هيچ‌كس شك ندارد من پرسپوليسي هستم اما عادت ندارم براي آباد‌كردن يك جا، جاي ديگر را خرابه كنم. نظر من در مورد رفتن كريمي به پرسپوليس مثبت است اما تكليف نهايي را هيات‌مديره مشخص مي‌كند

حسين هدايتي مالك باشگاه استيل آذين در كنفرانس مطبوعاتي امروز خود آب پاكي را روي دست پرسپوليسي ها ريخت. البته او نمي گويد كه كريمي را به پريسپوليس نمي دهد اما دلايلي مي آورد كه نشان مي دهد اين انتقال شدني نيست.
او حرفهايش را از ماجراي پيوستن كريمي به استيل آذين اغاز كرد :بايد بگويم حرف‌هايي در دل دارم كه مجبورم به زبان بياورم چون برخي از آقايان دوست نداشتند كريمي با پرسپوليس قرارداد ببندد. من و محمد‌حسين نژاد‌فلاح در شب آخري كه قراردادها امضا مي‌شد تا ساعت 8:40 دقيقه شب سعي كرديم كريمي پرسپوليسي شود اما آقايان با هر ترفندي كه شد اجازه ندادند. حتي كريمي گفت به خاطر هدايتي مجاني به پرسپوليس مي‌روم. در تماس با عزيز محمدي اعلام كرديم او براي امضاي قرارداد سفيد به هيات فوتبال خواهد رفت اما آقاي انصاري‌فرد اعلام كرد كه جا نداريم. حتي نژاد‌فلاح با علي‌آبادي و آخوندي تماس گرفت اما باز هم به نتيجه‌اي نرسيد تا كريمي به پرسپوليس نرود. آيا مقصر من هستم؟
*اگر كريمي را به استيل آذين نمي‌آوردم او به آمريكا مي‌رفت. به همين دليل از او خواهش كردم حالا كه به ايران آمده به عشق جوانان ايراني در تيم من توپ بزند اما باز هم مي‌گويم كريمي متعلق به پرسپوليس است و باز هم پيراهن اين تيم را مي‌پوشد؛ حالا چه وقت و چه زمان را نمي‌دانم.
*من نمي‌دانم آيا 6 يا 10 هفته از بازي‌ها گذشته طبق قانون مي‌شود علي كريمي را به پرسپوليس بدهيم؟ اين موضوع اخلاقي و قانوني صحيح است؟ صددرصد اينطور نيست. همه بايد بدانند باشگاه استيل آذين صاحب دارد، هيات‌مديره دارد و مي‌خواهد در فوتبال حرف‌هاي زيادي براي گفتن داشته باشد. خوشبختانه با سرمايه‌گذاري كه انجام داده‌‌ايم پول بيت‌المال را حرام نكرده‌ايم. حالا بايد در مورد كريمي پافشاري كنيم چون او ستون تيم من است به همين دليل باز هم مي‌گويم با نظر هيات‌مديره در مورد كريمي در نيم‌فصل تصميم‌ مي‌گيريم.
* هيچ‌كس شك ندارد من پرسپوليسي هستم اما عادت ندارم براي آباد‌كردن يك جا، جاي ديگر را خرابه كنم. نظر من در مورد رفتن كريمي به پرسپوليس مثبت است اما تكليف نهايي را هيات‌مديره مشخص مي‌كند كه آيا اين امانت مي‌تواند در نيم‌فصل پرسپوليسي شود يا خير. همانطور كه بارها گفته‌ام مشكل پرسپوليس كريمي نيست و به من هم مربوط نمي‌شود كه در مورد آن حرف بزنم.
*: با اين حال آقايان بدانند برخي اظهار‌نظرهايشان در رسانه‌ها درباره كريمي غير منطقي و اخلاقي است. به همين دليل مسئولان باشگاه پرسپوليس مردم را در مقابل من قرار ندهند. علي كريمي يك فوق ستاره است و نبايد برخي‌ها با نام بردن اسم او سعي كنند ديگران را بدنام كنند.
* حضور كريمي در پايان فصل در پرسپوليس با من است اما در نيم فصل اين طور نيست. اگر پرسپوليسي‌ها علي كريمي را با نظر موافق ما بخواهند جذب كنند بايد پول او را نقدا به ما بدهند نه اينكه وعده و وعيد دهند. فكر كنم اگر پول داشتند از تيم‌هاي ديگر بازيكن مي‌گرفتند.