دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 46

موضوع: درد و دل من(به کمکتون نیاز دارم)شما اگر به جای من بودید چیکار میکردید؟

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    395
    دریافت تشکر: 1,894
    قدرت امتیاز دهی
    793
    Array

پیش فرض پاسخ : درد و دل من(به کمکتون نیاز دارم)شما اگر به جای من بودید چیکار میکردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ✿elnaz✿ نمایش پست ها
    سلام دوست فوتباليستم
    واقعا تلاشت خيلي خوب و عالي بوده
    كاش منم ي كم اراده و تلاشتو داشتم
    هميشه رسيدن به هدف ساده نيست شمام كه واقعا تلاشتو كردي ولي خب ي سري موانع هميشه هست.فوتبال هم مشخصه كه توش زدوبندهستش.
    به قول ي مشاور شما "براي رسيدن به هدف بايد تلاشتو تا اونجايي كه ميتوني داشته باشي ولي به نتيجه فك نكني"
    خدا قطعا كمك كرده و ميكنه اگه ميبينيد توي بازه زماني نتيجه نگرفتيد و از خدا خواستيد لابد حكمتي داشته
    الانم به نظرم خانواده و دوستاتون هم ميدونن ك تلاشتو داشتي اصن بابت اين مسئله نگران نباش.

سلام✿elnaz✿
    جان خوبی؟خوشی؟واقعا از بابت حرفات ممنونم اره کم نمیارم ادامه میدم چیزی که واسم درد داره اینه که پدر بزرگه 92سالم هم برام نذر کرده بود هرجا می رفتم میگفتن تو رو کی تو تلویزیون ببینیم ؟واقعا الان شرمنشون هستم باید خیلی تلاشمو بیشتر کنم انشالله که خدا هم کمکم کنه با دعای خیر شماها ممنون از کمکت
    این روزگار بد کرده با قلبم، کم بوده از این زندگی سهمم
    دلیل می بافم برای عــــشق، برای چیزی که نمی فهمم***///همگی خداحافظ\\\***

2. 5 کاربر از پست مفید M.A.A.H.R سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    395
    قدرت امتیاز دهی
    793
    Array

پیش فرض پاسخ : درد و دل من(به کمکتون نیاز دارم)شما اگر به جای من بودید چیکار میکردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ارغنون نمایش پست ها
    دوست خوبم راستش خیلی دوست داشتم اطلاعات بیشتری داشتم تا یک کم عمیق تر و بهتر کمکت می کردم.
    می دونی شاید من خیلی خاص و یا اشتباه می کنم اما این جور جاها فقط به یه نتیجه می رسم "بشنو این نکته که خود را ز غم آزاده کنی / خون خوری گر طلب روزی ننهاده کنی"

تو از کجا می دونی خدا کمکت نکرده شاید کمکی که بهت کرده این بوده که تو این موقعیت قرار بگیری و شکست بخوری.
    باور کن می تونم درک کنم این که عمرت رو گذاشتی چقدر برات فشار بوده ولی این که هی رفتی و به در بسته خوردی نه این که بخوام ناامید بشی نه اتفاقا با امید بالا دنبالش برو اما از به نتیجه نرسیدن غصه نخور.
    بازم تلاشت رو بکن اما عمرت رو روش نذار به هر حال شما تحصیلکرده ای و حتما علایق دیگه ای تو زندگیت هست که بلکه توش موفق تر باشی.
    گفتی سال 85 شانزده ساله بودی یعنی الان 22 سالی داری.این یعنی هنوز اول راهی با تمام سختی هایی که گذروندی این بار با دید بازتر همون کارای قبلی رو بکن و به بقیه علایقت فکر کن.
    از شکست ناراحت نشو شکست فقط محکمترت می کنه.
    از این که داستان زندگیم رو این وسط بیارم خوشم نمیاد ولی خواسته هایی داشتم که تا بهشون فکر نکردم و از جایی که انتظار نداشتم بهشون رسیدم.
    اینا همش ممکنه علاقت به فوتبال و موفقیت توش هم برامون قابل درکه ولی خواست خدا رو از یادت نبر.
    برات از صمیم قلب آرزوی موفقیت نه آرزوی یافتن راه دارم!
    سلامت و پیروز باشی
    سلام ارغنون عزیز حالت خوبه ؟سلامتی؟ چی دوست داری بدونی از ورزشم که بهت بگم سوالی داری بپرس
    راستش من توی دو راهی گیر کردم یک راهش اینه ششاید خدا داره منو ازمایش میکنه ببینه صبرم چقدره چقئر به هدفی که دارم پایدارم یک فکری دیگه که اصلا دوست ندارم خدا برام در نظر گرفته باشه اینه که اقا الکی وققتتو نذار مسیر تو باید چیز دیگه ای باشه موندم کدومش درسته شاید من یک پدیده باشم که فردا خیلیا از من عبرت بگیرن و یاد بگیرن نا امید نشن یا برعکسش مثل شخصی میشم که همه بگب این اقا نمونه بارز نفهمی بود که هرچی خدا میگفت این راهه تو نیست این اقا مصمم بود که حرف خودشو گوش کنه اینم اخر وعاقبتش

- - - به روز رسانی شده - - -
    ویرایش توسط M.A.A.H.R : 15th August 2012 در ساعت 02:25 PM

4. 5 کاربر از پست مفید M.A.A.H.R سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    395
    قدرت امتیاز دهی
    793
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط *tara* نمایش پست ها
    سلام

واقعا تلاشتون ستودنیه و جای آفرین داره

من یه پسر عمه دارم که مثل شما به فوتبال خیلی علاقه داره حتی رشته تحصیلیش هم تربیت بدنی بوده

اونم برای اینکه تویه تیم خوب انتخاب بشه خیلی تلاش کرد ولی....بعضی جاها مثل شما در حقش نامردی کردنو

بعضی جاها هم خودش موقعیتشو از دست داد .پسر عمه ام تا انتخابی تیم ملی امید هم پیش رفت حتی پارتیش هم مایلی کهن بود

چون استادش بود خودش خیلی از کارش راضی بود اما در آخرین مرحله انتخاب کنار گذاشتنش

الان هم معلم ورزش اما فوتبال هم میکنه ولی تفریحی نه حرفه ای

میخوام بگم چرا به این فکر نمیکنید که شاید صلاح شما تو اینه که این ورزش وحرفه ای ادامه ندید اگه اینجوری فکر کنید تحمل این موضوع براتون راحتتره

گاهی اوقات ماچیزی رو از خدا میخوایم که به صلاحمون نیست
    خدایا.....

حکمت قدمهایی را که برایم بر می داری

بر من اشکار کن!

تا درهایی را که بسویم می گشایی

ندانسته نبندم!

و درهایی را که به رویم می بندی!

را به اصرار نگشایم.

موفق باشید
    سلام*tara* عزیز خوبی ؟ممنونم از لطفت و ارزش گذاشتنت به من انشالله بتونم جبران کنم راستش*tara* عزیز خیلیا اینوبه من گفتن اما بخدا هدفم از فوتبال یک چیز دیگست که حیف با خدا عهد بستمو نمیتونم بگم خیلیا ارزو دارن فوتبالیست شن برای شهرت خیلیا برای پولش تا بهترین خونه و زندگی داشته باشن خیلیا هم فوتبال عشقشونه باور کن برای من این 3تا مخصوصا اولی و دومیش برام مهم نیست سومیش که مشخصه عشقه منه اما بخدا فوتبالو برای هدف دیگه ی دوس دارم خدا هدفمو میدونه خیلیباهاش صحبت کردم حتی در رویاهام خدا هم احساس میکردم جوابمو میده 6ساله تلاش میکنم البته در سطح حرفه ای اما در اصل 14ساله دروازبانم حالا ببینم تقدیرم چیه خدابزرگه بچه ها ازهمتون ممنونم

6. 5 کاربر از پست مفید M.A.A.H.R سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    395
    قدرت امتیاز دهی
    793
    Array

بچه ها جواب همتونو در اینده نزدیک میدم اما الان یک زنگی زدن بچه ها فک کن یک خبرای خوبی باشه تو رو خدا دعا کنید تیمش معروفه خیلی اتفاقی با من اشنا شدن برام دعا کنید بخدا جواب *tara* رو داشتم میدادم که به من زنگ زدن بچه ها برام دعا کنبد دوستتون دارم فعلا

8. 4 کاربر از پست مفید M.A.A.H.R سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    9
    دریافت تشکر: 12
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام

آفرین به تلاشت ! اینو بدون که خدا هیچ تلاشی رو بیهوده نمیذاره وحتما حتما جواب تلاشتو میگری ان شاالله .

10. 5 کاربر از پست مفید یک دو سپاس کرده اند .

همكار تالار اخبار
    رشته تحصیلی
    مهندسي مديريت پروژه
    ارسال تشکر
    4,842
    دریافت تشکر: 3,026
    قدرت امتیاز دهی
    3470
    Array

سلام ممنون مرسي. شما خوبي؟ حتما منم دعا ميكنم. و اميدوارم كه خبر خوبي شنيده باشي و به اون چيزي كه دوست داري برسي.
    شاد و پيروز باشي

12. 4 کاربر از پست مفید ✿elnaz✿ سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    332
    دریافت تشکر: 416
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نمیدونم چی بگم ولی شاید حکمتی داره شاید اگه درستو بخونی و ادامه بدی موفقتر باشی

14. 3 کاربر از پست مفید roziye سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    اولین نیاز جامعه آخرت هنر معماری
    ارسال تشکر
    727
    دریافت تشکر: 1,113
    قدرت امتیاز دهی
    265
    Array

سلام
    همیشه دعا میکنم هرچی خیره به جوانان خدا بده این همیشه دعای مادرمه واینو من برای شما میخوام خدا هرچی میده رحمته وهرچی نمیده یا میگیره حکمته من نمیگم فوتبالو کنار بزار بچسب به زندگیت چون میدونم عاشقی عالمی داره که نمیشه گذشت اما همیشه بهتره که ادم عینکشونو برداره وطور دیگه به دنیا نگاه کنه منم مثل شما توی دوراهی موندم ولی قضیه من با شما فرق داره اما دارم با موضوع کنار میام برای همین شما رو درک میکنم میدونم تا پولو پارتی تا نداشته باشی به جایی نمیرسی اما به قول یکی از مسئولهای ما میگفت پارتی ما خداست همیشه با قانون پیش برو حتی اگه قانون دستو پاتو ببنده چون حتی چیزی بدست نیاری روحت ارومه که خطا نکردی وکسی رو داری که پیشش روسیاه نباشی بهترین چیزی که میتونم بهتون بگم اینه که برای اینده کاریتون برنامه ریزی کنید اونم به دور از تعصب به ورزش واین حرفا رو فراموش کن که اگه به اینجا برسم میشم استوره تا انسان خودشو نتونوبسازه نمتونه دنیا رو عوض کنه یاد حرف حضرت علی افتادم که میگفت هرکس خودشو بشناسه خداشو هم میشناسه بهتره بشینی با خودت روراست حرف بزنی یه برگه سفید بزاری جلوت قابلیتات وضعفات واهدافتوبنویس توش وبا جدیت به سوی هدفت پیش برو واصلا به اینکه خدا میخوادصبرتوازمایش کنه یا اینکه خدا نمیخواد که پیش برم توی این راه ویا مردم چی میگن فکر نکن چون انرژیتو مستهلک میکنه وازهمه چی خستت میکنه اینو بدون خدا ادمو خیلی دوست داره تو تلاش کن خدا به موقش بهت یه پاس حسابی میده یه نکته دیگه که درکنار ورزشت چیزای دیگم هم یه امتحان کن شاید دیتت نسبت به بعضی چیزاهم عوض بشه
    خدا کنه تونسته باشم کمکتون کرده باشم ازحرفام نرنجید بهترینهارو برات ارزو دارم

16. 2 کاربر از پست مفید draz سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    395
    قدرت امتیاز دهی
    793
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید-الهام نمایش پست ها
    سلام
    بله...حق خوری زیاده حق مارو هم خوردن...بماند .....استقلالی هستی که بیشتر دوست داریم....به نظرم البتهناراحت نشی.....باید با پول تو این مملکت به یه جا برسی یاپارتی شاید بتونی از آشنات کمک بگیری...بهش زنگ بزن ...دوباره بهش بگو.....یا برو سر تمرین تیم هاتست بده ...اگه آماده ای
    سلام وحید-الهام عزیز خوبی ؟اقابابت نظر دادن ممنون اره تنها کاری که احساس می کنم از دستم بر میاداینه که امادگیمو از دست ندمشاید اون در که خیلی وقت منتظرش هستم باز شه اقا بازم مرسی

18. 2 کاربر از پست مفید M.A.A.H.R سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    395
    قدرت امتیاز دهی
    793
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Rez@ee نمایش پست ها
    سلام اقا امیر حسین.
    بچه ها راست میگن فوتبال ما خیلی بر پایه لیاقت نیست.
    پارامترهای دیگری دارد پارتی ،پول هنگفت،و.... .
    کاش بتونین خودتون رو راضی کنین وبرین دنبال حرفه واینده تون.
    کاش بتونین به ورزش به چشم همه زندگی تون نیگا نکنین.
    شما قابلیت های زیادی دارید.خیلی جوانید وهنوز اول راه .
    اگه از الان ورزش همه چیزتون بشه وخدای نکرده 10سال دیگه برگردید سر خونه اول خیلی براتون سنگین تر خواهد بود.
    تا جایی که یادمه شما قصد ازدواج داشتین.یه کم هم از دید خانواده همسرتون دنیا رو ببین.

اقا امیر حسین شاید فکر کنین من ظالمانه نظر میدم ولی اگه من جای شما بودم:
    می رفتم دنبال زندگیم.
    همه توانم سرمایه ام وجوانی ام را بر سر فوتبال هدر نمی دادم.
    با ورزش هم قهر نمی کردم که نتونم هیچ وقت خودم رو نبخشم .حتما ورزش رو هم ادامه میدادم.

شاید پیغام خدا براتون توی این چند سال همین بوده.........

سلام خانم رضایی عزیز؟خوبید شما؟خسته نباشید ممنون از اینکه به من احترام گذاشتید و کمکم کردید
    راست میگید بخدا اگر فوتبال ما بر پایه لیاقت بود که به این روز فاجعه امیز نمی افتاد که هرکی بیشتر پول داشته باشه موفق تر باشه
    خانم رضایی عزیز فوتبال همه زندگیم نیست اگر بود که لیسانس نمیگرفتم زندگی من اول از همه مادرم بعد همسر و........ اما خانم رضایی یک بحثی است اونم اینه که من خیلی زحمت کشیدم برای این فوتبال نمی خوام دست خالی برگردم چرا اقایx باید میلیاردی قرار داد ببنده در حالیکه اصلا حقش نیست من کم و بیش تو فوتبال بودم یک چیزایی دست اومده و میدونم چی خبره می خوامک انقد تلاش کنم که بدون رشوه به ارزهام برسم چون از اون دنیا خیلی می ترسم
    از لحاظ همسرمم بگم که هنوز موقعیت جور نشده متاسفانه البته فک کنم حالاحالا هم جور نشه چون از لحاظ مالی هنوز در موقعیت ازدواج قرار نگرفتم

20. 2 کاربر از پست مفید M.A.A.H.R سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)