دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: واسه من سواله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا تو ایت تاپیک شرکت کنین و نظرتون رو بدین.

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    21
    دریافت تشکر: 19
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض واسه من سواله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا تو ایت تاپیک شرکت کنین و نظرتون رو بدین.

خدایش من موندم
    تو این دوره زمونه اگه دختر خوب و سر به زیر باشی نمیبینند در نتیجه از خواستگار خبری نیست
    اگه نه بر عکسش بری و تو چشم باشی ولی دوست پسر نداشته باشی (پاک باشی) احساس مونگلی و حسرت به حال بقیه رو که یا دوست پسر دارن یا که ازدواج کردنو میخوری و گوشه نشین میشی .اینم هیچ
    اگه بری و دوست پسر پیدا کنی از شانس بدت یا دوست پسرت بهت اعتماد نمیکنه و قضیه کنسل میشه یا نه بقیه بهت میگن دختره وله و ......
    منتظر جواب شما و همکارتون هستم
    با تشکر

2. 5 کاربر از پست مفید d-setare سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    روانشناسی بالینی
    ارسال تشکر
    29,978
    دریافت تشکر: 25,422
    قدرت امتیاز دهی
    43644
    Array
    نارون1's: لبخند

پیش فرض پاسخ : واسه من سواله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا تو ایت تاپیک شرکت کنین و نظرتون رو بدین.

سلام

دوست من ، باید دید چه چیزی برای فرد ارزش گذاری شده ..... اگه واقعا به قول شما سر به زیر بودن و خوب بودن ارزشه ، در نتیجه نباید دستخوش محیط قرار بگیره......

درسته که محیط بی تاثیر نیسست ولی اینجاست که پاک بودن ، نباید احساس منگولی به فرد دست بده ..........

ما توی جامعه ای با آدمها و نگرشها و ارزشهای متفاوتی زندگی میکنیم ، یکی از یه دختر سر به زیر و ...( البته سربهزیر نبودن دلیل براینکه آدم پاکی نباشه نیست )

، خوشش میاد و برخی از بقیه ........

فرد باید یک چیز رو ارزش قرار بده و به دنبالش حرکت کنه.......

یه داستانی که از یک کتاب خواندم رو برای شما مینویسم که بهتر به نتیجه برسی :

روزی یه فروشنده یه لباس پشمی پشت ویترین مغازه گذاشت ........ روزها از پی هم میگذشت و مشتری ها می آمدند و لباس های ابریشمی و نخی و ... می خریدند ،

هیچکس توجه ای به لباس شمی نمی کرد ........ فروشنده خیلی کارا برای اینکه اون لباس تو چشم بیاد کرد ولی تو اون مدت کسی این لباس رو تقاضا نکرد.......

لباس پپشمی خیلی ناراحت بود که چرا هیچکس ازش خوشش نمیاد ......سرانجام فروشنده ، لباس پشمی رو از پشت ویترین بیرون آورد و به کارخانه برگرداند و به جاش یه لباس ابریشمی

گذاشت ...... چند روز گذشت ، که ناگهان یه خانمی اومد و گفت : ببخشید آقا چندروز پیش من یه لباس پشمی پپشت ویترین دیدم ، خیلی با سلیقم جور بود و دوستش دارم ،

میشه به من بدین .......

.................................................. ....................

این مثال رو من شاید برای خیلیا تعریف کردم ، چون خیلی تاثیر گذاره ........

همه افراد با نگرش متفاوتی به محیط اطراف و همدیگر نگاه میکنن ..........

اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي أَخْشَاكَ كَأَنِّي أَرَاكَ وَ أَسْعِدْنِي بِتَقْوَاكَ
    مجلـــه رویش ذهــن

4. 8 کاربر از پست مفید نارون1 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    21
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : واسه من سواله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا تو ایت تاپیک شرکت کنین و نظرتون رو بدین.

درسته ، داستان خوب و مناسبی بود
    بابت جواب متشکرم
    اما ما که وقت زیادی نداریم میدونین الان تو جامعه گرفتن دختر تو سن پایین مد شده
    دیگه اینکه الانه طوری شده که یه دختر اگه بخواد منتظر بمونه هیچوقت کسی نمیاد و آخر میترشه
    الانم تو جامعه داره دوست دختر و پسری مد میشه که دیگه هیچ.....

6. 5 کاربر از پست مفید d-setare سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برنامه ریزی اموزشی نیروی انسانی
    ارسال تشکر
    6,414
    دریافت تشکر: 9,022
    قدرت امتیاز دهی
    5174
    Array
    ساناز فرهیدوش's: لبخند

به عقیده من متاسفانه برای سن ازدواج ارزش بیشتری قائل می شود تا انتخاب درست .

در جامعه ما اقایون با هر سنی می توانند جوان ترین و بهترین همسر را انتخاب کنند . به چهل سالگی هم که می رسند می گویند تا زه اوج چل چلیشونه اما به خانم ها متاسفانه واژه ترشیده می زنند .
    مقام و منزلت یک زن خیلی بالاتر از این حرف ها هست . زمانی بود که فقط نقش زن تولید مثل و بقای نسل بود اما همینک این طور نیست .
    در عین حال که توازن در احتماع بر هم خورده ولی فرهنگ دیرینه درست یا نادرست پا برجاست . پسران امروزی عقاید پدران خود را دارند البته به همه تعمیم نمی دهم .
    دختران در دنیای امروز در رشته ها ی دانشگاهی درس می خوانند ، کار می کنند و در اجتماع حضور دارند در صورتی که هنوز بر این باورند که یک خانم بهتر است در منزل خدمت کند .
    در این جامعه به هر نحو که زندگی کنی هر کس برای شما و زندگی شما نظریه به راحتی صادر می کند .
    اگر خیلی سر سنگین بر خورد کنی می گویند منزوئ ، افسرده است ، اگر اجتماعی باشی و گرم می گویند چشم سفید هست !
    شیوه ی سنتی فقط خواستگاری یا دوستی و آشنایی های غیر کدام بهتر هست ؟
    هیچکدام . به عقیده من تلفیق این دو
    ممکن هست موقعیت آشنایی پیدا شود اما خانواده ها می توانند با سعه صدر و دادن فرجه در زمان مشخص ؛ کمک گرفتن از مشاور در آشنایی و ارتباط سالم کمک کنند .
    این رابطه هدف دار و با نظارت خانواده و در مدت کوتاه خواهد بود .
    در عین حال که هنوز عده ایی آ نرا بد می دانند متاسفانه جوانان کا از لبه ی دیگر بام به جامعه پرتاب می شوند ..
    http://roksana65.blogfa.com/ساناز فرهیدوش
    وبلاگ خودشکوفایی

8. 5 کاربر از پست مفید ساناز فرهیدوش سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    21
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

خیلی خیلی باهاتون موافقم

10. 4 کاربر از پست مفید d-setare سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    1
    دریافت تشکر: 25
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام هم جنس. حالا چرا انقد درگیر شوهر کردنی!!! فکردی چه اتفاقی میفته. !!آزاد باش و هر جوری که دوست داری زندگی کن. مگه قرار چقدر عمر کنی که اینجوری ذهنت درگیر ازدواجه!!!!

12. 2 کاربر از پست مفید ریحانات سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    44
    دریافت تشکر: 431
    قدرت امتیاز دهی
    1362
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ریحانات نمایش پست ها
    سلام هم جنس. حالا چرا انقد درگیر شوهر کردنی!!! فکردی چه اتفاقی میفته. !!آزاد باش و هر جوری که دوست داری زندگی کن. مگه قرار چقدر عمر کنی که اینجوری ذهنت درگیر ازدواجه!!!!
    این نظر آخری خیلی با حال بود
    کلاً صورت مساله رو پاک کردن

14. کاربرانی که از پست مفید moh1370 سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    1
    دریافت تشکر: 25
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

اخه موضوع خیلی بدی که تو جامعه ما جا افتاده اینه که هدف دخترا شده ازدواج!!!!
    ازدواج کردن یه گوشه ای از زندگی پر فراز و نشیب آدمهاست! شاید سه چهار درصد! هدف از خلقت که ازدواج نیست! برلی من زندگی مثل یه پارکی میمونه ک دارم توش قدم میزنم, گاهی وقتا میدوام, گاهی وقتی ورزش میکنم, و ممکنه بیفتم آسیب ببینم ولی ازدواجو مثل نیمکت توی پاک میدونم که میتونم بشینم و یه نفسی تازه کنم , میتونمم نشینمو به راهم ادامه بدم..
    همینو بس

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)