دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: رابطه خیابانی، 2جوان را به کشتن داد

یار همراه
    رشته تحصیلی
    computer-software
    ارسال تشکر
    1,082
    دریافت تشکر: 2,511
    قدرت امتیاز دهی
    193
    Array

پیش فرض رابطه خیابانی، 2جوان را به کشتن داد

2 خواهر جوان که در پی ارتباط خیابانی ، با همدستی پدر خود، 2 مرد جوان را به طرز دلخراشی به قتل رسانده بودند ، 6 ساعت پس از جنایت دستگیر شدند.

به گزارش «جام‌جم»، ماموران شهرداری تبریز هنگام تخلیه زباله در یکی از محله‌ها با مشاهده قسمت‌هایی از بدن یک انسان که درون کیسه‌ای قرار داده شده بود، هراسان موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کردند.

در پی این تماس تلفنی، ماموران انتظامی با حضور در محل، موضوع کشف بقایای جسد را به بازپرس ویژه قتل دادسرای تبریز گزارش کردند و بقایای جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت. در بررسی‌های اولیه از سوی پزشکان این مرکز، اعلام شد بقایای اجساد متعلق به 2مرد جوان است که پس از قتل، اجسادشان مثله شده است.

با دستور قضایی، یک تیم ویژه از کارآگاهان پلیس‌ آگاهی تحقیق در زمینه شناسایی هویت هر دو مقتول را آغاز کردند، در نتیجه آن مشخص شد یکی از آنها جوان 22 ساله و دانشجو و دیگری 21 ساله و کشاورز بوده است.
    سرهنگ مداحی، رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی با اشاره به پیگیری و تحقیقات پلیس آگاهی به «جام‌جم» گفت: هر دو مقتول از اهالی روستایی حوالی شهرستان مرند بودند.
    با مشخص شدن این موضوع، یکی از دوستان آنها گفت: دو دوستم که به طرز دلخراشی به قتل رسیده‌اند، یک روز قبل از جنایت با من تماس گرفته و گفتند با 2 خواهر برای صرف ناهار قرار دارند، اما چند ساعت بعد وقتی از غیبت آنها نگران شدم، با تلفن همراهشان تماس گرفتم ولی تلفن هر دوی آنها خاموش بود.
    سرهنگ مداحی تصریح کرد: پس از جمع‌بندی اطلاعات و با هماهنگی قضایی، هویت 2 خواهری که با مقتولان قرار ملاقات داشتند شناسایی شد، اما وقتی ماموران به محل سکونت آنها مراجعه کردند، با وجود روشن بودن چراغ خانه، کسی در را باز نکرد و از آنجا که ماموران احتمال می‌دادند ساکنان خانه با اطلاع از حضور پلیس قصد گشودن در را ندارند، با مجوز قضایی وارد خانه شدندو مرد صاحبخانه و همسرش را دستگیر کردند.
    رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی افزود: مرد صاحبخانه در تحقیقات اولیه به قتل 2 جوان اعتراف کرد و گفت: وقتی متوجه شدم 2‌جوان مقتول با ایجاد مزاحمت برای دخترانم، قصد آزار و اذیت آنها را دارند، با طراحی نقشه‌ای، از دخترانم خواستم این 2 جوان را به خانه دعوت کنند و زمانی که آنها به منزل من آمدند، آنها را به قتل رساندم و اجسادشان را مثله کرده و در یکی از بزرگراه‌های اطراف شهر رها کردم.
    رئیس پلیس‌ آگاهی استان در ادامه گفت: پس از این اعترافات ، 2 دختر وی نیز دستگیر شدند و به همکاری با پدر خود در قتل 2 جوان شهرستانی اعتراف کردند. متهمان در اعترافات خود گفتند: 3 ماه پیش به صورت اتفاقی در خیابان با این دو جوان آشنا شدیم و با آنها به صورت پنهانی رابطه داشتیم، اما زمانی که متوجه شدیم آنها حاضر به ازدواج با ما نیستند و ما را بازیچه قرار داده‌اند موضوع را با پدرمان در میان گذاشتیم و قرار شد با کشاندن آنها به خانه، هر دو را به قتل برسانیم.
    گزارش حاکی است پس از اعترافات هر‌3‌متهم پرونده که در کمتر از 6 ساعت پس از کشف بقایای اجساد دستگیر شده بودند، بازپرس ویژه قتل دستور قرار بازداشت موقت آنها را صادر کرد و متهمان برای ادامه تحقیقات و بازسازی صحنه جنایت تحویل کارآگاهان پلیس آگاهی تبریز شدند. تحقیق در این زمینه ادامه دارد.

هميشه در گريز و در گذارم

نمی مانم به يکجا بی قرارم

سفر يعنی من و گستاخی من

هميشه رفتن و * هرگز نماندن *

2. 2 کاربر از پست مفید s@ba سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)