دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: چرا قلیون؟؟؟

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    25,003
    دریافت تشکر: 20,366
    قدرت امتیاز دهی
    2457
    Array

پیش فرض پاسخ : چرا قلیون؟؟؟

وجملمو کامل کنم...جوونی که بره سر کار عرق بریزه ...دیگه دلش نمیاد پول حقوق وماهیانشو دود کنه بره هوا؟؟؟؟ً!!!!!!!!!!!!
    تالان از جیب پدر ودست مادر میگرفته ...عین به خیالش نبوده ....حداقل اگه زحمت بکشه ...کار کنه ...میفهمه ...پول در آوردن سخته ...دیگه فکر این که بره سمت این کارو از خودش دور میکنه....پس این یعنی کار نداره ...البته تقصیر اون جوون هم نیست همیشه...ولی دلش برای خودش باید بسوزه ...حداقلش اینه که با این چیزایی که گفتم ...حداقل میره یه تفریح سالم داشته باشه...
    ​​

2. 11 کاربر از پست مفید وحید 0319 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ریاضی فیزیک
    ارسال تشکر
    1,441
    دریافت تشکر: 2,320
    قدرت امتیاز دهی
    31
    Array
    sheri khoshgele's: خواهش

من تجربشو دارم.هروقت ميرفتم تهران با دختر خاله هام و شوهراشون ميرفتيم سفره خونه و قليون رديف بود!اونم دوسب البالو....يعني ديگ معناد معتاداااا...
    خب لذت خودشو داره دودش باحاله!
    ولي من الان يك سالو خورده اي ميشه ك لب نزدم اخه هيچ سودي نداره اوايلش كه ميديدم همه ميكشن سخت بود ولي الان وقتي كنارم قليون ميكشن ديگ دودش اذيتم ميكنه و جلو بيني و دهنمو ميگيرم!
    و سرمم گيج ميره.
    واقعا خواستن توانستنه...فقط يك عادته كه بايد ترك بشه.
    جووناي ما فكر ميكنن فقط سيگار بده نميدونن ضرر قليون از سيگار چقدر بدتره!!!
    سلامتي اوني كه انقدر يادشيم كه اگه ياد خدا بوديم نصف بهشت مالمون بود...

4. 5 کاربر از پست مفید sheri khoshgele سپاس کرده اند .

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید-الهام نمایش پست ها
    وجملمو کامل کنم...جوونی که بره سر کار عرق بریزه ...دیگه دلش نمیاد پول حقوق وماهیانشو دود کنه بره هوا؟؟؟؟ً!!!!!!!!!!!!
    تالان از جیب پدر ودست مادر میگرفته ...عین به خیالش نبوده ....حداقل اگه زحمت بکشه ...کار کنه ...میفهمه ...پول در آوردن سخته ...دیگه فکر این که بره سمت این کارو از خودش دور میکنه....پس این یعنی کار نداره ...البته تقصیر اون جوون هم نیست همیشه...ولی دلش برای خودش باید بسوزه ...حداقلش اینه که با این چیزایی که گفتم ...حداقل میره یه تفریح سالم داشته باشه...
    وقتی میبینی حقوقت ثابته ولی همه چیز داره گرون میشه
    دیگه فرقی نداره 5تومن یا 10تومنشو هم بدی قلیون
    البته در هر صورت اشتباه اشتباهه
    منم با قلیون مخالفم-مثل بقیه

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

6. 2 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    C@/\/\P\/T(-R
    ارسال تشکر
    8,061
    دریافت تشکر: 4,739
    قدرت امتیاز دهی
    7121
    Array
    Outta_Breathe1020's: جدید59

اینکه شما میگین درسته اما خب... کارمندان شهرداری، درواقع منظورم رفتگران عزیزه، کار اونا به نظرتون راحته؟ پولش زیاده واقعا؟! خب مسلما نیست... اما خود من صبحا که میرم بیرون خیلیاشونو میبینم که واستادن و دارن سیگار میکشن... هر روزم میبینم!
    آدم غصه اش میشه! آخه اینهمه زحمت میکشی که خودتو داغون کنی با پولش؟!
    و مجازات تخفیف یافته ات این بار حبس ابد در این دنیاست...!!!

Nearly 1 billion people go to bed hungry every night and every year 2 million children die from malnutrition

شاید صدای مرگ بود که میگفت: تو هم اگر قاتل نباشی، سارق حیات این ها بوده ای...

8. 2 کاربر از پست مفید Outta_Breathe1020 سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    25,003
    قدرت امتیاز دهی
    2457
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط f1020 نمایش پست ها
    اینکه شما میگین درسته اما خب... کارمندان شهرداری، درواقع منظورم رفتگران عزیزه، کار اونا به نظرتون راحته؟ پولش زیاده واقعا؟! خب مسلما نیست... اما خود من صبحا که میرم بیرون خیلیاشونو میبینم که واستادن و دارن سیگار میکشن... هر روزم میبینم!
    آدم غصه اش میشه! آخه اینهمه زحمت میکشی که خودتو داغون کنی با پولش؟!
    سلام ...نمیگم کار اونا راحته ...خب خود اینا که میدونن حقوقشون کمه ...دیگه برای چی خرج بیهوده میکنن...منم دلم میسوزه ...این همه زحمت بکش....از 4صبح تا 11 شب فقط جارو بزنی...بعد بری سیگار بخری؟...هم به بدن خودت لطمه بزنی؟ ...هم پولت نابود بشه؟...به خدا یه خورد فکر کنین...آدم معتاد هم باشه...باید ول کنه....
    ​​

10. 3 کاربر از پست مفید وحید 0319 سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    25,003
    قدرت امتیاز دهی
    2457
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین مت نمایش پست ها
    وقتی میبینی حقوقت ثابته ولی همه چیز داره گرون میشه
    دیگه فرقی نداره 5تومن یا 10تومنشو هم بدی قلیون
    البته در هر صورت اشتباه اشتباهه
    منم با قلیون مخالفم-مثل بقیه
    سلام چرا میگی فرق نداره حسین جان ...خیلی فرق داره ..نمیتونه همون پولو پس انداز کنه.؟..مگه آدما چه جوری باید پول جمع کنن؟...حداقل میدونی یه جا پول داری.....این که میگی تفریح نیست...همش ضرره....خوشحالم مخالفی
    ​​

12. 3 کاربر از پست مفید وحید 0319 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    C@/\/\P\/T(-R
    ارسال تشکر
    8,061
    دریافت تشکر: 4,739
    قدرت امتیاز دهی
    7121
    Array
    Outta_Breathe1020's: جدید59

سلام ...نمیگم کار اونا راحته ...خب خود اینا که میدونن حقوقشون کمه ...دیگه برای چی خرج بیهوده میکنن...منم دلم میسوزه ...این همه زحمت بکش....از 4صبح تا 11 شب فقط جارو بزنی...بعد بری سیگار بخری؟...هم به بدن خودت لطمه بزنی؟ ...هم پولت نابود بشه؟...به خدا یه خورد فکر کنین...آدم معتاد هم باشه...باید ول کنه....
    دقیقا حرف منم همینه!
    با حقوق کم.....
    من میگم فقط کار نداشتن نیست! گاها کار هم دارن خیلیا اما به قول شما پولشونو نابود میکنن!
    پولی که تو این گرونیا و اوضاع بهم ریخته....
    و مجازات تخفیف یافته ات این بار حبس ابد در این دنیاست...!!!

Nearly 1 billion people go to bed hungry every night and every year 2 million children die from malnutrition

شاید صدای مرگ بود که میگفت: تو هم اگر قاتل نباشی، سارق حیات این ها بوده ای...

14. 3 کاربر از پست مفید Outta_Breathe1020 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    8,023
    دریافت تشکر: 11,669
    قدرت امتیاز دهی
    29795
    Array
    shiny7's: جدید44

من نظرات همتونو خوندم.مرسی که همراهی کردین!ولی بیشتر از همه با حرفای آقا وحید موافقم!!جوونی که به قول خودتون تو این دور و زمونه بی کاری و بی پولی به زحمت یه کار پیدا کنه و هی هم بناله از اوضاع این زمونه و جامعه و کمبود تفریح و زیاد شدن قیمت دلار و چه و چه ... و بازم پولشو عوض اینکه پس انداز آیندش کنه...هر چقدرم که کم باشه...اصلا شما بگو ماهی 2000 تومن!!!...ولی عوض این کار بره پولشو بده قلیون دود کنه و با دودش هم خودشو مریض و له کنه هم اطرافیانشو بعدشم باید کلی پول دوا درمون بده...به نظر من جسارت نباشه به دوستای عزیزم ولی جز یه احمق چیزی نیست!!!

GOD is Watching YOU

insta:
    _shiny7_

16. 2 کاربر از پست مفید shiny7 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    8,023
    دریافت تشکر: 11,669
    قدرت امتیاز دهی
    29795
    Array
    shiny7's: جدید44

اصلا ای کاش مثل زمان قدیم که یه بار به خاطر دادن امتیاز خرید تنباکو ,فتوا دادن قلیونو حرام اعلام کردن الانم باید همین کار در مورد قلیون و سیگار اجرا بشه و اصلا باید یه قانون هایی براش تصویب کنن مثل خیلی از کشور های خارجی که توی معابر عمومی استعمال دخانیات جرمه...اینجا هم همین کارو کننن واز اونجایی که انسان ایرانی به طور وحشتناک و تاسف باری قانون گریزه و تا زور بالا سرش نباشه ببخشیدا ولی آدم نمی شه باید واسش جریمه سنگین هم بذارن!!!!

GOD is Watching YOU

insta:
    _shiny7_

18. کاربرانی که از پست مفید shiny7 سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    برق-الکترونیک
    ارسال تشکر
    7
    دریافت تشکر: 23
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

ببینید هرکسی ی نظری داره اینم نظر شما بوده ولی به نظرم اینو فقط اونایی که قلیون میکشن میفهمن که چرا قلیون؟؟!!!
    شما خودت از دور داری نگاه میکنی و میگی اه اه ولی وقتی که حوصله نداری یا ناراحتی یا حال نداری همین قلیون با قل قلاش ارومت میکنه همه اونایی که قلیون میکشن میدونند ضرر داره وبعد ها ادمو به چالش میکشونه ولی اینم ی نوع تفریحه تازه از نوع سالم البته به نظر من!!!!

20. کاربرانی که از پست مفید twins-26 سپاس کرده اند.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)