خبرگزاري فوتبال ايران- تراكتورسازي كه در بازي قبلي مقابل سايپا متحمل شكست خانگي شد، روز يكشنبه در ورزشگاه فولادشهر بازي سختي مقابل سپاهان خواهد داشت.نكته قابل توجه اين است كه فراز كمالوند قبل از رويارويي با قلعه‌نويي با شيوه خاصي از او تعريف مي‌كند.

فراز كمالوند سرمربي تراكتور در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران، در خصوص اين بازي مي‌گويد: «به نظر من بازي بسيار سختي است چون سپاهان يكي از بهترين تيم‌هاي ايران است و از لحاظ داشتن بازيكنان توانمند و امكانات سخت‌افزاري در ايران نمونه است. از طرفي معتقدم كه بهترين سرمربي ليگ برتر روي نيمكت سپاهان حضور دارد و تمامي اين مسائل سپاهان را تبديل به يك تيم پرقدرت كرده است.»

كمالوند در پاسخ به اين سئوال كه چرا در مصاحبه‌هاي چند روز اخير خود مدام از قلعه‌نويي تعريف كرده‌ايد، تاكيد مي‌كند: «من با اعتقاد و نظر خودم از قلعه‌نويي تعريف كردم. او در 3، 4 سال اخير از لحاظ كارنامه و موفقيت بهترين مربي ايران بوده و اين موضوع را هم ثابت كرده است. او دو بار با استقلال قهرمان ايران شد، با مس كرمان هم خوب نتيجه گرفت و حالا در سپاهان هم يكي از مدعيان كسب عنوان قهرماني محسوب مي‌شود.»

كمالوند در پاسخ به اين سئوال كه چگونه مي‌خواهيد قوي‌ترين مربي ايران را شكست بدهيد، تاكيد مي‌كند: «در فوتبال هيچ چيز قابل پيش‌بيني نيست و به طور مثال هيچكس فكر نمي‌كرد هفته گذشته در خانه به سايپا ببازيم. ما نقاط ضعف و قوت سپاهان را مي‌شناسيم و اميدواريم كه با كسب امتياز اصفهان را ترك كنيم.» كمالوند در پايان گفت: «در اين مسابقه تمامي بازيكنان را در اختيار داريم و فقط مهرداد پولادي است.»
كمالوند در قسمتي از حرف‌هايش مي‌گويد:«متأسفانه بضاعت نفري تيم ما خيلي بالا نيست و با مصدوميت يا محروميت يكي، دو نفر كار به هم مي‌ريزد. با اين حال ما بازي سايپا را فراموش كرديم و با تمريناتي كه اين هفته انجام داديم آماده بازي سنگين سپاهان هستيم. ما براي اين بازي مصدوم و محروم نداريم و من اميدوارم كه سه امتيازرا بگيريم.»