دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 86

موضوع: آذربايجان ايران (1391)شديدا لرزيد!!!

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    دریافت تشکر: 6,802
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array
    312's: جدید84

پیش فرض پاسخ : آذربايجان ايران شديدا لرزيد!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط باستان شناس نمایش پست ها
    جناب
    .
    .

بازم تایید میکنم این سایت مختص تفکر گروه خاص نیست @( خوشحال میشم تو ذهنتون این مورد داشته باشید...

باتشکر
    باستان شناس

گذشت زمان بهترين قاضي بر اعمال همه ماست.
    از لطفتون ممنونم
    اگه قرار به خوشامد از پيشگوييها بود هزاران رصدخانه مراغه بيشتر ساخته ميشد.
    ------------------
    نه هر كه سرتراشد قلندري داند.
    خيانت فــقـر مي آورد

2. 2 کاربر از پست مفید 312 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    189
    دریافت تشکر: 200
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

زمزمه هایی لابه لای حرف ها بود که لازم دیدم حرفی بزنم به عنوان برادر/خواهر کوچیکتون
    اتحاد
    اهمیت به نژاد اصل اصیله شیطانه که اولین متکبر به نژاد شیطان بود. هر کس بخواد آگاهانه به اختلافات نژادی دامن بزنه فطرتی پست تر از شیطان داره نظرم ابدا به هیچ یک از افراد حاضر در گفت و گو نیست فقط بیدار باشه به خودم و برادرا و خواهرام کیه که میخواد تو این مملکت کرد و ترک و فارس و عرب به جون هم بیافته؟ دولت؟ ملت؟ یا دشمن؟ واقعا این ضایعه به نفع کیه؟ اونی که میاد میگه اگه این مصیبت بر سر کسی غیر از آذری ها (پاره های تنمون که غمشون غم ماست) میومد واکنش رسانه ها و غیره متفاوت بود حقیقتا چه منافعی رو پیشبینی کرده؟
    این آمریکایی که دم به دقیقه تحدید به حمله میکنه در صورت محقق شدن مگه کسی غیر از همین مردم آذربایجان و جنوب و شرق و غربو به خاک و خون میکشه (چه بسا که در کشور های همسایه به خاک و خون کشیده) حالا با دراز کردن دست کمک نوع دوستانه بیشتر به یک موجود آنورمال شبیهه حساب دو دو تا چهارتاس
    در حالی که طی ماه های اخیر، تحریم های اروپا و آمریکا زمینه ساز فشارهای شدید به مردم سراسر کشور شده، آمریکا در اقدامی کم خرج و دارای برد تبلیغاتی بالا، ارسال کمکهای مردمی مردم این کشور به ایران را بلامانع اعلام کرد و در این یک مورد نقض تحریم را جایز دانست.
    فتوا دادن
    من که در حیطه ی سیاست تخصصی ندارم اون چه که دیدم گفتم خواسته ی هر روزم هم از خدا شعور تشخیصه
    خلق را تقلیدشان بر باد داد ای که صد لعنت بر این تقلید باد
    به امید ظهور امام زمان و انفکاک صریح حق از باطل
    این جا دیار دلگیر هبوط آدم است

4. 6 کاربر از پست مفید نبوی سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    دریافت تشکر: 30,245
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط 312 نمایش پست ها
    گذشت زمان بهترين قاضي بر اعمال همه ماست.
    از لطفتون ممنونم
    اگه قرار به خوشامد از پيشگوييها بود هزاران رصدخانه مراغه بيشتر ساخته ميشد.
    ------------------
    نه هر كه سرتراشد قلندري داند.

بله اینو با شما موافقم ...

اول ....خدا بر اعمال همه ما آگاه و هویداست !

و دوم اینکه همین الان هم گذشت زمان خیلی موارد رو برامون روشن کرده و آگاهمون ساخته ؟ غیر اینه ؟

و اینکه بدونید اگر تعدادی سعه صبر و صبوری نشون میدن شما همون گذشت زمان در نظر بگیر که مطمن باشید این گذشت زمان و سعه صبر پایانی خواهند داشت ...

هرگز زانو نخواهم زد،حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد.

"
    کوروش بزرگ"

6. 3 کاربر از پست مفید باستان شناس سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    دریافت تشکر: 30,245
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط نبوی نمایش پست ها
    زمزمه هایی لابه لای حرف ها بود که لازم دیدم حرفی بزنم به عنوان برادر/خواهر کوچیکتون
    اتحاد
    اهمیت به نژاد اصل اصیله شیطانه که اولین متکبر به نژاد شیطان بود. هر کس بخواد آگاهانه به اختلافات نژادی دامن بزنه فطرتی پست تر از شیطان داره نظرم ابدا به هیچ یک از افراد حاضر در گفت و گو نیست فقط بیدار باشه به خودم و برادرا و خواهرام کیه که میخواد تو این مملکت کرد و ترک و فارس و عرب به جون هم بیافته؟ دولت؟ ملت؟ یا دشمن؟ واقعا این ضایعه به نفع کیه؟ اونی که میاد میگه اگه این مصیبت بر سر کسی غیر از آذری ها (پاره های تنمون که غمشون غم ماست) میومد واکنش رسانه ها و غیره متفاوت بود حقیقتا چه منافعی رو پیشبینی کرده؟
    این آمریکایی که دم به دقیقه تحدید به حمله میکنه در صورت محقق شدن مگه کسی غیر از همین مردم آذربایجان و جنوب و شرق و غربو به خاک و خون میکشه (چه بسا که در کشور های همسایه به خاک و خون کشیده) حالا با دراز کردن دست کمک نوع دوستانه بیشتر به یک موجود آنورمال شبیهه حساب دو دو تا چهارتاس
    در حالی که طی ماه های اخیر، تحریم های اروپا و آمریکا زمینه ساز فشارهای شدید به مردم سراسر کشور شده، آمریکا در اقدامی کم خرج و دارای برد تبلیغاتی بالا، ارسال کمکهای مردمی مردم این کشور به ایران را بلامانع اعلام کرد و در این یک مورد نقض تحریم را جایز دانست.
    فتوا دادن
    من که در حیطه ی سیاست تخصصی ندارم اون چه که دیدم گفتم خواسته ی هر روزم هم از خدا شعور تشخیصه
    خلق را تقلیدشان بر باد داد ای که صد لعنت بر این تقلید باد
    به امید ظهور امام زمان و انفکاک صریح حق از باطل
    سلام جناب نبوی

پست های دوستان یادم نمیات رو نژاد تکیه کرده باشه و یا حرف از کشور خاصی گفته شده باشه بهتر شما هم اسم کشور خاصی رو مطرح نکنید و دوستان رو به نظردهی در مورد کشورهای دیگر وادار نکنید

بزارید تاپیک به عنوان خودش وفادار بمونه .

در تاپیک بلکه فقط و فقط در مورد زلزله و خدمات گروه های مردمی بحث میشود

لطفا موارد مسایل کشورهای دیگر از جمله آمریکا نشید

درسته دوستان با هم بحث داشتن ولی اختلاف نظرشون سر کمک رسانی بود نه حملات کشورهای دیگر به ایران ...

خوشحال میشم در مورد زلزله و ...نظری دارید بیان کنید ....و تنش رو از طریق حمله به ایران وارد بحث زلزله نفرمایید ....

شما میگید در حیطه سیاست تخصصی ندارید و اینکه دوست عزیز لطفا عنوان تاپیک رو ی بار دیگه بخونید ....تاپیک هم سیاسی که نیست نیازی به تخصص داشتن در زمینه سیاست نیست ...

الان این تحریم که میگید چه ربطی به عنوان تاپیک داره ...لطفا در پست کردن متن خودتون رعایت عنوان بفرمایید !

هرگز زانو نخواهم زد،حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد.

"
    کوروش بزرگ"

8. 6 کاربر از پست مفید باستان شناس سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    انسانیت
    ارسال تشکر
    9,863
    دریافت تشکر: 9,333
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    محسن آزماینده's: جدید21

با سلام مجدد.........اخبار استان آذربایجان شرقی اعلام میکنه که اقلامی برای زلزله زذدگان نیاز است.مردم کمک کنند و ... .من خودم فرصت نکردم به مناطق زلزله زده برم،اما خانواده من از نزدیک بازدید کردند و میگن که نیاز به کمک هست.رسانه ملی از شبکه ملی هم ادعا می کند نیازی به کمک نیست...........الان دو حرف داریم که با هم تناقض دارند.هر آدم بی سوادی هم می تواند تشخیص دهد که یکی از این 2 حرف دروغ است.شما تصاویر زنده ای که از شبکه استانی پخش میشه را باور میکنی یا اخباری که ساعتها در استودیو صدا و سیما تدین میشه را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

10. 5 کاربر از پست مفید محسن آزماینده سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    189
    دریافت تشکر: 200
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام خسته نباشید
    من گفتم زمزمه هایی
    حرفی از تکیه روی نژاد نزدم اگه صفحه 5 رو بخونید شما هم واقف خواهید شد
    تو قوانین سایت موردی مبنی بر نبردن اسم کشور خاص ندیدم ولی خیلی از قوانین زیر پا گذاشته میشه و عکس العملی نداره مثل آوردن مطلب با منبع فیلتر شده
    من اولین نفری نبودم که اسم کشوری رو بردم چه طور بحث در مورد سوریه و لبنانو غیره بلامانعه اون وقت من به خاطر بردن اسم آمریکا باید مواخذه بشم
    واقعا قبل از من تاپیک به عنوان خودش وفا دار بوده؟ به وضوح بحث سیاسی شده و من شروع کننده نبودم من وارد مسائل کشور آمریکا نشدم آمریکا وارد مسائل کشور من شده
    و حالا موضوع پست من حمله ی کشور های دیگه به ایرانه؟ واقعا این طوره؟
    شما خودتون هم از دادن پست های غیر مرتبط بری نیستید واگه مقایسه کنید میبینید حرف من به موضوع نزدیک تره
    تو بحثا دو تا مسئله پررنگ شده بود یکی عدم قبول کمک های کشور های خارجی که به تبع اون من از محاسن اون کشور اسمشو نبره نوع دوست گقتم و دیگری اخبار کذب عدم اطلاع رسانی رسانه های داخلی که گنده کردنش چیزی در پی نداره جز...
    اگه جمله ای که تحریم توش داره کامل بخونید میبینید استرس جمله رو تحریم نیست مقدمه ایه برای ادامه جمله
    من با نهایت خضوع و ادب صحبت کردم انتظار این برخورد ناعادلانه رو نداشتم
    اگه این موقعیت تکرار بشه دوباره اون حرف هارو خواهم زد
    جانب انصاف نگه دارید
    مایل به ادامه ی بحث نیستم به سبب انحراف موضوع شما اگر مایلید تاپیک تو موضوعات آزاد ایجاد کنید
    این جا دیار دلگیر هبوط آدم است

12. کاربرانی که از پست مفید نبوی سپاس کرده اند.

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    انسانیت
    ارسال تشکر
    9,863
    دریافت تشکر: 9,333
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    محسن آزماینده's: جدید21

نقل قول نوشته اصلی توسط نبوی نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من گفتم زمزمه هایی
    حرفی از تکیه روی نژاد نزدم اگه صفحه 5 رو بخونید شما هم واقف خواهید شد
    تو قوانین سایت موردی مبنی بر نبردن اسم کشور خاص ندیدم ولی خیلی از قوانین زیر پا گذاشته میشه و عکس العملی نداره مثل آوردن مطلب با منبع فیلتر شده
    من اولین نفری نبودم که اسم کشوری رو بردم چه طور بحث در مورد سوریه و لبنانو غیره بلامانعه اون وقت من به خاطر بردن اسم آمریکا باید مواخذه بشم
    واقعا قبل از من تاپیک به عنوان خودش وفا دار بوده؟ به وضوح بحث سیاسی شده و من شروع کننده نبودم من وارد مسائل کشور آمریکا نشدم آمریکا وارد مسائل کشور من شده
    و حالا موضوع پست من حمله ی کشور های دیگه به ایرانه؟ واقعا این طوره؟
    شما خودتون هم از دادن پست های غیر مرتبط بری نیستید واگه مقایسه کنید میبینید حرف من به موضوع نزدیک تره
    تو بحثا دو تا مسئله پررنگ شده بود یکی عدم قبول کمک های کشور های خارجی که به تبع اون من از محاسن اون کشور اسمشو نبره نوع دوست گقتم و دیگری اخبار کذب عدم اطلاع رسانی رسانه های داخلی که گنده کردنش چیزی در پی نداره جز...
    اگه جمله ای که تحریم توش داره کامل بخونید میبینید استرس جمله رو تحریم نیست مقدمه ایه برای ادامه جمله
    من با نهایت خضوع و ادب صحبت کردم انتظار این برخورد ناعادلانه رو نداشتم
    اگه این موقعیت تکرار بشه دوباره اون حرف هارو خواهم زد
    جانب انصاف نگه دارید
    مایل به ادامه ی بحث نیستم به سبب انحراف موضوع شما اگر مایلید تاپیک تو موضوعات آزاد ایجاد کنید
    دوست عزیز شما خود از انصاف حرف می زنید.به این لینک مراجعه کنید

http://www.njavan.com/forum/showthre...444#post356444

قضاوت با خود شما

14. 3 کاربر از پست مفید محسن آزماینده سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    روانشناسی بالینی
    ارسال تشکر
    29,978
    دریافت تشکر: 25,422
    قدرت امتیاز دهی
    43643
    Array
    نارون1's: لبخند

امروز تو برنامه سلامت باشید ، مسئول هلال احمر که تازه از مناطق زلزله زده اومده بودد رو آورده بودن

میگفت از کشورها پاکستان و آذربایجان کمک فرستادن ، کشورهای دیگه هم تو راهه

دروغ میگفته یعنی ؟؟

اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي أَخْشَاكَ كَأَنِّي أَرَاكَ وَ أَسْعِدْنِي بِتَقْوَاكَ
    مجلـــه رویش ذهــن

16. 2 کاربر از پست مفید نارون1 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    75
    دریافت تشکر: 178
    قدرت امتیاز دهی
    22
    Array

هموطن وقتی دلم لرزید، دلت لرزید؟
    نمی دانم به گوشت رسیده چه بر سر، سر ایران آمده یا نه؟
    نمی دانم تصاویر روستاها و شهرهای زلزله زده را دیدی یا نه؟
    نمی دانم باور کرده ای همه چی آروم هست یا نه؟
    نمی دانم می دانی حرفهایی را که در دلم مانده و نمی توانم بگویم؟
    صدا و سیما که گفت خسارت جزعی ست! ساعت 9 یکشنبه شب من گریستم و کانال سه خنده بازار را نشان داد!
    تیر روزنامه ها را خواندی واقعا خیلی درشت نوشته بود چه شده همدردی با هم وطن مهم بود یا ... !
    کاش وقتی تلوزیون خنده بازار و یا اون یکی تلوزیون روزگار تلخ را را نشان می داد می زدی کانال سهند!
    کاش می شندی سخنان کودکی را که به دنبال مادرش بود!
    کاش نگاه مضطرب دختری را می دیدی که زیر آوار به دنبال عروسکش بود!
    کاش خلوارها آوار را می دیدی!
    کاش می شنیدی که پدری دردمند چه می گفت: او می گفت 100 در صد روستا تخریب شده او می گفت چادر رسیده اما غذایی برای افطار ندارم!
    ان طرفتر روحانیی روی منبر است و می گوید عامل این زلزله بد حجابی و بی حجابیست چرا به خانواده مردی که در این شرایط روزه هست تهمت می زنی! اگه عامل اینها بد حجابیست جاهای دیگری بایدبا خاک یکسان می شد نه کاشانه مردی مومن و غیرتمند!
    کاش می شنیدی که نانوایی ها در اهر تعطیل شده و فرماندار می گوید کذب است!
    کاش می شنیدی صدای گریه کودکان را کاش می شنیدی شیون مادران را کاش می دیدی بغض پدران را!!!!
    کاش عمق فاجعه را می دیدی. آن موقع تو هم از دیپورت کمکهای مردمی ترکیه و آذربایجان یکه می خوردی!!!
    هموطن هموطنت اینجا خون گریه می کند.
    یازان: سینماز

91.5.23

18. 5 کاربر از پست مفید ishildaq سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم سلولي و مولكولي
    ارسال تشکر
    1,528
    دریافت تشکر: 1,938
    قدرت امتیاز دهی
    119
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط نارون1 نمایش پست ها
    امروز تو برنامه سلامت باشید ، مسئول هلال احمر که تازه از مناطق زلزله زده اومده بودد رو آورده بودن

میگفت از کشورها پاکستان و آذربایجان کمک فرستادن ، کشورهای دیگه هم تو راهه

دروغ میگفته یعنی ؟؟

راس ميگن فرستادن ولي چند روز پيش اولين كمك هاي كشور تركيه رد شده بود البته به بهانه هماهنگ نكردن و اطلاع ندادن به ايران.
    اؤزگه چيراغينا ياغ اولماق بسديــر
    دوغما-ائـــللريميز قـارانليق داديــر
    يانيب ، يانديرماياق يادين اوجاغين
    ائويميز سويوقدور،قيشدير شاختادير

20. 3 کاربر از پست مفید پیمان هادی فرکوش سپاس کرده اند .

صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)