دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: اتاق شیشه ای نخبگان با حضور جناب ‏mamadshumakher

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32624
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

پیش فرض پاسخ : اتاق شیشه ای نخبگان با حضور جناب ‏mamadshumakher

سلام و خسته نباشید میگم خدمت تمام دوستان عزیزم در این انجمن صمیمی و گرانقدر

بی نهایت از همتون ممنونم که من رو تو این اتاق شیشه ای با نهایت امکانات قرار دادید و منم کاری به کار هیچی نداشتم و جریان اتاق شیشه ای خود به خود و به لطف دوستان جریان داشت...

با توجه به فضای مجازی واقعا خوشحالم که تونستم تصویر خوبی از خودم رو برای دوستان ایجاد کنم و قطعا در محیط واقعی به این خوبی نیستم...

چنان تاثیری این انجمن و افرادش در من گذاشتند که حقیقتا باید تا 50 سالگی هر چی که از دستم بر میاد برای اعضای این انجمن انجام بدم تا بتونم مقدار کمی از زحماتشونو جبران کنم که متاسفانه هنوز در حال یادگیری هستم....

حالا که باید از اتاق شیشه ای بیام بیرون فقط میخوام یک نکته رو ذکر کنم اما با ترس و لرز که نکنه یکم فضارو خراب کنه
    فقط میخوام از دوستان بپرسم تاحالا من با کسی اینجوری شوخی کردم؟

- وجودشون باعث میشه چه نکته مثبتی در سایت به وجود بیاد ؟ ( وجودشون چه حسنی برای انجمن داره ؟ ) آدم به زندگی امیدوار میشه میفهمه یکی خل وضع تر از خودشم هست
    اگر اره میخوام که حتما بهم بگه و من در جمع ازش معذرت خواهی کنم...مخصوصا که اگر ازم بزرگتر هست...

من اینقدر این فضارو صمیمی میدونم که این سوالو همینجا بین خودمون پرسیدم پس مطمئن باشید ناراحت نشدم فقط خواستم بگم بهتره یکم احترام بزرگتر از خودمون و همینطور کوچیکتر از خودمون رو داشته باشیم و همدیگر رو خطاب کلماتی خارج از عرف قرار ندیم به هدف دور هم خندیدن...

بازم میگم من از دوست خوبمون ناراحت نشدم ولی این رو اینجا در جمع خودمون ذکر کردم که بدونیم در اتاق شیشه ای های بعدی محاوره ها گفتگو ها مخصوصا در جمع خیلی بیشتر حواسمون به چیزی که میگیم و اثری که روی فرد مقابل میزاره باشه.چون اگر فرد از خودش دفاع نکنه جمع هیچوقت ازش دفاع نمیکنه و بدترش اینه که جمع (شنونده ها یا بیننده ها ) فکر میکنند واقعا این دونفر همیشه اینطوری همدیگرو خطاب میکنند.خب فراموش کنیم و همینجا این موضوع رو تمومش کنیم.

اما مورد بعدی که خوشحال شدم و واقعا لذت بردم و برام مثل یک تلنگر بود باز هم از همین دوست خوبمون بود که گفت :

- یه انتقاد سازندهاینقد که به طرحات فکر میکنی تلاش کنی برای عملی کردنشون موفق تری
    و واقعا تشکر میکنم ازش که باعث شد خیلی منظم تر فکر کنم و بیشتر به فکر چگونه عملی کردن ها باشم از همینجا دستشو میبوسم.

از همه دوستانی که قدم درون این تاپیک گذاشتند نهایت تشکر و ارزوی تندرستی و خوشبختی رو واسشون دارم

اینم یادگاری

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)