دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 30 از 39 نخستنخست ... 2021222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 381

موضوع: آنچه که شمارا میآزارد

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    183
    دریافت تشکر: 278
    قدرت امتیاز دهی
    68
    Array

پیش فرض پاسخ : آنچه که شمارا میآزارد

نقل قول نوشته اصلی توسط homeyra نمایش پست ها
    به محض اینکه شروع میکنم به ظرف شستن،پیشونی یا بینی ام شروع میکنه به خاریدن...
    خیلی ازار دهنده اس
    مایع طرف شویی که ازش استفاده میکنی حتما عوض کن؛ شاید از این باشه. حساسیت به حباب های مایع ظرف شویی که موقع شست و شو بالا می آن و روی صورتت میشینن.
    ویرایش توسط meaning : 20th October 2014 در ساعت 06:10 PM

2. 4 کاربر از پست مفید meaning سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    183
    دریافت تشکر: 278
    قدرت امتیاز دهی
    68
    Array

آیا پمپ بنزین دزد است؟
    آیا سامانه پمپ بنزنین دزد است؟
    آیا ایراد از کاربر پمپ بنزین است؟
    آیا دولت دزد است؟
    ملت دزد است؟
    دزد دزد است؟
    اصلا ما دزد داریم؟

-----

امروز رفتم پمپ بزنین برای چندمین بار 10 لیتر گرفتم، که سامانه روی 3843 تومان متوقف شد؛ و برای چندمین بار چهار هزار تومان دادم و آقای عزیز که مسئول پای سامانه بودند؛ باقی 4 هزار تومان مرا ندادند؛ این کار براشون عادی شده است؛ یک دزدی روتین؛ می گن پول خرد نداریم. تو هم چون هول ِ بزنین رو داری و دولت بر تو منت گذاشته نباید حرف بزنی همینکه بنزین بهت دادن با این نرخ از سرت زیادی است. یعنی همیشه باید 100 الی 200 تومان چرب و زیاد نوش جان کنند؛ و توی چشماتم زل بزنند.

حالا به نظر من یک از راهکارها برای حل این معضل و جلوگیری از دزدی "چشم -تو-چشم" به این سبک این است؛ که چه؟ که شبکه کارت های عابر بانک را به سامانه های پمپ بزنین لینک کنند تا وقتی من رفتم بزنین بزنم؛ وارد کنم 3724.239999 هزار تومان و بنزین مورد نیازم را دریافت کنم.

4. 4 کاربر از پست مفید meaning سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    1,826
    دریافت تشکر: 4,412
    قدرت امتیاز دهی
    2953
    Array
    BaAaroOoN's: جدید134

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolfram نمایش پست ها
    امروز رفتم پمپ بزنین برای چندمین بار 10 لیتر گرفتم، که سامانه روی 3843 تومان متوقف شد؛ و برای چندمین بار چهار هزار تومان دادم و آقای عزیز که مسئول پای سامانه بودند؛ باقی 4 هزار تومان مرا ندادند؛ این کار براشون عادی شده است؛ یک دزدی روتین؛ می گن پول خرد نداریم. تو هم چون هول ِ بزنین رو داری و دولت بر تو منت گذاشته نباید حرف بزنی همینکه بنزین بهت دادن با این نرخ از سرت زیادی است. یعنی همیشه باید 100 الی 200 تومان چرب و زیاد نوش جان کنند؛ و توی چشماتم زل بزنند.
    من هم میخاستم همچین مشکلی رو عنوان کنم
    چرا کشور ما که توی چیزهای پیش پا افتاده از اروپا هم جلو میزنه نمیتونه در زمینه ی مجهز سازی تاکسی های خطی به سیستم پرداخت الکترونیکی پول کاری انجام بده؟
    من روزانه بارها و بارها در مسیر رفت و برگشت از تاکسی استفاده میکنم
    هر بار هم از دادن باقی پول امتناع میکنن که ما پول خرد نداریم
    حالا اگه روزی یه بار بود میشد ازش چشم پوشی کرد
    ولی من به شخصه اگه در هر بار استفاده از تاکسی من بخام از باقی پولم صرف نظر کنم روزانه هزینه ی هنگفتی میشه
    و خیلی در این رابطه ناراضی م!!!!

6. 6 کاربر از پست مفید BaAaroOoN سپاس کرده اند .

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolfram نمایش پست ها
    آیا پمپ بنزین دزد است؟
    آیا سامانه پمپ بنزنین دزد است؟
    آیا ایراد از کاربر پمپ بنزین است؟
    آیا دولت دزد است؟
    ملت دزد است؟
    دزد دزد است؟
    اصلا ما دزد داریم؟

-----

حالا به نظر من یک از راهکارها برای حل این معضل و جلوگیری از دزدی "چشم -تو-چشم" به این سبک این است؛ که چه؟ که شبکه کارت های عابر بانک را به سامانه های پمپ بزنین لینک کنند تا وقتی من رفتم بزنین بزنم؛ وارد کنم 3724.239999 هزار تومان و بنزین مورد نیازم را دریافت کنم.
    راه حل ساده تر اینه که از قبل پول خرد اماده کنید تا بهانه ی باقی نمونه

یا اینکه به نشانگر لیتر در پمپ بنزین اهمیت ندین و به اندازه ی 4000تومان بنزین بزنید نه به اندازه ی 10 لیتر! من خودم همیشه 30 هزار تومان بنزین میزنم اصلا هم نمیدونم چند لیتر میشه!!!

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

8. 4 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    10,614
    دریافت تشکر: 19,174
    قدرت امتیاز دهی
    3108
    Array
    تووت فرنگی's: لبخند

شاید بشود عوامل محیطی را سازگار کرد اما وای از انسان های بی منطق!!!!
    مرا انسان های بی منطق آزار می دهد ...
    دلم تنگه پرتقالِ من!

10. 3 کاربر از پست مفید تووت فرنگی سپاس کرده اند .

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

نقل قول نوشته اصلی توسط BaAaroOoN نمایش پست ها
    من هم میخاستم همچین مشکلی رو عنوان کنم
    چرا کشور ما که توی چیزهای پیش پا افتاده از اروپا هم جلو میزنه نمیتونه در زمینه ی مجهز سازی تاکسی های خطی به سیستم پرداخت الکترونیکی پول کاری انجام بده؟
    من روزانه بارها و بارها در مسیر رفت و برگشت از تاکسی استفاده میکنم
    هر بار هم از دادن باقی پول امتناع میکنن که ما پول خرد نداریم
    حالا اگه روزی یه بار بود میشد ازش چشم پوشی کرد
    ولی من به شخصه اگه در هر بار استفاده از تاکسی من بخام از باقی پولم صرف نظر کنم روزانه هزینه ی هنگفتی میشه
    و خیلی در این رابطه ناراضی م!!!!

من هروقت راننده میگه پول خورد نداره منم پولو ازش پس میگیرم و موقع پیاده شدن بهش میگم منم پول خورد ندارم پس پول نمیدم!!!
    اونوقت یادش میفته پول خوردشو کجا گذاشته
    امتحان کنین این بهترین روش تقویت حافظس - من تست گرفتم

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

12. 4 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

همکار تالار مکانیک
    ارسال تشکر
    13,417
    دریافت تشکر: 6,562
    قدرت امتیاز دهی
    6221
    Array
    homeyra's: جدید156

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین متقی نمایش پست ها
    من هروقت راننده میگه پول خورد نداره منم پولو ازش پس میگیرم و موقع پیاده شدن بهش میگم منم پول خورد ندارم پس پول نمیدم!!!
    اونوقت یادش میفته پول خوردشو کجا گذاشته
    امتحان کنین این بهترین روش تقویت حافظس - من تست گرفتم
    رفتارشون خیلی بده،منم اینجور فکر میکردم که باید پولمو بگیرم ازشون اما آدم صدتومن،دویست تومنش بره ،بهتره تا چهارتا تیکه بشنوه...البته اگر من هم پسر بودن،رفتاری مثل شما شایدم جدیتر با یک راننده تاکسی که به ظاهر پول خورد نداره،میکردم،منتها این است تفاوت دختر با پسر در جامعه ما....و این هم یک مورد آزاردهنده برای من.
    نکته:میدونم خیلی با نقل قول حال نمیکنی

14. 3 کاربر از پست مفید homeyra سپاس کرده اند .

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

مگه آزار داری بچه؟؟؟؟

دست از سر خودت بردار!!!
    این باید دست از سر من برداره
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    10,614
    قدرت امتیاز دهی
    3108
    Array

مشکلی که منو ازار میده امروز این بوددوست دوران دبیرستانم که دانشگاه شریف عمران میخونه میخواد بورسیه بگیره از ایران برهچرا یک دانشجوی بهترین دانشگاه کشور در یک رشته ی نسبتا عالیباید به این موضوع انقدر عمیق و جدی فکر کنه که به زبون بیاره و مطرحش کنه ؟؟؟چرا این طرز فکر رواج پیدا کرده؟چرا کسی نمیخواد اینجارو بسازه؟همه میخوان برن از ساخته های دیگران اونور اب استفاده کنند؟
    با سلام. فکر نمى کنم کسى دلش غربت را بخواهد و از ماندن در وطن بيزار بآشد.. اما گاهى شرايط طورى ست که طرف را اجبار به رفتن مى کند... يکى از آشنايان ما پسرى هست 27ساله با فوق ليسانس مکانيک از دانشگاه اميرکبير .. ايشون بعد از اتمام درسشون حدود 2-3 سالى براى کار اقدام ميکنند که هيچ کجا استخدام نمى شوند و حتى در شرکت هاى خصوصى هم کارى پيدا نمى کنند.. و ايشون تصميم گرفتند براى گرفتن دکترا به آمريکا بروند.. حال پذيرش گرفتند و حدود 1 سالى رفتند.... چرا نبايد رفت وقتى براى کار شرايطى هست که نبايد باشد، که به مدل مو و ريش و لباس هاى کارکنان ايراد مى گيرند... برادر من در جايى که کار مى کند با اينکه فوق ليسانس برق است از بهترين دانشگاه ايران نبايد ريش پرفسورى بگذارد زيرا ايراد مى گيرند.. ايا اين سبب ساختن وطن است؟ وقتى همه جا پارتى بازى است و بجاى نيروهاى متخصص و با استعداد افرادى با پارتى وارد شدند و کار نمى کنند چنين مى شود... از اين مواردى که رفتند زياد است بخواهم بگويم وقت مى برد.. يکى از کارکنان ناسا که پسرى جوان و ايرانى ست روى موهايش طرح ستاره انداخته بود حالا اينجا به يک مدل ريش ساده بد نگاه مى کنند.... دوست من آنقدر که اينجا براى افراد شايسته حرف در مى آورند و سعى مى کنند برايش بزنند هيچ کجا نيست... الآن اکثر دوستان برادر من در کشورهاى مختلف درس مى خوانند دليلش هم اين است که با سن بيست و خورده اى کار پيدا نکردند و اگر دقيق نگاه کنيد قريب به اتفاق افراد هوشمند و شايسته در اين کشور به انزوا کشيده شده اند ؛ رفتن چاره نيست اما براى پسرى که کار ندارد و با خجالت به خانواده اش نگاه مى کند راهى ديگر نمى گذارد....
    دلم تنگه پرتقالِ من!

17. 2 کاربر از پست مفید تووت فرنگی سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    10,614
    قدرت امتیاز دهی
    3108
    Array

و اينکه دوستان در باب بقيه ى پول گفتند چيزى بگويم؛ دوستى تعريف مى کرد در کشور سوئد براى خريد يک شلوار از يک فروشگاه مارک اقدام مى کنند، شلوار را بپا مى کند و در ماشين لباس شويى مى اندازند، پس از شستشو رنگ شلوار از مشکى به قرمز تغيير مى کند. به فروشگاه مذکور مى رود، فروشنده شلوار را عوض مى کند. فرض کنيد قيمت شلوار قبلى مثلا هزار تومان است و شلوار جديد نهصد و پنجاه تومان، فروشنده علاه بر تعويض شلوار پنجاه تومان بقيه را پس مى دهد!!! منظور اينکه فروشنده مبلغ بسيار اندک باقى مانده را پس مى دهد.. حالا فروشنده هاى ما 300تومان بقيه را شکلات مى دهد و بعضا بقيه را پس نمى دهند و يادشان رفته است حق با مشترى ست.. فرق در همين چيزهاست. اينجا بايد حقت را به زور بگيرى ... و ايراد از ايران عزيز نيست، از ما آدم هايش است که اسلام و دينمان را به جاى عمل، فرياد مى زنيم... مرا؛ حق خورى و لگدمال شدن استعدادها آزار مى دهد.
    دلم تنگه پرتقالِ من!

19. 2 کاربر از پست مفید تووت فرنگی سپاس کرده اند .

صفحه 30 از 39 نخستنخست ... 2021222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع