استيل‌آذين و پرسپوليس را با هم تشويق مي‌كنم
هدايتي: جواب كاشاني را در نيم‌فصل مي‌دهيم
خبرگزاري فارس: مالك باشگاه استيل‌آذين گفت: پاسخ كاشاني درباره انتقال كريمي به پرسپوليس را در نيم‌فصل خواهيم داد.

حسين هدايتي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در واكنش به اظهارات حبيب كاشاني و حضور علي كريمي در پرسپوليس اظهار داشت: در نيم‌فصل تشكيل جلسه مي‌دهيم و از طريق مهريزي؛ مديرعامل باشگاه و به صورت مكتوب جواب كاشاني را خواهيم داد.
وي اظهار نظر بيشتر در اين باره را به نيم فصل موكول كرد و گفت: بايد تا آن زمان صبر كرد تا بهترين تصميم گرفته شود.
هدايتي درباره ديدار با پرسپوليس عنوان كرد: براي من شايستگي تيم‌ها مهم است. اميدوارم بازي جوانمردانه‌اي را از هر دو تيم شاهد باشيم. پرسپوليس در قلب من جاي دارد. مطمئن هستم تماشاگران از ديدن يك بازي زيبا لذت خواهند برد.
وي در مورد نتيجه بازي تصريح كرد: نتيجه بازي را خدا مي‌داند و بازيكنان در زمين رقم مي‌زنند؛ ما هر دو از يك خانواده هستيم و واقعاً دلم براي هواداران پرسپوليس تنگ شده است.
هدايتي با بيان اينكه كاش مي‌شد هر دو تيم پيراهن قرمز بپوشند ادامه داد: قانون اجازه اين كار را نمي‌دهد و به ناچار يكي از دو تيم بايد پيراهنش را تعويض و رنگ ديگري برتن كند كه مطمئن هستم برايش سخت خواهد بود. اميدوارم مقابل هواداران پرشمار يك روز به ياد ماندني را رقم بزنيم.
مالك باشگاه استيل‌آذين در خصوص حضورش در ورزشگاه گفت: به‌خاطر هواداران به ورزشگاه مي‌آيم و هر دو تيم را همزمان تشويق خواهم كرد. مطمئن باشيد هر نتيجه‌اي كسب شود تماشاگران راضي خواهند بود و اميدوارم هر دو تيم را سال آينده در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا ببينم.
تيم فوتبال پرسپوليس در هفته پانزدهم ليگ‌برتر روز شنبه در ورزشگاه آزادي به مصاف استيل آذين مي‌رود.