهرم شاغله..نه!برای اینکه آدما وقتی ازدواج میکنن واسه کار کردن تشویق میشن....کار کردنشون بی دلیل نیست که ازش خسته شن!!!هدف دارن!ساختن آینده ی همسر و فرزندشون...همینم خستگی رو از تنشون درمیاره...همین شما!!!واسه کی کار میکنی؟نه کسی منتظرته وقتی از سر کار برمیگردی نه چیزی!!!من که باشم افسرده میشم.البته من پسر نیستم.شاید شما اینجوری نیستی.نمیدونم!
    در ضمن بد نیست بدونید قوه ی اقتصادی بعضی از خانوم ها از آقایون خیییلی بیشتره و در این زمینه تصمیمات درست تریو میگیرن
    نه من اتفاقا وقتی کسی منتظرمه افسرده میشم منظورم اینه که دوست دارم تو زندگی راحت تر باشم
    ویرایش توسط بحث : 26th October 2012 در ساعت 01:02 PM

12. 4 کاربر از پست مفید بحث سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    شیمی
    ارسال تشکر
    3,581
    قدرت امتیاز دهی
    1088
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد صفری نمایش پست ها
    ممنون از m.gراست میگه دخترای این دوره زمونه یه چاییم بلد نیستن درست کنن
    ای ببببابااااااااااا خوب به فرض دخترا هیچ چی بلد نیستن میشه بگین آقایون چی بلدنننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

14. 6 کاربر از پست مفید بحث سپاس کرده اند .

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع