دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: زنان ، رهبران مقتدر دنیا

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بحران - پدافند غیرعامل
    ارسال تشکر
    3,360
    دریافت تشکر: 4,666
    قدرت امتیاز دهی
    10718
    Array

پیش فرض پاسخ : زنان ، رهبران مقتدر دنیا

نقل قول نوشته اصلی توسط نارون1 نمایش پست ها
    من زنان را صاحب قدرت غايي مي دانم . چيزي را كه زنان اجازه ندهند مردان نمي توانند انجام دهند و انجام نخواهند داد .
    من و پدرم درباره مسءوليت بحث مي كرديم و او به اين نكته اشاره كرد كه اوج و حضيض اخلاقيات و روحيه يك فرهنگ به آنچه زنان انجام مي دهند
    و مجاز مي شمارند بستگي دارد.
    درود
    از ظاهر متن اینگونه هم میشه برداشت کرد که ما با مخالفت یا موافقت صریح و قاطع و شفاف زنان در موضوعات مواجه بشیم . اما در واقع عمق موضوع به این نکته اشاره میکنه که رضایت قلبی زنان از انجام یا عدم انجام هر کاری تاثیر قابل توجهی در نتیجه میذاره که غیر قابل اغماضه. به عقیده ی من این تاثیر پذیری امورات دنیا از زنان به دلیل نفوذ روانی و معنوی یا بهتر بگم عاطفی بر انجام دهندگان کارهاست که باعث میشه کارها به نتیجه مثبت برسه یا منفی!
    درکل من نظرم بر رضایت قلبی زنان در امورات هست که حتی اگه موافقت یا مخالفت صریح خودشون رو اعلام نکنن ، باز هم با نشانه های رفتاری یا زبان بدن( Body Language ) رضایت یا عدم رضایت زنان نمایان میشه که به نظرم تاثیر این روش بیشتر و موثرتر از بیان صریح و شفاف است البته بستگی به مخاطب هم داره که دارای چه نوع شخصیت و روحیاتی هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط نارون1 نمایش پست ها
    مردان زماني بدرفتاري مي كنند كه زنان پذيراي آن باشند -به همين سادگي.
    حالا بدرفتاری رو نمیدونم منظورش چیه ؟؟!!! اما مهر تایید کارها ( درست یا نادرست) رو زنان میزنند. باز هم تاکید میکنم اثر پذیری مردان و اعضای خانواده از واکنشهای عاطفی زنان با ظرافتهای زنانه ، به مراتب بیشتر از زمانی هست که زنان موافقت یا مخالفت صریح خودشون رو رک بیان میکنن. چه بسا در مورد مخالفت زنان در امورات ، مردان به دلیل داشتن روحیه اقتدار طلبی ، در مقابل مخالفت صریح و رک گویانه ، واکنش منفی و مقابله ممکنه داشته باشن ( به اصطلاح لجبازی کنن)
    ویرایش توسط محسن مهابادی زاده : 17th April 2016 در ساعت 07:14 PM
    چه حس قشنگیه در تاریکی های خطرناک این دنیا...با اطمینان خاطر و آرامش ،دستت در دستان خدا باشه...(محسن مهابادی زاده)

2. 4 کاربر از پست مفید محسن مهابادی زاده سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)