دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: ورود اقایان ممنوع!؟

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    1,177
    دریافت تشکر: 1,246
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : ورود اقایان ممنوع!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.s نمایش پست ها
    برداشت جالبی بود اقا مجید!
    فقط یه نکته من به شخصه از فمینیست ها متنفرم! و از اونجایی که رفتار و عقاید این نوع حزب رو میدونم بعید میدونم که توصیف رفتار ان کاراکنر رو بشه با عقاید و افکار این حزب مقایسه کرد!
    کافیه یکم تحقیق کنید تا کاملا با این حزب مخالفت کنید!!!
    فکرشو بکنید یه زن بتونه بدون هیچ مشکل 3 تا شوهر داشته باشه!
    اصلا میگیم هم که داشته باشه یعنی اون سه تا شوهر برای رفع نیاز های روزمره شون نباید از این زن انتظار داشته باشند؟
    در این صورت اون زنه باید و سه تا شوهر سه نوع مختلف غذا درست کنه! واسه سه تاشون لباس بشوره!(حالا میگیم ماشین لباس شویی کاراشو انجام بده!) سه بار 2 تا بچه بیاره و اونا رو بزرگ کنه!!!! دیگه هرمشکلی باشه ضرب در سه میشه!!

من این فیلم رو ندیدم و در موردش هم نظری نمیدم

ولی در مورد نظر تو در مورد فیمینیستا:

اول که من به طور کامل فیمینیستم!!!
    به نظرت کامل احترام میزارم ولی حق اهانت نداری, البته من خودم کلا با این جور حرفا مشکلی ندارم ولی واسه بقیه میگم

تو اصلا نمیدونی فیمینیست کیه و چی میخواد وگرنه اینجور نمیگفتی!

هیچ زنی دوست نداره و هیچ وقتم ادعا نکرده که میخواد ۳ تا شوهر داشته باشه, فقط میخواد که شوهرشم نتونه ۳ تا زن داشته باشه...

از همین جمله خودت میتونی بفهمی که ما مردها چقد موجودات بی فکر و غیر منطقی هستیم که حق داشتن چند تا زن زو برای خودمون قایلیم و اصلا هم به لطمه ای که به احساسات زن ها وارد میشه فکر نمیکنیم ولی خودمون حتی حاضر نیستیم لحظه ای اون رو بالعکس تصور کنیم!!!

کی گفته که زنها باید حتما کارهای خونه رو انجام بدن؟؟؟
    مگه کلفت ما مردان؟!

به دوستم میگم تو اگه بخوای دوست دختر داشته باشی کسی حق نداره که بگه بالا چشمت ابروه...
    میگه معلومه, هیچ کس این حق رو نداره

میگم حالا اگه زنت قبل ازدواج یا خواهرت...
    هنوز حرفم تموم نشده با ناراحتی همراه با کمی عصبانیت
    میگه ببین محسن نه دیگه.... نمیدونم اگه اسمش رو تعصب میزاری یا غیرت یا هر چیز دیگه ای ولی من نمیتونم اینو تحمل کنم!!!

مرتیکه پس میخوای اسمشو روشنفکری و تفکر منطقی بزارم؟!

البته من میدونم که خیلی مسایل با اعتقادات اشخاص جور درنمیاد ولی منظورم از این مثال این نبود بلکه زورگویی مردها بود که حتی چیزی رو که حق مسلم خودش میدونه حاضر نیست در مورد زنش یا خواهرش قبول کنه و از اون فاجعه بارتر اینه که هنوز فکر میکنن مردها باید برای زنها تصمیم بگیرن و با گفتن اینکه ناموس منه و غیرت دارم و از این جور حرفا عملا موجودیت زن رو زیر سوال برده و اون رو موجودی بدون فکر, بدون قدرت اراده, بدون قدرت تشخیص, و کلا بدون داشتن حق تصمیم گیری در نظر گرفتن!

در همه زمینه ها زنها مظلوم بودن و اگه الان در برخی زمینه به جایی رسیدن نمیشه منکر نقش پررنگ فیمینیستها در این زمینه شد!
    مشکل مربوط میشه به تمام جهان: همین تغییر فامیلی زن به فامیلی شوهرش رو در نظر بگیرید و خیلی مسایل پیش پا افتاده دیگه!!!

زنها حتی از سیاهپوستها هم بیشتر مظلوم واقع شدن سر این قضیه نژادپرستی و من واقعا متاسفم که هنوز هم در جهان و مخصوصا در برخی عقاید و مناطق خیلی خیلی بیشتر به زنها زور گفته میشه و ...
    ویرایش توسط Mr.Geo22 : 17th December 2011 در ساعت 12:47 PM

2. 3 کاربر از پست مفید Mr.Geo22 سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)