دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: نماز باران

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهنسی هوافضا
    ارسال تشکر
    868
    دریافت تشکر: 1,091
    قدرت امتیاز دهی
    390
    Array

پیش فرض پاسخ : نماز باران

دست هایم را می بینی؟این دست ها به پنجره فولاد تو مشت شده اند,این دلها کنار پنجره فولاد تو آرام گرفته اند و این ذهن ها تصویر بارگاه تو را در ذهن می پرورانند.این بار آمده ام تا تو ضامنم شوی ,می دانم ضامن آهو,ضامن انسانهای روسیاه هم می شود,از بار گناهانم نمی گویم که می دانم بیشمار است ولی به در خانه تو آمده ام تا این بار نماز باران را در پشت سر شما بخوانم.آن روزها مردم شهرتان در کنار وجود شما نماز را خواندند این بار ما با دلی پر امید و دستی نیازمند, با نیتی که تو در دلمان هستی نماز را میخوانیم.دلم برای کبوتران حرمت تنگ شده است.من با خود چتر می آورم ولی باران من نیازی به چتر ندارد من آسمان را با باران بدون چتر دوست میدارم.خدای خوبم این بار امامم را که در سرزمینم بهترین نقطه را برای مرقدش برگزیده واسطه میکنم تا به درگاهت دعا کند.ولی ...ولی ای کاش ...ای کاش ما نیز می توانستیم نماز بارانمان را در پشت امام زمانمان بخوانیم.اللهم عجل لولیک الفرج

2. 5 کاربر از پست مفید میترا پوررحیم سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)