دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 109

موضوع: صندلی داغ با حضور masoume.a.92

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    12,105
    دریافت تشکر: 7,437
    قدرت امتیاز دهی
    31771
    Array
    masoume.a.92's: جدید33

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ با حضور masoume.a.92

نقل قول نوشته اصلی توسط Sa.n نمایش پست ها
    سلام سلام
    سلام بروی ماهت گل قشنگم
    مزاحم همیشگی sa.n دوباره اومد مراحم... رحمت... نعمت... ساغر!
    خب ، خوبین ؟ خب مرسی ممنون قربونت خوبم.
    چه خبرا ؟ برف اومده تا کمرا! البته پیش شما، نه ما!
    روزگار به کامه ؟ به کام که نه ولی بد نیس... میگذره...
    میخوایم این هفته رو با این صندلی داغ حسابی بترکونیما شما لطف میکنی!

خب بریم سراغ سوالات زودتر
    شکست چه طعمی داره ؟ تلخ و ازیاد نرفتنی... یکمم دردناکو حسرت اور...
    شما اگر توی یک کاری که براش واقعا زحمت کشیدین شکست بخورین چه عکس العملی نشون میدید ؟ آیا دوباره تلاش میکنید ؟
    خیلی ناراحت میشم... اکثرا بله... رهاش نمیکنم...
    هدفتون توی زندگی چی بوده و چی هست ؟ هدف کلی: سعادت دنیا و آخرت، چشم انداز کوتاه مدت:موفقیت در درس و کارهای جانبی و زندگی و اینا
    تا حالا شده از رحمت خدا دلسرد بشین ؟ چرا ؟ بله ولی خیلی البته زودگذر بوده... چون گاهی واقعا آدم کم میاره... میدونی؟ یه جایی آدم ظرفیت بعضی اتفاقای بدو نداره...
    البته نه کاملا ناامید ولی کمی ناامید... برا من یه فرقی بین این دو هست... نمیدونم برا بقیه هم هست؟! چرا یعنی بگم برا چه موضوعی؟ خب یکیش بیماری یکی از عزیزانم. یکی دیگه داداشم... یکی دیگه هم مربوط به خودم بوده

خنده دار ترین خاطره ای که توی این 22-23 سال زندگیتون داشتین چی بوده ؟ میشه برامون تعریف کنین ؟ عزیزم؟؟؟؟؟؟؟ من تازه وارد 21 شدم!
    خنده دار ترین یادم نیس! آخریشو میگم... پریروز سر کلاس استادمون داشت یه اِسلاید نشون میداد موقع تدریس، بعدتو یک صفحه پاورش فقط یک جمله نوشته بود! من میخواستم ببینم این حرفایی که داره میگه تو اسلایدش هست یا نه! رفتم بگم استاد اسلایدو عوض نمیکنید گفتم اوسلاید اِستادو عوض نمیکنید؟ خخخخ بنده خدا قبل از اینکه تصحیح کنم زد صفحه بعد!

اگر دنیا ی شما از اول شروع میشد دوست داشتید جور دیگه ای بسازیدش ؟ یا همینی که هست خوبه ؟ فقط بهبود میبخشیدمش... قطعا پیشرفت بیشتر و سریعتر. تلاش بیشتر

غذای مورد علاقتون چیه ؟ قرمه با قلقلی درکنار قرمه ام حتما باید سیب زمینی سرخ کرده هم باشه
    کلا فرد شکمویی هستین یا نه ؟(بیاید با هم رو راست باشیم ) خب... ام.... بله...

اگر تلفنتون زنگ بزنه و کاری داشته باشین و با شخص پشت خط هم رو دربایستی داشته باشید و نتونین گوشی رو قطع کنین چی کار میکنین ؟ از چه روشی استفاده می کنین ؟ ( این یکی از مشکلات بزرگ خودمم هم هست ) پیش اومده! یهو قطع میکنم بعد یه مین بعدش میزنگم میگم عه ببخشید چرا قطع شد؟ شما قطع کردین؟

5 تا واژه ای که با شنیدنشون انرژی + میگرین رو بگین : کلا وازه های محبت آمیز و طنز آمیز

واژه تنفر به چه معناست ؟ ( از نظر شما ) یعنی دوس نداشتن و انزجار از چیزی یا خدای نکرده کسی...

بدترین درس تا به حال ؟ تا به حال؟ از چیزی به اندازه درس عربی بدم نیومده!

بهترین مقطع تحصیلی ( ابتدایی ، راهنمایی ، دبیرستان ، دانشگاه) ؟؟؟دانشگاه
    بهترین لحظات زندگیتون رو در کنار چه کسی بودین ؟ (نگین دوستان نام ببرید ) راستش وقتی یه جایی بهم خوش میگذره و مادرم همرام نیس یهو دپرس میشم بامادرم هم لحظات خوبی داشتم
    با بعضی از دوستام () مثلا سمیرا یا محبوبه یا فاطمه زهرا
    با اون دوست نامردم الهه که بهم خیانت کرد لحظات فراموش نشدنی داشتم
    یک سوال علمی هم بپرسم نگن پستاشون بار علمی نداره
    فرق have to / should /must چیه ؟
    فعلا همینا تا بعد مزاحمتون بشم دوباره

خب درظاهر هرسه اجبارن ولی گاهی درجایگاه استفاده کمی فرق دارن have to گاهی مال موقعیه که آدم تحت اجبار دیگرانه must بیشتر درونیه ینی من خودم خودمو مجبور کنم... یکم قوی تر از اونه اجبارش
    should هم از دوتای قبلی یکم شل تره
    چیز خاص دیگه ای نمیدونم!

2. 11 کاربر از پست مفید masoume.a.92 سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع