سكوت علی دایی شكستنی نیست.
به گزارش گل ، ستاره ای كه با سالها حضور در تیم ملی ایران افتخارات زیادی را برای فوتبال ایران رقم زد و انواع و اقسام ركوردهای ملی، آسیایی و جهانی را زیر پا گذاشت بعد از بركناری از تیم ملی ایران روزه سكوت گرفته و از آن روز تا به امروز لام تا كام حرف نمی زند·

این در حالی است كه درباره علی دایی و عملكردش در تیم ملی ایران و سایر اتفاقات پیرامون او اظهارنظرها و نقدهای بسیاری مطرح شده است· دایی اما در گفت وگو با خبرنگار سایت گل باز هم حاضر به مصاحبه نشد· در چنین شرایطی همین گپ و گفت كوتاه اما می تواند غنیمتی باشد·
- قطعا سكوت علی دایی از باب رضایت نیست· نه خبری، نه حرفی؟!
دایی: شرمنده من مصاحبه نمی كنم·
- سوال ما هم همین بود· چرا مصاحبه نمی كنید؟
دایی: دوست ندارم· اینجوری راحت ترم·
- حتی نمی خواهید بگوئید این سكوت علت خاصی دارد یا نه؟!
دایی: جواب شما را دادم· این طوری راحت ترم و آرامش بیشتری دارم·
- طی این مدت اخباری مطرح می شود كه فلان تیم به دایی پیشنهاد داده تا بهمان تیم با دایی مذاكره كرده اما شما···
دایی: هر موقع چیزی قطعی شود خودم آن را اعلام می كنم· من همیشه اینطور بوده ام، حالا كه جای خود دارد·
- بعد از اینكه از سرمربیگری تیم ملی كنار گذاشته شدید خیلی ها درباره عملكرد شما در تیم ملی به درست یا غلط اظهارنظرهایی داشتند· خیلی ها هم نقدهایی نوشتند اما پاسخ هیچ یك از این مصاحبه ها و نقدها را ندادید؟!
دایی: بله· تصمیم گرفته بودم مقطعی حرف نزنم تا ببینم دیگران چه می گویند· البته قصد داشتم یكسری حرف ها بزنم ولی سكوتم ادامه دار شد· حالا هم قصد حرف زدن ندارم· شما می دانید كه مدتهاست مصاحبه نمی كنم· الان هم چون چند بار تماس گرفته بودید جواب دادم كه بگویم اگر قصد مصاحبه كردن دارید حرف نمی زنم ولی ماشاءا··· همین طور دارید مصاحبه می گیرید· علاوه بر این لزومی هم ندارد شب تا صبح بنشینم و جواب این و آن را بدهم·
- ولی مردم دوست دارند بدانند علی دایی چه می كند، كجاست، چه نظری دارد، چه برنامه هایی در سرش می گذرد و ····
دایی: مردم لطف دارند· من هم همیشه محبت های مردم را فراموش نمی كنم ولی اینجوری راحت ترم·
- تا كی قصد دارید خودتان را از صحنه فوتبال دور نگه دارید؟
دایی: فعلا كه استراحت می كنم و دور از هیاهو به كارهای شخصی ام رسیدگی می كنم· آدم كه از فردای خودش خبر ندارد·
- یعنی راجع به بازی های اخیر تیم ملی و لیگ هم نمی خواهید حرفی بزنید؟!
دایی: نه· گفتم كه مصاحبه نمی كنم·

گردآوری:گروه خبر سيمرغ