دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: میخوام سیگاری نشم نمیتونم

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    524
    دریافت تشکر: 1,057
    قدرت امتیاز دهی
    501
    Array

پیش فرض میخوام سیگاری نشم نمیتونم

سلام
    قبلا هم چالش های زیادی در مورد سربازی داشتم که یکی دو مورد رو همینجا از بچه ها سوال کردم
    حقیقتا سربازی برای آدمای تنها خیلی مشکل سازه ؛ نمیدونم حرفمو چطور بگم که بی احترامی به کسی نباشه ، حس میکنم واقعا نیاز به روانپزشک دارم اما وقتی هم برای مراجعه به پزشک ندارم ، من نیاز های شخصی زیادی دارم که قبل از خدمت به هر حال با اونها کنار می اومدم و فشار روحی و جسمی کمتری روم بود ، نیازی که عمدتا جنسی هست ، اما الان که سرباز هستم نمیتونم با نیاز های طبیعیم کنار بیام ، و فشار روحی زیادی روم هست
    تمسک از قرآن و دعا هم دیگه نمیتونه کمکم کنه ، هیچ رابطه ای هم با کسی ندارم و تنها گزینه ای که برای آروم شدن جلوم دارم سیگار هست اما اصلا دوست ندارم که سیگار بکشم و اگر این کارو نکنم ناخواسته گریه میکنم چون هیچ کاری نمیتونم برای آرامشم انجام بدم ، هیچ مرخصی ای برای مسافرت رفتن یا تفریح رفتن ندارم که حالو هوام عوض بشه ، حتی برای مراجعه به پزشک هم بهم وقت نمیدن ، توی پادگان تا خونین و مالین نباشی باورشون نمیشه که مشکلی داری تا برگه اعزام به پرشک بدن ...

چه راهی به جز سیگار لعنتی میتونه درد آدمی مثل منو تسکین کنه ؟
    ...

2. 9 کاربر از پست مفید ashkan سپاس کرده اند .

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

پیش فرض پاسخ : میخوام سیگاری نشم نمیتونم

یک ورزش رو انتخاب کن. منظورم اینه که مثلا بدو، یا اینکه شنا برو. جوری این کار رو بکن که انرژی اضافه درون بدنت تخلیه بشه.......
    هر موقع خواستی سیگار بکشی جاش بدو.........با بیشترین سرعتی که میتونی.
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

4. 12 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    13,668
    دریافت تشکر: 24,625
    قدرت امتیاز دهی
    299
    Array

سلام.
    قبول دارم در شرایط سختی قرار دارین.ودرست کنار اومدن با سختی هاس که ادم رو ادم میکنه.
    نیاز های جنسی خیلی طبیعی ان و به خاطرشون باید خدا رو هزار بار شکر کرد.
    خدا برای تمام نیاز های ما مجرای درستی هم قرار داده تا اونا رو بر اورده کنیم.
    وفکر می کنم سرکوبش یا ارضای نادرستش ،پیامد های ناخوشایندی داشته باشه.

6. 11 کاربر از پست مفید Rez@ee سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    13,668
    قدرت امتیاز دهی
    299
    Array

من هم کنترل افکار رو پیشنهاد میدم .
    نیاز به یه تصمیم محکم دارید.
    باید با خودتون کار کنید.تمرین کنید.
    بهتره با نیاز های جنسی تون کنار بیاین وبرای اداره اونا هم برنامه داشته باشین.
    بهترین روش حذف محرک هاس.
    سعی کنید تنها نمونین.دوستای خوب این مواقع کمکن.
    همونطور که اقای زمانی گفتن ورزش خیلی کمکه.

به نظر منم این موضوع کاملا در روان وافکار ریشه داره.
    پس افکارتون رو تحت کنترل بیارین.

8. 12 کاربر از پست مفید Rez@ee سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    4,223
    دریافت تشکر: 4,799
    قدرت امتیاز دهی
    2454
    Array

خوشبختانه فعلا سیگاری نیستی ، پس میتونی سیگاری نشی !

ولی واقعیت اینه که !

چه راهی به جز سیگار لعنتی میتونه درد آدمی مثل منو تسکین کنه ؟
    برای یه سیگاری هیچ چیزی جای سیگار رو نمیتونه بگیره
    توحرف مفت میزنی و من مفتی حرف میزنم و هر 2 به این تفاهم خود می بالیم !

10. 9 کاربر از پست مفید Sookoot سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مامایی
    ارسال تشکر
    36,060
    دریافت تشکر: 18,520
    قدرت امتیاز دهی
    28276
    Array
    yas-90's: خواهش

سلام دوست گرامی
    یکسری کارها هست که میشه انجام داد.همچنین یه سری مواد غذایی و داروهای گیاهی هم که کاهنده میل جنسی عستند میتونه کمک کننده باشه

در هر صورت عبادت رو فراموش نکنید چون به خودی خود خیلی میتونه کمک کننده باشه.....خوندن دعا و حتی مواقعی آیات قران.......میتونید برای گذران وقت حتی روی معنی آیات و تفاسیر اون فکر کنید............میتونید گاهی روزه بگیرید...البته نه روزه به این معنی که غذا نخورید چون اونموقع تلف میشید......میتونید روزه اخلاقی بگیرید

یه سری کارها رو میتونید انجام بدید و یه سری شرایط که میتونید تغییر بدید:

اول محیط:
    از افرادی که بیشتر روی این موضوعات بحث میکنن بهتره دوری کنید.

سعی کنید کمتر تنها باشید که به نظر تو محیط سربازی، شاید برای تنها بودن زیاد وقت نداشته باشید.

فکر تون رو منحرف کنید.....میتونید به مسائل دیگه فکر کنید

سعی کنید محیط خوابتون گرم نباشه چون میتونه محرک باشه

بهتره لباستون تنگ نباشه

روی شکم نخوابید.....تا وقتی هم که واقعا خوابتون نمیاد تو رختخواب نرید............البته نمیدونم تو اون مکان چنین امکانی هست یا نه

غذاهای محرک مصرف نکنید.....خرما، فلفل، ادویه جات، پیاز و تخم مرغ و غذاهای پر چرب ...کلا غذاهای محرک و گرم رو کمتر مصرف کنید(البته اینم بگم در صورت استفاده زیاد از این موارد اثر عکس دارن و کاهنده میل جنسی هستن)....بهتره قبل از خواب خیلی مایعات مصرف نکنید...همچنین با شکم پر(که واقعا نمیدونم به شما غذای درست و حسابی میدن یا نه)نخوابید.

ورزش کنید.....دویدن میتونه در مواقعی هجوم این افکار مفید باشه

برای اوقات بیکاری برنامه تنظیم کنید و خودتونو ملزم به انجامش کنید.....مطالعه کتاب هم میتونه خیلی کمک کننده باشه

هر وقت این افکار سراغتون اومد سریع تغییر مکان بدید و وارد جمع بشید.

داروهای گیاهی و یا غذاهای کاهنده میل جنسی:

عدس(روزانه).....گشنیز(روزانه). ....... انار ترش........ترنج ( بالنگ )...........تخم یا میوه پنج انگشت(2 تا 4 گرم)طرز تهیه : مقدر فوق را که قبلا کوبیده شده باشد در یک لیوان آب جوش ریخته مدت نیم ساعت باقی بگذارید تا دم بکشد سپس آنرا صاف كرده روزی سه بار هر بار یک فنجان میل کنید.

تخم سداب ....مقدار مصرف : 0/5 تا 1 گرم ..........طرز تهیه : مقدر فوق را که قبلا کوبیده شده باشد در یک لیوان آب جوش ریخته مدت نیم ساعت باقی بگذارید تا دم بکشد سپس آنرا صاف كرده روزی سه بار هر بار یک فنجان میل کنید .

اینا رو هم پیدا کردم:
    .ليسوريس: اين گياه شيرين در صنعت شيريني‌پزي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. اين گياه چون سطح تستوسترون را كاهش مي‌دهد كاهنده ميل جنسي هم در زنان و هم در مردان است.
    2.سويا: سويا يكي از مواد غذايي طبيعي غني از ريزمغذي‌ها است. اين دانه گياهي منبع خوب پروتئين، قند، چربي، ويتامين‌هاي a، b، پتاسيم، كلسيم، منيزيم، زينك و آهن است و به شكل‌هاي گوناگوني از جمله شير سويا در بازار موجود است. با وجود تمامي فوايد مصرف بالاي آن مي‌تواند ميزان هورمون تستوسترون را در بدن كاهش دهد.

3.مانت:مانت يك گياه دارويي بسيار مشهور است كه براي سيستم دستگاه گوارش مفيد است. از اين گياه معمولا براي معطر كردن بستني‌ها و انواع شكلات‌ها و آدامس‌ها بهره مي‌برند. اما در عين حال كه شكلات‌هاي حاوي اين گياه مي‌تواند دهان شما را خوشبو كند بر ميل جنسي‌تان تاثير گذاشته و آن را كاهش مي‌دهد.

4.كينين: اين تركيب خوشبوكننده كه در تهيه نوشيدني‌ها استفاده مي‌شود كاهنده ميزان تستوسترون است. اين تركيب مزه تلخي به نوشيدني‌هاي گازدار مي‌دهد و در مواجهه با اشعه ماوراي بنفش قابل مشاهده است.

5.كورنوفلاكس :كورنوفلاكس كه از ذرت، شكر و ويتامين تهيه شده و همراه با شير مصرف مي‌شود همخواني خوبي با ميل جنسي ندارد.

.
    .
    .
    .
    .

در آخر باید بگم قرار نیست این غریزه از بین بره اما این روش ها برای کنترل بهتر ارائه شدن.در هر صورت باید بتونید بین باورها و اعتقادات و غرایضتون تعادلی برقرار کنید تا کمتر دچار مشکل بشید
    غلیان این غرایض هر چند کاملا طبیعیه اما گاهی باعث یه جنگ درونی میشه که بیشترین عامل کمک کننده دوری از محیط ها و افراد و شرایط تحریک کننده ست و کنترل افکار......پیروز باشید
    ویرایش توسط yas-90 : 4th September 2012 در ساعت 10:42 PM
    طلب كردم ز دانائي يكي پند .......مرا فرمود: با نادان نپيوند

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    2,530
    دریافت تشکر: 10,158
    قدرت امتیاز دهی
    3885
    Array
    داداشی's: جدید130

سلام عزیز
    دوستان همه چی رو گفتند

فقط خودتی و خودت
    خودت باید بخوای و هر وقت به این باور رسیدی که انسان میتواند دیگه هیچی جلوت نیست.
    حتی اگر هیچ چیز برای آدم نمونه مطمئن باش سیگار انتخاب نیست
    سیگار درد رو تسکین نمیده
    سیگار اعصاب را روان نمیکنه
    سیگار کلاس نیست
    سیگار جز اینکه ضرر داره یه ضرر دیگه هم داره.
    سیگار پول خوره داره، سیگار بستگانت رو ناامید میکنه
    سیگار دل کسی که دوسش داری و دوست داره رو میشکنه.

فقط و فقط و فقط باور خودت هست .
    دوستان ، بنده حقیر هر چی بگیم اگر خودت نخوای هیچ اثری نداره.
    سیگار اصلا در حدی نیست که برای تو انتخاب باشه
    اگر سیگار رو انتخاب میبینی الانت رو نگاه نکن به چند سال بعدت و تمام عزیزانت فکر کن.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمـــــــــــــــر دراز

جوان ز حادثه ای پـــــــــــــــــیر می شود گاهی

13. 12 کاربر از پست مفید داداشی سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    524
    دریافت تشکر: 1,057
    قدرت امتیاز دهی
    501
    Array

الان ساعت 3/30 صبحه کم کم دارم میرم پادگان
    صحبت هاتونو خوندم و ازتون ممنونم ، راستش دوستای سیگاری میگن مشروب بخور اما من اونو حروم میدونم و نمازمو باطل میبینم ... یکی از بچه ها میگه سیگار تلقین هست اما من امتحانش کردم و دیدم واقعا دردمو تسکین میکنه ! الان هم قصدم این بود که بکشم اما این کارو نمیکنم
    خوردن موادی که دوستمون گفت هم تاثیری نداره ، من به اورولوژیست مراجعه کرده بودم و بهم قرص ضد افسردگی داد و روانشناسا میگن که عشق طولانی مدت من باعث این اختلال میشه چون هر روز عشق تو سینم میجوشه اما باز هم تنها هستم ؛ هرگز هم نمیتونم استمنا کنم چون این کار عصبی ترم میکنه .
    توصیه یکی از بچه ها دویدنه ، خوب من تو پادگان تا دلت بخواد در حال دویدن و ورزش هستم ، طوری که توی 2 ماه 10 کیلو لاغر شدم ، و سر پست نگهبانی مجبورم که تنها باشم ...
    هر راهی که فکر کنید و تحقیق کنید رو رفتم که آخرش به بن بست ختم میشه ، آخرش میشه سیگارو بننگ و مشروب ... اما من باید در برابر اینا هم مقاومت کنم ، من بخاطر عشقم کلی سختی کشیدم و از خیلی گناها دوری کردم ، نمیخوام دود باعث بشه که زندگیمو خراب کنم ...
    فکر کنم بهترین راه اینه که دعا کنید من به عشقم برسم
    الان می رم پادگان و فردا بر میگردم فعلا در پناه خدا
    ...

15. 10 کاربر از پست مفید ashkan سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    13,668
    قدرت امتیاز دهی
    299
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan نمایش پست ها
    الان ساعت 3/30 صبحه کم کم دارم میرم پادگان
    صحبت هاتونو خوندم و ازتون ممنونم ، راستش دوستای سیگاری میگن مشروب بخور اما من اونو حروم میدونم و نمازمو باطل میبینم ... یکی از بچه ها میگه سیگار تلقین هست اما من امتحانش کردم و دیدم واقعا دردمو تسکین میکنه ! الان هم قصدم این بود که بکشم اما این کارو نمیکنم
    خوردن موادی که دوستمون گفت هم تاثیری نداره ، من به اورولوژیست مراجعه کرده بودم و بهم قرص ضد افسردگی داد و روانشناسا میگن که عشق طولانی مدت من باعث این اختلال میشه چون هر روز عشق تو سینم میجوشه اما باز هم تنها هستم ؛ هرگز هم نمیتونم استمنا کنم چون این کار عصبی ترم میکنه .
    توصیه یکی از بچه ها دویدنه ، خوب من تو پادگان تا دلت بخواد در حال دویدن و ورزش هستم ، طوری که توی 2 ماه 10 کیلو لاغر شدم ، و سر پست نگهبانی مجبورم که تنها باشم ...
    هر راهی که فکر کنید و تحقیق کنید رو رفتم که آخرش به بن بست ختم میشه ، آخرش میشه سیگارو بننگ و مشروب ... اما من باید در برابر اینا هم مقاومت کنم ، من بخاطر عشقم کلی سختی کشیدم و از خیلی گناها دوری کردم ، نمیخوام دود باعث بشه که زندگیمو خراب کنم ...
    فکر کنم بهترین راه اینه که دعا کنید من به عشقم برسم
    الان می رم پادگان و فردا بر میگردم فعلا در پناه خدا
    خوش به حال عشقت که تو به خاطرش همه چی رو تحمل میکنی.
    پس ان شاء ا... بعد از اتمام سربازی همه شام عروسی افتادیم دیگه.

همونطور که جناب سکوت گفتن شما سیگاری نیستی وسوار بر افکار خودتی.
    یه ادم ضعیفم نیستی که با سختی بشکنی.
    خوشحالم که شما به مذهب اعتقاد داری یقین میدونم خدا دستتون رو رها نمی کنه.

بهتون تبریک میگم.
    ی وقتایی صحبت کردن وهم فکری کردن به ادم خیلی کمک میکنه.

17. 9 کاربر از پست مفید Rez@ee سپاس کرده اند .

همکار تالار حقوق
    ارسال تشکر
    6,792
    دریافت تشکر: 6,010
    قدرت امتیاز دهی
    3316
    Array
    غزل بارون's: جدید54

سلام دوست عزیز و قدیمی من.امیدوارم وقتی این نوشته رو میخونید کمی روتون تاثیر بذاره.آقا اشکان یه چیزی هست وباید باورش داشته باشی اگر قلبت داره به خاطر وجود کسی میزنه و عاشق کسی هستی و این سربازی رو به خاطر وجود اون فرد رفتی سعی کن زمانایی که نامید هستی به عشقت فکر کنی و به یاد بیاری اگر دوستش داری پس نباید کاری کنی که نامیدش کنی حتی اگر نمیدونه دوستش داری یا حتی اگر جلوی عشقتون سنگ بزرگی هست ولی یادت باشه در این شرایط هست که یا میتونی رو سفید بیرون بیای ویا...
    پیشنهاد خواهرانه من به شما اینه تمرکز کن روی سربازیت و به عشقت تا نیرو بگیری هروقت نیازهای جنسی داشت بهت غلبه میکرد یادت بیار که اون خانوم در دوری شما بهت اعتماد داشته و داره پس در خفا به سمت سیگار و مشروب نرو وجدان درد میگیری بعدها.فکر کردن به کسی که آدم عاشقشه گاهی چنان باعث نیرو و انرژی دادن به فرد میشه که یادش میره چه کارهای خطایی میخواد بکنه.در پادگان ازت کار میکشن درست ولی زمانایی که تمرینی ندارید و سر پست نیستی کمی برو هواتو عوض کن کمی نرمش کن به آسمون آبی خدا نگاه کن یه نفس بلند بکش و بگو من تلاشمو میکنم به عشق کسی که دوستش دارم .اگر تاثیر نداشت دوش آب سرد بگیر خیلی مفیده سرمای آب خیلی حال آدمو خوب میکنه
    دنیا
    پا به ماه ِ
    لبخند توست
    بخند
    بگذار زندگی بدنیا بیاید...

19. 11 کاربر از پست مفید غزل بارون سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)