دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اعتراف

همکار تالار نرم افزار
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر(نرم افزار)
    ارسال تشکر
    2,633
    دریافت تشکر: 7,045
    قدرت امتیاز دهی
    29978
    Array
    "golbarg"'s: جدید56

پیش فرض اعتراف

..اعتراف میکنم.. .. با اینکه سخته .. .. و یا شاید بیشتر از اون تلخه .. .. اما باید اعتراف کنم .. .. باید اعتراف کنم که اشتباه فکر میکردم .. .. باید اعتراف کنم سخت تر از اونیه که فکر میکردم .. .. آره باید اعتراف کنم که منم یه آدم هستم .. .. یه آدم با همه ی نیازهای آدمیت .. .. با همه خودخواهی های یه آآآآآآآدم.. .. آره فقط یه آدم معمولی .. .. معمولیه معمولی .. .. آره تلخه .. .. اعتراف همیشه تلخه.. .. اما باید اعتراف کنم که هر چی تلاش کردم که عشق من یه عشق زمینی نباشه.. .. رنگ خواسته های زمینی نگیره.. .. اما نشد.. هر چی باشه منم زمینیم .. با همه خواسته های زمینی.. .. آره اشتباه بود هر چی فکر میکردم .. .. فکر میکردم میتونم تا آخر دنیا تو رو دوست داشته باشم.. فقط دوست داشته باشم از ته قلب.. و با شادی تو شاد باشم .. .. اما نخوام که پیشم باشی.. .. نخوام که محبتت برای من باشه.. نخوام که نگاهت و همه ی فکرت برای من باشه.. .. فکر میکردم فقط اگه تو شاد باشی.. فقط اگه تو بخندی .. برام کافیه .. اما باید اعتراف کنم.. عشق من هم محکوم به زمینی بودن هست.. محکوم به همه خواستن ها ی آدمیت .. .. اینکه باشی .. برای همیشه برای من باشی .. دوستم داشته باشی .. نگرانم باشی..حامیم باشی .. .. باشی برای روزهایی که چشمهام بارونیه .. .. باشی برای روزهایی که دلم تنگ و ابریه .. .. باشی برای اینکه یه لحظه بتونم با خیال راحت به هیچ چیز فکر نکنم .. به این امید که تو هستی و مراقب همه چیز .. .. .. آره این نهایت خودخواهیه .. .. نهایت خودخواهیه یه عاشق .. .. اما آخه منم یه آدمم .. .. فقط یه آدم..
    چرا جوجه ها جیک جیک میکنند؟؟؟

2. 3 کاربر از پست مفید "golbarg" سپاس کرده اند .

در انتظار ایمیل تایید(ثبت نام ناقص)
    رشته تحصیلی
    tasesat
    ارسال تشکر
    27
    دریافت تشکر: 35
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : اعتراف

اره این ها همه درسته ونشان میده از روی صفا پاکی محبت وعشقه این عشقه که اگه طوغیان کنه همه چیزو باخودش میبره !!!!من همه حرف هایت رو تایید می کنم به امید انکه طرف مقابل هم با ایمان باشه هم با خدا وهم با خود وخلق خدا مهربان باشه ودروغ نگه ................وهمیشه دعای عاقبت بخیری کنید که عاقبت بخیری برای ما انسان ها وخصوصا عاشق ها مهم ترین چیزه.............................خدایا چنان کن سر انجام کار که تو خوشنود باشی وما رستگار...............

4. کاربرانی که از پست مفید javad@ سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)