دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 27 از 35 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 345

موضوع: عینک خود را از بدبینی نسبت به انتقاد به خوش بینی تعویض کنید و وارد شوید

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    كارشناسي برستاري
    ارسال تشکر
    2,195
    دریافت تشکر: 3,080
    قدرت امتیاز دهی
    3684
    Array
    سروه74's: جدید113

پیش فرض پاسخ : عینک خود را از بدبینی نسبت به انتقاد به خوش بینی تعویض کنید و وارد شوید

هرچند اصلا دلم نمیخواست اواتارمو عوض کنم ولی چون ادم انتقاد پذیریم اینکاروکردم

2. 3 کاربر از پست مفید سروه74 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    كارشناسي برستاري
    ارسال تشکر
    2,195
    دریافت تشکر: 3,080
    قدرت امتیاز دهی
    3684
    Array
    سروه74's: جدید113

پیش فرض پاسخ : عینک خود را از بدبینی نسبت به انتقاد به خوش بینی تعویض کنید و وارد شوید

نقل قول نوشته اصلی توسط 171717 نمایش پست ها
    بابا عجب اعتماد به نفسی !!!
    همهبه هم میگی اعتماد به نفست زیاده واین ویکی از بهترین ویژگی هام میدونم

4. 3 کاربر از پست مفید سروه74 سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    18,960
    دریافت تشکر: 11,371
    قدرت امتیاز دهی
    23072
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط serve_6 نمایش پست ها
    هرچند اصلا دلم نمیخواست اواتارمو عوض کنم ولی چون ادم انتقاد پذیریم اینکاروکردم
    الآن خیلی خوبه .

6. 2 کاربر از پست مفید "VICTOR" سپاس کرده اند .

یار قدیمی
    ارسال تشکر
    7,998
    دریافت تشکر: 20,776
    قدرت امتیاز دهی
    79813
    Array
    Sa.n's: لبخند

دوستان عزیز
    ازتون یک خواهش کوچولو دارم

در محیط های مجازی افرادی هستن با طرز تفکر های متفاوت و گاهی هم خاص
    که کمتر پیش میاد کسی با تفکر دیگری موافق باشه
    و هر کسی آواتارش رو هر طور که مایله انتخاب میکنه
    فکر نمی کنم این کار خوبی باشه که بیایم از آواتار هم دیگه ایراد بگیریم که مثلا آواتار شما به سلیقه من نمی خوره یا زیبا نیست
    و این سبک جوری شده که هر فرد با ارائه نظر شخصی سعی در تغییر شخص مقابل داره که اصلا کار درستی نیست و باعث میشه شخص مقابل به خاطر نظر دوستی که دادن آواتارش رو که شاید هم خیلی دوستش داشته باشه عوض کنه
    در صورتی می تونیم به دوستمون بگیم که آواتارشون رو عوض کنن که مخالف با قوانین باشه
    در غیر این صورت خواهشمندم این یک مورد رو بگذارید به عهده خود افراد باشه
    این تاپیک برای انتقاد کردن ساخته شده اما تمام مباحثش که درباره آواتار نیست...
    ببینید شاید هم با این انتقاد های گاهی تند بعضی از عزیزان ناراحت بشن
    باز هم هر چی صلاحدید خودتون هست
    با آرزو موفقیت برای شما
    " برای آنکه در زندگی پخته شویم نباید هنگام عصبانیت از کوره در برویم "

8. 9 کاربر از پست مفید Sa.n سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    5,513
    دریافت تشکر: 8,927
    قدرت امتیاز دهی
    47238
    Array
    m@some's: جدید103

نقل قول نوشته اصلی توسط Sa.n نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    ازتون یک خواهش کوچولو دارم

در محیط های مجازی افرادی هستن با طرز تفکر های متفاوت و گاهی هم خاص
    که کمتر پیش میاد کسی با تفکر دیگری موافق باشه
    و هر کسی آواتارش رو هر طور که مایله انتخاب میکنه
    فکر نمی کنم این کار خوبی باشه که بیایم از آواتار هم دیگه ایراد بگیریم که مثلا آواتار شما به سلیقه من نمی خوره یا زیبا نیست
    و این سبک جوری شده که هر فرد با ارائه نظر شخصی سعی در تغییر شخص مقابل داره که اصلا کار درستی نیست و باعث میشه شخص مقابل به خاطر نظر دوستی که دادن آواتارش رو که شاید هم خیلی دوستش داشته باشه عوض کنه
    در صورتی می تونیم به دوستمون بگیم که آواتارشون رو عوض کنن که مخالف با قوانین باشه
    در غیر این صورت خواهشمندم این یک مورد رو بگذارید به عهده خود افراد باشه
    این تاپیک برای انتقاد کردن ساخته شده اما تمام مباحثش که درباره آواتار نیست...
    ببینید شاید هم با این انتقاد های گاهی تند بعضی از عزیزان ناراحت بشن
    باز هم هر چی صلاحدید خودتون هست
    با آرزو موفقیت برای شما
    سلام عزیزم خوش اومدی
    ما فقط قصدمون ازایجادتاپیک انتقادبودکه ازآواتارشروع کردیم مابه هیچ کدوم ازبچه ها اصرارنکردیم که آواتارشونوعوض کنن قصدنداریم نظرمونوتحمیل کنیم چون هرکسی مختاره که خودش انتخاب کنه وتا هیچ کدوم ازدوستان نخواستن نظرماروبدونن ماراجب آواتارشون حرفی نزدیم ما بیشتردوست داریم بدونیم دوستان دلیل انتخابشون ازآواتارشون چیه وبه نظرشون چه آواتاری مناسب ویژگی یه آواتارخوب چیه همین این یه بحث اولیه بود وبعدازجمع بندی این بحث تصمیم داریم بحثای جدیدانتقادی بذاریم که جالب هستن وامیدواریم موثرهم باشن

عشق و ازدواج مثل نماز است..نیت که کردی دیگر نباید به اطراف نگاه کنی..

10. 5 کاربر از پست مفید m@some سپاس کرده اند .

یار قدیمی
    ارسال تشکر
    7,998
    قدرت امتیاز دهی
    79813
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط masuomeh نمایش پست ها
    سلام عزیزم خوش اومدی
    ما فقط قصدمون ازایجادتاپیک انتقادبودکه ازآواتارشروع کردیم مابه هیچ کدوم ازبچه ها اصرارنکردیم که آواتارشونوعوض کنن قصدنداریم نظرمونوتحمیل کنیم چون هرکسی مختاره که خودش انتخاب کنه وتا هیچ کدوم ازدوستان نخواستن نظرماروبدونن ماراجب آواتارشون حرفی نزدیم ما بیشتردوست داریم بدونیم دوستان دلیل انتخابشون ازآواتارشون چیه وبه نظرشون چه آواتاری مناسب ویژگی یه آواتارخوب چیه همین این یه بحث اولیه بود وبعدازجمع بندی این بحث تصمیم داریم بحثای جدیدانتقادی بذاریم که جالب هستن وامیدواریم موثرهم باشن
    بله خانومی
    ازتون نهایت تشکر رو دارم برای برپا کردن این تاپیک
    متوجه هستم که شما اصراری نمی کنید اما بعضی از دوستان خلاف میلشون آواتارشون رو عوض کردن انگار
    این رو هم می دونم که کسانی که مایل باشن اینجا تشریف میارن
    اما خواهش من این بود که نظر شخصی ندن دوستان و نظرات هم کلی و جامع باشه که خدایی ناکرده کسی بر خلاف میلش عمل نکنه
    باز هم ازتون ممنونم
    موفق باشید

12. 4 کاربر از پست مفید Sa.n سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    5,513
    دریافت تشکر: 8,927
    قدرت امتیاز دهی
    47238
    Array
    m@some's: جدید103

نقل قول نوشته اصلی توسط Sa.n نمایش پست ها
    بله خانومی
    ازتون نهایت تشکر رو دارم برای برپا کردن این تاپیک
    متوجه هستم که شما اصراری نمی کنید اما بعضی از دوستان خلاف میلشون آواتارشون رو عوض کردن انگار
    این رو هم می دونم که کسانی که مایل باشن اینجا تشریف میارن
    اما خواهش من این بود که نظر شخصی ندن دوستان و نظرات هم کلی و جامع باشه که خدایی ناکرده کسی بر خلاف میلش عمل نکنه
    باز هم ازتون ممنونم
    موفق باشید
    مرسی عزیزم ازنظراتت چشم حتما" سعی میکنیم نظرات جامع وکلی باشه وعزیزان نظرشخصی ندن.

حالا که تشریف آوردی به این سوالت ماجواب بده خانومی
    دلیل انتخاب آواتارت چی بوده؟وازنظرت یه آواتارخوب چه ویژگی بایدداشته باشه؟

عشق و ازدواج مثل نماز است..نیت که کردی دیگر نباید به اطراف نگاه کنی..

14. 3 کاربر از پست مفید m@some سپاس کرده اند .

یار قدیمی
    ارسال تشکر
    7,998
    قدرت امتیاز دهی
    79813
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط masuomeh نمایش پست ها
    مرسی عزیزم ازنظراتت چشم حتما" سعی میکنیم نظرات جامع وکلی باشه وعزیزان نظرشخصی ندن.

حالا که تشریف آوردی به این سوالت ماجواب بده خانومی
    دلیل انتخاب آواتارت چی بوده؟وازنظرت یه آواتارخوب چه ویژگی بایدداشته باشه؟
    با کمال میل
    من خودم چون عاشق بچه ها هستم و خیلی هم دوستشون دارم ( احساس می کنم حس معصومیت خاصی دارن ) این آواتار رو انتخاب کردم
    به نظر من هر آواتاری می تونه خوب باشه
    اما باید به چند اصل در اون توجه بشه
    مثلا این که آواتاری که انتخاب می کنیم توهین امیز نباشه
    آواتار ما نشون دهنده عقیده ماست به همین خاطر هر چی به عقیده ما نزدیکتر باشه بهتره
    و این که چیزی باشه استاندارد باشه و محیط مجازی اون رو بپذیره و موجب اختلاف نظر نشه که به خاطر آواتار بعضی از دوستان از شخص کناره بگیرند
    و این که آواتاری که میگذاریم در همین صورت که تمامی قوانینی رو که بالا ذکر کردم رعایت می کنند باید قوانین سایت رو هم رعایت کنند
    ممنون از شما

16. 4 کاربر از پست مفید Sa.n سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,930
    دریافت تشکر: 2,806
    قدرت امتیاز دهی
    12934
    Array

با تشکر از الماس پارسی که هدف ما 4 نفر رو از ایجاد این تاپیک در مورد اواتار به طور خلاصه بیان کردند! امیدوارم که کاربرانی که اواتارشون نیاز به تغییر داره با خوندن این مطالب معیارهای درست برای انتخاب یک اواتار مناسب دستشون بیاد و خودشون اعمال تغییرات رو انجام بدند ما اصلا هدفمون تحمیل سلایق نبوده و نیست ما فقط می خواستیم که دوستان بیان و معیارهاشون رو برای انتخاب اواتارشون بگن و با انتقاد بچه ها به این پی ببرند که چقدر این معیارهاشون درست بوده و چقدر غلط ،ما در نهایت تغییر اواتار رو به عهده ی بچه ها گذاشتیم که با اطلاعاتی که از انتقادات بچه ها به دست میارن خودشون تصمیم بگیرند که ایا باید این کار رو انجام بدند یا خیر .
    با تشکر از همه ی دوستان که با نظرات و انتقاداتشون به بقیه کمک کردند.
    یا علی(ع)
    مرگ از زندگی پرسید:چرا من تلخم و تو حقیقت؟!
    زندگی در جواب گفت :
    چون من دروغم و تو حقیقت!!

18. 5 کاربر از پست مفید ghalbeyakhi سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

نقل قول نوشته اصلی توسط ghalbeyakhi نمایش پست ها
    با تشکر از الماس پارسی که هدف ما 4 نفر رو از ایجاد این تاپیک در مورد اواتار به طور خلاصه بیان کردند! امیدوارم که کاربرانی که اواتارشون نیاز به تغییر داره با خوندن این مطالب معیارهای درست برای انتخاب یک اواتار مناسب دستشون بیاد و خودشون اعمال تغییرات رو انجام بدند ما اصلا هدفمون تحمیل سلایق نبوده و نیست ما فقط می خواستیم که دوستان بیان و معیارهاشون رو برای انتخاب اواتارشون بگن و با انتقاد بچه ها به این پی ببرند که چقدر این معیارهاشون درست بوده و چقدر غلط ،ما در نهایت تغییر اواتار رو به عهده ی بچه ها گذاشتیم که با اطلاعاتی که از انتقادات بچه ها به دست میارن خودشون تصمیم بگیرند که ایا باید این کار رو انجام بدند یا خیر .
    با تشکر از همه ی دوستان که با نظرات و انتقاداتشون به بقیه کمک کردند.
    یا علی(ع)
    با سلامی دوباره و تشکر از شما بعنوان یکی از اعضای ایجاد این تاپیک
    طبق نظرات برخی دوستان خلا هایی ممکنه در این فضا بوجود اومده باشه یکی اینکه دوستان در نقل قول هاشون وقتی اشاره به آواتاری کردند چون تصویر در اختیار خواننده نیست نمیتونه بدون داشتن دو حالت نظرش رو بده چون با تغییر آواتار دوستان آواتار قبلی عوض میشه و تمامی نقل قولها بدون سند تصویری امکان بررسی نداره
    مورد بعدی معیار هایی که دوستان فرمودند از جمله تعریف چارچوبی برای ارائه نظراته و اگر این چارچوب در چند بند در تاپیک به اطلاع میرسید بهتر دوستان نظر میدادند و اینکه منظور از نقد شفاف سازی بشه
    البته اونچه که مسلم و مبرهن هست نیت شما چهار بزرگوار که من با توجه به شناختی که تا این مدت نسبت به شما ها داشتم کاملا میدونم هدفتون تحمیل نظراتتون نبوده و نخواهد بود فقط هدف ارتقاو گسترش فرهنگ یک سایت علمیه
    اگر هم اشخاصی چنین استنباطی کردند که تحمیل نظرات صورت گرفته بایستی گفت ممکنه لحن برخی دوستان چنین به نظر بیاد ولی مهم نیت خالصه و لا غیر
    اتفاقا با رعایت فرمایشات دوستان و یکسری عرفها بهترین نتایج رو میتونیم از این تاپیک دریافت کنیم
    باز هم ممنونم از ایجاد این تاپیک مفید

20. 7 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

صفحه 27 از 35 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)