دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: اثبات قوم عاد با کمک ایات قرانی

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    پزشکی
    ارسال تشکر
    117
    دریافت تشکر: 824
    قدرت امتیاز دهی
    63
    Array
    مهشاد ولی's: جدید113

پیش فرض اثبات قوم عاد با کمک ایات قرانی

استخوان های غول پیکر کشف شده در عربستان متعلق به قوم عاد هستند

سَخَّرَهَا عَلَيْهِمْ سَبْعَ لَيَالٍ وَثَمَانِيَةَ أَيَّامٍ حُسُومًا فَتَرَى الْقَوْمَ فِيهَا صَرْعَى كَأَنَّهُمْ أَعْجَازُ نَخْلٍ خَاوِيَةٍ ﴿۷﴾
    [كه خدا] آن را هفت‏شب و هشت روز پياپى بر آنان بگماشت در آن [مدت] مردم را فرو افتاده مى‏ديدى گويى آنها تنه‏هاى نخلهاى ميان تهى‏اند (۷) الحاقة
    وَلَقَدْ مَكَّنَّاهُمْ فِيمَا إِن مَّكَّنَّاكُمْ فِيهِ وَجَعَلْنَا لَهُمْ سَمْعًا وَأَبْصَارًا وَأَفْئِدَةً فَمَا أَغْنَى عَنْهُمْ سَمْعُهُمْ وَلَا أَبْصَارُهُمْ وَلَا أَفْئِدَتُهُم مِّن شَيْءٍ إِذْ كَانُوا يَجْحَدُونَ بِآيَاتِ اللَّهِ وَحَاقَ بِهِم مَّا كَانُوا بِهِ يَسْتَهْزِئُون ﴿۲۶﴾
    [ و به آن قوم عاد تمکین و قوتی دادیم که شما را چنان ندادیم و با آنکه بر آنها چشم و گوش و قلب درک کننده قرار دادیم هیچ یک از آنها را از عذاب نرهانید...] سوره احقاف ۲۶
    أَلَمْ تَرَ كَيْفَ فَعَلَ رَبُّكَ بِعَادٍ ﴿۶﴾
    إِرَمَ ذَاتِ الْعِمَادِ ﴿۷﴾
    الَّتِي لَمْ يُخْلَقْ مِثْلُهَا فِي الْبِلَادِ ﴿۸﴾
    [ ندیدی که خدای تو با قوم عاد چه کرد؟ قومی که دارای قامتهای ستون آسا بودند و نظیر آنها از لحاظ قدرت بدنی در هیچ جای دنیا خلق نشده بود.] سوره فجر۶-۷-۸
    [ ای پیامبر بگو در روی زمین گردش کنید و در عاقبت شوم آنان که آیات الهی را تکذیب کردند به دقت بنگرید.] سوره انعام ۱۱
    در ۲۲ آوریل ۲۰۰۴ میلادی استخوانهای عظیم الجثه ی انسانهایی مربوط به هزاران سال پیش از زیر خاک بیرون آورده شد.
    خوشبختانه هیچ محقق و باستانشناسی خریدار این دروغ نشد و چندین کتاب در این باره نوشته شد.وجود این مخلوفات در تمام اسطوره های ملل به چشم می خورد و مجسمه ها و کتیبه های بسیاری از آنها وجود دارد.
    از تاریخ ژاپن گرفته تا اسطوره ی گرشاسب و رستم و از موجودات غول پیکر آمریکای لاتین گرفته تا قوم عاد که در قرآن یادآوری شده اند همگی یک داستان را حکایت می کنند.
    این اسکلت توسط باستانشناسی به نام سلام الوی اهل ریاض یافت شد و سپس گروههای حفاری کل ناجیه را کندند و این عکس از داخل هلیکوپتری از بالا گرفته شده است.
    صحرای ربع الخالی صحرایی بی آب و علف است که هیچ چیز در آن نمی روید و این کاملا با گفته ی قرآن تطابق می کند که قوم عاد توسط صیحه ای آسمانی با به عبارت امروزی تر با بمباران اتمی با حتی بدتر از میان رفتند و بازماندگان قوم که پیامبر حضرت هود را پیروی کردند به جای امنی برده شدند توسط سفینه هایی که مامور بمباران قوم بودند.

ttp://thequran.persiangig.com/page32.html

به مترسک گفتم چرا یک پا داری؟گفت وقتی توان رفتنم نیست همین یک پا هم اضافیست...

2. 2 کاربر از پست مفید مهشاد ولی سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    دریافت تشکر: 6,802
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array
    312's: جدید84

پیش فرض پاسخ : اثبات قوم لوط با کمک ایات قرانی

منبع معتبرتری ارائه نمیدید؟
    خيانت فــقـر مي آورد

4. 2 کاربر از پست مفید 312 سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مامایی
    ارسال تشکر
    36,060
    دریافت تشکر: 18,520
    قدرت امتیاز دهی
    28276
    Array
    yas-90's: خواهش

قوم لوط و عاد با هم فرق دارن

پیامبر قوم عاد حضرت هود (ع) بودن

پیاکبر قوم لوط هم حضرت لوط(ع)که گفته میشه در اردن نزدیک مرز فلسطین و اردن هستن در بحر المیت
    طلب كردم ز دانائي يكي پند .......مرا فرمود: با نادان نپيوند

6. 2 کاربر از پست مفید yas-90 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    پزشکی
    ارسال تشکر
    117
    قدرت امتیاز دهی
    63
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط 312 نمایش پست ها
    منبع معتبرتری ارائه نمیدید؟
    چه منبعی مثلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    پزشکی
    ارسال تشکر
    117
    قدرت امتیاز دهی
    63
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط yas-90 نمایش پست ها
    قوم لوط و عاد با هم فرق دارن

پیامبر قوم عاد حضرت هود (ع) بودن

پیاکبر قوم لوط هم حضرت لوط(ع)که گفته میشه در اردن نزدیک مرز فلسطین و اردن هستن در بحر المیت
    هردوشون موجودات غول پیکر بودن

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مامایی
    ارسال تشکر
    36,060
    دریافت تشکر: 18,520
    قدرت امتیاز دهی
    28276
    Array
    yas-90's: خواهش

نقل قول نوشته اصلی توسط مهشاد ولی نمایش پست ها
    هردوشون موجودات غول پیکر بودن
    حرف من روی غول پیکر بودن و نبودنشون نبود در هر صورت عنوان تاپیک اشتباه هست چه غول پیکر بوده باشن چه نباشن چون عاد و لوط دو قوم متفاوت با پیامبران متفاوت بودن......شما مطلبی درمورد غول پیکر بودن قوم لوط هم دارید؟؟
    طلب كردم ز دانائي يكي پند .......مرا فرمود: با نادان نپيوند

10. کاربرانی که از پست مفید yas-90 سپاس کرده اند.

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32624
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

من فکر میکنم اینکه اینقدر بیامیم سعی کنیم بگیم قرآن ما همه چیزو میدونه و همه چیزو گفته و این نشانه ای بر حقانیت قرآن ما هست و .... تلاش بیهوده هست...

دونستن قرآن برای خودشه و در ذاتشه.قبول.اما پخش کردن دونسته های قران میخواد چیو برسونه؟میخوایم بگیم ما قوم برتریم؟دین برتریم؟ به کمک بیان داستان های قران؟

اخه حقانیت داشتن قران برای خودش خوبه.اینکه قران گفته قوم عاد غول پیکر بودن و فرضا الان دانشمندا اینو به چشم دیدن چه سودی به حال من و شما داره؟غیر اینکه اعتماد بنفس کاذب پیدا کنیم و سینه سپر کنیم بگیم:ما مسلمانیم و این کتابمونه...؟

و این باعث میشه خودمون برتر از دیگر انسان ها بدونیم....

بهتره بچسبیم به سفارش های قران تا پخش کردن اثبات حقانیت خود قران.بهتره با رفتارمون حقانیت قرآن رو ثابت کنیم تا با کشف دانشمندا از اطلاعات قران...

بهتره جوری رفتار کنیم که کشورهای دیگه به حال خودمون و وضعمون غبطه بخورن...و اونوقت بگن اینا به کتابی به اسم قران عمل کردند که اینطور شدند...

خانم مهشاد ولی یوقت به دل نگیرید...من حرفم به افرادی بود که این مطالب رو منتشر میکنند...

12. 6 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    پزشکی
    ارسال تشکر
    117
    قدرت امتیاز دهی
    63
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadshumakher نمایش پست ها
    من فکر میکنم اینکه اینقدر بیامیم سعی کنیم بگیم قرآن ما همه چیزو میدونه و همه چیزو گفته و این نشانه ای بر حقانیت قرآن ما هست و .... تلاش بیهوده هست...

دونستن قرآن برای خودشه و در ذاتشه.قبول.اما پخش کردن دونسته های قران میخواد چیو برسونه؟میخوایم بگیم ما قوم برتریم؟دین برتریم؟ به کمک بیان داستان های قران؟

اخه حقانیت داشتن قران برای خودش خوبه.اینکه قران گفته قوم عاد غول پیکر بودن و فرضا الان دانشمندا اینو به چشم دیدن چه سودی به حال من و شما داره؟غیر اینکه اعتماد بنفس کاذب پیدا کنیم و سینه سپر کنیم بگیم:ما مسلمانیم و این کتابمونه...؟

و این باعث میشه خودمون برتر از دیگر انسان ها بدونیم....

بهتره بچسبیم به سفارش های قران تا پخش کردن اثبات حقانیت خود قران.بهتره با رفتارمون حقانیت قرآن رو ثابت کنیم تا با کشف دانشمندا از اطلاعات قران...

بهتره جوری رفتار کنیم که کشورهای دیگه به حال خودمون و وضعمون غبطه بخورن...و اونوقت بگن اینا به کتابی به اسم قران عمل کردند که اینطور شدند...

خانم مهشاد ولی یوقت به دل نگیرید...من حرفم به افرادی بود که این مطالب رو منتشر میکنند...
    اینکه اطلاعات عمومیتون بره بالا تنها هدف من بود در ضمن یک نکته هم مهمه اینه که ما اینو پخش میکنیم که بدونید باید به حرف قران گوش بدید دنبال چیزایی که گفته بگردیم تامل تو مطالبش واقعا لازمه و اینکه جوونا اطمینان داشته باشن واقعا اسلام کاملترین دینه به هر حال نظر شما متینه و قابل احترام و حتی چیزایی که گفتید کاملا صحیحه مرسی

14. 4 کاربر از پست مفید مهشاد ولی سپاس کرده اند .

یار قدیمی
    ارسال تشکر
    7,998
    دریافت تشکر: 20,776
    قدرت امتیاز دهی
    79813
    Array
    Sa.n's: لبخند

ســـلام
    وقتتون بخیر
    منظور از منبع معتبر منبعی هست که توسط خبرگزاری ها یا وبسایت های معتبر که مطالب کذب رو منتشر نمیکنند منتشر شده باشه
    و مطمئن باشید که مطلبتون پایه و اساس دقیقی داره چون اکثر وبلاگ ها و سایت های غیر رسمی گاها مطالبی رو منتشر میکنند که پایه و اساس دقیقی ندارند .
    و شرمنده ام که دخالت کردم .
    موفق باشید
    " برای آنکه در زندگی پخته شویم نباید هنگام عصبانیت از کوره در برویم "

16. 4 کاربر از پست مفید Sa.n سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    پزشکی
    ارسال تشکر
    117
    قدرت امتیاز دهی
    63
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Sa.n نمایش پست ها
    ســـلام
    وقتتون بخیر
    منظور از منبع معتبر منبعی هست که توسط خبرگزاری ها یا وبسایت های معتبر که مطالب کذب رو منتشر نمیکنند منتشر شده باشه
    و مطمئن باشید که مطلبتون پایه و اساس دقیقی داره چون اکثر وبلاگ ها و سایت های غیر رسمی گاها مطالبی رو منتشر میکنند که پایه و اساس دقیقی ندارند .
    و شرمنده ام که دخالت کردم .
    موفق باشید
    مطلب من توی سایت های زیادی یافت میشه بگردید منابع معتبر زیاده البته این موضوع رو سایت های زیادی تکذیب میکنند منظورم سایت های غیر اسلامیست
    خواهش میکنم

18. 2 کاربر از پست مفید مهشاد ولی سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)